IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> World Store, Pozor - nedůvěryhodný obchod!
Blancman
příspěvek 15.1.2014 18:16
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Zdravím Vážení, dne 8.12.2013 jsem učinil objednávku čelovky na tomto obchodě: http://www.world-store.cz/ Je tam hafo kontaktů, mail atd... Leč když jsem chtěl informaci co je s mojí objednávkou, tak hraje obchod hru "jsem mrtvý brouček, úplně chcíplý". Nereaguje na mail, telefon nebere. Takže VELKÝ POZOR a obloukem se raději vyhnout. Já pravděpodobně přišel o litr, nu což, zloději jsou všude, tak ať se zbytečně nenapálí další..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 15.1.2014 18:19
Příspěvek #2


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



DX re-seller .... zmrdi, ze ich to este bavi ...


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 15.1.2014 20:50
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(m@roš @ 15.1.2014 18:19) *
DX re-seller .... zmrdi, ze ich to este bavi ...


Co znamená DX re seller? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
misaaak
příspěvek 15.1.2014 20:53
Příspěvek #4


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 100
Registrován: 15.4.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 53



Ze by neco ve stylu " Levne koupit, draho prodat, pozde platit faktury? " smile.gif


--------------------
FlyDragon 2D60 SST-90 Aspheric, Raidfire Spear, Lumintop TD15X, Olight M3X (cool white), EagleTac P20C2 MKII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 15.1.2014 21:05
Příspěvek #5


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 973
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(Blancman @ 15.1.2014 20:50) *
Co znamená DX re seller? Blanc

blanc,snazil som sa najst na nich kontakt na facebooku,ale nejsu tam...hned by som im napisal.....sviniam:))


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skateraining
příspěvek 15.1.2014 21:05
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 226
Registrován: 2.4.2012
Bydliště: Bernolákovo
Člen číslo: 10 350



Už z obrázkov produktov by malo byt jasné o čo ide. Je tam na nich vodotlač DealExtreme. Proste im zaplatíš za tovar a oni obratom pošlú objednávku na DX.com na tvoje meno a adresu, pričom si môžeš hned aj pozret rovno na www.dx.com pri tom produkte o kolko si to preplatil a kolko ten obchod zarobil. biggrin2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 15.1.2014 22:15
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



No nekupte to když je to tak levný! biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 15.1.2014 23:03
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(MaofKO @ 15.1.2014 22:15) *
No nekupte to když je to tak levný! biggrin.gif


Se obávám, že ani tak levné to nebude, bude to spíše o tom, že pošli peníze (klidně o něco méně než na DX) a trhni si nohou! Vždyť o co jde? Stejně to objednávat nebude a z poslaných peněz má čistý zisk! Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 16.1.2014 07:18
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Díky za upozornění. A nejsi sám.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 16.1.2014 08:40
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Blancman @ 15.1.2014 23:03) *
Se obávám, že ani tak levné to nebude, bude to spíše o tom, že pošli peníze (klidně o něco méně než na DX) a trhni si nohou! Vždyť o co jde? Stejně to objednávat nebude a z poslaných peněz má čistý zisk! Blanc


Blanci, levnější to tam fakt není. Zkusil jsem vyhledat pár věcí z World Store na DealExtreme a celkem jasný vzorec mi z toho vyšel: cena_WS = cena_DX * 1,7
Sem tam dokonce i dvojnásobná cena tam byla. Ale zboží úplně stejné. Co tě to napadlo tam nakupovat?
Nemyslím, že by jim primárně šlo o to neposlat lidem nic, spíš v tom asi mají bordel. Proč by na sebe takto negativně upozorňovali? Mělo by jím jít hlavně o to, aby zákazníkům zboží došlo a oni v tichosti rejžovali 100% přirážky k DX ceně.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 16.1.2014 10:24
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 16.1.2014 08:40) *
Blanci, levnější to tam fakt není. Zkusil jsem vyhledat pár věcí z World Store na DealExtreme a celkem jasný vzorec mi z toho vyšel: cena_WS = cena_DX * 1,7
Sem tam dokonce i dvojnásobná cena tam byla. Ale zboží úplně stejné. Co tě to napadlo tam nakupovat?
Nemyslím, že by jim primárně šlo o to neposlat lidem nic, spíš v tom asi mají bordel. Proč by na sebe takto negativně upozorňovali? Mělo by jím jít hlavně o to, aby zákazníkům zboží došlo a oni v tichosti rejžovali 100% přirážky k DX ceně.


No, napadlo, napadlo..... Viděl jsem tam jednu čelovku, kterou jsem jinde neviděl.... No, a peníze zase tak moc neřeším... Tak jsem ji objednal... Holt už se stalo... Teď už ji vidím i na DX... Tak nevím, jestli ji mám znovu objednat na DX, či pořád čekat..... Stejně půjde na přetunění.... Jedná se o tuhle: http://dx.com/p/banyou-cree-xm-l-t6-380lm-...55#.Utek-ft_dBk Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 20.1.2014 23:25
Příspěvek #12


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Když to ten "provozovatel" dělá dobře a neosírá lidi, tak proti tomu nic nemám.
Ale když se schovává do škvíry kam ČOIka nemůže, tak si to říká o protáhnutí čokodíry IntimnímDildátorem SR666.

Nějáký trestní oznámení.. pff.. najít si ho, rozbít mu hubu, rozbít mu počítač, přelámat pár prstů.. smile.gif On by si to pak 2x rozmyslel.


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 18:59