IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

16 Stránky V  « < 13 14 15 16 >  
Reply to this topicStart new topic
> Historky s FL, ... podělte se o své zážitky
Kolbaba71
příspěvek 19.11.2015 05:49
Příspěvek #281


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já jsem neodolal s "výpomoci " při hledání psa v parku. Chodili tam a svítili tam svítilnou o trochu menší, než je Blancmanova Osramka. Pes někde něco očuchával a na volání nereagoval. Vytáhl jsem Convoy a posvítil do míst, kde jsem zaslech šramot. No a pes 30m od nás tam zuřivě prohrabával jakousi kupku čehosi. Ptali se mě, co je to za svítilnu a když se dozvěděli, že ledkovou, tak se ptali, kolid ledek ta moje svítilna. Hrozně se divili, že tam mám jen jednu ledku a jak ta svítilna je malá . To že doma mají taky ledkovou svítilnu, ale ledek tam mají asi deset a svítí to výrazně slabějc. K tomu, čím to napájím jsme se nedostali. Jen k tomu, že to oni to napájí jednou tužkou. Takže bych ty jejich ledky tipoval na 5 mm klasiku.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan37
příspěvek 20.11.2015 09:37
Příspěvek #282


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 36
Registrován: 2.11.2015
Člen číslo: 15 709



Tak EC4S je ina liga, na 2x18650 to uz je raketa. To by som rad videl nazivo...
Sakra tie svetla su pre mna droga. Bez svetla uz ani na krok smile.gif
Zatial sa stale tesim z S15R, je skvela. Az v gearbeste neklamali a poslu mi skutocne tu S30 co som chcel, tak to bude vacsia sila... ak ma oklamu, tak ho asi casom zoberiem z ebayu, ale nie hned, uz sa mi toho doma celkom nakopilo smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petr J.
příspěvek 20.11.2015 14:35
Příspěvek #283


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 917
Registrován: 3.10.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 687



Já takhle u nás chodím po nocích se psy do obory, kde je fakt tma. Co jsem se dal na "lucerny" tak pravidelně o víkendu vyrážím tak v 11 a vracím se okolo jedné, půl druhé v noci. Pacient. Neodcházím méně než se třemi lucernami - posledně jsem dvě vybil. Většinou nosím kapesní s 580 lumeny, něco většího s 1 100 lumeny a k tomu ThruNite 30 mini s 3 200 lumeny. Pár lidí už docela koukalo, jak to svítí. Tuhle paní povídala, že jí to oslnilo asi na 100 metrů a ještě 5 minut nic neviděla. Samozřejmě to nebylo úmyslné. Vidím, že jsme na tom velmi podobně.


--------------------
Lucerny:
ThruNite MINI TN30, Skilhunt DT-20 Night owl, Skilhunt H02, Solarstorm SC02, BLACK SHADOW Queen, Shadow JM35 MT-G2, LUMINTOP SD75, Lumintop ODF30, Lumintop SD4A XP-L HI, LUMINTOP ED25, LUMINTOP TOOL, LUMINTOP TOOL AA 2.0 white, LUMINTOP TOOL AA blue, LUMINTOP Worm 4.0 RED, Lumintop IYP365, Lumintop EDC01 blue & yelow, LUMINTOP EDC05C, Lumintop Tool AA2.0 HM Homemade EDC Flashlight Kit, DQG Tiny 26650 3th 7x XP-G2 NW, Convoy L6 mod cca 5 000 lumenů, Convoy L2 - driver Astrolux S1, Convoy Tiny XP-E2 Stainless Steel, Convoy MK/S9, Convoy MK/S9 mini, Convoy S2+ CREE XPL HI - SANDY BROWN, Convoy H1 4200K, Convoy S12 triple SST20, Convoy S3, Sunwayman C23C, Manker Quinlan U11, Manker E02H, Manker E03H, Manker T02, Astrolux MF-01 Nichia 219C, Astrolux MF04 XHP35-HI NW - dosvítí až do Sliače, Astrolux S1 1A, Astrolux S1 mini 3D, Astrolux S41 XP-G3, Astrolux S42 XP-G3, Astrolux S43S Nichia copper, Astrolux A01 Nichia 219B, Astrolux K1 chameleon, Astrolux FT03/XHP50, Astrolux EC01 XHP50, Astrolux MF01mini XP-L copper head, Convoy M3 XHP70.2, ThorFire VG-10, ThorFire PF01S, ThorFire PF04, JETBeam JET-I MK, JETBeam JET-u, JETbeam II PRO XP-L HI, JETBeam JET - II MK, JETBeam E10R XP-L HI, Jetbeam WL-S1, BLF 348 Nichia, Ultrafire WY-1, COB RED 3xAAA, Nitecore TUBE, Nitecore THUMB, NITECORE TIP Winter Edition green-red, NITECORE TIP copper, NITECORE TIP II, NITECORE TINI copper, NITECORE TUP, Nitecore MT22A yellow, Nitecore T5s Stainless Steel, Nitecore NU10 Yellow, Nitecore NU17, Nitecore NU30 SAND, XANES KT XP-G3+UV, Nitecore HA23, Black Water Kite, SingFire SF - 348, Zanflare F2 CW+NW, Zanflare F3, Zanflare F6, Eagle Eye X2R TITANIUM GREY, Eagle Eye X1R black & blue, BlitzWolf BW-ET1 XP-L V6, IMALENT HR20, IMALENT DM21T NW, IMALENT DM21C, IMALENT DN70, IMALENT DX80, JAXMAN M2 CREE XM - L2 U2, Sofirn C8A XP-L, Sofirn C8T XP-L HI, Sofirn C8F triple XP-L, Sofirn SP10B red+blue, Sofirn SF02 Red, Sofirn SP32A, Sofirn SP30A, Sofirn SF36, Sofirn SF13, Sofirn SP33 XHP50, Sofirn SC31, Sofirn SF30A, UTORCH UT01 3D 5000K, UTORCH S1 Mini NW, UTORCH C8F triple, Fitorch P26R, Fitorch P25, WUBEN I332 black vulture, Wuben A21 APOLLO, Wuben E05, Wuben TO50R HC, NICRON B74 blue + sand, NICRON B73, NICRON B10, Nicron H12, NICRON H10R, Nicron K15 Bamboo, NICRON G30R, NICRON G80, JAXMNVE M3 XPL V6, HaikeLite SC26 HD NW, HaikeLite MT09R XHP70 NW, FOLOMOV B5M, FOLOMOV 18650S high CRI, ON THE ROAD U16, ROFIS MR30, F-F ROT66 NW XP-L HI, Amutorch AX2, Amutorch AX3, Amutorch X9 XPL HD Titanium, KLARUS XT1C, Revtronic HL3A, XANES XT01 Stainless Steel, WARSUN FL01 RED & BLACK, WARSUN X5T, BORUiT B50, outdoor lantern Claite, Machfally BK200 a BK300.

