IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Baterie D pro svítilnu Vega
alk007
příspěvek 11.3.2010 19:15
Příspěvek #41


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Vidím, že pan bratr je buď uhlobaron, nebo jiná odrůda milionáře (ovšem zrovna ti v Čechách v Lidlu nakupují často), nebo se bojí, že by mohl chytnout "sockózu". Mohu jej ubezpečit, že přes skoro každodenní nákupy v Lidlu jsem celkem zdráv a vesel :-)
Ještě mě napadla nouzová varianta že bych já do jámy Lidlové vstoupil, nabíječ zakoupil a v bezpečné hygienické vzdálenosti panu bratrovi předal, ale nepředpokládám, že by na to bez příslušné dezinfekce, dezinsekce a deratizace přistoupil :-)))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 11.3.2010 19:57
Příspěvek #42


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



osobně tyhle manýry nechápu,ty tady budeš někoho nahánět at ti to pošle a tvůj bratr,který si myslim by pro tebe měl udělat první poslední,teda já bych to určitě udělal,tak dělá fory.to je ještě zvyklej na Tuzex,že dělá takovýhle fory???

řekni mi prosím,kam teda chodíte nakupovat,moc mě to zajímá.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 11.3.2010 20:44
Příspěvek #43


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Mozna chodi do nejakeho obchodu, ktery nekaci stromy smile.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 11.3.2010 22:10
Příspěvek #44


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(jirik @ 11.3.2010 21:44) *
Mozna chodi do nejakeho obchodu, ktery nekaci stromy smile.gif


Tak tenhle důvod bych i trochu chápal. Druhá věc je, že tohle se stromy i s jinými přírodními "komoditami" dělají leckteré firmy, Lidl je dravec s velmi nízkými cenami, tak věřím, že konkurenti podávali více žalob než prostí občané. A vzhledem k tomu, že vysázeli více stromů, než padlo, nezastřelil bych je na úsvitu ale dal bych jim, respektive těm, co ty stromy opravdu pokáceli, vše k náhradě a hotovo (ostatně to se víceméně stalo).
Někdy si říkám, zda je správné nakupovat z DX, KD a spol., v jakých podmínkách a za jaký plat tam asi pracují dospělí i děti, to je v podstatě horší než stromem sem, stromem tam... (a teď nevím, jaký smajlík připojit)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 12.3.2010 00:29
Příspěvek #45


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Nedělám si moc iluze za jakých podmínek vzniká to nejlevnější zboží v hypr a mega marketech. Ale proti lídlu nic moc nemám, kdysi jsem tam koupil skvělou velkou pumpu na kolo, za zlomek ceny v bikeshopu.

Jinak kdybych z nějaké důvodu chtěl D NiMH, tak bych asi zkusil tyto nízkosamovybíjecí a kdybych chtěl šetřit na nabíječce, tak buďto zaženu bratra do lídlu, nebo zkusím tuhle.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Infinter
příspěvek 12.3.2010 12:46
Příspěvek #46


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 28
Registrován: 8.3.2010
Člen číslo: 593



Dobře jsme to téma zasvinili, nezávidím tomu co to bude číst biggrin.gif

Dovolím si to shrnout bez reakcí na konkrétní osobu.

S bráchou je to fakt těžký, když něco v praze doženu, tak mi to vezme, ale nechce se mu pro to jet. Nejdál jsem ho dostal na kulaťák, ale to asi bylo naposled. Chápu že jet přes půl Prahy kvůli 100Kč za poštovný nemá smysl. Na druhou stranu, pokud má někdo nějaký standart, tak je to čistě na něm. Já třeba taky nechápu proč musej mít lidi hadry od lacoste a pod., ale jsou to jejich prachy, tak ať si dělají co chtěj.

Jinak s tím nakupováním, my jezdíme do globusu, protože tam je výběr, většinou žádné fronty a ta kultura prodeje má taky nějaký standart. Jak už jsem tu psal, radši jedu jednou za týden, dva do globusu, než kamkoliv jinam, protože nakoupím všechno. Co se týče obychodů typu Lidl, Penny atd, tak tam chodím na trvanlivé věci, ale spíš když je nouze a potřebuju to rychle. Navíc se v Globusu už orientuju poslepu, protože jsem tam hezkých pár hodin strávil. Když jdu do jiného, tak musím všechno hledat. A donedávna bylo fajn, že neměli výrobky pod svojí značkou, protože pak by sortiment vyrovnaný. Teď už tam začíná být mraky "globus" věcí, a je to znát na kvalitě a hlavně na sortimentu thumbsdown_anim.gif

Jirik: Já to dokonce vím, jak to vzniká, takže tam věci které nejsou pod značkou někoho, prostě nekoupím. Tuhle nabíječku bych taky nebral, ale když jsou na ní dobré recenze, tak proč ne..

Alk007: Včera mi přítelkyně posílala firemní obchodní balík, a tak mě ta pošta na*rala. Jsem myslel že to uspíším tak to dovezla na poštu (jinak si tam zavoláš a oni pro to dojedou). No jo, ale na normální poště to nepodáš, musíš na balíkovou. A na balíkovou ne pro obyč balíky, ale pro firemní. A pak nějaká soudružka, jako že je asi úplně blbá, že v životě nic neposílala, protože nemá ten správný papír.. Být tam já, tak by z té pošty ten den už nic neposlali angry.gif Kua, ještě teď me to rozčílilo..


Tak a konečně k tématu: Dneska jedu přes Hradec, tak mi držte pěsti. Mají tam totiž dva Lídly laugh.gif Takže držte pěsti..


