IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Navrhy na vylepseni fora
Benik3
příspěvek 3.10.2012 13:01
Příspěvek #61


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Já proti tomu nic nemám (je sice fakt, že někteří nově příchozí se někdy snad ani nesnaží najít to co hledají, ale to je na všech fórech).
Popravdě Fotonmag, guru3D a XDA developers jsou jediný fóra, na která koukám několikrát denně!!!
Protože jsou tady prostě lidi, se kterýma se dá bavit o tom, co mě zajímá (bohužel v okolí někoho takového prakticky nemam).

Když už jsme v tý sekci na nápady vylepšení fóra, opravdu hodně mi tady chybí tlačítko na přesun na první nepřečtený příspěvek v tématu. Viz. např na forum.xda-developers.com.
Protože dohledáváním posledního přečteného příspěvku ztratí člověk někdy dost času, nebo naopak něco přehlídne...

Tento příspěvek byl editován Benik3: 3.10.2012 13:02
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 3.10.2012 14:25
Příspěvek #62


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 974
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



je to tak.vedator ma pravdu.osobne otazocky a doberanie seba a druhych a taketo veci fakt patria do osobnych sprav..ale aj ja uz som to parkrat spravil..niekedy to neda a pises.....
ale fakt to nepatri pre verejnost..
ale dezo ma casto vyborne pripomienky,bystre a triezve napady,vyzna sa technicky...rozhodne ano.niekedy az nechapem..aj je ochotny poradit..no a na maglite uz odpisujem ja..smile.gif)
skor ma dopaluju tie reklamne kydy tu...to nemozem ani vidiet..a gramaticky uz toboz nie...to je katastrofa!!!


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 3.10.2012 19:01
Příspěvek #63


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Ja viem ze kritika od Vedatora je hlavne na moju osobu a dost casto je aj opravnena - dost casto natrepem nezmysly .

Ja som jednocho od narodenia iny . Mna vobec nebavi to co je uz jasne a vyriesene ale len to o com sa da fantazirovat a polemizovat.

Viem ze vela mojich prispevkov na tomto fore bolo naozaj nezmyselnych ale celovka s ventilatormi 7*XML/TIR/90W/18kLX a s plynulou regulaciou vykonu je podla MNA najlepsi bastel projekjt na tomto fore.
Viem ze dost vela z vas ma uplne opacny nazor ale to je prave dobre lebo jedine INAKOST je to co nam dava prietor na diskusiu takze INAKOST si treba podla mna vazit a nie ju kritizovat.

Ja so medzi vami rad ale ak ma tu nechcete nie je problem - staci povedat a ja si zrusim konto.

ZOOM










--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 3.10.2012 19:29
Příspěvek #64


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



Nemyslím si že to bolo iba na Vás ...
Já som mal šťastie Vás poznať osobne a som rád že som mohol Vás spoznať.

Mne sa práveže lubia vaše projekty a já si osobne neprajem aby ste si zrušili konto

Mna nebavi sa tu pozerať na veci ktoré su už vymislené a podobne .
Velmi rád čakám furt nové projekty ako je aj sst90 čelovky 7x xm-l čelovka a podobne .
Dufám aj ostatný sa vyjadria
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 9.10.2012 18:47
Příspěvek #65


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Dezo,

DAKUJEM Ti za podporu ale uvedomujem si ze je tu aj mnoho velmi skusenych, vzdelanych a preciznych realistov takze ich nemusia bavit nase casto nepremyslene ulety a fantazmagorie.
Vyriesenie vacneho sporu medzi realistami a snilkami by sa na jednoducho dalo napr. pomocou povinneho pumlika " realista" "snilek" ktore by musel zadat kazdy z nas pri samotnej registracii.
Ak by sa to tak urobilo tak realisti by nevideli prispevky snilkou a opacne respektive by museli urobit nejaky krok aby sa mohli pozriet aj na prispevky svojich "protinozcov ".
Ja to vsak nedoporucujem lebo si myslim ze len v spojeni tychto dvoch skupin je priestor na polemiku a rozvoj.

