IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Květnový flashasraz 2015 ..., ... před tmou nebudem se kořiti, posvítíme i Satanovi do ...
alk007
příspěvek 11.5.2015 22:41
Příspěvek #1


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak pánové, co takhle dát nějaký flashasraz? Tentokrát vám usnadním práci a s ohledem na volný čas jednoho nejmenovaného mistra tuningu navrhuji STŘEDA 27.5.2015. Tak se hlaste kdo by přišel a zazářil, uzávěrka bude někdy příští týden.
--------------------------------------------------------------------------

Datum: středa 27.5.2015

Místo srazu: Restaurace Nad Šárkou
Čas: 18:00

Přišli by: alk007, Blancman, Wizard, Tommu, smoke, sirpetr, Kolbaba71 (+01-2), krtek, Tomason,
zatím nepotvrzeni - z původního čtvrtkového termínu: Džejár


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 12.5.2015 07:40
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



No já dorazím rád, už celkem dlouho žádný sraz nebyl. Jen té tmy se asi dočkáme až tak o půlnoci...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 12.5.2015 08:11
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Ale ne, nemuseli, buď bychom vlezli do podzemí v Šárce, nebo do podzemí ve Višňovce. Tam je tma kvalitní..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 12.5.2015 09:19
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Tak 28.5.2015 má koncert Kabát, ale naštěstí v Brně, takže Ti nám už louku v Praze nezorají. Toho večera bude Měsíc viditelný asi z půlky, takže ten nás bude trochu rušit i v noci. Ale v nějaké díře bychom měli klid.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Džejár
příspěvek 12.5.2015 10:05
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 697
Registrován: 30.5.2009
Člen číslo: 337



Rád se přidám, už jsem hodně dlouho nebyl, přimlouvám se za Višňovku, teď by tam mohlo být rozumně vody a mohli by stačit normální holinky.


--------------------
Fenix PD20, Romisen RC-T5@4x XM-L T6 2B mod, Quark Mini CR2
Samsung ICR 3000mAh, iCharger 106B-plus 250W 6s Balance/Charger
iCharger 3010B 1000W 10s 30A
iCharger 4010 DUO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 12.5.2015 10:37
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já holínky nemám. Takže bych si je buď musel koupit nebo si je půjčit. Vody byt tam teď mohlo snad být rozumně, ale večer mají být bouřky (až 22mm/6hodin), takže se to může rychle změnit. Já osobně bych nejradši šel někam, kde je alespoň relativně sucho a čisto.

V sobotu bude pro veřejnost otevřený bunkr Folimanka.

Edit: Docela by mě lákala i Bezovka.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 12.5.2015 10:46


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 12.5.2015 10:43
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Ve Višňovce není moc místa pokud se člověk nedostane dál, než se nám zatím povedlo. Vždy bylo moc vody. Radši bych zvolil osvědčenou Šárku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 12.5.2015 13:21
Příspěvek #8


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak vlákno, jak vidíte, založeno. Co se lokace týče, tak Višňovku moc nemusím, protože už dávno nejsem drobný mladý a ohebný klučík (no, v podstatě ohebný jsem nebyl nikdy, drobný také moc ne) a ve Višňovce mi bylo těsno. Šárecké chodby nějak zvládnu, nebude-li množství výkalů před vchodem vyšší než jindy :-) Pokud někdo máte máte nějaký tip na dosud nepoznanou velkou podzemní prostoru v Praze tak ven s tím, dobrý nápad bude po zásluze odměněn (ne, Blanku nenavrhujte, po nedávné reportáži v TV to tam už trošku hlídají. A navíc se tam svítí, aby to stálo co nejvíc peněz.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 12.5.2015 17:47
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Počkáme až v Blance vytrhají mokré kabely a bude tam tma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 12.5.2015 19:19
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



A kdo je vytrhá, když už sběrny za hotové nesmí vykupovat...? smile.gif
Jinak jsem pro podzemí v Šárce, samozřejmě pokud by nám třeba Blancman dohodl nějakou VIP prohlídku v prostorech, co navrhoval Kolbaba bylo by to super. Preferuji prostory bez oxidu uhelnatého i uhličitého, přeci jen podle počtu na srazech jsou flashaholici ohrožený druh, víc jak 10 členů na žádném srazu za poslední rok nebylo


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 12.5.2015 19:55
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



