IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Flashasraz Praha - Hvězda - středa 29.ledna 2014 ..., ... aneb nad Hvězdou hvězda svítí, ale na MT-G se nechytá :-)
alk007
příspěvek 27.1.2014 21:05
Příspěvek #21


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak Chapadlo nebo Holečky? Mně osobně se o pár procent víc líbí to Chňapadlo :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 27.1.2014 21:13
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Souhlas, doprava je tam dobrá, motorizovaní mohou zaparkovat v Kauflandu se slušnou šancí, že vozidlo zase najdou, a pokud bude kluzko tak to má výhodu, že do Hvězdy pak jdeme přes pláň a ne po zledovatělém chodníku. A na pláni už se dá blbnout se svítilnama... Vemte silné kousky, ať místní vidí nad Hvězdou UFO
Takže já jsem pro Chapadlo, taky jsem slyšel dobré reference, jen jsem tam nikdy nebyl

Tento příspěvek byl editován wizard: 27.1.2014 21:14


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 27.1.2014 21:18
Příspěvek #23


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



A toto se dá v Chapadlu pojísti. Mám jakési tušení, že je rozhodnuto.

A sraz v kolik? V obligátních 18:00? Když jsem viděl ten jídelák, přišel bych klidně i dřív, pokud se někdo také utrhne.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 27.1.2014 21:24
Příspěvek #24


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Já nemám problém tam být chvilku před půl šestou, dřív ne, tak do půl páté musím být v práci


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 27.1.2014 21:41
Příspěvek #25


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak předběžně: Sraz prvních jídlochtivých a světlochtivých vlaštovek je u nebo v Chapadlu v 17:30, vzhledem k jídeláku to tam vidím cca do 18:30 - 19:00 a podle momentální nálady cesta buď k čelnímu vchodu (z Vypichu) nebo k bočnímu (u soutoku ulic Za oborou a Pozdeňská). Opozdilci se mohou orientovat podle světelných výronů, zdrhajících homelessů nebo přes mobily.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 28.1.2014 07:38
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



V Chapadle jsem byl když byl den otevřených dveří na dostavované trase A. je to tak cca rok. je tam dost zákoutí, kde se schová i početnější skupinka. Uvidím, jak se mě podaří dorazit. Ale podle času to vidím, že pojedu přímo z práce.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 28.1.2014 21:29
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Alku, mohl bys ke Hvězdě přinést svítilny, které byly předmětem dvou ze tří posledních soutěží? Tedy DQG 3xCREE XP-G2 a Rofis PR21. YONGNUO nemusíš, ten jsem si v Chuchli stihl dobře prohlédnout, ale DQG mi nějak uniklo a nyní ten Rofis bych také rád viděl. V hospodě bude příležitost se na ně podívat. Dík.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 29.1.2014 00:11
Příspěvek #28


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



DQG i Rofis jsou už zabalené. Drobečka Yongnuo už beru zcela automaticky, lumenů není nikdy dost :-) Je fajn, že v Chapadlu bude dost času si prohlédnout svítilny podrobně.

A vezmu ještě jednu novinku, kterou sem objednal 13.10.2013 a odeslána byla 14.10.2013 :-) Na soutěž není čas ...


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 29.1.2014 14:55
Příspěvek #29


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Mimochodem, bere někdo Fenixe TK75 (abych mohl toho svého nechat doma) ?