Mne na fore velmi chyba pumlik " zobraz moje prispevky"






--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 11.10.2012 08:25
Příspěvek #66


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



Ja si myslim že to ma byť ako to je!lebo su aj memej vzdatny ako možno ja a vy!
Preto niekedy šialene napady,su inšpiraciou!
Dalej čo napr vy osobne ste vymišlali ste zrealizovali!
Nechapem prečo niektorim začali vadiť naše šialene a zrealizovane napady!
Nechcem sa nikoho zastavať,ale možno pomohlo by aby sa vyjadrily ini!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 11.10.2012 11:24
Příspěvek #67


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Šílené nápady nikomu nevadí, spíš jen ty rozvleklé diskuse kolem toho. Možná by stačilo trochu zdrženlivost při psaní nových příspěvků, před odesláním popřemýšlet jestli posouvá téma někam dál. Ať to při čtení nepůsobí jako mlácení prázdné slámy.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 13.12.2012 09:31
Příspěvek #68


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Jiříku/Alku, přesuňte někam a připíchněte viditelně někam tohle téma: http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtopic=150



--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 1.7.2013 18:14
Příspěvek #69


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Kdyby byla nějaká hezká ikonka FMF 88x31 bodů, tak bych ji přidal na úvodní stránku svého webu.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 1.7.2013 18:16


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 13.2.2014 12:14
Příspěvek #70


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Uvítal by som možnosť dať nejaký text príspevku / podpisu do niečoho ako je značka CODE, ale aby sa jej obsah zobrazil až po rozkliknutí (neviem ako sa to presne volá). Ušetrilo by sa tým trochu miesta.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 11.3.2014 20:20
Příspěvek #71


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Technický dotaz-na jediným dalším foru co jsem, funguje nadefinované zobrazení-přesněji-nezobrazení příspěvků konkrétního člena-šlo by to i tady? Je mi jasné,že následné reakce včetně citace se mi zobrazí,ale příspěvky jednoho teoretika bych potřeboval eliminovat-jde to?:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 11.3.2014 20:52
Příspěvek #72


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



PgDn si už skúšal?


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 11.3.2014 21:44
Příspěvek #73


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



To by sa aj mne hodilo. Čo je PGDN? Pagedown?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 12.3.2014 00:13
Příspěvek #74


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Áno. Rovnako sa dá použiť aj šípka alebo koliesko na myške.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 12.3.2014 08:42
Příspěvek #75


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



to predsa nieje riešenie.... biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 20.5.2015 14:25
Příspěvek #76


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Také se vám v Chromu divně zobrazuje třeba stránka s posledními příspěvky?
Chtěl jsem přejít z Mozilly na Chrome, protože je přece jenom svižnější, ale začínám zjišťovat, že prakticky je daleko víc nepoužitelnější...
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 20.5.2015 14:52
Příspěvek #77


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Ja mam aj v Chrome celu stranu ( nic nechyba ) ale mam ovela mensie pismena ako v Internet exprorery.
Podla mna mas kdesi zakazane automaticke prisposobaovanie ale neviem kde.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 21.5.2015 13:37
Příspěvek #78


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE(MaofKO @ 13.2.2014 13:14) *
Uvítal by som možnosť dať nejaký text príspevku / podpisu do niečoho ako je značka CODE, ale aby sa jej obsah zobrazil až po rozkliknutí (neviem ako sa to presne volá). Ušetrilo by sa tým trochu miesta.


Sice je to už hodně starý, nicméně příkaz existuje říká se tomu "spoiler". Mají to třeba na www.pc-help.cz


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 21.5.2015 14:05
Příspěvek #79


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Benik3 @ 20.5.2015 15:25) *
Také se vám v Chromu divně zobrazuje třeba stránka s posledními příspěvky?
Chtěl jsem přejít z Mozilly na Chrome, protože je přece jenom svižnější, ale začínám zjišťovat, že prakticky je daleko víc nepoužitelnější...

Také mám písmenka v Chrome malá a okna velká, takže ani změna pomocí lupy moc nepomůže. Ve Firefoxu je to OK. A co se týče přechodu z FF na Chrome, to jsem zkusil před asi měsícem či dvěma a už jsem zase zpět ve FF. Ono asi v nové verzi FF trochu vylepšili práci s pamětí a procesorem a zdá se, že už tolik nežere obojího.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 21.5.2015 22:01
Příspěvek #80


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já používám Chrome jak v PC s Win7, tak Win 8 a v mobilu na A 4.2 a nepamatuju si, že bych měl nějaký potíže se zobrazováním.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 18.4.2024 - 17:47