IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

3 Stránky V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Svítilna pro myslivost
Mik
příspěvek 17.1.2010 15:24
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 5
Registrován: 14.1.2010
Člen číslo: 536



Zdravím vás všechny. Uvažuji o koupi mé první pořádné svítilny, byla by pro myslivost. Ale jak jsem tak koukal, pro nezasvěceného je to dost tvrdý oříšek se v té změti údajů a výrobců vyznat. blink.gif Proto ne obracím s prosbou na profesionály, aby mi poradili s výběrem.

Mé požadavky jsou asi takové:
1. Velikost max. 20cm + možnost nošení v pouzdře na opasku
2. Napájení RCR 123 nebo 18650 (co je lepší?)
3. Světelný kužel lépe širší a dostatečně jasný (dohledávání zvěře)
4. Spolehlivá, odolná a dostatečně výkonná za cenou + - 2000,-
5. Dobrá výdrž
6. Digitální regulování jasu

Mně se třeba líbí tyto:
Fenix PD 30 Premium R4 ( R2 ), Fenix TK 11 R2, Fenix TA 30, Led Lenser P7,
Led Lenser P14, Olight M21 Warrior SST ? 50, Eagle Tac T20 C2,
Eagle Tac T10L C2

Co vy na to? Klidně doporučte jinou. Předem děkuji za Vaše odpovědi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeff
příspěvek 18.1.2010 08:08
Příspěvek #2


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 53
Registrován: 2.12.2008
Člen číslo: 203




Cau Miku.
Pokusim se ti poradit podle svych zkusenosti v myslivosti. Co se tyce z tveho seznamu kandidatu, jednoznacne bych ti doporucil Olight M21 Warrior SST – 50. Tato svitilna ma vse, co se vhodnosti pro myslivecke ucely ocekava, tzn, 3x vykonnostni rezim, napajeni 1x18650, moznost pouziti dalkoveho spinace. Dosvit dostatecny jak do dalky tak do okoli.
Pokud bych si vybiral svitilnu ted, okamzite sahnu po Olight M21W.
Svitilna je pomerne kompaktni. Pri ceste vecer z cekane nebo rano na cekanou velmi pouzitelna. Na dohledavku take velice vhodna. Dale ohledne dalkove spouste. Nema smysl asi vysvetlovat povolene a zakazane zpusoby lovu, to urcite znas.
Pri dohledavce je nekdy potreba mit obe ruce volne, ale pokud nemas jistotu, ze je zver zhasla, obzvlast cerna, je vhodne mit svitilnu na co prichytit. V tomto pripade se mne osvedcil gumovy drzak na hlaven nebo optiku se suchym zipem. Svitilnu pridelas na zbran a muzes zahajit dohledavku. Mas jistotu, ze te v krajnim pripade zver neprekvapi, pokud by byl nutna dostrelna rana. Pomoci dalkove spouste je mozne prisvitit.
Sam odobne jsem temer pred 2 lety zacinal Se Solarforce L900, ktera ma velky prumer reflektoru a teplejsi odstin ledky, coz je pri dohledavce vyhoda v lepsi rozpoznatelnosti pobarve nestopy, nez se studenou ledkou.
Bohuzel na montaz na zbran je pomerne nepouzitelna, je robustni a tezka. Na vyse zminene moznosti uchyceni na zbran jsem poridil EagleTac T10L, tam se ale bhuzel nedodava vzdalene ovladani spinace. Jinak ale ta svitilnicka je vyborna.