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 29.1.2014 15:47
Příspěvek #30


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



No z nás co tam budou, ho máš jen Ty, ne? A krtek, který nevím bude-li tam.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 29.1.2014 15:48
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 29.1.2014 15:59
Příspěvek #31


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Já beru Fenixe RC 40, dneska jsem rozmrazovač od Maglite nechal doma, snad nebude náledí... No a k tomu jednu zajímavou novinku od Crelantu


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 29.1.2014 17:49
Příspěvek #32


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



No, když už tam budete, zajděte si posvítit do jedné podzemní chodbičky. Je volně přístupná. V příloze dávám nákres, jak se tam dostanete. Žlutě je cesta vedoucí ke vstupu do chodby, červeně je přibližný směr chodby...Blanc

Tento příspěvek byl editován Blancman: 29.1.2014 17:50
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 29.1.2014 23:07
Příspěvek #33


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Děkuji tvrdému mrazuvzdornému jádru za účast, výdrž a chlístání lumenů na všechny strany

P.S. Krtku, už si můžeš vypnout to tlačítko Mute a ozvat se, že nepřijedeš...

Krátké zhodnocení srazu bude následovat v nejbližších hodinách.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 29.1.2014 23:14
Příspěvek #34


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Také hlásím návrat, kdo nepřišel přišel o dobré pivo, ještě lepší jídlo a nejlepší procházku krásně setmělým parkem široko daleko. V létě toho místo doporučuje 5 ze 4 exhibicionistů. Dneska byla ovšem taková kosa, že by jejich nádobíčko nebylo vidět ani osvíceno 16 tisíci lumeny, více jsme na jedné z hlavních cest ve čtyřech lidech dohromady nedali...

Tento příspěvek byl editován wizard: 29.1.2014 23:15


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 29.1.2014 23:15
Příspěvek #35


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pěkná akce. V oboře bylo vcelku příjemně, zato venku nehezky foukalo. Pobavili jsme náhodný chodce venčícího psa v oblečku výkřikem "Hele ovce".

QUOTE
No, když už tam budete, zajděte si posvítit do jedné podzemní chodbičky. Je volně přístupná.

Vstup jsme našli, ale k němu se spustil jen Tomason Tommy, jelikož zbytek výpravy usoudil, že sestup k němu je příliš držkopádný.

P.S: Co s tou soutěží? Výherce prohlásil, že když jste se všichni sekli minimálně o 40 let, že si výhru nezaslouží. Tak co s tím mám teda dělat?

Edit: Ještě jedna zajímavost - dole ve stanici metra Malostranská jsem byl přesně v 22:22:22 a vzápětí mě jelo metro.

Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 30.1.2014 07:53


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 30.1.2014 00:03
Příspěvek #36


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Dnešní hvězdné posvícení u Hvězdy začalo skvělou večeří v příjemné restauraci Chapadlo. Steak s opečenými bramborami na rozmarýnu a houbová omáčka, to byla nirvána chutí. K tomu skvělé pšeničné pivo Velen to jen umocnilo. Před i po jídle jsme si porovnali svítilny a příjemně popovídali. Pak už nezbylo než opustit vyhřáté židle a jít mrznout na větrnou pláň. Tu jsme slušně osvětlili. Potom jsme už konečně došli ke vchodu do parku u Hvězdy. Tam jsme posvítili několika lyžařům a pak už jen volným krokem za plného svitu různých svítilen došli do poloviny parku.

QUOTE(Kolbaba71 @ 29.1.2014 23:15) *
Pěkná akce. V oboře bylo vcelku příjemně, zato venku nehezky foukalo. Pobavili jsme náhodný chodce venčícího psa v oblečku výkřikem "Hele ovce".

Tam jsme potkali tu ovci. On to tedy byl černý pes, který na sobě měl bílý oblek. A jak mu z toho obleku koukaly černé nohy a hlava, tak vypadal jako ovečka Shaun. Takže to nešlo jinak, než na něj zavolat "Hele ovce!" Holky co ho venčily se snad i zasmály.

Pak jsme šli dál až ke Hvězdě, která je sice osvětlena, ale naše svítilny i tak tyto slabé reflektory přesvítily.


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


QUOTE(Kolbaba71 @ 29.1.2014 23:15) *
Vstup jsme našli, ale k němu se spustil jen Tomason, jelikož zbytek výpravy usoudil, že sestup k němu je příliš držkopádný.
...

