IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Hloubětínský flashasraz - Višňovka 9.7.2013, voda nás zase zastavila
Džejár
příspěvek 7.8.2013 21:53
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 697
Registrován: 30.5.2009
Člen číslo: 337



Ty soukromníku, žes nedal vědět že deš.....
Slintám. A holinky stačily normální? je pravda že je i přes občasné bouřky hodně sucho...
Moc pěkné, rozhodně to stojí za to se tam vydat.


--------------------
Fenix PD20, Romisen RC-T5@4x XM-L T6 2B mod, Quark Mini CR2
Samsung ICR 3000mAh, iCharger 106B-plus 250W 6s Balance/Charger
iCharger 3010B 1000W 10s 30A
iCharger 4010 DUO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 7.8.2013 21:54
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



QUOTE(krtek @ 7.8.2013 09:09) *
Asi me zabijete ale video jeste z naseho minisrazu nemam, ale to napravim. Jinak pockal sem si, vzal holinky a Visnovka zdolana komplet. Posledni schody jsou zasypane, takze tam se neda. Planuju jeste aspon jednu navstevu s umyslem vylozene vse natocit protoze tady sem se kochal ale i tak to stoji za to.
Takze se panove a mozna i damy take pokochejte smile.gif


To mi připomíná, co to video ze srazu, kde jsem byl i já? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 8.8.2013 19:50
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Beniku, to nekde mam a jak bude cas tak ho snad udelam.
Sly jsme tam jen s kamaradem narazove a neplanovane. Ale muzeme se domluvit na vikend. Nejlepe v nedeli podle pocasi. Chci si to poradne natocit cele se vsim vsudy a jednou kamerou. Rekl bych napr ze v sobotu vecer treba okolo sedme.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 9.8.2013 08:30
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Krtku, to je skvělý video. Konečně jsem viděl, jak to vypadá dál. My se tehdy nedostali dál než skoro na konec té první dlouhé chodby. Bylo moc vody, ale asi ta vedra vodu vysušila, nebo se zmenšil přítok. Tak jsi mohl jít dál. Nechápu, kde se tam bere tolik bahna a odkud to tam teče. Nejvíc se mi líbil ten podvodní záběr v té nádrži, jak do ní přitékala voda s nějakým kalem. Kdy jste tam byli? Bylo po dešti? Že tam právě přitékala voda s nějakým bahnitým kalem či co to bylo v té nádrži.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 9.8.2013 21:13
Příspěvek #25


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Mě spíš zaujala kvalita videa, žádný roztřepený záběry.

GoPro a postprocess?


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 9.8.2013 21:55
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(Tommu @ 9.8.2013 09:30) *
Krtku, to je skvělý video. Konečně jsem viděl, jak to vypadá dál. My se tehdy nedostali dál než skoro na konec té první dlouhé chodby. Bylo moc vody, ale asi ta vedra vodu vysušila, nebo se zmenšil přítok. Tak jsi mohl jít dál. Nechápu, kde se tam bere tolik bahna a odkud to tam teče. Nejvíc se mi líbil ten podvodní záběr v té nádrži, jak do ní přitékala voda s nějakým kalem. Kdy jste tam byli? Bylo po dešti? Že tam právě přitékala voda s nějakým bahnitým kalem či co to bylo v té nádrži.


Prosím Tě, byl jsem tam 3.8. cca v půl deváté večer. Byla to jen nárazovka, kdy jsem měl jet za kamarádem pokecat o světlech, protože chce něco na kolo atd., a tak mě napadlo místo cyklovýletu v tom parnu tohle. Navíc to bylo po těch děsivých parnech a jak jsme vylezli viděli jsme v dáli nad Strahovem blížící se bouřku tak honem pryč. Jak jsme tam byly potom s Džejárem, tak mi to říkal. Voda začala být vlastně až v té zatáčce před síní, jak bude čas tak udělám ještě video ze srazu, o kterém je tohle vlákno a tam ten rozdíl bude vidět.

QUOTE(HentaiRush @ 9.8.2013 22:13) *
Mě spíš zaujala kvalita videa, žádný roztřepený záběry.

GoPro a postprocess?


GoPro mám jen HERO1, prvních pár vteřin je GoPro, plus ten záběr pod vodou. Jinak je to natáčené touhle kamerkou. Má to docela účinný dynamický stabilizátor a docela pěkně to i bere tmavší záběry a i relativně přechody světla, stínů a tmy. Za ty prachy docela slušný výkon. I Slomotion se s tím dá dělat, ale mám jen takové pokusy, nic zveřejnitelného. Jinak Postprocess byl jen základní střih, nic kreativního a dobarvujícího, ani bílou jsem nenastavoval. Ta kamerka má jen Automa, Denní světlo, žárovka a uživatelské - to používám nejvíc, beru s sebou vždy kousek bílého papírku podle kterého si jí nastavím. Docela pěkně to funguje. Natáčel jsem nedávno koupání se psem a přítelkyní a uživatelské nastavení vs. slunce bylo hrozně znát. Uživatelské bylo samozřejmě lepší. Při nastavení slunce byl papírek doslova blancmanovsky bílý (viditelně do modra) smile.gif


Jo abych nezapoměl, vše je nasvícené stříbrným ďáblem od Blancmana, kterého jsem dotunil Superoutput + XML1 U2, ale plánuju jít znovu a celé to natočit "Číslem 5". Už mám připravený držák pod kamerou. Hlavně abych mohl v síni pak posvítit X6 do dálky pokud by to nestačilo. Nechci pak tu kameru přesvětlovat, hnusně to šumí.
Pokud by někdo chtěl, můžu samozřejmě udělat i verzi jen s GoPro HERO1. Běžela mi celou dobu, co jsem v tom podzemí byl. Ale není to nic praslavného, chtělo by to trošku jinačejší a hlavně širší světlo. Nejlépe by byla asi dobrá TK75, nebo samozřejmě i RC40.

Tento příspěvek byl editován krtek: 9.8.2013 22:07


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 4.9.2013 22:48
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Tak jsem se zas nakrknul a chtěl si pořádně Višňovku natočit, takže ve správné sekci najdete aktualizovaný seznam videí. Ještě jednou připomínám, že ten odkaz, který je v sekci videa ze srazu, se automaticky aktualizuje sám. V podstatě se jen mění obsah složky. ALe jak jsem slíbil, vždy dám video i do správné sekce. Takže tady je snad už poslední samostatné natáčení Višňovky


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 15:43