IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Květnový flashasraz 2015 ..., ... před tmou nebudem se kořiti, posvítíme i Satanovi do ...
Blancman
příspěvek 20.5.2015 09:07
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Vážení flashoholici, nedal by se sraz přesunout ze čtvrtka na středu? Já blb zapomněl, že večer odjíždím do Znojma. Mám tam dlouhodobě domluvenou akci ve vinném sklepě a pak také dost průzkumů podzemí. Prosím.... Zoufalý Blancman
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smoke
příspěvek 20.5.2015 10:38
Příspěvek #22


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 109
Registrován: 14.5.2015
Bydliště: Přelouč
Člen číslo: 15 576



Díky za vysvětlení. Rozumím, souhlasím, těším, přijedu
Jen s tou historicky první LED baterkou to bude trochu horší, absolutně totiž nemám tušení kde, a jestli vůbec, ještě někde žije.
Když pojedu zpátky prvním ranním, tak uvítám společnost asi tak do čtyř do rána :-)
Vezmu TK35 a mooožná se kvůli takovýmu svátku vyhecuju do další krasotinky, ale spíš budu chvíli mudla v dobrym prostředí, abych mohl potom dělat sofistikované, fundované, osvícené rozhodnutí o adopci :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 20.5.2015 10:41
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(wizard @ 19.5.2015 23:39) *
Jedinou podmínkou účasti je nadšení pro vše, co svítí. Naopak, lepší je napřed něco poznat a pak až kupovat vybavení, člověk nekoupí neužitečné blbosti... Nebo alespoň ne tolik smile.gif
To mě napadá, co kdybychom každý přitáhli svou nejstarší svítilnu s LEDkou, aby byla sranda

No jestli já přitáhnu nejstarší svítilnu s LEDkou, tak víš co vezmu, ne? biggrin2.gif

QUOTE(Blancman @ 20.5.2015 10:07) *
Vážení flashoholici, nedal by se sraz přesunout ze čtvrtka na středu? Já blb zapomněl, že večer odjíždím do Znojma. Mám tam dlouhodobě domluvenou akci ve vinném sklepě a pak také dost průzkumů podzemí. Prosím.... Zoufalý Blancman


Já s tím problém nemám, klidně půjdu ve středu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 20.5.2015 10:46
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Z mé strany taky není problém, příští týden to mám celkem v pohodě


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 20.5.2015 12:44
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já už ve středu něco mám. Šlo by to asi posunout, ale z toho posouvání bych měl kulový blesk - musel bych domluvený program na příští týden úplně zpřeházet. Nejspíš by nedorazil můj známý - má čas jen občas.

Ohledně úplně první led svítilny už nemám tušení která to byla, natož kde je, pokud už neskončila v popelnici. Můžu vzít svého wolframátora, jenž ale neviděl z očekávaného osazenstva nejspíš jen smoke a případně můj známý.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 20.5.2015 14:15


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 20.5.2015 12:48
Příspěvek #26


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak já taky nemám problém se středou. Jdu to opravit a prosím i ostatní o znovupotvrzení účasi v novém termínu. Středa, LEDky je třeba ... :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 20.5.2015 14:14
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Zúčastnit se chci, tak se pokusím vše zpřeházet, abych mohl. Co se dá dělat. rolleyes.gif Škatulata hejbejte se. Stačí, abych jednu nemohl posunout a nejdu nikam. sad.gif Až to úspěšně zpřeházím, tak se ozvu. Když to nepůjde, tak budu mít smůlu, jako už kolikrát. wallbash.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smoke
příspěvek 20.5.2015 17:22
Příspěvek #28


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 109
Registrován: 14.5.2015
Bydliště: Přelouč
Člen číslo: 15 576



Středa berná
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 20.5.2015 18:51
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(wizard @ 19.5.2015 23:39) *
Jedinou podmínkou účasti je nadšení pro vše, co svítí. Naopak, lepší je napřed něco poznat a pak až kupovat vybavení, člověk nekoupí neužitečné blbosti... Nebo alespoň ne tolik smile.gif
To mě napadá, co kdybychom každý přitáhli svou nejstarší svítilnu s LEDkou, aby byla sranda

Hele jestli jí najdu, tak jí dotlačim ale už s vyměněnou led, však to znáš, viz Blanc - nic nezůstane aslespoň částečně vytuněno biggrin.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 20.5.2015 20:11
Příspěvek #30


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Moc děkuji všem za vstřícnost. Navrhoval bych tu Šárku, Krtečku, vzal by jsi klíč? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 21.5.2015 13:27
Příspěvek #31


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak jsem to vyjednal a zpřeházel. Doufám, že to zase neposunete. whistle.gif Známý možná přijde, ale dá mě ještě vědět.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 22.5.2015 19:18
Příspěvek #32


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(Blancman @ 20.5.2015 21:11) *
Moc děkuji všem za vstřícnost. Navrhoval bych tu Šárku, Krtečku, vzal by jsi klíč? Blanc

Aha, ja sem brzda smile.gif proto si mi volal abych ho vzal smile.gif Samozrejme vezmu


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 24.5.2015 19:35
Příspěvek #33


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Je pomalu čas na uzávěrku, tak ještě někdo na středu?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sirpetr
příspěvek 25.5.2015 10:44
Příspěvek #34


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 418
Registrován: 12.11.2009
Člen číslo: 453



Ano, dorazím také.


