IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Flashasraz JIHLAVA ---> 14.12.2013 <---, ... aneb lumeny strikes back
alk007
příspěvek 7.12.2013 19:18
Příspěvek #21


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak už se nám to blíží! Nikdo jiný se nepřidá?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 7.12.2013 21:18
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Je někdo další, kdo by vzal auto? Osobně bych se radši vezl - jsem docela bludička. Mám volná 3 optimální místa. Ještě jednoho navíc do plného počtu bych vzít mohl také, ale pohodlí mít nebude. Vzadu mám sedadla 40-20-40%. Ta 20% uprostřed je spíš nouzovka.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 8.12.2013 06:58


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jova
příspěvek 8.12.2013 22:39
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 238
Registrován: 13.4.2011
Člen číslo: 2 585



Asi bych se přidal. Vyvezu manželku na nákupy a omrknu to tam s vámi. Jen mi není jasné jaké je třeba vybavení pro pohyb v Jihlavském podzemí. sad01_anim.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 8.12.2013 23:00
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



No myslím že by nemělo být potřeba kromě nějaké té svítilny nic, a když by jsi se tam náhodou ztratil, tak Ti nějaký duch poskytně duchovní útěchu...
Tohle by mělo dát zhruba představu co nás čeká:

http://www.youtube.com/watch?v=mQWh8Oc0kDU

Jinak jsem dostal tip od kolegy z práce na další zajímavou lokaci, tak uvidíme, kdyby nás tam nechali blbnout se svítilnama nemuselo by to být vůbec špatné. Je to jen nápad, nikoho tam neznám abych domluvil VIP prohlídku jako zajistil Blancman Josefov

http://www.podzemirabstejn.cz/

http://www.youtube.com/watch?v=KIR2ce5G8_s

Tento příspěvek byl editován wizard: 8.12.2013 23:06


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jova
příspěvek 9.12.2013 08:38
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 238
Registrován: 13.4.2011
Člen číslo: 2 585



QUOTE(wizard @ 8.12.2013 23:00) *
No myslím že by nemělo být potřeba kromě nějaké té svítilny nic, a když by jsi se tam náhodou ztratil, tak Ti nějaký duch poskytně duchovní útěchu... Tohle by mělo dát zhruba představu co nás čeká:...


To co tu popisuješ je turisticky zpřístupněné podzemí, tam už jsem byl dvakrát, kvůli tomu tam nemá cenu jezdit. Čekal jsem spíše něco navíc. sad.gif



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 9.12.2013 09:07
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



V té Jihlavě budeme mít přístup do neveřejných prostor, když se podíváš ještě do vlákna o Josefově, tak to tam Blancman psal. Proto to musí být v sobotu, předvedem policajtům svítilny a oni nám podzemí. Tak jsem to tedy pochopil já


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jova
příspěvek 9.12.2013 10:24
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 238
Registrován: 13.4.2011
Člen číslo: 2 585



Proto se tu ptám, jaké si mám vzít vybavení. V podzemí jsem zvyklí na ledacos, včera jsem musel například zatopenou plazivku ve finále proplavat na nádech, ale když někam jdu, tak se snažím o dané lokalitě sehnat co nejvíce informací a vzít si patřičné vybavení.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 9.12.2013 12:11
Příspěvek #28


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak já myslím (a doufám :-) že to nebude žádné drama Beru slušný boty a normální oblečení, co se dá ušpinit. Do nižších prostor stejně nelezu, nejsem krtek. A když říkám krtek, tak myslím krtek a ne krtek :-)

Jinak pravděpodobně vyčerpávající instrukce poskytne Blancman


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 9.12.2013 15:50
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Tak Vážení, prohlídka začne předvedením našich svítících miláčků jednak správě jihlavského podzemí a jednak členům městské policie. Předváděcí akce se začne u místa kanceláří správy podzemí, odkud je vstup do kolektoru vybudovaného z jedné části historické podzemní chodby. Jeden z úseků tohoto kolektoru je rovný a dlouhý cca 300m. Šířka cca 4 m, výška cca 3 m, všude čisto, sucho. Po předváděcím začátku si půjdeme prosvítit tu část podzemí, kam touristi nechodí. Ovšem také v suchu a čistotě. Žádné plazení v bahně a vodě nás nečeká. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 9.12.2013 17:19
Příspěvek #30


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Žádné plazení v bahně a vodě nás nečeká.


To jsem víceméně očekával. To je zásadní výhoda kolektoru oproti obyčejnému zakopání kabelu či potrubí do země. wink.gif Očekávám jen trochu prachu a sem tam nějakýho pavoučka. cool.gif

BTW. A jak to vypadá s dopravou zbytku výpravy, jenž se nevejde do velitelského vozu?