Nabíjím:
Nitecore i4, LiitoKala Lii-100, Lii-S2, Lii-S4, Lii-402, OPUS BT - C100, Opus BT - C3100 V2.2, Basen BD2,
XANES XC01 Mini Magnetic Charger, Folomov A1 Magnetic USB Charger, Folomov Key Charger

Měřím:
Luxmetr UNI-T UT383
V/A metr UNI-T UT210E


sen je sen a den je den :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 15.1.2016 17:08
Příspěvek #284


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



V lidlu mají (či asi spíš měli) teď v akci za 599 Kč infračervený teploměr. Přesnost nebude nejspíš nic extra, nicméně jsem si ho koupil.

V obchodě jsem potkal dvojici, co si prohlížela velkou halogenovou multifunkční svítilnu. Nedalo mě to a připojil jsem se s mírným odstupem k prohlížení. Pár si ji prohlédl a všimnul si, že je pozoruju. Tak mě oslovili. "Taky se vám líbí?". Souhlasil jsem s tím, že nevypadá špatně, ale že mám radši něco kompaktnějšího. A vytáhl jsem z ledvinky Convoy S2+ a rozsvítil, shodou okolností na low. "Pěkně to svítí, pak jsem přepnul na mid, "to svítí opravdu pěkně", a pak na high. "Ku*va co v tom máte, že to tak svítí a přitom je to tak malý?" "Je tam trochu lepší ledka." "A to je tam jen jedna?" "Tak jsem jim ji ukázal. A kde jste ji koupil?" " V Číně." "Aha". A přitom bylo na nich bylo vidět, že nechápou, jak tak malá svítilna může tolik svítit. Čekal jsem, zda mě nepožádají, abych jim ji prodal, ale nestalo se. Místo toho vyndali akční svítilnu z košíku zpátky do regálu a šli pryč.

P.S. Má to mít 800lm a můj Convoy 1000 lm. Ale stejně jsem byl na mid zhruba nastejno. Ale je možný, jak ji lidi zkoušeli, že měla vybitý aku.

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 15.1.2016 17:15


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 15.1.2016 17:26
Příspěvek #285


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Tak túto lampu majú momentálne aj u nás, jedna kamarátka ju kúpila otcovi k meninám, v návode stálo, pred prvým použitím nabiť. Tak ju nabil, preistotu nechal vychladnúť. Zapol na low, ok. Prepol na silnejšie a zrazu rana jak hovado, baterka normálne vybuchla, úlomky odbili aj kus omietky zo steny. V rukách som to nemal, mám len tieto fotky, netuším, čo tam mohlo buchnúť ale vraj z lediek nezostalo nič. Vraj dobre nepočuje, taká to bola rana.


