IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

7 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, ať nám všem vše pěkně svítí, nabíjí a dlouho vydrží
krtek
příspěvek 23.12.2013 00:00
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Přátelé,

rok se s rokem sešel a máme tu zas konec dalšího. Ani by mě nenapadlo, že i po takové době nadšení ze světýlek neupadá, a tak Vám všem zde tady na fóru a i nováčkům atd přeji krásné prožití vánočních svátků i štědrého dne hezky v klidu a bez bláznivých nákupů a podobně, hodně naježeno pod stromečkem a v novém roce ať je jako vždy lepší než ten náš a vláda nám konečně splní to, co nám už leta slibují (vlastně pořád) - aby tady v té republice bylo líp.

Na závěr chci poděkovat všem, kteří se jakkoli podíleli na různých akcích, Alkovi také za dokonalou odměnu v podobě držáku na dvě kamery, který docela hodně využívám a zároveň se omluvit za některé nedotažené srazy v podobě nenabitých baterií nebo zapomenutí paměťové karty, Blancovi za nádherná podzemí ale samozřejmě každý z vás příjemně přispívá k úžasné nemoci flashaholictví a tak bez konkrétního jmenování chci všem říci jedno velké DĚKUJI

Ještě přidám malý bonbónek, vlastně důvody některých mých neúčastí na srazech.
Tady jsou:

1. Opel Cup v Horních Počernicích
28. dvojzkoušky Agility v Horních počernicích

Chtěl jsem ještě jedno video ze závodů v Herouticích nedaleko Neveklova, nazývali se stylově "Vánoční dárek", ale bohužel, tyhle závody ještě nemám sestřižené. Také díky Alkovi za zajímavý avatar v mém profilu. Však ty pochopíš odkud vítr fouká smile.gif

Tento příspěvek byl editován krtek: 23.12.2013 00:02


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 23.12.2013 00:14
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Taky přeji hezké Vánoce a díky všem, sem rád, že jsem se nakonec přemluvil se zde na fóru zaregistrovat (ani bych neřek, že už je to skoro 3 roky biggrin.gif)

Tento příspěvek byl editován Benik3: 23.12.2013 00:14
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 23.12.2013 05:07
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Pekné vianoce a veľké ĎAKUJEM .


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 23.12.2013 14:25
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Také všem přeji krásné prožití Vánoc, fórum jsem poprvé navštívil někdy začátkem léta a registroval se v září. Původně jsem jen sháněl pár informací kvůli náhradě své beznadějně zastaralé čelovky. Měl jsem vědět jak je to pro člověka co má rád svítilny nebezpečné, něco jako když by šel pyroman na exkurzi do závodu na výrobu napalmu nebo do rafinerie... smile.gif
Skončilo to nejen náhradou čelovky, ale i malé baterky co nosím v báglu, přidal jsem do výbavy svítilnu na klíčích, nahradil jsem výkonnou svítilnou i akumulátorovou halogenovku, se kterou jsem okolo chaty likvidoval slimáky, lupiče a další havět... A určitě není všem dnům konec
Samotnou kapitolou jsou srazy, i kdyby se nešlo do tak zajímavých míst je to paráda, je tu bezvadná parta lidí, a pevně věřím že to tak vydrží i nadále. Všem chci říci velké díky


Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 23.12.2013 14:37
Příspěvek #5


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Taky preji vsem vse nej smile.gif

Kazdopadne krtku, mas u me cernou tecku. Bydlim relativne blizko Neveklova a ty se ani nestavis na jedno toceny :/


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 23.12.2013 15:24
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Přeju všem, ať jim svítí všechny LED na všech řetězech, kterými si ověsí vánoční stromek i celý dům. Vzpomněl jsem si právě na dětská léta, kdy jsme pravidelně každý rok hledali tu jednu potvoru žárovku, která způsobila, že celý světelný řetěz nesvítil.
Takže ať vám to vše svítí a nejen na Vánoce, ale po celý nový rok!!! thumbsup_anim.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 23.12.2013 19:10
Příspěvek #7


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak jako se většinou připíjí na krásu našich koní a rychlost našich žen (nebo nějak tak :-) tak bych si o čase vánočním dovolil připít na svit našich LEDek a účinnost našich driverů.

