IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

6 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Potenciální flashasraz Praha 19.2.2014 ..., ... aneb kdo nesvítí, nežije
alk007
příspěvek 15.2.2014 12:00
Příspěvek #1


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Milí flashakolegové,
po předchozím letmých konzultacích nadhazuji do vzduchu eventualitu, zda se nesrazit a neprovětrat naše LEDmiláčky v terénu. Tentokrát se již lehce rýsuje potenciální datum a to středa 19.2.2014. Místo bych nechal na hlasování účastníků, já osobně navrhuji např.:
  • temná Divoká Šárka (a předtím sraz v Mekáči nebo v restauraci Nad Šárkou)
  • opět Hvězda (a předtím Chapadlo)
  • tradiční Stromovka (a předtím Slamník)
  • zaslechl jsem i návrh na Prokopské údolí - po rozumných argumentech odsuneme na teplejší počasí
  • navrhněte cokoliv jiného, MHDčkem dostupného



Zúčastnili by se:

  1. alk007
  2. Wizard
  3. krtek
  4. Tommu
  5. HentaiRush (69, pardon 95% :-)
  6. Tomason (podle toho kde to bude a v kolik to bude,protože furt dělá přes noc a tak musí bejt nastoupenej v 20.30.Ach jo
  7. Kolbaba71



Omluven je:

  1. Blancman


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 15.2.2014 14:20
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Se mnou samozřejmě také počítejte. A je mi to celkem fuk, kde to bude. Hlavně, když před tím bude nějaké to posezení v restauraci.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 15.2.2014 14:50
Příspěvek #3


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Alane sereš mě. tongue.gif Když bydlím kousek od Prokopáku, tak mě ignoruješ a teď to nadhazuješ, když už tam nebydlím. smile.gif

Každopádně, prokopák je fajn, néžené, ale chce to lepší počasí, protože je to docela velká krajina a když už člověk sleze do údolí, je to tak půlhodina chůze dojít někam, kde něco jezdí. smile.gif
Prokopák bych nechal na jaro-léto, ale míst na svícení je tam dobrých hafo. Ať už opuštěnej povrchovej lom (kde je tma jak v prdeli) a nebo dloooouhé rovinky (ráj in-line bruslařů - Blanc určitě zná).

Každopádně, moje účast může bejt tak na 95%, protože 19. mám pobíhání po úřadech, takže by bylo škoda nevyužít toho, že jsem v Praze. smile.gif (5% šance, že při čekání na magistrátu usnu)


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 15.2.2014 16:47
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Super, se mnou počítejte ať to bude kdekoliv z těhle lokalit, jinak souhlas s tím, že Prokopák je na větší akci až bude tepleji a ještě musíme počítat s tím, že dneska je úplněk (ale to by Alk jako vlkodlak měl vědět...)
Takže pokud bude jasná obloha může to Měsíc trošku kazit


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 15.2.2014 18:52
Příspěvek #5


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(HentaiRush @ 15.2.2014 14:50) *
Když bydlím kousek od Prokopáku, tak mě ignoruješ a teď to nadhazuješ, když už tam nebydlím..l.

Jak se říká: "Máš občanku? Máš!" Nic ti nebránilo zorganizovat nějaký henten onen sraz v Prokopáku. Alespoň to budeš teď (tedy až to zrealizujeme) mít jako vzpomínkovou akci :-)) Flashaholik se vrací na místo činu :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 15.2.2014 19:28
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Ještě bylo docela dobrý místo v Hostivaři (je to díky stromům docela odstíněný od světel velkoměsta) a restaurace U starouše, která však má dnes nějaké divné webovky.
Jo tak už je to jasný, teď se to tam jmenuje U Bouzků a jídelní lístek je fakt zajímavý. Pečené vepřové koleno či tucet řízků pro 2 osoby... To by se dalo vyzkoušet. Jo a točí pivo Fenix!

Tento příspěvek byl editován Tommu: 15.2.2014 19:38
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 16.2.2014 07:54
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Určitě je pro mě středa dobrá kamkoliv. Asi bychom zas mohli dát třeba právě tu Hostivař, kde jsme opravdu dlouho nebyly a ta hospůdka tam nebyla zlá.
Ale včera jsem byl opět na závodech (v součtu všech tří běhů jsme skončili třetí, takže máme konečně doma i pohárek), ale to podstatné, bylo to kousek od Neveklova u Benešova a tam byla tak nádherná TMA. Nedalo mi to a aspoň jsem si šel posvítit Olightem S10 a svítil tam parádně.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 16.2.2014 09:09
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 15.2.2014 19:28) *
Ještě bylo docela dobrý místo v Hostivaři (je to díky stromům docela odstíněný od světel velkoměsta) a restaurace U starouše, která však má dnes nějaké divné webovky.
Jo tak už je to jasný, teď se to tam jmenuje U Bouzků a jídelní lístek je fakt zajímavý. Pečené vepřové koleno či tucet řízků pro 2 osoby... To by se dalo vyzkoušet. Jo a točí pivo Fenix!