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 15.1.2016 18:19
Příspěvek #286


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Kdyby to bylo tak 10 let zpět, tak by to bylo ideální pro Blancmana - svítí to a bouchá to. biggrin2.gif

Kdybych věděl, že je to rak nebezpečný, tak bych se na ni díval z větší dálky a už vůbec bych ji nebral do rukou. tongue.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 15.1.2016 22:07
Příspěvek #287


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Hm, zajímavá svítilna.... zajímavá... No, já jsem byl minulý rok v září na strojírenském veletrhu v Brně. Služebně. Nicméně mě zaujala hala s automotive a elektronikou. Systémy měření a regulace, reflektory do aut atd.... No, a byla tam firma, která vyráběla světla do aut. Jedno rozebrané jsem si tam prohlížel když tu ke mě přistoupil pracovník té firmy a jestli prý mi může s něčím poradit, či něco vysvětlit. Tak jsem řekl, že bych potřeboval spíše něco vysvětlit.... A on, co by to mělo být? A já, no mě by zajímalo, proč pořád cpete do reflektorů ty HIDky? Vydrží to pár stovek hodin, je to náchylné na otřesy, je v tom vysoké napětí, takže to moc nemá rádo vlhkost a navíc to pár stovkách hodinách začne svítit jak žlutá zelenina! Proč už někdo neudělá pořádný reflektor s ledkama? Jeho oči se rozzářili a povídá zde! Pane, zde! Máme tu reflektor plně osazený ledkama a támhle máme temnou komoru, tak Vám mohu ukázat, jak to svítí! Tak jsem řekl pojďme na to. No, 1300 lm světla v barvě 4000°K.... On mi říká, to koukáte, co? Tak mu říkám, no, to tedy koukám, to moje čelovka svítí podstatně více. A on, cha chá, tak to bych ji chtěl vidět. A ja na to, ale jo, to můžete, vyndal jsem z tašky Lucifera, cvak 1,2,3,4 a on chudák spolkl jazyk... Co to prosím máte? A já... ale, to je normální čelovka, v Praze ji koupíte u každého vietnamce za 70 kč, je to na dvě tužkovky.... On vyběhl někam ven a za chvilku přišel s jedním člověkem a šéfe... podívejte... svítí! A jak! No, chvilku jsem je ještě nechal a pak jsem se přiznal, že to je čelovka, kterou si umíme vyrobit a že pokud chtějí, tak musí vyhodit ten svůj vývojový tým a najmout si pořádný! A hlavně používat pořádné ledky a ne ty chcíplý sráče, co tam měli.... Pánové řeknu Vám, to byla krásná akce..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 15.1.2016 23:28
Příspěvek #288


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



A ještě jedna pěkná akce. Také z minulého září na Slovensku. Byl jsem si prohlédnout štolňu Andrej u Banskej Bystrice, či Banskej Štiavnice, teď nevím přesně. Sešlo se nás tam asi 20 zájemců. Průvodkyně nás odvedla do šatny, kde všichni vyfasovali montérky, holinky, přilbu a supersvítivou svítilnu s 10 W halogendou a olověným akumulátorem, takovou tu z Globusu apod.... Já jsem ji sdělil, že raději zůstanu u své výbavy. Vzal jsem na sebe jeskyňářský overal, svoji přilbu, namontoval čelovku Lucifer a do ruky ještě Acebeam K60 s XHP70. Průvodkyně byla mojí výbavou docela překvapena... Vešli dovnitř štoly, průvodkyně zavřela za námi dveře a všichni rozsvítili svoje oranžově svítící svítilny. Některé svítily i 5 metrů před sebe. Nejprve jsem rozsvítil svoji čelovku Lucifrndu. Na low... Už to vyvolalo docela pozdvižení, neb jsem osvítil několik set metrů štoly.... Všichni se naráz otočili a prý co to mám... Tak říkám no co, čelovku... A rozsvítil jsem ji naplno.... Tak to už šli do kolen. Do boha... Čo to je? To svítí ako automobil.... A tak jsem je dorazil... Rozsvítil jsem naplno svoji ACEBEAM K60 s XHP70 a osvítil celou štolu :o) Reakce byly impozantní, kromě zacloněných očí některých návštěvníků, ty komentáře... No, řekněte, není ten flashaholizmus nádherný? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 16.1.2016 05:31
Příspěvek #289


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Jo,Ano,Jo,

škoda že nafotiť tie prekvapené pohľady je dosť riskantné .

Mne sa nieco podobne stalo pred asi troma rokmi na vystave vojenskej techniky ( tusim Ideb sa ta vystava vola ) v Bratislave.
V stanku kde ponukali "spickove" svitilny pre vojenske ucely, take tie so zumovacimi TIR optikami ,tusim ze Ledil to bol a nebolo tam najprv nikoho , som ich zacal porovnavat s mojou najmensiu 10440/FL
( odhanaca snov som este vetdy nemal na ruke ) s ich FLs a tiez sa zhrklo okool mna par ludi ktori ju zacali obdivovat. Tie uzasnute pohlady by som mal rad vo fotaku.