Rád bych vám popřál bohatého flashaježíška, protože co nesvítí, není dárek (vyjímkou je např. hořící dům - světla šest půlek, ale dárek to moc není)

Rád bych Vám i poděkoval za to, co tady na fóru i na srazech předvádíte (v tom nejlepším světle slova smyslu)

Všem tuňákům (tunistům, tunerům, prostě těm, co ze svítilen dělají nadsvítilny (německy Überscheinidla)) přeji, ať se jim soustruhy stále točí a těm ostatním, ať nedojdou sliny, když ty výtvory prohlížejí

Budu doufat, že se brzy zase v hojném (bude-li bahno, tak v hnojném) počtu uvidíme na nějakém posvícení (které my, flashaholici, můžeme na rozdíl od obyčejných venkovanů mít kdy chceme a kolikrát chceme)

Budu se těšit, že naši bývalí interní (a nyní externí) bratři z Východu, jež Slovenskem se zove, nám zachovají přízeň, budou se chovat vřele jak za časů federace. A my jim popřejeme, ať nejen nad Tatrou sa blýska

∑ ∑rum: Hezké, klidné a příjemné Vánoce a fajn příští flasharoky!



Spešl přání pro Hentaie: ať ti Santa Ježíšek přinese pořádný flashabudík :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 23.12.2013 19:48
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Přátelé, co na to napsat? Já osobně když to tu čtu, jsem dojat... Tahle flashoholická parta mi velmi pomáhá přenášet se přes veškerá životní úskalí a když je zle, vždy si rád posvítím, tož všem zde děkuji a přeji co nejlepšího, bohatého a vysoce svítivého Ježíška... (já si pod stromek napsal 16 kg U235/92 v oddělených kontejnerech, tak uvidím...). Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 23.12.2013 20:47
Příspěvek #9


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Blanci, Ježíšek pro tebe už existuje, jen nevím kolik přesně stojí a kolik je poštovné :-)) Je k okouknutí ZDE


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 23.12.2013 21:18
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(alk007 @ 23.12.2013 20:47) *
Blanci, Ježíšek pro tebe už existuje, jen nevím kolik přesně stojí a kolik je poštovné :-)) Je k okouknutí ZDE



Prostě nádhera..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 23.12.2013 22:29
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Hodně tmy a kvalitních svítilen do ní.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 24.12.2013 08:50
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



QUOTE(Blancman @ 23.12.2013 19:48) *
(já si pod stromek napsal 16 kg U235/92 v oddělených kontejnerech, tak uvidím...). Blanc


Jardo, tak Ježíšek Ti dárek vezl, ale nedovezl (jako odpad to bylo označené kvůli těm byrokratům z EU, znáš to)... Budeš se muset spokojit s nějakou tou svítilnou

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/32...ym-odpadem.html



--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 24.12.2013 10:19
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Tož pánové, šťastné a veselé ..

A něco od Garyho doplněné efektním osvětlením smile.gif http://www.youtube.com/watch?v=edaMENMbXWA


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 24.12.2013 11:13
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(wizard @ 24.12.2013 08:50) *
Jardo, tak Ježíšek Ti dárek vezl, ale nedovezl (jako odpad to bylo označené kvůli těm byrokratům z EU, znáš to)... Budeš se muset spokojit s nějakou tou svítilnou

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/32...ym-odpadem.html



Já to věděl, že se zase něco semele........ Takže zase nic :o( Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 24.12.2013 11:22
Příspěvek #15


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 973
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



sviatky s rodinou,so zdravim a s vysnenymi kuskami z ebayu vam zelame od dunaja...nie jak ja-toho svojho predajcu tam asi zakopem pod zem..sad.gif((((


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 24.12.2013 13:21
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Přátelé, nenapadlo mě, že tady spustím takovou salvu pěkných přání a díky za to opravdu všem. Jak psal Blanc, i mě když je nejhůř, vezmu např TK75 a jdu si ven posvítit.
HR promiň, ale když řídím tak nechlastám ani to "jedno zdravotní". Měli jsme tam co na práci, navíc sem byl pěkně nastydlej. V únoru pojedu zas.

Takže přátelé znovu a znovu přeji krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hlavně zdraví a stále nabité baterky


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 24.12.2013 14:08
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Tak kamarádi tady,taky vám přeju krásné prožití vánočních svátku a hlavně pohodičku a krásný pokud možno světlo dárky!! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 24.12.2013 14:19
Příspěvek #18


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



http://www.pluska.sk/varime-pecieme/zemiak...-krat-inak.html


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 24.12.2013 14:28
Příspěvek #19


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Na fotce ti to sluší, Pepko! Tak šťastné, veselé a najedené :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 30.12.2013 20:01
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Je čas si popřát k Novému roku, dokud máme plný počet končetin před ohňostrojem smile.gif


Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 12:41