IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Lomy Mořina
Rolf
příspěvek 11.9.2017 12:48
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 31.1.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 534



Po delší době zdravím! Napadlo mě, nemáte někdo někoho známého, který byl ochotný umožnit nějakou oficiální nebo polooficiální ;-) cestou vstup do lomů Velké Ameriky? Vím, že existuje spolek Hagen, ale s těma se šlo domluvit jen na exkurzi do Malé Ameriky. Byl by to i námět na první podzimní sraz - stmívá se brzy a okolí Karlštejna je úžasné ;-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 11.9.2017 15:16
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Byl jsem tam 2x a jednou i s Petrem J. Není to tam špatný i když až tolik tmy tam díky oknům do lomu není. Ke konci, kam ještě pouští je mazlavé bláto,, jenž se člověku pokouší zout boty. Mám to, že dohoda se spolkem Hagen je možná. I když chtěli za vstup tuším 70 Kč. Pokud mě paměť nezklame, tak to tam provozují do října, ale nejsem si tím až tak jistý.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 15:40