Nestacil som im vsak nic vysvetlit lebo ked vysiel zo stanku majitel tak som radsej zdrhol aby ma neobvinil ze zneuzivam jeho prenajaty priestor.



Tento příspěvek byl editován zoom: 16.1.2016 05:38


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petr J.
příspěvek 23.3.2016 16:23
Příspěvek #290


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 917
Registrován: 3.10.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 687



Včera večer se svítilna hodila pro dobrou věc. Jdu takhle okolo desáté na procházku se psy a jak šajním na silnici, tak jsem si všiml, že na ní něco leží. Přijdu blíže a koukám, že ježek. Jak jsem na něj posvítil, zatáhnul se do klubka. Naštěstí nic zrovna nejelo, tak jsem ho nabral na lopatku na psí exkrementy a odnesl 50 metrů do trávy mimo silnici. Za dobu, než jsem se tam vrátil, projelo asi 5 aut. Nemít svítilnu, ježek byl na 99% po smrti. Jsem z toho měl docela dobrý pocit. Jeden zachráněný zvířecí život. smile.gif


--------------------
Lucerny:
ThruNite MINI TN30, Skilhunt DT-20 Night owl, Skilhunt H02, Solarstorm SC02, BLACK SHADOW Queen, Shadow JM35 MT-G2, LUMINTOP SD75, Lumintop ODF30, Lumintop SD4A XP-L HI, LUMINTOP ED25, LUMINTOP TOOL, LUMINTOP TOOL AA 2.0 white, LUMINTOP TOOL AA blue, LUMINTOP Worm 4.0 RED, Lumintop IYP365, Lumintop EDC01 blue & yelow, LUMINTOP EDC05C, Lumintop Tool AA2.0 HM Homemade EDC Flashlight Kit, DQG Tiny 26650 3th 7x XP-G2 NW, Convoy L6 mod cca 5 000 lumenů, Convoy L2 - driver Astrolux S1, Convoy Tiny XP-E2 Stainless Steel, Convoy MK/S9, Convoy MK/S9 mini, Convoy S2+ CREE XPL HI - SANDY BROWN, Convoy H1 4200K, Convoy S12 triple SST20, Convoy S3, Sunwayman C23C, Manker Quinlan U11, Manker E02H, Manker E03H, Manker T02, Astrolux MF-01 Nichia 219C, Astrolux MF04 XHP35-HI NW - dosvítí až do Sliače, Astrolux S1 1A, Astrolux S1 mini 3D, Astrolux S41 XP-G3, Astrolux S42 XP-G3, Astrolux S43S Nichia copper, Astrolux A01 Nichia 219B, Astrolux K1 chameleon, Astrolux FT03/XHP50, Astrolux EC01 XHP50, Astrolux MF01mini XP-L copper head, Convoy M3 XHP70.2, ThorFire VG-10, ThorFire PF01S, ThorFire PF04, JETBeam JET-I MK, JETBeam JET-u, JETbeam II PRO XP-L HI, JETBeam JET - II MK, JETBeam E10R XP-L HI, Jetbeam WL-S1, BLF 348 Nichia, Ultrafire WY-1, COB RED 3xAAA, Nitecore TUBE, Nitecore THUMB, NITECORE TIP Winter Edition green-red, NITECORE TIP copper, NITECORE TIP II, NITECORE TINI copper, NITECORE TUP, Nitecore MT22A yellow, Nitecore T5s Stainless Steel, Nitecore NU10 Yellow, Nitecore NU17, Nitecore NU30 SAND, XANES KT XP-G3+UV, Nitecore HA23, Black Water Kite, SingFire SF - 348, Zanflare F2 CW+NW, Zanflare F3, Zanflare F6, Eagle Eye X2R TITANIUM GREY, Eagle Eye X1R black & blue, BlitzWolf BW-ET1 XP-L V6, IMALENT HR20, IMALENT DM21T NW, IMALENT DM21C, IMALENT DN70, IMALENT DX80, JAXMAN M2 CREE XM - L2 U2, Sofirn C8A XP-L, Sofirn C8T XP-L HI, Sofirn C8F triple XP-L, Sofirn SP10B red+blue, Sofirn SF02 Red, Sofirn SP32A, Sofirn SP30A, Sofirn SF36, Sofirn SF13, Sofirn SP33 XHP50, Sofirn SC31, Sofirn SF30A, UTORCH UT01 3D 5000K, UTORCH S1 Mini NW, UTORCH C8F triple, Fitorch P26R, Fitorch P25, WUBEN I332 black vulture, Wuben A21 APOLLO, Wuben E05, Wuben TO50R HC, NICRON B74 blue + sand, NICRON B73, NICRON B10, Nicron H12, NICRON H10R, Nicron K15 Bamboo, NICRON G30R, NICRON G80, JAXMNVE M3 XPL V6, HaikeLite SC26 HD NW, HaikeLite MT09R XHP70 NW, FOLOMOV B5M, FOLOMOV 18650S high CRI, ON THE ROAD U16, ROFIS MR30, F-F ROT66 NW XP-L HI, Amutorch AX2, Amutorch AX3, Amutorch X9 XPL HD Titanium, KLARUS XT1C, Revtronic HL3A, XANES XT01 Stainless Steel, WARSUN FL01 RED & BLACK, WARSUN X5T, BORUiT B50, outdoor lantern Claite, Machfally BK200 a BK300.

