IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Slovenska posta, ... vraj vitaz narodnej ceny za kvalitu ...
m@roš
příspěvek 13.1.2014 08:59
Příspěvek #1


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Aj vam sa to stava, ze vacsi balik vam jednoducho neprinesu domov?

QUOTE
13.01.2014 06:51 Zásielka prevzatá na doručenie
13.01.2014 06:52 Zásielka nebola doručená - adresát nezastihnutý


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 13.1.2014 10:28
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



V centru Prahy bydlím od roku 2005. Od té doby jsem nikdy nepřevzal cokoliv z rukou pošťáka. Vždy jen oznámení "adresát" nezastižen, ač jsem kolikrát byl evidentně doma - ani se nenamáhal zazvonit. Respektive byla ještě jedna verze nedodání - schránky máme na chodbě za jedinými uzamykatelnými dveřmi (pošťačka pochopitelně klíče má) Tehdy tam byl uveden důvod, že dům byl uzamčen. blink.gif A nebylo to jednou. Také jsem zjistil, že pro zásilku nemá smysl chodit ten samý den. I když je na lístku uvedeno, že ten samý den si to mohu vyzvednout od 16 do 19 hodin, tak se velice často stávalo, že ani těsně před 19 hodinou tu zásilku tam ještě neměli. Kolikrát se mě stalo, že mě přišla klasická žlutá obálka, jenž pošťačka prorvala do schránky, ač netušila, co je uvnitř a na druhou stranu to kolikrát viselo vzpříčený ve šterbině a prakticky celá zásilka byla venku. Takhle mě asi 3x posílali z DX samotný malý touchscreen, kdy to jednou špatně zabalili (dali ho jen do bublinkové obálky), pak o něco lépe (do bublinek, do kartónu) + bublinková obálka a napotřetí se to povedlo - udělali z toho tak velkou kouli z bublinek, že to pošťačka už do schránky neměla šanci nenacpat a touchscreen podruhé nezlomila. Poprvé to přišlo rozbitý nejspíš už z DX. Zase abych jen nehanil, tak když se mě začal najednou ztrácet předplacený časopis (pošťačka ho zasunula jen částečně, ač schránku mám dostatečně velkou), tak poté, co jsem si na poště stěžoval, tak sama vedoucí pošťaček mě několik měsíců za sebou volala, že bych dnes měl mít časopis ve schránce a pokud ne, tak ať dám vědět.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 13.1.2014 10:34


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 13.1.2014 11:00
Příspěvek #3


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Nestáva. Máme dobrú poštárku. smile.gif


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mike
příspěvek 13.1.2014 11:19
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 174
Registrován: 15.11.2008
Bydliště: Mladějov
Člen číslo: 189



Jsem na Vesnici a pošťačky mě už dost dobře znají, jsem s nimi domluven, že můžou jít dovnitř za plot a balíky hodit do velké schránky.

Pokud mi dojde zboží, které se musí platit, tak oni časem nějakým způsobem zjistili, že mamka pracuje v nedalekém podniku a tak jí to tam nechávají a platí to ona a mám zboží doma hned. ( já jsem v týdnu na VŠ)
No není to vymakané? biggrin.gif


--------------------
Profesionální měření světelného toku v integrační kouli spektrometrem v TUL Liberec a měření světelných map v laboratoři s certifikací TÜV Berlin: http://...
Lehoučká čelovka na běh...................:SOLC Spider T-24 5000 lumen 59 gramů ANSIhttp://solclighting.com....
Ultra výkoná a lehká čelovka..............: SOLC Scorpion T-23 8400 lumen 79gramů ANSI http://solclighting.com....
Kompaktní cyklosvítilna.....................: SOLC Spider T-58 6250 lumen ANSI 169gramů i s baterií! http://solclighting.com....
Ultimátní čelovka s extra chlazením....: SOLC Scorpion T-44 až 12000 lumen 120gramů ANSI http://solclighting.com....
Výkonná svítilna na kolo....................: SOLC Scorpion T-73 až 12000 lumen 168gramů ANSI http://solclighting.com....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 13.1.2014 11:36
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Mike: Závidím biggrin.gif

Jinak se mi stává naprosto to samé. Adresát nezastižen, přestože celý den sedím doma.
A že to často nebývá nic velkého ani těžkého.
Ty větší balíky by mělo vozit auto. Podle mě se to pozná podle toho, že ten papírek je vytisknutý ze stroje a má větší formát (pošťačka to vypisuje ručně).
Ale podezřívám je, že si to tisknou už rovnou na poště...

Ale i co říkali naši z práce, stačí si postěžovat a pak to jde. Já jsem zatím neměl nervy se s nima hádat...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 13.1.2014 11:38
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Je to v lidech, taky bydlím v centru Prahy, mamka je doma a stejně vždycky najdem jen oznámení adresát nezastižen. Na poště jsme si stěžovali, na web jsem jim několikrát psal, všechno naprosto k ničemu, jen řeknou, že na Pavla Láznického si stěžuje každý. Tímto bych chtěl tedy panu "doručovateli" alespoň popřát, aby mu mráz prdel roztrhal a kuna vejce vypila.


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 13.1.2014 13:18
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Ty větší balíky by mělo vozit auto. Podle mě se to pozná podle toho, že ten papírek je vytisknutý ze stroje a má větší formát (pošťačka to vypisuje ručně).


Já mám strojem psané lístky prakticky vždy.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 13.1.2014 16:48
Příspěvek #8


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Sakra, tak za co vobec platime?
Potom treba zrusit schranky, a kazdy si bude po zasielky chodit na postu ...

Mna len stve to, ze som s nasou postarkou dohodnuty, ze na "velke" balicky ma k dispozicii klucik od velkej schranky, ktoru som si namontoval prave kvoli tomu... A navyse ma moje tel. cislo, staci prezvonit ... No nic, snad ju raz stretnem zoci-voci a opytam sa wink.gif
Chapem, ze vlacit velke balicky typu LIST je namahave, ale preco si to neuvedomi aj VEDENIE posty - a chlapik co rozvaza "baliky" (obcas lahsie nez listy) sa vezie, nic v rukach netaha - nemohol by to "vozit" on?
Nepochopitelne a smutne - asi nielen na slovensku sad.gif


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 13.1.2014 23:34
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



U nás to funguje takhle:
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 10:33