Tomason se možná někde spustil, ale Tommu sjel k šachtě po uklouzaném sněhu jak po skluzavce. Napadlo mě, že asi bude zajímavé, jak tu skluzavku potom vyjdu zase nahoru. No nakonec pomohl klacek použitý jako cepín. Šachta byla pěkná, čistá a suchá. Nicméně výška tak akorát pro Krtka, já musel přeci jen trochu ohnout hřbet.


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Cestou zpět do civilizace jsme svítili tím nejsilnějším co jsme měli, takže jsme asi běžkařům trochu rozpustili stopu. Svítilny v mrazu jen tak lehce hřály a přes mírně zamlžené skla dělaly z noci den.
Díky všem co přišli a ti co tam dnes nebyli mohou jen závidět.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 30.1.2014 00:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 30.1.2014 01:57
Příspěvek #37


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak vidím, že stačí chvíli driftovat a vše už bylo řečeno :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 30.1.2014 17:18
Příspěvek #38


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(alk007 @ 29.1.2014 23:07) *
Děkuji tvrdému mrazuvzdornému jádru za účast, výdrž a chlístání lumenů na všechny strany

P.S. Krtku, už si můžeš vypnout to tlačítko Mute a ozvat se, že nepřijedeš...

Krátké zhodnocení srazu bude následovat v nejbližších hodinách.

Tobě ta zpráva nedorazila? Měl jsem bohužel práci a do díry bych bohužel nemohl sad.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 30.1.2014 18:40
Příspěvek #39


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Jedna zpráva v 18:08 dorazila, ale z formulace "... jsem na Vytahu" jsme mysleli, že obcuješ s osobou stejného pohlaví a až skončíš, přijedeš. Co se dá dělat ...


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 30.1.2014 18:41
Příspěvek #40


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 30.1.2014 00:03) *
Dnešní hvězdné posvícení u Hvězdy začalo skvělou večeří v příjemné restauraci Chapadlo. Steak s opečenými bramborami na rozmarýnu a houbová omáčka, to byla nirvána chutí. K tomu skvělé pšeničné pivo Velen to jen umocnilo. Před i po jídle jsme si porovnali svítilny a příjemně popovídali. Pak už nezbylo než opustit vyhřáté židle a jít mrznout na větrnou pláň. Tu jsme slušně osvětlili. Potom jsme už konečně došli ke vchodu do parku u Hvězdy. Tam jsme posvítili několika lyžařům a pak už jen volným krokem za plného svitu různých svítilen došli do poloviny parku.


Tam jsme potkali tu ovci. On to tedy byl černý pes, který na sobě měl bílý oblek. A jak mu z toho obleku koukaly černé nohy a hlava, tak vypadal jako ovečka Shaun. Takže to nešlo jinak, než na něj zavolat "Hele ovce!" Holky co ho venčily se snad i zasmály.

Pak jsme šli dál až ke Hvězdě, která je sice osvětlena, ale naše svítilny i tak tyto slabé reflektory přesvítily.


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek



Tomason se možná někde spustil, ale Tommu sjel k šachtě po uklouzaném sněhu jak po skluzavce. Napadlo mě, že asi bude zajímavé, jak tu skluzavku potom vyjdu zase nahoru. No nakonec pomohl klacek použitý jako cepín. Šachta byla pěkná, čistá a suchá. Nicméně výška tak akorát pro Krtka, já musel přeci jen trochu ohnout hřbet.


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Cestou zpět do civilizace jsme svítili tím nejsilnějším co jsme měli, takže jsme asi běžkařům trochu rozpustili stopu. Svítilny v mrazu jen tak lehce hřály a přes mírně zamlžené skla dělaly z noci den.
Díky všem co přišli a ti co tam dnes nebyli mohou jen závidět.


Krásná chodbička, krásná, ale co konec? Tam jsi nedošel? A nevyfotil? Blanc


Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 25.4.2024 - 05:02