IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ultrafire C8, Dvojče Františkova ohně.
Kolbaba71
příspěvek 28.11.2011 22:27
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Z Dinidirectu jsem dostal na zrecenzování svítilnu s dlouhým názvem High Power 860Lumens 5-Mode Cree XML T6 LED Flashlights na samotné svítilně je z jedné strany UltraFire C8 a z druhé Cree XM-L T6. Je to dvojče svítilny, jenž je tu již zrecenzovaná a tak se pokusím přinést nové informace.

Na to, že se blíží vánoce, přišla svítilna vcelku brzo po objednání - za 12dní. Balení bylo klasické - bublinková obálka. Po rozbalení bylo vidět, že obsah dostal pořádně zabrat. S obavami jsem vytáhl "rozšláplou" bílou krabičku z celkem rozumného 1mm kartonu, kde kromě čárového kódu a načmáraného popisu na víčku krabičky nebylo zřejmé o co se jedná. Svítilna byla nepoškozená, nejspíše také díky další bublinkovému pytlíku, do nějž byla v krabičce vložená. Dále na mě z obálky vypadnul uvítací list, jelikož to byla u DD moje první objednávka, klasická faktura, tři reklamní pohlednice a maličký pytlík s dekorativními korálky.

Svítilna působí na první pohled celkem solidním dojmem. Horší je to po demontáži. Těsnící kroužky jsou jak mezi hlavou a sklem, maticí hlavy a vlastní hlavou, tak i mezi koncovkou s vypínačem. Závity jsou lehce namazány na obou koncích prodlužtrubky, závit u hlavy byl ale naprosto suchý. Celá svítilna byla dotažená, ale ne tak, že bych potřeboval "krtův otvírák". Vše šlo bez potíží povolit pouze rukou bez použití nářadí či násilí. Reflektor vypadá, že je z hliníku a nikoliv z plastu. Co mě také zarazilo, byla skutečnost, že na závitech se nacházely drobné špony. Nějaké nečistoty byly i zevnitř reflektoru a i na reflektoru. Vypadalo to jako buď jemné špony, či hrubý prach. Patrně z výroby.

Svítilna je velká akorát tak do ruky. Je na jeden 18650. Má klasický vypínač, módy se přepínají obvyklým namáčknutím. Jak začíná být u těchto svítilen špatným zvykem, má 5 módů s pamětí - high - mid - low - strobe - sos. Vypínač má cca 2-3 mm chod naprázdno, celkové stisknutí cca 5-6mm. Na přepnutí módu je třeba stisknout vypínač asi o 3-4mm. Když jsem porovnával se svojí Olight Triton M30, tak tato svítilna má užší a jasnější střed (což je dáno i tím, že Olight má 4čipý MC-E M-bin). Rozdíl není až taky výrazný, jak by se dalo předpokládat. Proto mám dojem, že XM-L T6 nefunguje úplně naplno. Vypínač vystupuje nad zadní plochu koncovky a tak svítilna ani při nejlepší vůli nedokáže bez pomoci stát jako svíčka. Svítilna je opatřena poutkem, jenž je dobře známé použitím u digitálních kompaktů. Balení neobsahuje jakékoliv další příslušenství.

Něco málo parametrů:
Led - XML T6 (dle obchodníka)
Napájení 1x 18650

[u]Rozměry:[/u]

Celkové
Max průměr (hlava) 41,5 mm
Průměr rukojeti 25mm
Délka 148mm (vypínač o další cca 2mm vyčnívá)

Hlava
Průměr max 44,5mm
Délka 61,5mm

Prodlužtrubka (včetně závitů)
Průměr 26
Délka 72mm

Koncovka s vypínačem
Průměr 28mm
Délka 34,5mm + cca 2mm přesah vypínače

Sklo
Průměr 41,3
Tloušťka 1,5mm

Reflektor
Velký průměr 41,3mm
Malý průměr 13mm
Výška 31mm
Průměr otvoru na led 7mm

Hmotnosti:
Celá včetně aku 18650 - 200g
Bez aku 175g
Koncovka s vypínačem 50g
Kompletní hlava 100g
Prodlužtrubka 25g

Konečný verdikt nechám na vás. Je to moje druhá svítilna a mám ji pár hodin. Pokud chcete rozuzlení ihned, podívejte se na recenzi Františkova ohně, tam šel autor na to víc odborně a já se nechci opakovat, či dokonce opisovat, což celkem hrozí, jelikož se jedná prakticky o stejnou svítilnu.

