IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

8 Stránky V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Flashasraz Praha - Chuchle 21.1. 2014 ..., ... aneb jak si nabijeme, tak si taky posvítíme
Kolbaba71
příspěvek 23.1.2014 14:17
Příspěvek #141


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Na soutěžní otázku jsem si vzpomněl až v okamžiku, kdy se akce začala rozpadat. Tak ji přednesu na příští akci, pokud na ní do té doby opět nezapomenu. whistle.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 23.1.2014 23:27
Příspěvek #142


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(alk007 @ 22.1.2014 10:50) *
...
Faktická poznámka: Příští flashasraz bych navrhoval pro změnu někde venku, zvláště kvůli focení, neboť naše svítilny dosahují již takových výkonů, že to dobře vynikne spíše na fotkách v terénu a do dostatečné dálky. Předběžně bych navrhnul:
- buď něco z námi prověřených kombinací jídla a svícení, např.: Slamník - Stromovka, McDonald - Divoká Šárka, nevímjaksejmenujetahospodanajižáku - cesta u ZOO koutku na Hájích, líbily se mi i Kunratice, jen někdo místní navrhněte, kde se obžerstvit.
- delší dobu nosím v hlavě plán na focení beamshotů z dálky na panelák, který má z boku spáry, protože by bylo možné krásně porovnávat velikost hotspotů a vůbec tvar kužele. Jeden takový,nepletu-li se, je poblíž Jiříka ...
- nebo navrhněte kdokoliv cokoliv, co bude dostupné MHDčkem.


Jestli by se vám to hodilo, tak bych udělal rychlý návazný flashasraz hned příští týden. Můžeme rozebrat co se nám v dole nepovedlo a porovnat si svítilny pěkně v klidu restauračního zařízení. Je mi celkem jedno kde.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 24.1.2014 00:15
Příspěvek #143


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Navrhnul bych oboru Hvězda, nemá osvětlení jak jsem právě na webu ověřil, přeci jen jsem tam rok nebyl, dostupnost dopravou dobrá (autobus i několik tramvají), o hospůdce hned u vchodu vím, prý není špatná, ale osobní zkušenost nemám. Krásné volné prostory ke svícení s jasně danými a zjistitelnými vzdálenostmi, jen nesmí svítit měsíc...

http://www.prahazelena.cz/obora-hvezda.html

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/zabava/pra...ezda/index.html



--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 24.1.2014 00:35
Příspěvek #144


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Jednou jsme flashasraz u Hvězdy měli, ale ten skončil dříve než začal. Ani už nevím proč. Snad začalo pršet či co. Nicméně, pokud se tam fakt veřejně nesvítí mohlo by tam být tmavo, prostory jsou tam pěkné a dlouhé. Pokud je tam i někde prostor pod stromy, tak tam bývá i trochu tma. I když lepší jsou teď v zimě stromy jehličnaté, které díky hustému jehličí i teď stíní docela slušně od světelného smogu.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 24.1.2014 00:36
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 24.1.2014 08:39
Příspěvek #145


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(wizard @ 24.1.2014 00:15) *
Navrhnul bych oboru Hvězda, nemá osvětlení jak jsem právě na webu ověřil, přeci jen jsem tam rok nebyl, dostupnost dopravou dobrá (autobus i několik tramvají), o hospůdce hned u vchodu vím, prý není špatná, ale osobní zkušenost nemám. Krásné volné prostory ke svícení s jasně danými a zjistitelnými vzdálenostmi, jen nesmí svítit měsíc...

http://www.prahazelena.cz/obora-hvezda.html

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/zabava/pra...ezda/index.html


S Hvězdou souhlasím, co je na šestce je v pohodě :-)

QUOTE(Tommu @ 24.1.2014 00:35) *
Jednou jsme flashasraz u Hvězdy měli, ale ten skončil dříve než začal. Ani už nevím proč. Snad začalo pršet či co. Nicméně, pokud se tam fakt veřejně nesvítí mohlo by tam být tmavo, prostory jsou tam pěkné a dlouhé. Pokud je tam i někde prostor pod stromy, tak tam bývá i trochu tma. I když lepší jsou teď v zimě stromy jehličnaté, které díky hustému jehličí i teď stíní docela slušně od světelného smogu.



Jo, taky se pamatuju. Tuším že nás bylo ukrutně málo a na počasí si nevzpomínám.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 24.1.2014 08:45
Příspěvek #146


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Jo tam jsem taky nebyl. Ale už ani nevím proč.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 24.1.2014 18:08
Příspěvek #147


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



QUOTE(alk007 @ 24.1.2014 08:39) *
Jo, taky se pamatuju. Tuším že nás bylo ukrutně málo a na počasí si nevzpomínám.

Já si docela pamatuju. Bylo tam klasický pražský jádro, ale všichni byli zpruzený. smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 26.1.2014 22:06
Příspěvek #148


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(wizard @ 24.1.2014 00:15) *
Navrhnul bych oboru Hvězda, nemá osvětlení jak jsem právě na webu ověřil, přeci jen jsem tam rok nebyl, dostupnost dopravou dobrá (autobus i několik tramvají), o hospůdce hned u vchodu vím, prý není špatná, ale osobní zkušenost nemám. Krásné volné prostory ke svícení s jasně danými a zjistitelnými vzdálenostmi, jen nesmí svítit měsíc...
http://www.prahazelena.cz/obora-hvezda.html
http://www.praha.eu/jnp/cz/home/zabava/pra...ezda/index.html


Tak vážení kolegové, sejdeme se tedy příští týden u Hvězdy? U mě připadají do úvahy dny po-čt. Tak se vyjádřete, kdy můžete a dáme to dohromady.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 26.1.2014 22:20
Příspěvek #149


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Milí kolegové, vše ohledně případného flashasrazu ve Hvězdě najdete ZDE!


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stránky V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 18.4.2024 - 22:16