IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Čelovka UltraFire UF MT07, Mini recenze
Blancman
příspěvek 8.3.2014 19:00
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Tak jsem si koupil čelovku UF MT07, viz foto v příloze. Když jsem si ji přinesl domů a rozbalil, měl jsem radost. Ale.... Technické řešení jako dobré, nápad také dobrý, ale číňan neumí nic dotáhnout do zdárného konce. Nejprve mi vadila ledka, která nebyla vycentrována a díky tomu byl hnusný beamshot, rozplizlý hotspot.... No, dobrá, tak jsem to rozdělal a zjistil, že podložka do reflektoru má průměr 7,0 mm a díra v reflektoru má 6,7 mm. Díky tomu se reflektor nedá na podložku nasadit úplně nadoraz a je tam křivě. Tak jsem na soustruhu otvor v reflektoru zvětšil na 7,0 mm a vše si hezky sedlo. Čelovka se mi líbila, světelný kužel už byl dobrý, regulace posuvným kolíkem výborná. Večer před spaním jsem si hezky posvítil a šel spát. Ráno jsem si také chtěl posvítit a...... NIC! Čelovka prostě nesvítila. Tak jsem vyměnil akumulátor a..... zase nic! No, nebudu to natahovat, nevím proč, jak a z jakých důvodů, ale prostě odešel driver!!! Takže tahle čelovka tedy pěkný SHIT!!! Nevím, co s ní budu dělat... Asi zkusím napsat o nový driver a když mi ho nepošlou, tak si udělám čelovku svojí výroby.... Nasraný Blanc
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 16.8.2014 22:31
Příspěvek #2


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 973
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



ultrafire celovky su riadny shit vseobecne..ale moja kopia h30 zebry bola vyborna...ostatne sa kazili jak svina..sad.gif(


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 16.8.2014 22:50
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Číňan opäť nesklamal...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 13:06