IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Můj bastl na kolo
Miloš
příspěvek 28.9.2012 11:50
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 280
Registrován: 1.4.2012
Bydliště: Czech Vitriol
Člen číslo: 10 347



Před časem jsem si postavil světlo na kolo, nyní jsem je upravil.Tělo světla je z vyřazeného duralového těla pneumatického ovládání k obráběcímu stroji, vnitřní průměr vyhovoval bez úprav.Dovnitř jsem zhotovil duralovou přepážku, na té je umístěna xm-l t6, která je zepředu přitlačena optikou z DX, z druhé strany je vložen driver také z DX.Vypínač byl původně vzadu na těle svítilny, ale teď jsem ho vložil do vyřazeného držáku brzdové páky. Použil jsem levý, jednak stačí jen zvětšit otvor pro silikonovou krytku vypínače, jednak vychází blíž ke gripu.
Držák accu je zhotoven z obalu na obráběcí nástroje, ale někde jsem v tom viděl i svítilnu.Dovnitř jsem zhotovil kontakty z cu plechu, na mínus jsem připájel pružinu. Držák vozím v "kufru", kterým je kýbl od primalexu, upevněný na nosiči.Nerad totiž jezdím s batohem na zádech, navíc mi v tom nic nezmokne, kolo mám jako dopravní prostředek na cestu do práce.

Tento příspěvek byl editován Miloš: 30.11.2012 18:09
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 


--------------------
Vůbec tomu nerozumím, ale o to víc mě to baví...
Granát 3x XML
TIR 70mm
Cyklosvětlo
TRON
P08
Astrolux MF-01 XPG3/ Nichia 219C + ramping od Lexela, BLF-GT, Sofirn C8A, Yezl Y3 s XHP70...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 12:45