IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

37 Stránky V  « < 34 35 36 37 >  
Reply to this topicStart new topic
> DX, první objednávka
FLink
příspěvek 13.10.2012 21:33
Příspěvek #701


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 20.8.2012
Bydliště: Strakonice
Člen číslo: 10 606



http://www.17track.net/IndexEn.html


Díky za tyto stránky rolleyes.gif

Zjistil jsem, že mé dvě zásilky, objednané 2.10.2012, již dorazily do ČR. Na stránkách http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php mi navíc pověděli, že už včera tj. 12.2.2012 se neúspěšně pokusili doručit zásilku na mou adresu.
Já osobně si myslím, že asi tak trošku kecaj huh.gif Sice je pravda, že jsem nebyl pořád doma, ale aspoň mi mohli nechat něco ve schránce, jak tomu bývá obvykle.
Nevím co si mám o tom myslet. Bylo by to vskutku rychlé dodání z Číny(10dní) oproti předchozí zkušenosti wink.gif
V pondělí tam zajdu a uvidíme co mi řeknou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 14.10.2012 08:57
Příspěvek #702


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Jsem teď týden doma s angínou. Včera jsem si zašel do schránky a ejhle - 3 oznámení o nedoručení zásilky. A důvod - adresát nezastižen! thumbsdown_anim.gif Přitom zvonek bych neslyšel jen ve sprše, ale tam jsem byl v době, kdy nechodí - večer. Jsem si skoro jistý, že se pošťák ani nenamáhal zvonit. Prostě hodil jen oznámení do schránky. Kdyby zvonil a čekal na mě, tak by ztratit 1-2 minuty, než bych sešel ze 4. patra po schodech. Tak si to takhle evidentně urychlil.

Občas se nestačím divit, jak mě zásilky (vesměs různě tlustý obálky) doručují. Tlustou obálku narvou tak, že stěží drží ve schránce a obsah je kompletně venku. Docela se divím, že mě to ještě nikdo neukrad. Jindy tenkou malou obálku, jenž mě vydají jen proti papíru o oznámení a nechtějí ani občanku, nebo podepsat převzetí, do prázdné schránky nehodí.

Kdy mě došla trpělivost, bylo to s časopisem Chip. Mám velkou schránku, kam jde hodit bez problémů časopis jak svisle, tak vodorovně. Pravidelně mě ho jen zastrčili napůl do schránky a nechali být. Několikrát jsem si stěžoval, ale bez valnýho účinku. Jednou ale číslo zmizelo a pak i náhradní dodávka. Tenkrát jsem se propracoval až k vrchní doručovatelce. Nechal jsem si zaslat to číslo potřetí. S tím, ať si to s vydavatelem už dohodnou oni, jelikož v tom jsou namočený až po uši. Vrchní doručovatelka mě ten den, co mě to měli doručit potřetí sama volala, že bych to tam měl mít s tím, že ať ji zavolám, kdyby byly problémy. A bylo to tam, hozené správně do schránky. Volala mě opět sama druhý den, zda to bylo v pořádku. Takhle se to opakovalo ještě dva měsíce a od té doby (je to zhruba rok) už nemám s časopisem problém.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 14.10.2012 09:09


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stanley_BA
příspěvek 14.10.2012 09:16
Příspěvek #703


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 261
Registrován: 6.12.2010
Člen číslo: 799



Aj tu nato posta uplne yeahbe. Pred par tyzdnami som mal den volna kvoli zubarke, prisiel som o 11:00 domov a schranka bola prazdna. O 11:10 som isiel do obchodu pre rozky a v schranke co nevidim, zlty papierik s oznamom ze adresat nezastihnuty !

No reku dobre, nemam slov, ale kedze mi tam ten papier len hodili a nezvonili, tak to urcite ani nemali so sebou a teda je to na poste. Pridem na postu a ta p... ani za okienkom mi hovori: No ale ved tu mate dnesny datum, to az zajtra si mozete preto prist ! Pozeram na nu, reku ved teraz mi tam ten listok hodili, bol som doma a nikto nezvonil, to mi chcete povedat ze to mali so sebou a v aute a len hadzu listky ? Odpoved - nema tvar...

Keby sa isla pozriet dozadu, ten balicek tam urcite bol...