No, tak jídelní lístek je opravdu zajímavý......Ale jsem teď akce neschopen, neb jsem zraněn a trpím se zádama... V podstatě zítra se dozvím, jestli mě čeká operace páteře.... A tím by byla moje sportovní kariéra v hajzlu..... Zoufalý Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 16.2.2014 09:33
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Tak to držím palce, kámo, abys dobře dopadnul a nebylo to tak zlé. Záda dovedou pěkně potrápit a jediné trvalé řešení je dát se na politiku a tím pádem nemít páteř. Jinak s tím Ti bohužel nepomůžeme, maximálně pokud dodáš rentgenový snímek, můžem to pokusit Ti to opravit ve Photoshopu...
Tak se drž a dej vědět, jak jsi dopadl, na srazech nám zatraceně chybíš


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 16.2.2014 09:45
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Přesně jak říká Wizard, držíme Ti palce, abys byl v pořádku. Tvou neúčast na srazech můžeme vyřešit ve stylu "Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.". Takže bychom si mohli někdy přijet posvítit k Tobě, pokud bys měl chuť.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 16.2.2014 16:05
Příspěvek #11


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak se, Blancmane, koukej uzdravit, bez tebe, Dělomíra a Jehly (alias Svaté LEDtrojice) hrajeme v oslabení (abych aktuálně reagoval na LEDní hokej v Soči).

Hostivař je sice daleko, ale nebude-li zbytí ... :-)

A tak mě napadá, že by asi neuškodila nějaká rychlominisoutěž ...


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 16.2.2014 17:26
Příspěvek #12


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



QUOTE(krtek @ 16.2.2014 07:54) *
bylo to kousek od Neveklova u Benešova a tam byla tak nádherná TMA. Nedalo mi to a aspoň jsem si šel posvítit Olightem S10 a svítil tam parádně.

A zase ses neozval. angry.gif Ale jinak jo, okolí Neveklova a Krňan, tam je všude tma jak v prdeli, protože širokodaleko není pouliční osvětlení. smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 16.2.2014 17:58
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Já podle toho kde to bude a v kolik to bude,protože furt dělám přes noc a tak musím bejt nastoupenej v 20.30.Ach jo sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 16.2.2014 20:18
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(wizard @ 16.2.2014 09:33) *
Tak se drž a dej vědět, jak jsi dopadl, na srazech nám zatraceně chybíš

I já souhlasím. Když si to vezmu kolem a kolem, tak jsme v podstatě jedna velká rodina a Blanc je opravdu velkým silným článkem, takže jak píše Alk a pokud bude Blanc souhlasit, dorazili bychom si posvítit do středních čech.



QUOTE(HentaiRush @ 16.2.2014 17:26) *
A zase ses neozval. angry.gif Ale jinak jo, okolí Neveklova a Krňan, tam je všude tma jak v prdeli, protože širokodaleko není pouliční osvětlení. smile.gif


Promiň, já si fakt nevzpoměl- Prosim Tě, napiš si do kalendáře 15.3. to tam budu taky. Nevím jestli celý den, ale dopoledne určitě, cca do 12h.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 16.2.2014 22:50
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já osobně nic nemám, takže mě nic nebrání se dostavit. Jen mám drobný problém. Po návratu ze svátků jsem si někam založil nabíječku a zatím ji nenašel (i když neměl jsem až tolik času ji hledat). Svítilny zatím svítí, ale jak dlouho ještě budou netuším.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 16.2.2014 22:55
Příspěvek #16


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Jak vypadá nabíječka na ploché baterie? :-))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 16.2.2014 22:57
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



To je dobrý, zatím Kolbaba potřebuje jen nabíječku na ploché baterie, ale za pár let bude na srazy shánět kompresor, čerpadlo, pumpičku, fridex, maznici a co já vím ještě bude třeba...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 17.2.2014 09:16
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Evidentně máte zcestný představy, jakou nabíječku jsem si zahrabal. wallbash.gif Jedná se o UltraFire WF-139 a v té, jak víte, plochou baterii nenabijete. Šance by byla jedině v případě, že by jste ji rozebrali a po válečkách strkali do nabíječky. wink.gif Ale i tak by to nabití asi neproběhlo. A i kdyby nějakým omylem proběhlo, tak 18 cyklů bych nejspíš do středy stejně nestih. rolleyes.gif
Přiložený obrázek


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 17.2.2014 09:49
Příspěvek #19


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Á, stará dobrá ultrafrnda stotřicetdevítka. Na té mě fascinuje, jak tehdy před léty vyprodukovali levnou, spolehlivou a na správné hodnotě napětí nabíjení ukončující stroj za pár babek. Tedy myslím originál a ne ty kopie, co pak zaplavily shopy. Dodnes ji mám a používám, přestože už mám modernější stroje a v jednom slotu nesvítí červená LEDka.

P.S. Klasickou plochou baterii bych nenabíjel ani po jednotlivých článcích, ani v celku. Ohňostroj, případně ekologickou mikrokatastrofu v obýváku mít nemusím :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 17.2.2014 10:00
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Tak ona ta plochá baterie by se dala nabíjet vcelku, nakonec 4,2V na nabíječce se blíží 4,5V té baterie, takže by se trochu oživila. Neříkám, že by se to mělo dělat, ale vím, že lidé klasické AA tužkovky nabíjeli. Nevím jak moc jim to pomohlo, ale možná že něco málo jo.
A plochou baterii jsem jako mladý pionýr rozebíral a uhlíky na obloukové svícení tehdy již používal. každý článek má totiž v sobě uhlíkovou tyčinku, celkem silnou a dlouhou. Vysypaný burel mi v pokoji ani moc nevadil. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 20.4.2024 - 17:41