--------------------
Lucifer čelovky | výkonné čelovky vyráběně kompletně v Čechách

LUCIFER Z2Mini/Micro - 850lm, 1x CREE XP-L2, 18650 nebo 18500 baterie
LUCIFER S2RED - 800lm, 1x CREE XP-L2, 1x18650 protected baterie v tubě, váha 164gr.
LUCIFER S2X - 1200lm, 2x CREE XP-L2, 1x18650 protected baterie v tubě, váha 164gr.
LUCIFER M6 - 1700lm, 2x CREE XP-L2, 2x18650 zalepený batterypack, váha 226gr.
LUCIFER L - 3200lm, 4x CREE XP-L2, 4x18650 zalepený batterypack
LUCIFER X - 5000lm, 6x CREE XP-L2, 3x18650 nebo 6x18650 zalepený batterypack
LUCIFER ULTRA - 8000lm, 9x CREE XP-L2, 4x18650 nebo 8x18650 zalepený batterypack

Naše stránky : http://www.luciferlights.net
Naše video : http://vimeo.com/103687386
Stránky na FB : https://www.facebook.com/luciferlights
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 25.5.2015 12:23
Příspěvek #35


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



To Smoke: Pokud máš zájem, můžu na ukázku přitáhnout svoji čtvrt století starou žárovkovou potvoru. V opačným případě to nemá smysl, jelikož co vím, tak už všichni ji viděli. I když u Sirpetra si nejsem jistý. Problém ji přinést mě nedělá, ale nerad bych jí tahal úplně zbytečně. Přece jen, je to monstrum. Na druhou stranu už se mě do ní nechce kupovat další sadu (12ks) plochých baterií, na který to funguje a tak bych je rád využil, než zkapou stářím smile.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smoke
příspěvek 25.5.2015 14:13
Příspěvek #36


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 109
Registrován: 14.5.2015
Bydliště: Přelouč
Člen číslo: 15 576



Kolbaba71: Nevím co na to říct :-) Když jí ale vezmeš, nechám se pojistit a budu její přenašeč :-D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 25.5.2015 14:24
Příspěvek #37


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



To Smoke: To nebude třeba, je relativně odolná. cool.gif

To Alan: Já též dorazím. Možná i +1 či +2. Den by chtělo sjednotit. Pořád tam visí jak středa, tak i čtvrtek. I když je z pozorného čtení zřejmé, že čtvrtek je správně. Čas je v podstatě též stanoven. Z diskuze se dá vydedukovat místo Šárka, takže počítám s hospodou na rohu, ale v propozicích tyto informace zatím stále chybí.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 25.5.2015 14:27


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 25.5.2015 15:03
Příspěvek #38


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Kolbaba71 @ 25.5.2015 15:24) *
To Smoke: To nebude třeba, je relativně odolná. cool.gif

To Alan: Já též dorazím. Možná i +1 či +2. Den by chtělo sjednotit. Pořád tam visí jak středa, tak i čtvrtek. I když je z pozorného čtení zřejmé, že čtvrtek je správně. Čas je v podstatě též stanoven. Z diskuze se dá vydedukovat místo Šárka, takže počítám s hospodou na rohu, ale v propozicích tyto informace zatím stále chybí.


Nikoliv, při pozorném čtení je jasné, že správně je středa!!! Hlavně, že píšeš, jak jsi to celé popřehazoval......Blanc

Tento příspěvek byl editován Blancman: 25.5.2015 15:04
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 25.5.2015 17:45
Příspěvek #39


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Vždyť to vidíš sám, že to má úplně přehozené... smile.gif
Mimochodem, zamluvil někdo hospodu?


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 25.5.2015 17:54
Příspěvek #40


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak vše je opraveno a pevně dáno - viz první příspěvek. Ve flashakostce: sraz ve středu 27.5.2015 v 18h v hospodě nad Šárkou. Po nasycení odchod do Šáreckých chodeb, po cestě možno na Šestákovu skálu vlézti (pro neznalé - cesta po travnatém kopečku). Pro pohyb v podzemí dobré jest trochu outdoor oblečení a trošku outdoor boty. Kdo přijde později, může volat mě na mobil.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 19:43