--------------------
EagleTac M3C4 3x XR-E NW /// Armytek Viking v3 XP-L Warm /// Armytek Wizard v3 XP-L Warm /// Armytek Predator PRO v3 XHP35 Hi Warm /// Armytek Wizard PRO v3 XHP50 Magnet USB Warm /// Zebralight SC53W XP-L2 /// Fenix HL10 + Nichia 219B
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FLink
příspěvek 14.10.2012 10:45
Příspěvek #704


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 20.8.2012
Bydliště: Strakonice
Člen číslo: 10 606



Nejen v ČR, ale i v SR na to pošťáci pěkně se... dry.gif . Dokud jsem bydlel u rodičů na vesnici, tak jsem neměl problémy s poštou nikdy. Všichni se tam znají a zaměstnanci pošty jsou mnohem vtřícnější a ochotnější(aby taky ne). Nedávno jsem byl odeslat dobírku na poštu tady u nás ve městě. I když už měly holky půlhodinky tvrdě dřít, tak se směle vykecávaly a musel jsem si počkat než si sdělí své neodkladné drby. Čumím za tím proskleným oknem a divím se jak jejich arogance nezná mezí. Samozřejmě seděla u přepážky a dělala, že mě nevidí. Po chvíli se otočila, hodila na mě kyselej ksicht, jako co tam tak brzo ráno dělám a jak si je vlasně dovoluji rušit v ranní debatě o hov.... blink.gif Strašně nerad tam chodím, vždy mě zkazí celej den. Bohužel tam teď musím zase, když mě bohužel nezastihli doma.... dry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janko.hrasko
příspěvek 14.10.2012 10:59
Příspěvek #705


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 359
Registrován: 5.10.2010
Bydliště: almost ukr, kosice
Člen číslo: 736



ja som si vypytal cislo na moju dorucovatelku a je po vacsine problemov wink.gif
ked sa balik bez tracking number alebo proste nedoporuceny nezmesti do schranky, tak nema udajne povinnost ho brat so sebou a skusat dorucit.. vtedy berie len zlty papierik
ale kedze mam cislo a vsimnem si napr o 12tej cestou z prednasky v schranke papierik, viem jej zavolat a zistit si, ze kedy presne sa vracia na postu nahodit zasielky do systemu a kedy teda mozem (este v ten den) prist po moju zasielku


--------------------
mam: Big Head!, Zebralight H600W MkII, HEXBRIGHT, DQG tiny IV AAA nw, Klarus P2A, Zebralight SC52, Zebralight H600w XM-L nw, Tank007 e09 XP-E, DRY 3*T6 3C!, UF C2 XM-L2 T4 5B1 80+CRI, "Solarforce L2" s predlztrubkou a XM-L T4 5A3 3-18V, LL H7 XP-G Q2 hicri s akupackom, UF-2100 XM-L T5 4B, Small Sun ZY-T08 XM-L2 U2 1C dedomed na medi, UniqueFire UF-T20 XM-L2 T6 3C na medi, NEW 612 XP-G R5 nw, Lumintop L1C XP-G
mal som: UQ HS-802 XM-L (povodne R2 mala bodka, predana), MTE XM-L (povodne P7 kobliha, sla bratovi), NF-500 Q5 zoom (predana), FF-2100 XP-G R5 (predana), UF C2 XM-L T4 5A3 (predana), CQG S1 XP-E nw (venovana), DXfire C3 XP-E nw (sla svagrovi), Ultrafire M5 XP-G (venovana)
budem mat: ?
neutral white ftw!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FLink
příspěvek 15.10.2012 13:03
Příspěvek #706


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 20.8.2012
Bydliště: Strakonice
Člen číslo: 10 606



Dnes jsem opět ve schránce nenašel nic co by nasvědčovalo tomu, že mám nějakou zásilku na poště. Vyrazil jsem tedy na poštu jen s čísly objednávek a se sledovacími čisly. Bohužel jsem s nima neuspěl a jiná jsem neměl, které po mě požadovala pani za přepážkou huh.gif Na mé jméno v PC také nic nenašla a já začínal být těžce zoufalý. Nakonec zavolala nějaké kolegyňce do skladu a ta přeci po chvilce hledání našla a mě spadl těžký kámen ze srdce rolleyes.gif .

Opravdu nechápu co tam maj za bordel! dry.gif

Jinak balíčky byli pěkně zabalené, nepoškozené(vč. obsahu) a velice rychle dodané, kdyby se to nepo..... tady v ČR resp. ST.
Trochu jsem měl obavy ze cla, ale číňan označil balíčky jako gift a celnicí to prošlo bez problémů wink.gif .


Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ajo
příspěvek 15.10.2012 23:54
Příspěvek #707


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 668
Registrován: 12.9.2009
Člen číslo: 394



Slovaci objednavajuci z DX.Uz sa Vam niekomu stalo,ze Vas zavolali na colnicu kvoli balicku z DX?Ja som toho uz hafo objednal a zatial pohoda.Neviem ako je ta povinnost na sk,kdy vznika danova&colna povinnost.Nieco sa mi mari,ze do 150 euro by ma neviem ci colnici,alebo daniari nemali otravovat.Na druhej bratov cechov zvolavaju na colnicu za 50 dolarove zasielky??Ako to vlastne je?Je rozdiel medzi CZ a SK aj ked sme v tej slavnej EU?