¨Je pravda, že jeden z nejmasovějších srazů co si pamatuju, byl v Chuchelským dole před 16 měsíci. Tam bylo +/- 20 llidí, což mě přišlo skoro až moc. Bohužel se zdá, že budem mít dost štěstí, pokud se do Chuchle vůbec ještě někdy podíváme. Nějaký relativně blízký termín (např. do roka a do dne) se mě jeví značně nereálný.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 13.5.2015 22:18
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Já se rád samozřejmě přidám smile.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 14.5.2015 08:05
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Taky bych se přidal smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 14.5.2015 11:16
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pokud se zadaří, přinesu alfa verzi ovládacího menu svitilny do ruky.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 17.5.2015 20:51
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Možná se přidá přítel sestřenice či dokonce oba. Před lety ho uchvátil můj Triton M30, tak si myslím, že se mu to bude líbit. Oba se před pár měsíci přistěhovali do Prahy. Předtím bydleli ve východních Čechách.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smoke
příspěvek 19.5.2015 21:59
Příspěvek #16


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 109
Registrován: 14.5.2015
Bydliště: Přelouč
Člen číslo: 15 576



Ahoooj,
mám fakt velkou radost, že mi někdo ověřil registraci, protože jsem na příspěvek do tohodle vlákna čekal strašně dlouho - moc děkuju!
Ale to hlavní - co musí člověk udělat/mít/znát..., aby se s vámi mohl účastnit? Já bych totiž strašně rád dorazil, ale když vidím kolik lm tu někteří vlastní, skoro se stydím...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 19.5.2015 22:12
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(smoke @ 19.5.2015 22:59) *
Ahoooj,
mám fakt velkou radost, že mi někdo ověřil registraci, protože jsem na příspěvek do tohodle vlákna čekal strašně dlouho - moc děkuju!
Ale to hlavní - co musí člověk udělat/mít/znát..., aby se s vámi mohl účastnit? Já bych totiž strašně rád dorazil, ale když vidím kolik lm tu někteří vlastní, skoro se stydím...

Vítej mezi námi postiženými smile.gif
Proč stydět? Já taky začínal na pár kandelách zelené ledky kdysy dávno na škole smile.gif První bílou LEDku sem měl v roce 2001 kdy v Praktické elektronice vyšel návod na svítilničku s jednou bílou ledkou na 1x AAA a tenkrát sem za ní dal asi 65,- a to měla asi 3000mcd smile.gif takže bych se nestyděl a přijď, třeba konečně zas bude nějaký videjko biggrin.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smoke
příspěvek 19.5.2015 22:39
Příspěvek #18


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 109
Registrován: 14.5.2015
Bydliště: Přelouč
Člen číslo: 15 576



Tak super :-) Seženu někde do tý doby 18650 a budu se těšit na tu inšpiraci :-) Mi připomíná, že jsem svoje první kapesný utratil za modrou LEDku (samozřejmě klasická 5mm)... nesvítilo to moc a ani jsem nevěděl jak to krmit, ale tý parády :-D No... prostě ten jak má rád ty světýlka
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 19.5.2015 22:39
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Jedinou podmínkou účasti je nadšení pro vše, co svítí. Naopak, lepší je napřed něco poznat a pak až kupovat vybavení, člověk nekoupí neužitečné blbosti... Nebo alespoň ne tolik smile.gif
To mě napadá, co kdybychom každý přitáhli svou nejstarší svítilnu s LEDkou, aby byla sranda

Tento příspěvek byl editován wizard: 19.5.2015 22:41


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 20.5.2015 08:45
Příspěvek #20


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(smoke @ 19.5.2015 22:59) *
Ahoooj,
mám fakt velkou radost, že mi někdo ověřil registraci, protože jsem na příspěvek do tohodle vlákna čekal strašně dlouho - moc děkuju!
Ale to hlavní - co musí člověk udělat/mít/znát..., aby se s vámi mohl účastnit? Já bych totiž strašně rád dorazil, ale když vidím kolik lm tu někteří vlastní, skoro se stydím...


Ahoj a vítej na fóru, Smoke.

Odpověď na otázku je jednoduchá:
Co musíš udělat: naznačit tady, že na flashasraz jdeš a už tě píšu do účastníků. A pak pochopitelně přijít.
Co musíš mít: dobrou náladu, příslušné oblečení (podle zvolené lokace svícení) a pár korun na hospodu, v které se sdružujeme před flashaaktem samotným. Jakékoliv baterky jsou vítány, ale nejsou podmínkou
Co musíš znát: v podstatě nic, trochu česky a zbytek pochopíš

Tak se budeme těšit.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 15:44