IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Kolín 16.9-18.9., ... vychoďňare pridu kuknuc na vaš švicaci sersan ...
m@roš
příspěvek 3.9.2013 20:36
Příspěvek #1


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Ahojte,

vyzerá to tak, že sa v uvedený termín ukážem v Kolíne (hoci plán bol iný... a navštíviť som chcel aj megaevent v Prahe sad.gif )
Spolu so mnou by mal ísť aj kolega svetlaznalý (ale tu neprítomný).

Dalo by sa niečo spáchať? Prísť by sme mali už v nedeľu (15.9.) poobede/večer, čo by vyhovovalo asi najviac....


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 4.9.2013 08:41
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(m@roš @ 3.9.2013 21:36) *
Ahojte,

vyzerá to tak, že sa v uvedený termín ukážem v Kolíne (hoci plán bol iný... a navštíviť som chcel aj megaevent v Prahe sad.gif )
Spolu so mnou by mal ísť aj kolega svetlaznalý (ale tu neprítomný).

Dalo by sa niečo spáchať? Prísť by sme mali už v nedeľu (15.9.) poobede/večer, čo by vyhovovalo asi najviac....


Přímo v Kolíně je hrad a ten má pěkné podzemí, tam se dá také dobře svítit :o) Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 4.9.2013 09:35
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Program na tento víkend zatím nemám. Když nás bude víc, budu o tom vážně uvažovat. V tom případě bych nejspíš jel autem, či se k někomu do auta přidal a o náklady na benzín se podělil.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 9.9.2013 13:50
Příspěvek #4


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Taaakze.. Termin 16-18.9. je na 99% isty.
Ten hrad sa mi paci, pridal by sa niekto? Treba nejake spesl vybavenie (gumaky, lano...)?


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 10.9.2013 11:20
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(m@roš @ 9.9.2013 14:50) *
Taaakze.. Termin 16-18.9. je na 99% isty.
Ten hrad sa mi paci, pridal by sa niekto? Treba nejake spesl vybavenie (gumaky, lano...)?


Není potřeba, sucho, chodby nízké, cca 150 - 160 cm, jeskyně pod hradem je vcelku velká..... Chodba ven z hradu k železniční trati je bohužel zazděná..... Stačí vlézt do sklepů hradu, v největší místnosti je uprostřed podlahy poklop (dřevěný) a tím se leze do chodeb. Plánek podzemí tedy přikládám... Blanc
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 10.9.2013 13:51
Příspěvek #6


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Parada.

Kto sa prida?
Treba vstup rezervovat v predstihu?

Termin (skolenia) mame 100% potvrdeny, takze prideme v nedelu vecer.


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 10.9.2013 14:43
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(m@roš @ 10.9.2013 14:51) *
Parada.

Kto sa prida?
Treba vstup rezervovat v predstihu?

Termin (skolenia) mame 100% potvrdeny, takze prideme v nedelu vecer.


Ano, ano, je třeba se domluvit se správcem, aby vpustil do hradu. Jinak je hrad zavřený.... Tedy, dalo se tam dostat i jinak, ale.... :o) Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 27.9.2013 08:29
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Škoda, že to šlo do ztracena. Ale přiznám se bez mučení, že samotnýmu se mě tam jet z Prahy vůbec nechtělo.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 15.10.2013 05:15
Příspěvek #9


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Nevadi, aj tak nebol velmi cas ... Tu chvilku volna som vyuzil na geocaching smile.gif
Snad som v Koline nebol posledny krat a do Prahy sa uz chystam riadne dlho.


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 19.4.2024 - 18:42