IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fenix TK40, ... konečně čtyřčip od Fénixů :-)
alk007
příspěvek 19.1.2009 09:19
Příspěvek #1


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak jsem včera v noci objevil tuto stránku a stále jen doufám, že to není sen :-)

v kostce:

Fenix TK40
  • Cree MC-E
  • 8 x AA
  • 630lm (v březnu 730lm)
  • výdrž něco přes hodinu
  • 150 doláčů +-cihla



Co vy na to?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zett
příspěvek 19.1.2009 09:27
Příspěvek #2


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 59
Registrován: 2.10.2008
Bydliště: Brno - Kuřim ;-)
Člen číslo: 156



8xAA ? Proboha proč?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 19.1.2009 09:33
Příspěvek #3


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Hmm, zajímavý. Jestli se nepletu, tak to bude nejvýkonnější svítilna na AA baterie?
Teď by to chtělo ještě nějakou verzi na li-ion:)


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 19.1.2009 10:28
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



na taky event kde sa predstavuju a ukazuju svetla by som rad isiel, byva nieco take tu v europe, pripadne niekde tu blizko?

a k tym 8xAA no mam rad AA, ale 8 je naozaj dost, mozno ze to spravia 2-3 x 18650 ak ich tam bude kam dostat- no uchylna myslienka bastlit fungl novy fenix, a rozmerovo to bude tiez asi niekde mimo EDC.


--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 19.1.2009 10:47
Příspěvek #5


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Těch 8xAA (prý asi paralelně 2 větve po 4 kouskách) mě taky zarazilo. Mě by se líbilo třeba mít dvě těla, jedno tohle na AA a druhé, menší, na 2-3 18650. Nebo možná už by byl čas na LiIon "C"?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 19.1.2009 10:51
Příspěvek #6


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Možná by se tam vešla 2 x D li-ion...
Lucky: Tuším, že nějaký velký outdoorový veletrhy bývají v Německu.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 19.1.2009 11:06
Příspěvek #7


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



U TK40 jsem přemýšlel nad jednou věcí. Píšou, že má mít 630lm, ale už se pracuje na lehce upgradnuté verzi, která bude mít lumenů 730 (možná vyšší bin?). To tedy i kdybych byl velký netrpělivec, tak bych do března rozhodně počkal :-) Každopádně už aby to tady bylo! :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 19.1.2009 11:10
Příspěvek #8


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Asi to bude něco jako TK40 K-bin a TK40 Premium M-bin + pár doláčů navrch:)


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 19.1.2009 11:23
Příspěvek #9


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



8xAA? OhMyFriendlyGod... to snad nemyslia vazne. nemyslel som si, ze fenix bude ohavny ako led-lenser
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 19.1.2009 12:18
Příspěvek #10


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



fuuuuuuj ... to bude odpad ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 19.1.2009 13:00
Příspěvek #11


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepko @ 19.1.2009 12:18) *
fuuuuuuj ... to bude odpad ...


Pepko, kdyby byla Aurora na 8xAA, nebo i 24xAA tak už budeš objednávat jak zběsilý, a Fenix by ti nevoněl? :-) Víš jak to bylo s Cimrmanem a se slepými uličkami, ne? :-)))))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peta
příspěvek 19.1.2009 14:06
Příspěvek #12


Administrátor
*

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 40
Registrován: 4.2.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 1



Uvidime az to budeme mit fyzicky tady, ja si osobne myslim, ze to bude zajimavy model - prave diky pouziti tuzkacu velmi odlisny od konkurence. Pokud to bude velke jako klasicka baterka na 2 burty, tak si myslim, ze vetsina lidi s tim nebude mit zadny problem a svou klientelu si to urcite najde. Ale velmi pravdepodobne to budou jini lide nez flashoholici kteri jsou ve vetsine tady na foru a kteri urcite daji prednost li-ionu smile.gif Ty dve moznosti zapojeni (tuzkace/18650) by znely bajecne, ale obavam se, ze tudy Fenix nezamiri (alespon doposud nezamiril).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 19.1.2009 14:40
Příspěvek #13


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(alk007 @ 19.1.2009 13:00) *
Pepko, kdyby byla Aurora na 8xAA, nebo i 24xAA tak už budeš objednávat jak zběsilý, a Fenix by ti nevoněl? :-) Víš jak to bylo s Cimrmanem a se slepými uličkami, ne? :-)))))


nie, nevonia mi to ... 8kusov baterii ... to je uchylne ... uz som na tuzkovkach fungoval, ale to bolo zufale ... najhorsie na tom je to cislo 8 ... nevadi mi ten rozmer, ale zly je ten pocet clankov ... tie tuzkovky v tom svetle zachvilu znicis ... tiez som fungoval s takym poctom s mojim bastlom, ale je to problem .. tuzkovky nemaju ziadnu ochrannu elektroniku ... nie je problem ich postupne odrovnat ... jeden clanok sa ti vybije viac ako 0.9V a uz sa nici, dokonca nie je problem ho prepolovat a ze sa uz potom nenabije na 100% kapacity to je tu kazdemu jasne ... a cim viac to svetlo pouzivas, tym viac niektore clanky nicis ... pri ziarovkovych svetlach to problem nebol, ked bol jeden clanok viac vybity, tak to bolo jasne vidiet ... ale pri ledke nie je ziaden cit ... a pri takomto pocte aku to nezachrani ani dobry driver ... zlate dobre liionky ...