Fenix TK 11 R2 - tato svitilna ma uzsi svetelny kuzel, tedy na dohledavku neni moc vhodna, to same Eagle Tac T20 C2.
Led Lenser - nemam zkusenost.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berhof
příspěvek 18.1.2010 09:03
Příspěvek #3


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 83
Registrován: 17.7.2009
Člen číslo: 360



Kamarád si na Výše uvedené pořídil TA 20-2xRCR-123. Ovládací prsten-paráda-až na ten blik režim, to tam je úplně na nic.Jinak nosí v kapse-s lucerničkou bez problémů sedí v autě. Držák na zbraň zatím neřešil-v budoucnu....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mik
příspěvek 19.1.2010 19:17
Příspěvek #4


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 5
Registrován: 14.1.2010
Člen číslo: 536



Pro Jeffa

Takže toho Olighta už jsi měl v ruce? Myslíš že ty údaje o výkonu jsou pravdivé?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeff
příspěvek 19.1.2010 20:50
Příspěvek #5


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 53
Registrován: 2.12.2008
Člen číslo: 203



Miku, M21W jsem v ruce nemel. Jsou recenze, kde je moznost videt porovnani svetelneho vykonu s jinymi svitilnami. Udaje o vykonu jsou v hodne pripadech trosicku zkreslene. Vyrobci samozrejme vyuzivaji reklamu a snazi se psat hodnoty udavane vyrobcem LED. Vykon v HI rezimu bude mirne nizsi.
Rozhodne ale vykon bude vyssi nez svitilny s vykonem 250-300 lumenu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 19.1.2010 22:25
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Jeff @ 19.1.2010 20:50) *
Miku, M21W jsem v ruce nemel. Jsou recenze, kde je moznost videt porovnani svetelneho vykonu s jinymi svitilnami. Udaje o vykonu jsou v hodne pripadech trosicku zkreslene. Vyrobci samozrejme vyuzivaji reklamu a snazi se psat hodnoty udavane vyrobcem LED. Vykon v HI rezimu bude mirne nizsi.
Rozhodne ale vykon bude vyssi nez svitilny s vykonem 250-300 lumenu.


Já ji mám. Na to, jaká je to malá mrcha, pevná, kompaktní, tak svítí opravdu super. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeff
příspěvek 20.1.2010 06:45
Příspěvek #7


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 53
Registrován: 2.12.2008
Člen číslo: 203



Blancman> Prave proto jsem ju Mikovi doporucoval z jeho vyberu. Kompaktni svitilna s vybornym pomerem cena vykon. Chce ji nosit i za pasem v pouzdre, tudiz velikost je idealni. Mohl bych mu navrhnout jeste Olight M30 Triton, ta je ale uz vetsi, sice by z pas sla take, ale uz neni tak kompaktni, kor jeste navic s prodluzovacim tubusem.
A na dohledavku se hodi svitilna s sirsim kuzelem. Pro jeho ucel pouziti jako stvorena.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 20.1.2010 08:27
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Jeff @ 20.1.2010 06:45) *
Blancman> Prave proto jsem ju Mikovi doporucoval z jeho vyberu. Kompaktni svitilna s vybornym pomerem cena vykon. Chce ji nosit i za pasem v pouzdre, tudiz velikost je idealni. Mohl bych mu navrhnout jeste Olight M30 Triton, ta je ale uz vetsi, sice by z pas sla take, ale uz neni tak kompaktni, kor jeste navic s prodluzovacim tubusem.
A na dohledavku se hodi svitilna s sirsim kuzelem. Pro jeho ucel pouziti jako stvorena.


Naprostý souhlas, navíc je opravdu velmi pěkně zpracovaná, perfektní závity, LED usazena přesně ve středu reflektoru, těsnící kroužky. Ano, je opravdu suprová. A u mě když řeknu "suprová", tak to tak opravdu je, jsem totiž strašlivý detailista.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeff
příspěvek 20.1.2010 13:55
Příspěvek #9


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 53
Registrován: 2.12.2008
Člen číslo: 203



Miku. Jeste takova malicka ale vyborna drobnost je pouzdro k teto svitilne. Na textilnim pouzdru na svitilnu na opasek jsou jak rikam ja dva sloty smile.gif na nahradni akumulatory 18650, to je velka vyhoda. Nemusis nahradni aku tahat po kapsach nebo je hledat vecer v batohu.