Nabíjím:
Nitecore i4, LiitoKala Lii-100, Lii-S2, Lii-S4, Lii-402, OPUS BT - C100, Opus BT - C3100 V2.2, Basen BD2,
XANES XC01 Mini Magnetic Charger, Folomov A1 Magnetic USB Charger, Folomov Key Charger

Měřím:
Luxmetr UNI-T UT383
V/A metr UNI-T UT210E


sen je sen a den je den :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 27.3.2016 19:31
Příspěvek #291


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



No já si vzpomínám na loňské pálení čarodějnic. Pořádáme pravidelně na chatě se sousedy až do rána, jen opravdu silný déšť nás občas donutí skončit dřív. Soused se ptal, zda nemá někdo baterku, tak jsem z kapsy vytáhl Convoy S2 s driverem na 1 režim, pochopitelně ten nejsilnější. Reakce souseda: "Proboha, co je to za baterku?" No říkám, že jen taková malá kapesní. Tak se zeptal, jak tedy vypadá ta velká... V tašce, co jsem přinesl buřty jsem měl TN36, kdybychom náhodou museli zaběhnout pro dřevo (les máme 20 metrů daleko), tak následoval dvojklik a šok, když se rozzářilo několik zahrad... Protože byl soused už notně nalitej, vždycky kupujem sud, tak říkal, ať na něj posvítím, a protože jsem byl nalitej ještě víc, tak jsem to bez váhání udělal... No 10 minut pak viděl nechci říkat co... smile.gif


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skeidži
příspěvek 6.7.2016 19:36
Příspěvek #292


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 339
Registrován: 18.8.2010
Člen číslo: 699



Moje včerejší příhoda:

Večer asi tak okolo 10. hodiny si lehnu a zhasnu že půjdu jako spát. V tom něco většího přeletělo po mém pokoji, rozhodně to nebyl komár. Docela mě to vyděsilo, tak jsem hnedka tasil težký kalibr - Covoy L6 který mám tady připravený hnedka vedle postele na poličce a z noci byl jedním kliknutím den.
Narušitel se schoval v rohu místnosti...
(Ta sklenice je dvoulitrová čajová konvice.)


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Tento příspěvek byl editován Skeidži: 6.7.2016 19:39


--------------------
Fenix: E05 Zebra: SC50W Convoy: C8 DD XP-G2.
Charger: LiitoKala Lii 100
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 6.7.2016 21:57
Příspěvek #293


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(MaofKO @ 15.1.2016 18:26) *
Tak túto lampu majú momentálne aj u nás, jedna kamarátka ju kúpila otcovi k meninám, v návode stálo, pred prvým použitím nabiť. Tak ju nabil, preistotu nechal vychladnúť. Zapol na low, ok. Prepol na silnejšie a zrazu rana jak hovado, baterka normálne vybuchla, úlomky odbili aj kus omietky zo steny. V rukách som to nemal, mám len tieto fotky, netuším, čo tam mohlo buchnúť ale vraj z lediek nezostalo nič. Vraj dobre nepočuje, taká to bola rana.


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek


Tý brďo, normálně atomově bouchla! To musela být nádhera..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfi
příspěvek 7.7.2016 13:38
Příspěvek #294


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 304
Registrován: 1.2.2013
Bydliště: B.n.L.
Člen číslo: 11 574



QUOTE(Skeidži @ 6.7.2016 20:36) *
Moje včerejší příhoda:

Večer asi tak okolo 10. hodiny si lehnu a zhasnu že půjdu jako spát. V tom něco většího přeletělo po mém pokoji, rozhodně to nebyl komár. Docela mě to vyděsilo, tak jsem hnedka tasil težký kalibr - Covoy L6 který mám tady připravený hnedka vedle postele na poličce a z noci byl jedním kliknutím den.
Narušitel se schoval v rohu místnosti...
(Ta sklenice je dvoulitrová čajová konvice.)