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 9.12.2013 17:37
Příspěvek #31


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Spoléháme na tebe, nikdo jiný zatím žebřiňák do placu nehodil.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 9.12.2013 19:01
Příspěvek #32


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Ok. Tak s tím budu počítat. Teď by ale chtělo dohodnout kde a jak se srazíme. Já bydlím v centru kousek od metra. Konkrétní čas bych zvolil podle toho, zda se sejdem na jednom místě, či vás budu sbírat cestou ven z Prahy. Hlavní směr bude po magistrále na D1 a pak dál. Tak bych navrhoval sraz někdy po 7 hodině, aby zbyla nějaká rozumná rezerva na ten sraz v 10:00 v Jihlavě. Cesta bez komplikací by měla trvat od mého bydliště cca dvě hodiny. Nějaká navigace pro donavigování v Jihlavě by se hodila. Já žádnou nemám. Nebylo by marný, kdyby se sem napsali lidi, co chtějí jet semnou autem. Aby se vědělo, s kým mám počítat. Velice nerad bych to řešil v pátek večer, nebo dokonce v sobotu ráno. Z potencionálních zájemců o odvoz mám mobila jen na Alka a někde (ale nevím kde) možná i na Jiříka, pokud má stejný číslo, co měl tak 3-4 roky zpátky, když jsem u něj na Chodově testoval před koupí Tritona M30.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 9.12.2013 19:10


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 9.12.2013 19:17
Příspěvek #33


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Zadej místo a čas a budeme tam. Čímž se tedy hlásím o jedno místo.

P.S. začnu dopisovat do seznamu na začátku kdo s kým jede.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
till
příspěvek 9.12.2013 21:56
Příspěvek #34


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 77
Registrován: 6.4.2010
Bydliště: Olomouc
Člen číslo: 610



Chlapi myslíte, že bych se mohl přidat ? Jel by se mnou ještě kamarád, se kterým prolézáme podzemí.
moc svítilen nemám, moje skromná sbírka činí solarforce M3,bastl s 56mm tir - XM-L2 a bastl s MT-G2 a 73mm reflektorem.
Jsem z Olomouce, popřípadě bych měl 2 volná místa v autě...


--------------------
Solarforce L2P ( PWM 224 3,3A, XM-L2 T6-3C )
Solarforce M3 ( PWM 224 3,3A, XM-L2 T6-3C )
Solarforce M8 Convoy S2 2ks, Zanflare F3,Utorch UT01
bastl :
B-RFL MT-G2-3,5A
TIR 70-RFL XM-L2 4,5A
ČELOVKA SLEPENEC
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 9.12.2013 22:13
Příspěvek #35


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Každá dobrá (flasha)duše je vítána. Místo a čas určení znáš, tak doražte.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
till
příspěvek 9.12.2013 22:43
Příspěvek #36


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 77
Registrován: 6.4.2010
Bydliště: Olomouc
Člen číslo: 610



Super smile.gif


--------------------
Solarforce L2P ( PWM 224 3,3A, XM-L2 T6-3C )
Solarforce M3 ( PWM 224 3,3A, XM-L2 T6-3C )
Solarforce M8 Convoy S2 2ks, Zanflare F3,Utorch UT01
bastl :
B-RFL MT-G2-3,5A
TIR 70-RFL XM-L2 4,5A
ČELOVKA SLEPENEC
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 10.12.2013 07:34
Příspěvek #37


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Tomík by taky rád jel,ale jelikož je před vánocema,tak nás v práci drtěj do bezvědomí a jdu i v sobotu sad.gif tak se budu těšit alespon na nějaký fotečky.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 10.12.2013 08:18
Příspěvek #38


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Sraz bych udělal v případě příjezdu všech na jedno místě nedaleko metra Jiřího z Poděbrad v 7:30. Přesný místo pošlu dotyčnému zájemci PM.


Jen doufám, že z Prahy nepojedu svým autem jen sám s Alkem. blink.gif

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 10.12.2013 10:40


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
misaaak
příspěvek 10.12.2013 21:18
Příspěvek #39


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 100
Registrován: 15.4.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 53



Ani ja se nedostavim, v sobotu makam....


--------------------
FlyDragon 2D60 SST-90 Aspheric, Raidfire Spear, Lumintop TD15X, Olight M3X (cool white), EagleTac P20C2 MKII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 10.12.2013 21:56
Příspěvek #40


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Kolbíku, já bych se k vám klidně přivcucnul, nebudu-li muset bejt někde jinde.. jen se bojím těch 40-20-40%.. biggrin.gif Víšjak, mám dva metry, ale kdyz bych tam byl sam, tak bych to asi prezil.. biggrin.gif

OT: Přijde mi zbytečný vozit HIDku a Halogenku, takže mi zbejvá jen blbá čelovka na dvě tužky od ťamanů. Nechcete se zbavit někdo nějáký budgetovky? smile.gif
(jako před lety byl ten UF na jednu 18650 s MCE ckem asi za 10dolacu - nemam cas opravit CikáníSen a další. bejval bych řekl, že liionky jsou davno podvybity. smile.gif)


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.3.2024 - 13:01