IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Velkej sraz
HentaiRush
příspěvek 31.3.2013 15:06
Příspěvek #1


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Pánové,

neměli by jste zájem v létě dát nějáký velký FMF session? Sjet se někam do divočiny na víkend, aby to měli všichni tak něják stejně daleko.
Samozřejmě, aby to měli stejně daleko i lidi z Košic, tak by to muselo bejt někde u Azerbajdžánu, ale to už je nevýhoda naší roztahaný federální republiky.. smile.gif

Co si o tom myslíte?


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 31.3.2013 15:53
Příspěvek #2


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Vpohode... iniciatíva tu už bola dávnejšie, ale dopadlo to iba lokálnymi mini-eventami, občas aj väčšími. Keby sa ale bratři dotrepali niekam na Vysočinu, resp. ku hraniciam, Slováci (teda aj Košičania) by určite radi prišli. wink.gif

Keď to leto vôbec bude. smile.gif


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 31.3.2013 18:25
Příspěvek #3


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Vidím, že pro Brňáky je to šance jak se srazit a přitom zůstat doma :-) Já jsem pro.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 31.3.2013 19:38
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Take nejsem proti. Klidne by to slo treba pobliz Kyjova kam bychom jeli na dovcu. Ale nejlepe nekdy v cervenci max do pulky. Pritelkyne ma v srpnu termin, takze budeme mit jine statosti.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 31.3.2013 22:13
Příspěvek #5


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(krtek @ 31.3.2013 19:38) *
Pritelkyne ma v srpnu termin, ...


Něco si nám zatajil, co? :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 31.3.2013 22:13
Příspěvek #6


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



Problém ale vyvstáva, rovnaký ako minule, a to: nocľah. Najlepšie by bolo u niekoho známeho/flashaholika na chate/dome, etc., keďže to pravdepodobne nebude "event na otočku". :)


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 1.4.2013 00:06
Příspěvek #7


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Na co je nutnej barak? Autokempu je v Brne a okoli plno.
S dohodovanim chatky/baraku je vzdycky riziko, ze to hostitel odrekne. Kdyz ma clovek stan, tak nemuze nastat problem.

Jeste je jedna moznost, a to pronajem nejake chatky na vikend. Mam doma tlustej katalog se stovkama chatek, neco by se vybrat dalo.

Kazdopadne, iniciativa v minulosti tu byla, to nepopiram, ale bylo by fajn ked by to vyslo. Stalejsich clenu fmf fora je hafo, tak proc se nepoznat osobne smile.gif aj s tim rizikem, ze mi Petoo da na hubu (pamatuju-li si dobre) biggrin.gif

Tak ci onak, myslim, ze muzu rici za ostatni Prazaky (jenz tu nepsali), ze 90% z nich by jelo na 100%.



Treba by jsme konecne videli i Lemaxe!


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janko.hrasko
příspěvek 1.4.2013 06:48
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 359
Registrován: 5.10.2010
Bydliště: almost ukr, kosice
Člen číslo: 736



ja som tiez za, mozno by som sa aj do brna doteperil, mam tam zopar kamosov smile.gif
kemp ci chatky su fajn, mohli by sme zvazit aj trosku tvrdsie podmienky niekde v lese tongue.gif


--------------------
mam: Big Head!, Zebralight H600W MkII, HEXBRIGHT, DQG tiny IV AAA nw, Klarus P2A, Zebralight SC52, Zebralight H600w XM-L nw, Tank007 e09 XP-E, DRY 3*T6 3C!, UF C2 XM-L2 T4 5B1 80+CRI, "Solarforce L2" s predlztrubkou a XM-L T4 5A3 3-18V, LL H7 XP-G Q2 hicri s akupackom, UF-2100 XM-L T5 4B, Small Sun ZY-T08 XM-L2 U2 1C dedomed na medi, UniqueFire UF-T20 XM-L2 T6 3C na medi, NEW 612 XP-G R5 nw, Lumintop L1C XP-G
mal som: UQ HS-802 XM-L (povodne R2 mala bodka, predana), MTE XM-L (povodne P7 kobliha, sla bratovi), NF-500 Q5 zoom (predana), FF-2100 XP-G R5 (predana), UF C2 XM-L T4 5A3 (predana), CQG S1 XP-E nw (venovana), DXfire C3 XP-E nw (sla svagrovi), Ultrafire M5 XP-G (venovana)
budem mat: ?
neutral white ftw!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 1.4.2013 15:55
Příspěvek #9


