IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Poraďte dobrou nabíječku
Kolbaba71
příspěvek 12.12.2014 10:57
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Když dotáhnu hlavu, tak nesvítí. Pokud hlavu trochu povolím a lehce s ní zaviklám, tak je vše ok.

Tak už jsem na to přišel. Měl jsem otočenou prodlužtrubku. Jedna část je čistá (ta patří do hlavy) a druhá černá (ta patří pod vypínač). mělo by to být imho jedno, ale evidentně to jedno není.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Litos
příspěvek 13.12.2014 21:04
Příspěvek #22


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 8
Registrován: 9.11.2011
Člen číslo: 8 765



QUOTE(Litos @ 17.11.2014 16:44) *
Zdravim,

jakozto laik moc prosim o radu zkusenych a znalych oboru. Po tom co mi nektere akumulatory (18650) neutahnou zebru na nejvyssi mod, nebo vydrzi pomerne kratkou dobu, jsem si rekl, ze je na case udelat si v bateriich poradek. Rad bych to vyresil koupi nove nabijecky, pomoci ktere bych poznal jakou kapacitu baterie maji. Idealne s moznosti nabijeni baterii typu AA/AAA/18650. Staci 2 sloty.

Zjistim to napriklad pomoci tehle nabijecky? http://www.fasttech.com/products/0/1000274...-ion-lifepo4-ni

Poradte prosim pripadne co si poridit, cim si akumulatory otestuju a pak kvalitne nabiju. Uvitam nejakou levnejsi variantu. Predem se omlouvam za asi hloupe dotazy smile.gif

Dekuju


Dekuji za rady. Odpovim si sam a snad tim nekomu pomuzu ve vyberu. Koupil jsem nabijecku Soshine H4. Funkci, kvuli ktere jsem primarne nabijecku chtel, nema. Jen ukaze kolik mAh vlozila do akumulatoru. Takze pro me prakticky zbytecna informace, kdyz nabijecka nema moznost vybijeni. Bud mam smulu na vadny kus, nebo inteligentni asi take moc neni. V navodu je uvedeno, ze Ni-MH baterie staci vlozit, nabijecka je identifikuje a automaticky nabije. Na to jsem se spolehl pri pokusu nabit AAA akumulator (900mA). Po case se na akumulator podivam a vidim scvrkly plastovy obal akumulatoru. Akumulator horky, ze se nedal udrzet v ruce. Na displeji jsem se dozvedel, ze nabijela proudem 1000mA a napeti bylo 1,6V a vlozena kapacita byla pres 1200mA a tezko rick jak by to pokracovalo. Nabijecku tedy nemuzu moc doporucit.

Poradil by nekdo spolehlivou nabijecku, kde zjistim kapacitu, at nemusim zase vyhazovat zbytecne penize? Podle toho co ctu na foru je idealni volba OPUS, ze?




Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 13.12.2014 22:28
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Tak Ni-Mh evidentně detekovala, ale asi nerozlišuje AAA a AA, takže nabíjela normálně 1A, což je pro 900mAh AAA samozřejmě moc...
Jinak vybíjení s měřením kapacity je dosti nedostatkové zboží u takovýchto malých nabíječek.
Jinak reálnou kapacitu dostaneš zhruba vydělením nabíjené kapacity 1,2...

Tento příspěvek byl editován Benik3: 13.12.2014 22:34
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 22.12.2014 12:57
Příspěvek #24


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



QUOTE(Litos @ 13.12.2014 21:04) *
Dekuji za rady. Odpovim si sam a snad tim nekomu pomuzu ve vyberu. Koupil jsem nabijecku Soshine H4. Funkci, kvuli ktere jsem primarne nabijecku chtel, nema. Jen ukaze kolik mAh vlozila do akumulatoru. Takze pro me prakticky zbytecna informace, kdyz nabijecka nema moznost vybijeni. Bud mam smulu na vadny kus, nebo inteligentni asi take moc neni. V navodu je uvedeno, ze Ni-MH baterie staci vlozit, nabijecka je identifikuje a automaticky nabije. Na to jsem se spolehl pri pokusu nabit AAA akumulator (900mA). Po case se na akumulator podivam a vidim scvrkly plastovy obal akumulatoru. Akumulator horky, ze se nedal udrzet v ruce. Na displeji jsem se dozvedel, ze nabijela proudem 1000mA a napeti bylo 1,6V a vlozena kapacita byla pres 1200mA a tezko rick jak by to pokracovalo. Nabijecku tedy nemuzu moc doporucit.


Pokud das do nabijecky vybity li-ion, tak nabita kapacita dost presne odpovida kapacite akumulatoru jakou by jsi nameril pri vybijeni. U NiMH je ta presnost horsi.

Nabijeci proud je nastavitelny uzivatelsky na 250, 500 a 1000 mA, ten nabijecka sama nenastavuje... Jinak pokud to byl nejaky stary aku, tak u nich vetsina nabijecek ma problem se spravnou detekci konce nabijeni (maji maly nebo zadny peak na konci nabijeni).


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Litos
příspěvek 25.12.2014 18:47
Příspěvek #25


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 8
Registrován: 9.11.2011
Člen číslo: 8 765



QUOTE(jirik @ 22.12.2014 12:57) *
Pokud das do nabijecky vybity li-ion, tak nabita kapacita dost presne odpovida kapacite akumulatoru jakou by jsi nameril pri vybijeni. U NiMH je ta presnost horsi.

