IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Thrower 32600 s TIR a U2, po 4 rokoch XP-L Hi/5A
Kolbaba71
příspěvek 6.3.2016 15:47
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já bych chtěl aby ta svítilna do ruky byla dalekonosný "dělo". Jenže budu muset zvážit velmi zásadní rozhodnutí, pokud by byla tato optika opravu nejlepší. Kromě obří velikosti hlavy, jenž by měla průměr k 50cm, by citelně narostla váha. Ledky by byly dál od sebe a měděný základ by musel být logicky větší, stejně tak jako i vlastní bok s ledkami, jenž jich tam mám 7. Další věc je cena, což bude taky řádná pálka. Původně jsem předpokládal optiky tak do 30Kč/ks ne přes 250Kč/ks. Jediný drobný plus je v tom, že DPH ani clo platit u optik nebudu. Je možné, že nakonec budu nucen ze svých požadavků slevit, což bych dost nerad, ale možná to bude volba mezi rozhodnutím postavit slušnou svítilnu s rozumnými fyzickými parametry a nebo postavit "dokonalou" svítilnu, ale příliš těžkou a příliš velkou s rizikem, že se stavba zkomplikuje či možná i nedokončí.

Přiložený obrázek

Studie hlavy s 45mm TIR.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 6.3.2016 16:00


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 15:38