Obrazová příloha:

Přiložený obrázek

Obálka

Přiložený obrázek

Trochu sešrotovaný obsah obálky. Svítilna však byla překvapivě v pohodě.

Přiložený obrázek

Čárový kód a ...

Přiložený obrázek

.. pár písmen propiskou byly jediná známka, co jinak úplně bílá krabička obsahuje


Přiložený obrázek

Svítilna byla po vytažení z krabičky ještě v bublinkách

Přiložený obrázek

Bonus - mikrokorálky v mikropytlíku

Přiložený obrázek

Celkový pohled na svítilnu s pravítkem

Přiložený obrázek

Tahle vypadá v ruce


Přiložený obrázek

Přední řást

Přiložený obrázek

Zadní část

Přiložený obrázek

Svítilna a můj Olight Triton M30 v základu

Přiložený obrázek

Svítilna a můj Olight Triton M30 s prodlutrubkou na 2x18650


Přiložený obrázek

Pohled na rozloženou svítilnu

Přiložený obrázek

Hlava s reflektorem z boku

Přiložený obrázek

Pohled do hlavy bez reflektoru. Je patrná matice držící pravděpodobně led i driver

Přiložený obrázek

Pohled od aku na driver


Přiložený obrázek

Reflektor zepředu

Přiložený obrázek

Reflektor z boku

Přiložený obrázek

Reflektor tezadu

Přiložený obrázek

Kontakt aku na koncovce s vypínačem


Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Edit: Nové foto po větším rozebrání svítilny

Přiložený obrázek

Šroubovací jádro s ledkou a driverem

Přiložený obrázek

Pohled na led bez samolepící izolační podložky


Přiložený obrázek

Pohled na kroužek nesoucí jádro zepředu

Přiložený obrázek

Kroužek nesoucí jádro zezadu

Přiložený obrázek

Pohled na jádro zezadu na driver

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 10.10.2012 21:33


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janko.hrasko
příspěvek 28.11.2011 22:42
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 359
Registrován: 5.10.2010
Bydliště: almost ukr, kosice
Člen číslo: 736



zalej "koralky" vodou wink.gif a zmeraj prud na high, pravdepodobne je to direct drive


--------------------
mam: Big Head!, Zebralight H600W MkII, HEXBRIGHT, DQG tiny IV AAA nw, Klarus P2A, Zebralight SC52, Zebralight H600w XM-L nw, Tank007 e09 XP-E, DRY 3*T6 3C!, UF C2 XM-L2 T4 5B1 80+CRI, "Solarforce L2" s predlztrubkou a XM-L T4 5A3 3-18V, LL H7 XP-G Q2 hicri s akupackom, UF-2100 XM-L T5 4B, Small Sun ZY-T08 XM-L2 U2 1C dedomed na medi, UniqueFire UF-T20 XM-L2 T6 3C na medi, NEW 612 XP-G R5 nw, Lumintop L1C XP-G
mal som: UQ HS-802 XM-L (povodne R2 mala bodka, predana), MTE XM-L (povodne P7 kobliha, sla bratovi), NF-500 Q5 zoom (predana), FF-2100 XP-G R5 (predana), UF C2 XM-L T4 5A3 (predana), CQG S1 XP-E nw (venovana), DXfire C3 XP-E nw (sla svagrovi), Ultrafire M5 XP-G (venovana)
budem mat: ?
neutral white ftw!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 28.11.2011 23:06
Příspěvek #3


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



biggrin.gif
podla prveho obrazku som myslel, ze ti poslali DATE-LINU biggrin.gif


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 29.11.2011 00:40
Příspěvek #4


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Prečo SMO verzia? Nie je C8 lepšia s OP? ... Inak, v prvej C8 mám ešte taký ten kvalitnejší (biely, pevný) spacer medzi LED a reflektorom, ale v novšej C8 WarmWhite je už len ten čierny pľuvanec...


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 29.11.2011 07:59
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE(eMpathier @ 29.11.2011 00:40) *
Prečo SMO verzia? Nie je C8 lepšia s OP?