A jediny malicky detail, ktery Olight M21W postrada je moznost svitilny postavit jako svicku, ponevadz krytka spinace presahuje. Ale to je opravdu jen prkotina.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 20.1.2010 20:10
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Přidávám se klasicky co se Olightu týče, M21 je opravdu vzhledem k velikosti/výkonu příjemná lucerna wink.gif bez ní a bez miláčka Tritona už ani krok laugh.gif doporučuji obě !!!


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 21.1.2010 11:14
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Honza @ 20.1.2010 20:10) *
Přidávám se klasicky co se Olightu týče, M21 je opravdu vzhledem k velikosti/výkonu příjemná lucerna wink.gif bez ní a bez miláčka Tritona už ani krok laugh.gif doporučuji obě !!!


Já mám teď miláčka Solarforce Masterpiece, bez toho ani ránu!!! :o) Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mik
příspěvek 21.1.2010 19:38
Příspěvek #12


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 5
Registrován: 14.1.2010
Člen číslo: 536



Tak je to jasný, bude to M21. Stejně to byl můj tajný favorit. thumbsup_anim.gif Teď bych ještě potřeboval malou radu, čím tohohle drobečka krmit? Chtěl bych radši aku s ochrannou elektronikou, ale vůbec se v těch výrobcích 18650 akumulátorů nevyznám. blink.gif Nabíječku bych asi zvolil Ultrafire WF-139. A s kterými e-shopy máte dobré zkušenosti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sinty
příspěvek 21.1.2010 20:06
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 130
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Mladá Boleslav, Zlín.
Člen číslo: 9



Kolik chceš investovat do jednoho akumulátoru? Mezi špičku patří AW. Z těch levnějších např. TrustFire.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jeff
příspěvek 21.1.2010 21:28
Příspěvek #14


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 53
Registrován: 2.12.2008
Člen číslo: 203



Mik> Nabijecka je vyborna volba, svitilna taky smile.gif . 18650 aku mam Solarforce, Trustfire i EagleTac. Vsechno chranene. Je uplne jedno, ktery zvolis. Pouze EagleTac ma jeste za PCB jednu kovovou plochu. Totiz pri caste vymene aku dochazi k odirani tistacku aku napriklad pruzinou na spinaci apod. Tim, ze EagleTac ma na PCB jeste kovovy kulaty kryci plisek setris povrch PCB. Navic napriklad pri strelbe vlivem zpetneho razu muze v extremnich pripadech dojit k prorazeni PCB, pokud je na zadnim spinaci kolik misto pruziny. Ale my jsme myslivci a ne pistolnici, takze toho se neboj, to je opravdu extrem. Nektere chranene aku 18650 tim ze jsou delsi se mohou do svitilen vejit tak naknap a muze take dochazet k tlaku na zadni cast PCB a tim jeho nadmernemu namahani.
Tudiz bych zvolil aku s krycim plechem za PCB.

Nakupuju vse vyhradne na Ledshopu. Ten shop si nemohu vynachvalit, uzivatelske prostredi vynikajici, dodavka rychla (dovolil bych si rict, ze blesk je jejich pomalejsi bracha smile.gif ) a jakykoliv dotaz perfektne zodpovi.
Navic nabijecky sami promeruji, tudiz nehrozi koupe nabijecky s vyssim nabijecim napetim z cinskych kvanta vyroben. Akumulator pak ma mensi zivotnost.
K nabijecce Ultrafire WF-139 si jeste dokup sitovy adapter, je to bezpecnejsi, nez ji zapojovat primo na 220V. Sice i s primym napojenim na 220V neni problem, ale pri pouziti adapteru napajis nabijecku bezpecnym napetim. Jistota je jistota, ikdyz vyhoret muze cokoliv. Ale tim te nechci strasit. Ta nabijecka je fakt dobra.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 22.1.2010 10:50
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



