IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Optika CUTTER
pavelicom
příspěvek 25.1.2009 09:52
Příspěvek #1


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 81
Registrován: 12.3.2008
Člen číslo: 24



Dobrý den.
Chci se zeptat, jestli někdo nebude objednávat na Cuterru. Měl bych zájem o tyhle optiky: http://cutter.com.au/proddetail.php?prod=cut680 , ale s vyzařovacím uhlem 80st. U např v Tronu se prodává největší uhel do těchto držáků pouze 40st a já to chci jako světla na fotografováví a kamerování a tam je potřeba větší uhel světla.
Podělíme se na poštovném.
Děkuji všem, kdo bude ochoten pomoci a těším se na kladnou odpověď.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 25.1.2009 11:59
Příspěvek #2


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Jde ti o optiku s +-80 stupni nebo +-40? Protože těch 80 má samotná ledka bez optiky. Pokud chceš ten užší, tak by ti možná mohla vyhovovat Ledil CRS-W od bruma. Sice má o něco užší kužel, ale brum má levnější poštovné.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pavelicom
příspěvek 25.1.2009 12:13
Příspěvek #3


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 81
Registrován: 12.3.2008
Člen číslo: 24



mám ty držáky a do nich potřebiji dát nějakou širolou optiku. Mám 40st, ale je to málo. Světlo již mám hotové a bohužel to nejde použít bez optiky. To, co prodávají na cutteru má 80st je super a přesně co potřebuji, pokud to pasuje do držáků kužel, co prodává i TRON.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 10:24