IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

9 Stránky V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Lucifer výkonná čelovka 2xXM-L2, 2x18650
sirpetr
příspěvek 27.12.2017 00:04
Příspěvek #161

Flashaholic

Skupina: Člen
Člen číslo: 453

Ahoj Buli,
pokusím se ti zodpovědět otázky. Klidně bych to diskutoval individuálně, ale nevadí mi i takto přes forum.

Lucifer čelovky jsou především čelovky na sport, z toho se odvijí řada věcí. Co se týká kabelů, tak bohužel současný kabel (silikonový) pokud vím nelze vyrobit kroucený, takže je délka vyměřena tak, aby to to na průměrné dámské/pánské hlavě dostačovalo, ale zároveň neplandalo. Je to takto uvedené i na stránkách. Pro ty, kteří potřebují celou čelovku přetahovat přes cyklohelmu nebo lezeckou atp, tak je nutné použít propojku (10-15cm). Ta propojka v současné době na eshopu jako zboží není, zatím je dělám jen na zakázku, protože je jejich výroba těžká a není úplně doladěná. Batterypacky (ani čelovky) nelze vyrábět s různými délkami kabelů, všechny se musí vyrábět stejně dlouhé, aby v tom nebyl při výrobě guláš. Požadavek na upevnění na helmu jsi mi psal do poznámky, ale přehlédl jsem ho takže to beru na sebe. Takovou propojku ti mohu v blízké době doposlat a to problém vyřeší.

Co se týče otáčení, tak jsem sám rozhodl o tom, že podobná míra naklopení je dostatečná. Nějak si nedokážu představit, že by někdo potřeboval naklopit světlo o 90st. Sám ho někdy používám i při práci a tento sklon na čtení/práci dostačuje. Každý je samozřejmě trošku jiný (jeden můj kamarád mi zas usilovně tvrdí, že mu čelovka svítí na nos což se mi nechce věřit), takže pokud se mi ozve více lidí s podobným problémem tak můžu o změně uvažovat. Pokud bys skutečně potřeboval natočit do 90st., tak doporučuji na lezeckou helmu nalepit držák na cyklohelmu, ve kterém to takto extrémně natočit lze.

Naklápění a otáčení je bez zoubků, tzn. lze nastavit do zcela libovolného úhlu a třením v této pozici drží. Jelikož je váha čelovky v ose otáčení, tak jsem přesvědčen, že bude pevně držet i po mnoha letech používání.

Nejnižší mód - VERY LOW - je ve všech čelovkách, co jsem kdy vyrobil (tzn. i M1-M4), jen do něj byl dříve horší přístup. Od verze M4 se do něj dá dostat dvojklikem, což je velmi pohodlné a praktické.

Ohledně žebrování. Čelovky se frézují po 5 kusech, aby se vyráběly ekonomicky. Jelikož se to upíná vícekrát, tak nějaká nepřesnost se tam může dostat, ale jen na místech, kde to není důležité, třeba na těch žebrech. Ty žebra by to chtělo rozšířit, aby tam pak to prostřední žebro nemohlo ani s tolerancí vyjít extrémně tenoučké. Ale zas je to na zadní straně čelovky, kam není přístup, není tam vidět a nijak to použití nevadí.

--------------------
Lucifer čelovky | výkonné čelovky vyráběně kompletně v Čechách

LUCIFER M5 - 1650lm, 2x CREE XP-L2, 2x18650 zalepený batterypack, váha 230gr.
LUCIFER S - 750lm, 1x CREE XP-L2, 1x18650 protected baterie v tubě, váha 170gr.
LUCIFER L - 3000lm, 4x CREE XP-L2, 4x18650 zalepený batterypack

Naše stránky : http://www.luciferlights.net
Naše video : http://vimeo.com/103687386
Stránky na FB : https://www.facebook.com/luciferlights
Go to the top of the page

+Quote Post

9 Stránky V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

RSS PDA verze Aktuální čas: 21.4.2018 - 01:23