IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Ladzianskeho jaskyna 28.10.2012, paradny sposob, ako sa zaspinit :D
Kolbaba71
příspěvek 2.6.2013 09:35
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Vypadá to pěkně. Ale ta fotka 6 se mě, stejně jako Beníkovi, příliš nezamlouvala.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 2.6.2013 11:19
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



>HentaiRush: dik, ale tohle nebyly opravdu zadne extremy, tohle byl hlavne uzasne zazitky. Ty "horsi veci" zazivame spise ve styrskem krasu pri jednodennich vyjezdech :] .. Zrovna pred tydnem jsem dobrovolne nalezl do jedne sprajcovacky jmenem "tukomerka", kde spatne protejkaji i 60kg kluci a pravda, to jsem nemel delat ;] .. nekdy mozna poslu fotky

> Kolbaba71: jaka sesta fotka? Co je na ni spatneho? Mozna jen blbe pocitam :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janko.hrasko
příspěvek 2.6.2013 13:06
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 359
Registrován: 5.10.2010
Bydliště: almost ukr, kosice
Člen číslo: 736



6ta fotka bude asi ta s lanom a uzkym kominom smile.gif
tam to bolo fakt dost uzke (vidno to na videu smile.gif


--------------------
mam: Big Head!, Zebralight H600W MkII, HEXBRIGHT, DQG tiny IV AAA nw, Klarus P2A, Zebralight SC52, Zebralight H600w XM-L nw, Tank007 e09 XP-E, DRY 3*T6 3C!, UF C2 XM-L2 T4 5B1 80+CRI, "Solarforce L2" s predlztrubkou a XM-L T4 5A3 3-18V, LL H7 XP-G Q2 hicri s akupackom, UF-2100 XM-L T5 4B, Small Sun ZY-T08 XM-L2 U2 1C dedomed na medi, UniqueFire UF-T20 XM-L2 T6 3C na medi, NEW 612 XP-G R5 nw, Lumintop L1C XP-G
mal som: UQ HS-802 XM-L (povodne R2 mala bodka, predana), MTE XM-L (povodne P7 kobliha, sla bratovi), NF-500 Q5 zoom (predana), FF-2100 XP-G R5 (predana), UF C2 XM-L T4 5A3 (predana), CQG S1 XP-E nw (venovana), DXfire C3 XP-E nw (sla svagrovi), Ultrafire M5 XP-G (venovana)
budem mat: ?
neutral white ftw!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 2.6.2013 13:08
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 554
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



6. fotka od shora v prvním příspěvku smile.gif
BTW co děláte když se někdo zasekne? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janko.hrasko
příspěvek 2.6.2013 21:48
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 359
Registrován: 5.10.2010
Bydliště: almost ukr, kosice
Člen číslo: 736



spachal: kedy ma vezmete na expediciu? biggrin.gif video luxusne!
benik: preco by sa mal niekto zaseknut? biggrin.gif staci stiahnut brucho a po centimetroch sa prepchas smile.gif hlavne je to v hlave, nesmies panikarit


--------------------
mam: Big Head!, Zebralight H600W MkII, HEXBRIGHT, DQG tiny IV AAA nw, Klarus P2A, Zebralight SC52, Zebralight H600w XM-L nw, Tank007 e09 XP-E, DRY 3*T6 3C!, UF C2 XM-L2 T4 5B1 80+CRI, "Solarforce L2" s predlztrubkou a XM-L T4 5A3 3-18V, LL H7 XP-G Q2 hicri s akupackom, UF-2100 XM-L T5 4B, Small Sun ZY-T08 XM-L2 U2 1C dedomed na medi, UniqueFire UF-T20 XM-L2 T6 3C na medi, NEW 612 XP-G R5 nw, Lumintop L1C XP-G
mal som: UQ HS-802 XM-L (povodne R2 mala bodka, predana), MTE XM-L (povodne P7 kobliha, sla bratovi), NF-500 Q5 zoom (predana), FF-2100 XP-G R5 (predana), UF C2 XM-L T4 5A3 (predana), CQG S1 XP-E nw (venovana), DXfire C3 XP-E nw (sla svagrovi), Ultrafire M5 XP-G (venovana)
budem mat: ?
neutral white ftw!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 2.6.2013 23:32
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Aha, poposkocil jsem si, je to lepsi, uz mi to nejak nemysli .. to bude tim horkem venku a suchym pocasim :D. V tom videu neni zadny extrem, respektive byl tam (pro me), ale to jsem nemel moral natacet.