--------------------
Tiablo A9S + zoom optika@Q5 Spiderfire 2-mode@SSC P7 Ultrafire 502B@R2 X2000@P4 MAG 2C + 52mm asferika s kadecim

a vidiet aj v tme
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FLink
příspěvek 16.10.2012 07:02
Příspěvek #708


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 20.8.2012
Bydliště: Strakonice
Člen číslo: 10 606



QUOTE(ajo @ 16.10.2012 00:54) *
Slovaci objednavajuci z DX.Uz sa Vam niekomu stalo,ze Vas zavolali na colnicu kvoli balicku z DX?Ja som toho uz hafo objednal a zatial pohoda.Neviem ako je ta povinnost na sk,kdy vznika danova&colna povinnost.Nieco sa mi mari,ze do 150 euro by ma neviem ci colnici,alebo daniari nemali otravovat.Na druhej bratov cechov zvolavaju na colnicu za 50 dolarove zasielky??Ako to vlastne je?Je rozdiel medzi CZ a SK aj ked sme v tej slavnej EU?



http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtop...40&start=40
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FLink
příspěvek 16.10.2012 12:25
Příspěvek #709


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 20.8.2012
Bydliště: Strakonice
Člen číslo: 10 606



Tohle se dnes objevilo ve schránce thumbsup_anim.gif
Hlavně zvýraznit důležité informace, abych věděl kdy se stavit, foto mluví za vše....

Tento příspěvek byl editován FLink: 16.10.2012 12:27
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 16.10.2012 18:58
Příspěvek #710


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Jo tyhle papírky taky znám. Jen jsem tam měl jako obvykle, že "adresát nezastižen". Doma jsem byl, ale u schránky jsem v době, kdy dorazila pošťačka nebyl. Jedině tak si dovedu vysvětli, že mě "nezastihla". angry.gif

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 16.10.2012 18:58


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ajo
příspěvek 22.10.2012 11:23
Příspěvek #711


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 668
Registrován: 12.9.2009
Člen číslo: 394



Pani tak tu je dovod preco meskaju zasielky z DX. dovod tu Debilny cinski soudruzi si zmyseli zvysit inspekciu colnikmi pre nejakym ich debilnym cinskym kongresom.
Zasielky sa vracali hore-dolu,co aj zodpoveda 1.5 mesacnemu cakaniu.
Nepochopim naco ich organy potrebuju kontrolvat zasielky ktore idu von?Aby tam niekto nestrcil papierik z nejakou tajnou depesou? Takto si blokuju biznis tupci!

Edit: Takze toto je dovod.Zasielka mesiac a pol cirkulovala po Cine. Bordel!

11.09.2012 03:52 Zásielka podaná na pošte
23.10.2012 16:35 Výstup z krajiny podávateľa


Tento příspěvek byl editován ajo: 26.10.2012 10:34


--------------------
Tiablo A9S + zoom optika@Q5 Spiderfire 2-mode@SSC P7 Ultrafire 502B@R2 X2000@P4 MAG 2C + 52mm asferika s kadecim

a vidiet aj v tme
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 22.10.2012 12:52
Příspěvek #712


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



A některý stáli litujou, že o tyhle "výhody" jsme tu přišli. rolleyes.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 12.1.2015 00:20
Příspěvek #713


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Nevím jestli je to možné, ale koukám, že DX je už i v češtině smile.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 12.1.2015 00:58
Příspěvek #714


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Už dávno. Bohužel je to většinou překládaný přes nějakej translator,takže tomu rozumím víc anglicky než česky biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 19.1.2015 00:26
Příspěvek #715


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



To sem taky pak koukal biggrin.gif ale malý pokrok taky pokrok smile.gif Přemýšlím o Paypalu ale já a Aj to je hrůza, bpjí, se že tam něco zvrtám....


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 19.1.2015 09:23
Příspěvek #716


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já anglicky nějak extra nevládnu a nemám s tím problém. Když jsem v koncích, tak na anglické stránce použiju překladač. Jedině, kdy používám překladač pokaždé, tak když se nějakým nedopatřením dostanu na stránky s "rozsypaným čajem".


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 19.1.2015 17:49
Příspěvek #717


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



PayPal je jednoduchý smile.gif
Navíc mam dojem existuje jakási česká verze, která teda slouží pouze pro podívání se, co tam píšou v češtině. Jinak přímo nefungují...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 19.1.2015 18:10
Příspěvek #718


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Existuje český help.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 17.7.2016 21:19
Příspěvek #719


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Nakupujete ještě někdo na DX?
Přemýšlím jestli je větší šance že to dorazí dřív z DX než z eBay... Dřív DX mívalo dodací lhůtu 3týdny, ebay většinou 2...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 18.7.2016 12:00
Příspěvek #720


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 974
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



dx snad uz nikto...co sa tyka bateriek,su ovela lepsie obchody uz teraz...


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post

37 Stránky V  « < 34 35 36 37 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 25.4.2024 - 16:36