Nabijeci proud je nastavitelny uzivatelsky na 250, 500 a 1000 mA, ten nabijecka sama nenastavuje... Jinak pokud to byl nejaky stary aku, tak u nich vetsina nabijecek ma problem se spravnou detekci konce nabijeni (maji maly nebo zadny peak na konci nabijeni).


Dekuju moc za odpoved. Akumulator byl stary asi rok. AAA Tronic z Lidlu, s kteryma mam jinak dobre zkusenosti. Nabijeci proud je treba nastavit, to uz jsem zjistil. Bohuzel na krabici je inzerovano, ze si to nabijecka navoli sama a neni treba nastavovat.

Co by se dalo poridit na mereni kapacity?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 26.12.2014 20:41
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



QUOTE(Litos @ 13.12.2014 21:04) *
Poradil by nekdo spolehlivou nabijecku, kde zjistim kapacitu, at nemusim zase vyhazovat zbytecne penize? Podle toho co ctu na foru je idealni volba OPUS, ze?


Opus už mají i za pěknou cenu necelejch 40doláčů, potřebuju už min 4 sloty tak o něm uvažuji.

Co Kolbaba71 jakož to majitel Opusu, spokojenost?

Tento příspěvek byl editován Wolfi: 26.12.2014 20:45


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 28.1.2015 10:49
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



Tak mě právě dorazil výše zmiňovaný Opus BT-C3100 V2.1. Jediný stín na duši je ten, že ho zachytili celníci a musel sem cálnout DPH a výpalné České poště :-(
Jinak to vypadá velice pěkně. Už se testuje první 14500 co byla po ruce.


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 28.1.2015 12:49
Příspěvek #28


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Už by konečně měl někdo udělat nabíječku na 4 x 26650...... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 28.1.2015 22:57
Příspěvek #29


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Přesně, 4 x 26650 a alespoň 2A nabíjecí proud.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 28.1.2015 23:56
Příspěvek #30


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Ta Efest Luc V4 co mám umí pro 2 šachty 2A, právě pro 26650... Škoda že neudělali krajní šachty širší, takhle se tam 4 nabíjené polovičním proudem nenacpou, alespoň myslím, zatím nemám ani jednu abych to zkusil. Nevíte zda umí Opus změřit vnitřní odpor akumulátoru? Nebo která nabíječka za přijatelnou cenu to umí? Potřeboval bych trochu protřídit vykuchané články z noťasů, co mám


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stani
příspěvek 29.1.2015 07:34
Příspěvek #31


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 279
Registrován: 15.2.2013
Člen číslo: 11 861



Tato by nestačila? Je za velmi dobrou cenu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 29.1.2015 08:30
Příspěvek #32


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Tam jsem nějak v popisu nenašel, že by měřila vnitřní odpor akumulátoru a taky netuším, jak by ho zobrazila. Jde o to, že mám celkem dost článků, když jsem akupacky v práci rozebral, nabíjel jsem jednotlivě na Soshine SC-S7, která ukáže Poor Cell když je článek fakt špatný. Ale jde o to, že zbylé jsou různé kvality a potřebuju do svítilen na více článků dát k sobě ty podobné. Protože doba výdrže je pak dost odlišná, když třeba 4 články vybírám losováním...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 30.1.2015 09:56
Příspěvek #33


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



QUOTE(wizard @ 28.1.2015 23:56) *
..Nevíte zda umí Opus změřit vnitřní odpor akumulátoru?....


Ahoj, jo Opus to umí , jmenuje se to quick test.


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 30.1.2015 10:38
Příspěvek #34


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Bezva, tak to jsem potřeboval vědět, jdu si ho objednat, než z něj kurz koruny udělá luxusní zboží...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 30.1.2015 13:06
Příspěvek #35


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Ahoj, jo Opus to umí , jmenuje se to quick test.

Týká se to i mýho Opusu?


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 30.1.2015 15:42
Příspěvek #36


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



To bych rád věděl, už měsíc čekám že se tady někdo pochlubí co všechno ta nabíječka umí a zatím jsou všichni její majitelé tajemný jak hrad v Karpatech... wink.gif


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 30.1.2015 17:01
Příspěvek #37


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já to sám pořádně nevím. blink.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 30.1.2015 20:37
Příspěvek #38


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



No pokud máš Kolbabo taky Opus BT-C3100 V2.1 tak to tam máš
Je to i v recenzi na: LYGTE-INFO.DK Opus BT-C3100 V2.1
QUOTE
QUICK TEST: Measure the internal resistance of the battery.


Pro Wizarda: po pravdě nevím co k nabíječce říci, vše již bylo napsáno ve výše uvedené recenzi. Ale jestli tě něco napadá tak se ptej. Jsem majitelem sice sotva 3 dny ale zatím spokojenost.

Tento příspěvek byl editován Wolfi: 30.1.2015 20:49


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 30.1.2015 20:55
Příspěvek #39


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Jo, to je ona


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 30.1.2015 21:12
Příspěvek #40


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Tak jsem jí také objednal, potřeboval jsem se ujistit, že všechno zvládne u Li-on baterií, na NiMh mám Charge Manager 410 a 2020, které mě bohatě uspokojí, protože tužkovky využívám čím dál méně a velké buřty už je do motorku u grilu. Takže nerad bych koupil něco, co s tužkovkami umí zázraky, ale s Li-on nic navíc...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 19.4.2024 - 16:32