Všeobecně pro použití na střelné zbrani z osobní zkušenosti žádný aku nedoporučuju, jen primáry - už jsme to sem psali - promáčkl se nipl, aku se zkrátil a ztlustil a jelikož jsem ho nechal už jen na ničení ve zbrani, minulý týden se v AW 2,6 uvolnila uvnitř zřejmě ochrana přetlaku, když s aku jen lehce zatřepu, cvaká uvnitř zajímavý zvuk nedržícího ventilu na magnetu či tak podobně... a kapacita mu jde pomale dolů... tak nevím.
Zadní destička je u AW kovová taky, žádný problém ani u nekovových, a to používám aku opravdu hojně, záleží hodně na pružině, aby nebyla ostrá, kvalitní FL mají pružinu krytou plechem nebo hladce ukončenou a to je naprosto v klidu, viz Olighty...
259,- za jeden kus aku číňana EagleTac snad 2,4 je moc peněz. Když už, tak jdi do AW, Solarforce nebo aku z DX - tam to vychází dobře a dá se vybrat obdoba Eagla do 10$ 2ks komplet... Nabíječka UF WF-139 dobrý, měl jsem i z Kronia i z DX i z KD, vše OK i na 230V - externí zdroj nic nepokazí a je asi bezpečnější no, ale třeba WFku z Kronia používám už jen na 230V a ani se nehřeje ani nic...
Kronium, Svítilny.eu fungují naprosto stejně rychle a kvalitně, jako pepík, takže výbírat je z čeho a kde wink.gif



--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 22.1.2010 20:02
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



QUOTE(Honza @ 22.1.2010 10:50) *
259,- za jeden kus aku číňana EagleTac snad 2,4 je moc peněz. Když už, tak jdi do AW, Solarforce nebo aku z DX - tam to vychází dobře a dá se vybrat obdoba Eagla do 10$ 2ks komplet... Nabíječka UF WF-139 dobrý, měl jsem i z Kronia i z DX i z KD, vše OK i na 230V - externí zdroj nic nepokazí a je asi bezpečnější no, ale třeba WFku z Kronia používám už jen na 230V a ani se nehřeje ani nic...

Občas se musím usmívat, když na některých fórech vidím, jak si někdo hraje na zkušeného profíka, ale věc ke které se vyjadřuje evidentně viděl jen z ponorky v kalných vodách. To se ale samozřejmě netýká tebe Honzo, ty máš jistě všechny tyhle akumulátory důkladně odzkoušené, a proto by mne zajímal tvůj názor. V čem že jsou ty čínský 18650 EagleTac za 259 Kč horší oproti čínským Solarforce za 279 Kč a čínským AW za 449Kč? (AW zřejmě budou o něco kvalitnější, aby taky ne, za tu cenu)
Já mám s EagleTacy velmi dobré zkušenosti a i ohlas na ně je dobrý, možná ale nevím něco, co tvému bystrému oku neuniklo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 22.1.2010 20:14
Příspěvek #17


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(pepik @ 22.1.2010 20:02) *
Občas se musím usmívat, když na některých fórech vidím, jak si někdo hraje na zkušeného profíka, ale věc ke které se vyjadřuje evidentně viděl jen z ponorky v kalných vodách. To se ale samozřejmě netýká tebe Honzo, ty máš jistě všechny tyhle akumulátory důkladně odzkoušené, a proto by mne zajímal tvůj názor. V čem že jsou ty čínský 18650 EagleTac za 259 Kč horší oproti čínským Solarforce za 279 Kč a čínským AW za 449Kč? (AW zřejmě budou o něco kvalitnější, aby taky ne, za tu cenu)
Já mám s EagleTacy velmi dobré zkušenosti a i ohlas na ně je dobrý, možná ale nevím něco, co tvému bystrému oku neuniklo.


no ty clovece ... to tak zaujimavo napisane, ze som to musel citat trikrat a aj to neviem ci mi neunikla pointa :-))) ... kazdopadne odpoved ma tiez zaujima ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mik
příspěvek 22.1.2010 21:35
Příspěvek #18


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 5
Registrován: 14.1.2010
Člen číslo: 536