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Krásný exemplář Lišaje svlačcového Agrius convolvuli


--------------------
čelovky: Fireflies PL47 1 Generation s 4xXP-L HI 4000°K, Skilhunt H02 new neutrální bílá, Fenix HP11 a HL30 Nitecore HA20 ruční svítilny: BLF A6 FET+7135 XP-L 5000°K živena až 5A dedomed, Wuben A21, Astrolux S42 4xNichia 219C, Klarus G30 MT-G2 5000K 2450LM , UniqueFire G10 CREE XP-G R5 , UltraFire SH-3AA Cree XM-L T6, , Nitecore EA4W PIONEER neutral white, UV-éčko: 12-LED UV Flashlight Silver , na kolo: NightPro Expert - upgrade MT-G2 + XM-L2, 7-LED 3-Mode Bicycle Safety front Light , zadní: Smart 317 0.5W red 317R Superflash - 1W planet bike transparent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 1.10.2016 23:41
Příspěvek #295


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



V pátek jsem se byl odpoledne projet na kole do Berouna. Zpátky jsem jel od Dobřichovic za úplné tmy. Když jsem vjížděl do Radotína do zahrádkářské kolonie, tak jsem u svého Convoye přepnul z hi na mid, jelikož tam bylo sporadický osvětlení. Lidi, asi rybáři, co seděli částečně pod úrovní cyklostezky, mě počastovali hláškou:
"Ty vole, to je šajn"


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chrastitko
příspěvek 3.10.2016 16:23
Příspěvek #296


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 122
Registrován: 27.5.2015
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 15 582



Blízke stretnutie prvého druhu :-D

Minulý týždeň som bol po zotmení prevetrať moju UniqueFire UF-1407 a trojledkový Convoy S2+ do lesoparku Brezina. Je to rozľahlý lesopark u nás v Trenčíne, ktorý je v podstate v strede mesta, od ktorého bývam niečo menej ako 200 metrov, takže je to pre mňa teraz už s manželkou vďačné mesto na prechádzky, bicyklovanie a pod. Manželka teda nočným výletom nadšená nie je a chodiť so mnou nechce, pretože sa bojí diviakov :-). Je tu jedno miesto, volá sa "Štefánikova vyhliadka", je odtiaľ super výhľad na časť mesta a aj do širšieho okolia. Je to na skalnom brale približne 100 metrov nad úrovňou mesta, približne na úrovni hradu. Nižšie nejaké foto pre predstavu.
No povedal som si že zbehnem na vyhliadku, trošku si posvietiť na mesto. Prišiel som teda tam a svietim kade tade ako taký autista. Skúšam kam až dosvietim (na obrázku som označil budovu, na ktorú som dosvietil). Po cca 10tich minútach to prišlo ......
.....jasné svetlo. V tej chvíli som pochopil že v tomto meste nie som sám, je nás viac. Dočkal som sa odpovede v podobe svetla z balkónu jedného baráku dole v meste. Tak som si s týmto "UFO" chvíľu vyblikoval ako stráže hradov medzi sebou fakľami v dávnej minulosti. Zapískal som, on zareval (asi nevedel pískať). Keď nás oboch eufória prešla pobral som sa domov. Svietim si popod nohy trojledkou a v tom neďaleko niečo zašuchoce. Poviem si nič výnimočné, v noci je tu bežne stretať srnky a ďalšie rôzne potvory tu robia hurhaj. Nedá mi to a posvietim si. Uups toto nie je srnka...diviak, tak beriem nohy na ramená, ale keďže mám kondičku ako tuberák po chvíli spomaľujem. Našťastie sa zľakol aj on a ušiel tiež. Keďže som do tejto chvíle stretol diviaka len 2x a z toho raz to boli iba mláďatá, mám rešpekt.

Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 3.4.2017 08:01
Příspěvek #297


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Konečně po mnoha letech mohu svým bývalým kolegům z první práce (se kterými se pravidelně stýkám) nemusím říkat, když jim půjčuju na prohlidnutí nějakou svitilnu, aby si s ní nesvítili do očí a radši ani na blízké osoby. Na druhou stranu někteří se k mým svítilnami chovají, jako by to byla odjištěná střelná zbraň. biggrin2.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petr J.
příspěvek 17.6.2017 10:45
Příspěvek #298


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 917
Registrován: 3.10.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 687



Zdravím z Chorvatska. Jsem snad dobře na dovolenou vybaven. Třeba i nějakou historku přidám...