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



V lese radší ne, tam prej bejvá v noci hrozná tma a co my, chudáci :-)))))))))))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 1.4.2013 20:49
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já bych též nebyl proti. I když uvidím, jak se to nakonec vyvrbí. Stan pro mě není problém. Jen bych pak problém viděl v tom, že dobíječku do smrčku nezapojíš. wink.gif A představa, že nám dovolí v hospodě zapojit na pár hodin 5+ nabíječek se mě nejeví realistická.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 1.4.2013 20:50


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janko.hrasko
příspěvek 1.4.2013 21:39
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 359
Registrován: 5.10.2010
Bydliště: almost ukr, kosice
Člen číslo: 736



treba mat dostatok baterii biggrin.gif alebo pouzivat low smile.gif


--------------------
mam: Big Head!, Zebralight H600W MkII, HEXBRIGHT, DQG tiny IV AAA nw, Klarus P2A, Zebralight SC52, Zebralight H600w XM-L nw, Tank007 e09 XP-E, DRY 3*T6 3C!, UF C2 XM-L2 T4 5B1 80+CRI, "Solarforce L2" s predlztrubkou a XM-L T4 5A3 3-18V, LL H7 XP-G Q2 hicri s akupackom, UF-2100 XM-L T5 4B, Small Sun ZY-T08 XM-L2 U2 1C dedomed na medi, UniqueFire UF-T20 XM-L2 T6 3C na medi, NEW 612 XP-G R5 nw, Lumintop L1C XP-G
mal som: UQ HS-802 XM-L (povodne R2 mala bodka, predana), MTE XM-L (povodne P7 kobliha, sla bratovi), NF-500 Q5 zoom (predana), FF-2100 XP-G R5 (predana), UF C2 XM-L T4 5A3 (predana), CQG S1 XP-E nw (venovana), DXfire C3 XP-E nw (sla svagrovi), Ultrafire M5 XP-G (venovana)
budem mat: ?
neutral white ftw!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skeidži
příspěvek 2.4.2013 06:31
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 339
Registrován: 18.8.2010
Člen číslo: 699



Taky bych byl pro nějaký mega-sraz. Ideálně o výkendu (třeba Pá-Ne) ať nemusím brát z dovči. I když třeba v pátek bych si ji vzít mohl.


--------------------
Fenix: E05 Zebra: SC50W Convoy: C8 DD XP-G2.
Charger: LiitoKala Lii 100
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 2.4.2013 08:12
Příspěvek #13


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Ja som tiež za, pridám sa ku košickým flashmaníkom smile.gif
Rovnako ako Skeidži preferujem vikend (kedže dovolenku míňam na školu sad.gif ) prípadne ak by to vyšlo ako tieto veľkonočné sviatky wink.gif



--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 2.4.2013 09:47
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



I pro mě by byl víkend výhodnější. I když v pátek bych na místo někde na Moravě ( v případě, že bych v pátek šel do práce) dorazil vlakem či busem až někdy pozdě večer. I autem by to nebylo o mnoho rychlejší. Hlavně, aby se nejelo někam s 5 přestupama, kde když ujede spoj, tak má člověk smolíka.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 25.7.2013 09:35
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Koukám, že nápad nějak zapadnul....


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 25.7.2013 10:10
Příspěvek #16


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



cca o mesiac budem v Koline..
Nebude tam niekto blizko? smile.gif


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skeidži
příspěvek 25.7.2013 17:53
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 339
Registrován: 18.8.2010
Člen číslo: 699



Já můžu prakticky jakýkoliv výkend, ale když už někam pojedu, tak aby jsme tam nebyli třeba jen 2.Co děláte (všichni) příští týden? Navrhoval bych Pardubice, Brno nebo jak psal m@roš Kolín. Případně není problém abych popojel i dál...


--------------------
Fenix: E05 Zebra: SC50W Convoy: C8 DD XP-G2.
Charger: LiitoKala Lii 100
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 25.7.2013 20:30
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já v sobotu jedu na 14 dní za Hradec Králové na dovolenou. Kromě prostředního víkendu nemám žádný pevný program.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 29.7.2013 19:40
Příspěvek #19


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Ja budem v Koline na skoleni (cca 3 dni), takze budem moct len vecer (a asi nie daleko, iba ak ma niekto zvezie...)
Presny termin neviem, stale sa to odklada sad.gif


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 31.7.2013 13:04
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(m@roš @ 29.7.2013 20:40) *
Ja budem v Koline na skoleni (cca 3 dni), takze budem moct len vecer (a asi nie daleko, iba ak ma niekto zvezie...)
Presny termin neviem, stale sa to odklada sad.gif



V Kolíně je starý hrad, později přebudován na pivovar. A v něm jsou krásné podzemní chodby...... Blanc
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 18.4.2024 - 21:23