Na expedici jedeme v sesti ted zase za dva tydny, tentokrate Chorvatsko, temer sucha jeskynarina. A ja jsem spise na ty zatopene veci, ale pomalu prichazim na chut i te suche casti :]. Budu mit 2x SkyRay King s difusory, takze video by melo byt zase o neco zajimavejsi.

Kdyz se nekdo zasekne, je to opravdu jen o te hlave. Protoze vetsinou vime, ze prolezitelne to je, takze casto staci jen se kousek vratit, jinak natocit telo a uz to jde. Hlavne "nebejcit", protoze ac se to nezda, nabyde svalova hmota a to temer okamzite a je to zase o neco horsi. Na vydech se davaji jen opravdu kratke pasaze, tak do metru sprajcovacky. Mame se dosud vcelku radi :D. Pro zajimavost, ted jsem zvladnu posun o 23cm za ctvrt hodiny, ale to byl takovy drobny hec, ze to prolezu i ja. Bohuzel metrak na dva metry to ma v restrikcich docela tezke ;] ..
A vzdy vam nekdo muze pomoci z jedne ci druhe strany, to neni zadna ostuda, naopak je nutne se naucit u jeskynariny vynakladat minimum sily, protoze kdyz uz clovek nemuze a "totalne vykysne", je to spatne a casto ani sladkosti nebo primo dextroza nepomohou.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 3.6.2013 08:41
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



To že bych se někde moh zkusit procpat, to bych až takový velký problém neviděl. Měl bych spíš obavu z toho, že bych se někde velmi těsně procpal směrem dolů a pak bych se měl vrátit zpátky nahoru. Že bych prostě narazil na takovou jeskynní diodu. Jenž mě pustí jen jedním směrem.

Přiložený obrázek






--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 3.6.2013 09:56
Příspěvek #28


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



No, je to o rozumu, do ceho se pustit a do ceho ne .. A mas pravdu, par i hodne zkusenych lezcu se uz prave takhle zrakvilo, prave treba tim, ze lezli do vertikalnich restrikci po hlave (obcas to jinak nejde..), sprajc a prekrveni -> konec. V jeskynich je to jako pod vodou, pro me nikde na svete neni pod vodou nic, pro co by stalo za to umrit :] ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 3.6.2013 22:37
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Problém je v tom, že já nemám absolutně zkušenost, kudy můžu prolízt a kudy ne. Proto bych se obával toho, že z hecu vlezu někam, kde bych pak měl problém.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 4.6.2013 08:41
Příspěvek #30


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



To plne chapu a je to imho jedine zdravy pristup k veci!! Ja jsem take snad jeste ani ne na zacatku, ale mam kolem sebe lidi, kteri uz jeskynari par tech petiletek a uci me. A pokud mi nekdo rekne "mas na to, tohle zkus, at se neco naucis", proste mu verim. Ucim se jak v jeskynich, tak banskou teorii, tak i praci na lane (SRT). Ja se snazim na oplatku zase neco predat v potapeni, takze oboustranna spokojenost. A co je nejdulezitejsi, je to bezva parta lidi, to je dnes take ne uplne obvykle ..

Ale to jsme uz asi mimo tema fora, pokud by to vadilo, toz utnete diskuzi :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 7.6.2013 11:46
Příspěvek #31


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(spachal @ 3.6.2013 10:56) *
No, je to o rozumu, do ceho se pustit a do ceho ne .. A mas pravdu, par i hodne zkusenych lezcu se uz prave takhle zrakvilo, prave treba tim, ze lezli do vertikalnich restrikci po hlave (obcas to jinak nejde..), sprajc a prekrveni -> konec. V jeskynich je to jako pod vodou, pro me nikde na svete neni pod vodou nic, pro co by stalo za to umrit :] ..


A já zase říkám, že pořád je lepší umřít pro něco, než žít pro nic :o) Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 20.4.2024 - 00:43