chapem ze fenix asi riesi to po com je dopyt na trhu ... staci si prejst napriklad bike fora a tam sa vacsina dozaduje svetiel na tuzkovky ... liionka je len dalsi nezmysel ku ktoremu potrebuju dalsiu nabijacku ... ale 8ks tuzkoviek ... ach boze ... ved mohli zvolit iny rozmer, C, D ... mozete kuknut na test vydrze endurera .... svieti jeden a pol hodiny a bum vypne sa ... keby nebola ochrana na kazdom aku zvlast, tak by hned jeden a mozno aj dva akumulatory dostali poriadny zasah vo forme prilisneho vybitia ...

nabijacky na tuzkovky, ktore nabijaju individualne a s rozumom su uz pomerne pristupne ... ale ako fenix vyriesi rozumne vybitie akumulatorov, tak na to som zvedavy ... konstrukne je to zle riesenie, samotny zaklad je zly ... marketingova blbost ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peta
příspěvek 19.1.2009 14:57
Příspěvek #14


Administrátor
*

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 40
Registrován: 4.2.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 1



Pepko, Pepko, kdyby to bylo tak spatne jak ty pises, tak by Fenix musel zkrachovat smile.gif . A zrovna to je jedna ze znacek, ktere se na trhu se svitilnama prodava nejlepe, je velmi dobre vnimana a vsechny jeji modely jsou pokladany za etalony kvality v danych tridach. Urcite vedi proc to planuji tak jak to planuji a verim ze za tim je mnoho marketingovych pruzkumu a technickeho zkoumani. Zkus byt trochu objektivnejsi ve svych prispevcich. Nechci zacinat flamewar, vim ze to s tebou nema smysl wink.gif .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 19.1.2009 15:00
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



včera jsem na to koukal taky, na CPF už to taky diskutujou...

No v podstatě podobný pocity jako ostatní. Musím říct, že můj Rattlesnake jede na 640 lumen skoro 1.5 hodiny. Co papá? 2x18650. Jaká je velikost 2x18650 proti 8xAA? Směšná. Tady Fenix selhal, ale nelze mu to asi zazlívat, třeba jim šlo o to, že pokud si někdo bude vozit 24-32 Eneloopů, tak tím bude vzbuzovat větší pozornost než samotným Fenixem lol.gif . No, spíš vědí, že se to bude prodávat. Asi jsme málo psali do toho Fenix-dotazníku, nebo nás ostatní přehlasovali blink.gif laugh.gif . Takže v oblasti 300+lumen mě zatím Fenix nezajímá. Možná mě zajímá, jak to bude zpracovaný, jak to na ty AA bude svítit, ale jako zájemce jsem chladný smile.gif . Nemůžu si pomoct, argument dostupnosti baterií šel opravdu elegantně obejít bateriemi velikosti C nebo D. Ale třeba Fenix ještě překvapí...

Edit - ještě mě napadá, že by třeba ta výkonnější verze byla právě na 18650? ...


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 19.1.2009 16:28
Příspěvek #16


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Já jsem psal minimálně do dvou dotazníků ať udělají MC-E/P7 světlo na li-ion. Ale asi nás bylo málo nebo co:) Leda že by pak vydali TK40 flashaholic edition na 18650 biggrin.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 19.1.2009 16:34
Příspěvek #17


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



no flame ...

ale ked uz chceli experimentovat tak mohli urobit 3x18650 paralel svetlo ... to by sa mi pacilo ... alebo aj 4x ... tie CPF homemade vyrobky su fakt uzasne ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 19.1.2009 16:44
Příspěvek #18


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Možná to brali z toho pohledu, že svítilnu s MC-E/P7 na 18650 má dneska skoro každý výrobce. Ale na tužkovky není žádná, takže se asi snaží zacelit díru na trhu...


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 19.1.2009 17:41
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



QUOTE(Jirik)
Já jsem psal minimálně do dvou dotazníků ať udělají MC-E/P7 světlo na li-ion.


Přesně to jsem jim psal taky, co vím, i lidi na CPF. Cožpak jim nezáleží na jejich pravých fanoušcích? Snad udělají fakt nějakou variantu na li-ion. Ať mi nikdo neříká, že by jich neprodali hodně. Všechny světový fóra o světlech mají opravdu hodně členů, nemluvě o faktoru "plíživého postupu informací" mezi normální masy lidí - právě z těchto komunit. Jsme toho zářným příkladem, ne wink.gif ? Kdyby jsme spočítali, kolik lidí si koupilo nějakou power-led jen díky naší osvětě, bylo by to zajímavé číslo. Když to vztáhnu kontextově na Evropu, USA, Asii, no tak mi to prostě od Fenixu připadá jako nedomyšlené. I kdyby prodal víc variant na AA, myslím, že by netratil ani na Li-ion. Třeba zkusili přijít napřed s AA verzí a Li-ion bude následovat. Nevěřím, že by se neprodávala, kdyby byla zatraceně dobrá. Fenix na Li-ion se prodává moooc dobře (TK11). Já doufal, že Fenix udělá MC-E světlo na 2x18650, případně jeho 1x18650 variantu. Ale stále doufám, nevzdávám to smile.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 19.1.2009 20:19
Příspěvek #20


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Stále mi vrtá hlavou těch 8 x AA. Proč zrovna tohle u Fenixů? I starý dobrý (přesněji řečeno postarší přiměřený) LedLenser, který celá leta zuřivě protlačuje AA, AAA, případně C a D se "přemohl" a chystá P5R napájenou 1 x 14500. Má sice pěkné zpoždění a doufám, že nedopadne jako UA2 a UB2 od SureFire (lépe řečeno MaybeFire:-) které lid světlomilný očekává snad třičtvrtě roku.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 19.4.2024 - 03:03