Go to the top of the page
 
+Quote Post
semik
příspěvek 12.3.2010 13:12
Příspěvek #47


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 115
Registrován: 31.1.2010
Bydliště: Kladno
Člen číslo: 554



QUOTE(Infinter @ 12.3.2010 12:46) *
Tak a konečně k tématu: Dneska jedu přes Hradec, tak mi držte pěsti. Mají tam totiž dva Lídly laugh.gif Takže držte pěsti..


Držíme, tohle je nejzábavnější nákup nabíječky baterií jehož jsem svědkem! biggrin2.gif

Tento příspěvek byl editován semik: 12.3.2010 13:12
Go to the top of the page
 
+Quote Post
semik
příspěvek 12.3.2010 13:31
Příspěvek #48


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 115
Registrován: 31.1.2010
Bydliště: Kladno
Člen číslo: 554



A ještě mě napadlo maximálně sockoidní řešení, což se k té Lidlí debatě hodí. wink.gif

Vezmou se nějaké takovéhle držáky baterií D. Potom od nějaké kytky vezmeš bambusovou tyčku, z té nařezáš tak akorát dlouhé kousky aby se po přidělání kontaktů vešly do klasické AA nabíječky. Kontakty nejlíp z nějakých chromovaných šroubků vhodného M (aby to v tyčce drželo) a máš hotovo. wink.gif

Úskalí tkví v tom že ta AA nabíječka může mít nějaký časový/kapacitní strop a utne nabíjení dřív než bude zcela nabito. A taky u kvalitních nabíječek s teplotním čidlem ho vyřadíš z provozu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 12.3.2010 14:53
Příspěvek #49


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Proč ne. Takhle budu nabíjet LiIon Déčka, protože nabíječka XTAR, kterou k nim mám, ukončuje u 4,15V. Bastl, ale navýsost funkční :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 12.3.2010 14:56
Příspěvek #50


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



To Infiniter:

Jsou věci mezi nebem a zemí. Třeba to, že v "našem" Lidlu byly ty nabíječky Tronic ještě mnoho měsíců po skončení akce, ve středu jsem je pro kontrolu počítal (5ks) a DNES ZMIZELY! :-) Možná je někdo z místních členů prdavačem v Lidlu a zjistil, jaký zázrak tam přechovávají :-) Takže i kdybys ji chtěl poslat a já podlehl, tak už to nejde.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 12.3.2010 14:58
Příspěvek #51


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Kdyz uz jsme tedy u toho, tak ta nabijecka, kterou dodaval Xtar spolu s D li-ion ma udajne umet nabijet i nimh. Dosud jsem se ale neodvazil to vyzkouset laugh.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 12.3.2010 15:01
Příspěvek #52


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Zkontroluji pojištění baráku a možná to zkusím :-))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 13.3.2010 11:57
Příspěvek #53


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Infinter, jak dopadl tvuj prujezd HK Lidly? Ze bych se podival do sveho nejmenovaneho Lidlu, jestli ji tam jeste maji smile.gif


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Infinter
příspěvek 13.3.2010 21:14
Příspěvek #54


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 28
Registrován: 8.3.2010
Člen číslo: 593



Jsem rád že pobavíme i ostatní wink.gif Zorvna jsem se vrátil z hor, tak mlžu napsat.. A výsledek je ten že v Hradci mají 3 Lidly biggrin.gif Byl jsem jen v tom, co je nový a největší, ale dopadlo to jako lyžování, které stálo za prd thumbsdown_anim.gif

Alk007: Říkáš že mám každým dnem očekávat SZ, s nabídkou té nabíječky tak za 600 biggrin2.gif

Turboled: Tak zkus, ale jestli je tam budou mít tak angry.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
semik
příspěvek 13.3.2010 21:33
Příspěvek #55


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 115
Registrován: 31.1.2010
Bydliště: Kladno
Člen číslo: 554



Měl jsem dneska nějaký popojíždění, takže jsem se stavil v jednom Řevnicích a ve dvou na Kladně a nikde nic. Zdá se, že ten barandovský Lidl nějakou záhadou utekl pozornosti nabíječek chtivých důchodců. biggrin2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 14.3.2010 00:03
Příspěvek #56


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Špatná zpráva je, že 12.3. zmizely nabíječky z Lidla.
Dobrá zpráva je, že se nestaly majetkem akčních důchodců ani překupníků, protože zmizelo celé okolí nabíječek. Možná že vyplavou na povrch po dalším přerovnání regálů, které tam není nic neobvyklého.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Infinter
příspěvek 14.3.2010 16:53
Příspěvek #57


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 28
Registrován: 8.3.2010
Člen číslo: 593



Tak až tam zase půjdeš, řekni jim, ať mi jeden kus přerovnají do Pardubic biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 14.3.2010 23:08
Příspěvek #58


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



pravděpodobně to jako ležák vrátili dodavateli.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 16.3.2010 22:30
Příspěvek #59


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Tak dnes jsem se stavil v Lidlu, kde jsem predtim videl zbytek nabijecek a nic.


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Infinter
příspěvek 17.3.2010 13:24
Příspěvek #60


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 28
Registrován: 8.3.2010
Člen číslo: 593



No, tak asi je s nabíječkama hotovo sad.gif Abych začal sledovat Lídlovské letáky, jestli je třeba ještě někdy nehodí do akce. Ale počasí se blíží, za chvíli se bude dát potápět, tak to asi budu muset vyřešit rychleji.

Turbosnek: Díky wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 členů čte toto téma (2 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 20:32