Vzhledem k limitu 20$ se mě zdála tato svítilna z nabídky DD nejlepší. Taky mě napadlo, že bch si mohl připlatit a pořídit něco lepšího, ale vzhledem k tomu, že znám DD a nenašel jsem nikde možnost platby současně giftcard a Paypal, tak jsem si vybral, co jsem si vybral.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 29.11.2011 08:29


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 29.11.2011 10:39
Příspěvek #6


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Stoja rovnako, rozdiel je len v reflektore.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 29.11.2011 11:36
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Kdybych ji viděl a věděl že je lepší, tak jsem si ji mohl vzít. Ale kde na DD jsi ji viděl? Já ji tam nevidím ani teď, když začly "velký vánoční slevy".


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 29.11.2011 12:18
Příspěvek #8


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Neviem, ja som kúpil obe z KD... možno sa DD nepáči OP reflektor, tak ich nekupujú. :)


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andrej25
příspěvek 29.11.2011 12:35
Příspěvek #9


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 192
Registrován: 6.10.2010
Bydliště: banska bystrica
Člen číslo: 737



mam obidve verzie, neda sa povedat lepsie - horsie, len je to ine....
par som ich uz posunul dalej (polovnikom sa velmi paci) a kazdemu zatial stale funguju, v mojich som hned menil driver, ale iba koli blikajucim rezimom
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 29.11.2011 12:40
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Neviem, ja som kúpil obe z KD


Já měl možnost nějakou svítilnu do 20$ z DD zadarmo. Tak jsem si vybíral z těch co mají XML a vybral tuhle.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 29.11.2011 12:44


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 29.11.2011 17:49
Příspěvek #11


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



QUOTE(andrej25 @ 29.11.2011 12:35) *
mam obidve verzie, neda sa povedat lepsie - horsie, len je to ine....
par som ich uz posunul dalej (polovnikom sa velmi paci) a kazdemu zatial stale funguju, v mojich som hned menil driver, ale iba koli blikajucim rezimom


OP je jednoznačne lepšie... taká malá hlava nespraví throw, škoda SMO. Ale zadáča by som zobral tiež. smile.gif


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 29.11.2011 18:37
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



200m nieje throw? smile.gif mám C8 SMO...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
3zuli
příspěvek 29.11.2011 20:16
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 397
Registrován: 19.5.2011
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 3 415



C8 so SMO reflektorom je podla mna VELMI slusny thrower smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 29.11.2011 21:05
Příspěvek #14


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Nuda... X9 je slušný thrower. C8 je veľmi malá na throw.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 29.11.2011 23:08
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(eMpathier @ 29.11.2011 21:05) *
Nuda... X9 je slušný thrower. C8 je veľmi malá na throw.



Hm, hm, kterápak to je ta X9? Slušný thrower mě vždy zajímá.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 29.11.2011 23:42
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Blancman @ 29.11.2011 23:08) *
Hm, hm, kterápak to je ta X9? Slušný thrower mě vždy zajímá.... Blanc


Měl jsem ji na několika srazech. Líbila se Ti. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 30.11.2011 12:53
Příspěvek #17


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Rogi X9tku recenzoval.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 30.11.2011 21:33
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Jo, jo, už vím. Ta se mi opravdu líbila. Kdyby se tam dal náš driver Blaveda, opět by se z ní stala ideální, absolutně univerzální svítilna...... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 30.11.2011 22:27
Příspěvek #19


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Tu by som povedal, že skôr C8 OP je univerzálna. S X9 svietiť na 5~10m na high je ako pozerať cez kľúčovú dierku na svetlo na konci tunela... na mid a low to už nemá zmysel vôbec. Ale throw je to za taký peniaz veľmi slušný.


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 30.1.2012 13:38
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak jsem byl včera na kole a vyrazil jsem docela pozdě. Kolem 15:30. Projel jsem se jen z Vinohrad do Mokropes do pekárny. Zpátky jsem se vracel po neosvětlené cyklostezce a tak jsem C8 pustil naplno. Předtím byla uschována v camelu. Mohlo být tak -7st a jel jsem pohodových 20km/h. Asi tak po 30 minutách se přepla z high na mid a po pokusu přepnout na high, se po zlomku vteřiny přepla zpátky na mid. Aku jsem měl plně nabitý chráněný Solarforce 3,7V/2400mAh (18650). Takto to vydrželo až k domovu. Což byla zhruba další hodina.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 30.1.2012 13:39


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 26.4.2024 - 22:45