Přiložený obrázek



--------------------
Lucerny:
ThruNite MINI TN30, Skilhunt DT-20 Night owl, Skilhunt H02, Solarstorm SC02, BLACK SHADOW Queen, Shadow JM35 MT-G2, LUMINTOP SD75, Lumintop ODF30, Lumintop SD4A XP-L HI, LUMINTOP ED25, LUMINTOP TOOL, LUMINTOP TOOL AA 2.0 white, LUMINTOP TOOL AA blue, LUMINTOP Worm 4.0 RED, Lumintop IYP365, Lumintop EDC01 blue & yelow, LUMINTOP EDC05C, Lumintop Tool AA2.0 HM Homemade EDC Flashlight Kit, DQG Tiny 26650 3th 7x XP-G2 NW, Convoy L6 mod cca 5 000 lumenů, Convoy L2 - driver Astrolux S1, Convoy Tiny XP-E2 Stainless Steel, Convoy MK/S9, Convoy MK/S9 mini, Convoy S2+ CREE XPL HI - SANDY BROWN, Convoy H1 4200K, Convoy S12 triple SST20, Convoy S3, Sunwayman C23C, Manker Quinlan U11, Manker E02H, Manker E03H, Manker T02, Astrolux MF-01 Nichia 219C, Astrolux MF04 XHP35-HI NW - dosvítí až do Sliače, Astrolux S1 1A, Astrolux S1 mini 3D, Astrolux S41 XP-G3, Astrolux S42 XP-G3, Astrolux S43S Nichia copper, Astrolux A01 Nichia 219B, Astrolux K1 chameleon, Astrolux FT03/XHP50, Astrolux EC01 XHP50, Astrolux MF01mini XP-L copper head, Convoy M3 XHP70.2, ThorFire VG-10, ThorFire PF01S, ThorFire PF04, JETBeam JET-I MK, JETBeam JET-u, JETbeam II PRO XP-L HI, JETBeam JET - II MK, JETBeam E10R XP-L HI, Jetbeam WL-S1, BLF 348 Nichia, Ultrafire WY-1, COB RED 3xAAA, Nitecore TUBE, Nitecore THUMB, NITECORE TIP Winter Edition green-red, NITECORE TIP copper, NITECORE TIP II, NITECORE TINI copper, NITECORE TUP, Nitecore MT22A yellow, Nitecore T5s Stainless Steel, Nitecore NU10 Yellow, Nitecore NU17, Nitecore NU30 SAND, XANES KT XP-G3+UV, Nitecore HA23, Black Water Kite, SingFire SF - 348, Zanflare F2 CW+NW, Zanflare F3, Zanflare F6, Eagle Eye X2R TITANIUM GREY, Eagle Eye X1R black & blue, BlitzWolf BW-ET1 XP-L V6, IMALENT HR20, IMALENT DM21T NW, IMALENT DM21C, IMALENT DN70, IMALENT DX80, JAXMAN M2 CREE XM - L2 U2, Sofirn C8A XP-L, Sofirn C8T XP-L HI, Sofirn C8F triple XP-L, Sofirn SP10B red+blue, Sofirn SF02 Red, Sofirn SP32A, Sofirn SP30A, Sofirn SF36, Sofirn SF13, Sofirn SP33 XHP50, Sofirn SC31, Sofirn SF30A, UTORCH UT01 3D 5000K, UTORCH S1 Mini NW, UTORCH C8F triple, Fitorch P26R, Fitorch P25, WUBEN I332 black vulture, Wuben A21 APOLLO, Wuben E05, Wuben TO50R HC, NICRON B74 blue + sand, NICRON B73, NICRON B10, Nicron H12, NICRON H10R, Nicron K15 Bamboo, NICRON G30R, NICRON G80, JAXMNVE M3 XPL V6, HaikeLite SC26 HD NW, HaikeLite MT09R XHP70 NW, FOLOMOV B5M, FOLOMOV 18650S high CRI, ON THE ROAD U16, ROFIS MR30, F-F ROT66 NW XP-L HI, Amutorch AX2, Amutorch AX3, Amutorch X9 XPL HD Titanium, KLARUS XT1C, Revtronic HL3A, XANES XT01 Stainless Steel, WARSUN FL01 RED & BLACK, WARSUN X5T, BORUiT B50, outdoor lantern Claite, Machfally BK200 a BK300.

Nabíjím:
Nitecore i4, LiitoKala Lii-100, Lii-S2, Lii-S4, Lii-402, OPUS BT - C100, Opus BT - C3100 V2.2, Basen BD2,
XANES XC01 Mini Magnetic Charger, Folomov A1 Magnetic USB Charger, Folomov Key Charger

Měřím:
Luxmetr UNI-T UT383
V/A metr UNI-T UT210E


sen je sen a den je den :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 17.6.2017 21:17
Příspěvek #299


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Jenom tohle? A nic na svícení s sebou nemáš? :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petr J.
příspěvek 17.6.2017 21:39
Příspěvek #300


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 917
Registrován: 3.10.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 687



Ještě mám kapesní blf 348 v nerezu. Dohromady asi 2 000 lumenů. To by mělo na Chorvaty stačit...
Jinak počasí výborné, jídlo skvělé. Jsme až dole pod Makarskou, takže cesta dlouhá.