Tak jsem to dneska objednal. smile.gif Bude to teda Olight M21 (fakt se mi líbí), nabíječka Ultrafire WF 139 (má dobré ohlasy) a akumulátory AW 18650 2600mA. Tak jsem snad jako amatér vybral dobře. Hned jak mi přijde a odzkouším ji dám vědět první dojmi. Všem dekuji za rady a názory.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 22.1.2010 21:52
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



QUOTE(pepik @ 22.1.2010 20:02) *
Občas se musím usmívat, když na některých fórech vidím, jak si někdo hraje na zkušeného profíka, ale věc ke které se vyjadřuje evidentně viděl jen z ponorky v kalných vodách. To se ale samozřejmě netýká tebe Honzo, ty máš jistě všechny tyhle akumulátory důkladně odzkoušené, a proto by mne zajímal tvůj názor. V čem že jsou ty čínský 18650 EagleTac za 259 Kč horší oproti čínským Solarforce za 279 Kč a čínským AW za 449Kč? (AW zřejmě budou o něco kvalitnější, aby taky ne, za tu cenu)
Já mám s EagleTacy velmi dobré zkušenosti a i ohlas na ně je dobrý, možná ale nevím něco, co tvému bystrému oku neuniklo.


Ehm, pepíku profíku, beru to podle ceny logicky - SF se dá sehnat mnohem levněji a dle testů i odběratelů vychází dobře, bylo to i tak myšleno koupit si je z venku, i u Tebe budiž by to šlo v časové tísni... Tvoje Eagly za 259,- kus nebo i Trustfire - prostě je to moc peněz oproti nákupu a podobá se to Tygřím cenám trošku... Určitě se někdo časem najde a odhalí skryté kvality právě Eaglů, buď první, si přece profík wink.gif a ta reklama zdarma z toho tady, mmm, to je výzva wink.gif
AW vychází dobře v testech a kvalita to je bezesporu, ať stojí to, co stojí. Navíc venku se dají sehnat levněji, kdo má možnost. A ani je nanabízíš, čím pak to?? Jen aby nezmizely i Eagly časem z prodeje, jako na zakázku vyráběná liion nabíječka a předchozí čínský SureFire 123 primáry wink.gif
Jinak s použitím aku na střelné zbrani je to v pořádku vše ju? Jak jsem psal, když tak ať se probere vše a uvede na pravou míru laugh.gif O tomto jsem ani nechtěl nějak diskutovat totiž a nešlo mě vůbec o nic, jen trošku pomoci při výběru a poradit, čemu předejít a jak ušetřit...


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honza
příspěvek 22.1.2010 21:58
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 658
Registrován: 18.5.2009
Bydliště: Brno/Nedvědicko
Člen číslo: 329



QUOTE(Mik @ 22.1.2010 21:35) *
Tak jsem to dneska objednal. smile.gif Bude to teda Olight M21 (fakt se mi líbí), nabíječka Ultrafire WF 139 (má dobré ohlasy) a akumulátory AW 18650 2600mA. Tak jsem snad jako amatér vybral dobře. Hned jak mi přijde a odzkouším ji dám vědět první dojmi. Všem dekuji za rady a názory.


Určitě dobrá volba všechno. Jen opravdu pozor na aku při střelbě, AW je škoda zničit wink.gif


--------------------
SureFire G2 P 61 drop-in, Streamlight Argo 1w Luxeon+Task-Light 2-L 3w Luxeon lumileds+Strion xenon bulb+Scorpion xenon bulb, Fenix TK20 s OP reflektorem+ Fenix popruh na hlavu, Olight M20 Warrior+M30 Triton+M21 Warrior SST50, Maglite 2AA, Trooper 73B, Zebralight H60-Q5+H30-Q5, Dereelight C2H 4SD-RU Cree XR-E Q3 OP, EagleTac T20C2 RGB Cree XR-E Q4, Akoray K-106 Cree Q5+K-109 Cree Q5, Ultrafire C1 Cree R2+WF-501B green K2 a red R2+WF-502B

White-wall-hunter
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stránky V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.3.2024 - 03:07