--------------------
Lucerny:
ThruNite MINI TN30, Skilhunt DT-20 Night owl, Skilhunt H02, Solarstorm SC02, BLACK SHADOW Queen, Shadow JM35 MT-G2, LUMINTOP SD75, Lumintop ODF30, Lumintop SD4A XP-L HI, LUMINTOP ED25, LUMINTOP TOOL, LUMINTOP TOOL AA 2.0 white, LUMINTOP TOOL AA blue, LUMINTOP Worm 4.0 RED, Lumintop IYP365, Lumintop EDC01 blue & yelow, LUMINTOP EDC05C, Lumintop Tool AA2.0 HM Homemade EDC Flashlight Kit, DQG Tiny 26650 3th 7x XP-G2 NW, Convoy L6 mod cca 5 000 lumenů, Convoy L2 - driver Astrolux S1, Convoy Tiny XP-E2 Stainless Steel, Convoy MK/S9, Convoy MK/S9 mini, Convoy S2+ CREE XPL HI - SANDY BROWN, Convoy H1 4200K, Convoy S12 triple SST20, Convoy S3, Sunwayman C23C, Manker Quinlan U11, Manker E02H, Manker E03H, Manker T02, Astrolux MF-01 Nichia 219C, Astrolux MF04 XHP35-HI NW - dosvítí až do Sliače, Astrolux S1 1A, Astrolux S1 mini 3D, Astrolux S41 XP-G3, Astrolux S42 XP-G3, Astrolux S43S Nichia copper, Astrolux A01 Nichia 219B, Astrolux K1 chameleon, Astrolux FT03/XHP50, Astrolux EC01 XHP50, Astrolux MF01mini XP-L copper head, Convoy M3 XHP70.2, ThorFire VG-10, ThorFire PF01S, ThorFire PF04, JETBeam JET-I MK, JETBeam JET-u, JETbeam II PRO XP-L HI, JETBeam JET - II MK, JETBeam E10R XP-L HI, Jetbeam WL-S1, BLF 348 Nichia, Ultrafire WY-1, COB RED 3xAAA, Nitecore TUBE, Nitecore THUMB, NITECORE TIP Winter Edition green-red, NITECORE TIP copper, NITECORE TIP II, NITECORE TINI copper, NITECORE TUP, Nitecore MT22A yellow, Nitecore T5s Stainless Steel, Nitecore NU10 Yellow, Nitecore NU17, Nitecore NU30 SAND, XANES KT XP-G3+UV, Nitecore HA23, Black Water Kite, SingFire SF - 348, Zanflare F2 CW+NW, Zanflare F3, Zanflare F6, Eagle Eye X2R TITANIUM GREY, Eagle Eye X1R black & blue, BlitzWolf BW-ET1 XP-L V6, IMALENT HR20, IMALENT DM21T NW, IMALENT DM21C, IMALENT DN70, IMALENT DX80, JAXMAN M2 CREE XM - L2 U2, Sofirn C8A XP-L, Sofirn C8T XP-L HI, Sofirn C8F triple XP-L, Sofirn SP10B red+blue, Sofirn SF02 Red, Sofirn SP32A, Sofirn SP30A, Sofirn SF36, Sofirn SF13, Sofirn SP33 XHP50, Sofirn SC31, Sofirn SF30A, UTORCH UT01 3D 5000K, UTORCH S1 Mini NW, UTORCH C8F triple, Fitorch P26R, Fitorch P25, WUBEN I332 black vulture, Wuben A21 APOLLO, Wuben E05, Wuben TO50R HC, NICRON B74 blue + sand, NICRON B73, NICRON B10, Nicron H12, NICRON H10R, Nicron K15 Bamboo, NICRON G30R, NICRON G80, JAXMNVE M3 XPL V6, HaikeLite SC26 HD NW, HaikeLite MT09R XHP70 NW, FOLOMOV B5M, FOLOMOV 18650S high CRI, ON THE ROAD U16, ROFIS MR30, F-F ROT66 NW XP-L HI, Amutorch AX2, Amutorch AX3, Amutorch X9 XPL HD Titanium, KLARUS XT1C, Revtronic HL3A, XANES XT01 Stainless Steel, WARSUN FL01 RED & BLACK, WARSUN X5T, BORUiT B50, outdoor lantern Claite, Machfally BK200 a BK300.

Nabíjím:
Nitecore i4, LiitoKala Lii-100, Lii-S2, Lii-S4, Lii-402, OPUS BT - C100, Opus BT - C3100 V2.2, Basen BD2,
XANES XC01 Mini Magnetic Charger, Folomov A1 Magnetic USB Charger, Folomov Key Charger

Měřím:
Luxmetr UNI-T UT383
V/A metr UNI-T UT210E


sen je sen a den je den :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Stránky V  « < 13 14 15 16 >
Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 25.4.2024 - 00:52