IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Flashasraz Praha - Hvězda - středa 29.ledna 2014 ..., ... aneb nad Hvězdou hvězda svítí, ale na MT-G se nechytá :-)
alk007
příspěvek 30.1.2014 21:36
Příspěvek #41


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tož s trochou zpoždění pokus o zhodnocení

Posvícení ve Hvězdě
aneb
Světloichtylové v rojnici
aneb
Noc dlouhých kuželů


  • Tvrdé jádro nezklamalo, přišlo včas a v dobré náladě.
  • Volba restaurace se ukázala jako ge - ni - ál - ní !!! Nechci dělat reklamu, ale Chapadlo doporučuje deset z devíti chobotnic a čtyři ze čtyř flashaholiků. Lokace rozumná (pár kroků od zastávky MHD), prostředí velmi útulné (lépe navštíviti v předsrazově čistém oblečení), slečna donašečka (jídla a pití) sympatická, ceny na Prahu přijatelné, na WC papír, vedle stolu topení bílé barvy, takže porovnání tintů našich svítilen bylo snadné. Co se potravy týče, moje koprovka byla sice o jeden stupínek kyselejší než bývá v kraji zvykem, ale jinak skvělá, maso špíčkem protýkané, libové a křehké, knedlíček domácí a chutný. Tommu si dal steak, který vypadal jak opravdový flák masa a houbová omáčka voněla všude kolem. Wizardova svíčková vypadala taktéž velmi sexy a Kolbabova tláča rozhodně nepřipomínala ty hospodské hnusy ze sedmé cenové. Všichni si pomlaskávali a žízeň hasili klasickou Plzničkou, Velenem (pravděpodobně vývar z populárního herce) případně Kola-lokou, s tláčou tvořící experimentální směs. Suma sumárum - někdy příště rozhodně zase tam!
  • V 18:07 čekujeme posledního absentéra - Krtka - SadoMasoSprávou. Odpověď přichází v 18:08: "Ja sem na Vytahu :-( kdyztak dan vedet". Optimista by doufal, že kolegu brzy uvítáme mezi námi, pesimista by se vzdal nadějí zcela a realista si dal ještě pivečko. Odborník na kryptografii analyzoval SMS jako uvědomění nás o 4% styku s panem Vytahem, po kterem uz není na svíceni nalada.
  • Příjemně plni jdeme bílou plání k vhřezu do Obory, cestou netrpělivě vytahujeme své poklady a svítíme ku Oboře vstříc. Je sice sníh, rozptýlené světlo oblohy i veřejného osvětlení a do Obory by trefil i Stevie Wonder s Ray Charlesem, ovšem proč si neposvítit na cestu, když už na to máme aparáty.
  • Psychicky se připravujeme na blízká setkání čtvrtého druhu (tedy s s obyvateli planety Homeless), leč snad díky lezavé zimě jsme žádné tyto jedince nepotkali a tak nebylo ani možné zapálit jejich stan soustředěným paprskem z našich flashlightů
  • Mimochodem, Ghostbusters kecali, paprsky se mohou křížit. O to víc to svítí.
  • Procházíme Hvězdou po cestách i necestách, plánujeme setkání v bezsněžném období, vybíráme místa pro budoucí focení a hlavně svítíme jak o život. Skoro pořád a skoro vším. A naplno. Pokud nějaký pomýlený noční běžec zkřížil cestu našich kuželů, byl jimi přišpendlen na zrekonstruovanou zeď Obory a jeho osud nás již nezajímal. Sportem ku trvalé slepotě, platilo včera večer ve Hvězdě.
  • Velké poděkování patří Blancmanovi (zvanému Pekelný Bimbác) za pohotové vytvoření plánku Hvězdy s nakresleným vlezem do místní štoly. Ještě že máme mobily, nejsme pak za de...zorientované tápače. S plánkem bylo lehké ústí do podzemního ráje najít. Odvahu zanořit se však našel jen Tommu, který statečně překonal sněhozledovatělý sráz, vše zfotodokumentoval a dokonce se i živý vrátil. V létě se snad podíváme do podzemí i my, jinak prostorově řešení a spol.
  • Pak jsme šli skoro v rojnici, svítili tím nejsilnějším co jsme měli a těch odhadem 15 000 - 20 000 lumenů mělo, zvláště v kombinaci s vysoceoslňující zasněženou zemí, svůj flashapůvab. Nevím, zda nás někdo viděl, ale úchylek jsou na světě stovky či tisíce a ta naše je taková ... jasná a zářící :-)
  • Chlapi si často porovnávají své nádobíčko a i my nebyli vyjímkou. Vše by se tentokrát dalo shrnout do hesla: Kdo nemá Nichii, jako by nebyl! Při porovnávání našich miláčků totiž zavládlo přesvědčení, že barva světla produkovaná LED diodou Nichia 219 je opravdu velepříjemná, velepraktická, prostě dobrá (já vím, Blancmane, co není nad 7000K je teplej hnus, ale kdybys tam byl...). Dřevo vypadalo jako dřevo a ne jako plast, suché listy a jehličí se daly identifikovat a nepřipomínaly špatné omalovánky, mezi sněhem prosvitající půda vypadala opravdu jak hlína a ne jako štěrk. Vidím, že bude třeba zamíchat pořadím v osobním wishlistu a něco s Nichia 219 pořídit.
  • A co že z flashanádobíčka bylo k vidění? Pořadí čistě náhodné, jak vzpomínky vyplouvají. Pokud jsem něco popletl, opravte mě:
  1. Eagletatac MX25L3C (Wizard) s 6 x Nichia 219 B11 LED (CRI 92, 4500K), 2550 lm na LED, 1810 lm ANSI. Boží svítilna. Boží odstín. Boží beam.
  2. Solarforce S2200 (Tommu) s MT-G2, Dobrej a výkonnej macek. Podsvícené vypínače miluji.
  3. Yongnuo YN600 (alk007). Síla šestiset malých LED je na blízko drtivá.
  4. Bonpari Big HID Devastator + MyDay Retro Little Devastator oboje Made in Tommuland. Čéska kutil, tópra kutil.
  5. Fenix TK75 (alk007) - permanentní aspirant na Svítilnu roku, Svítilnu dvouletky a v případě přeledkování na 3 x MT-G i Svítilnu pětiletky. Univerzální, rozumně velká, prostě miláááššššek
  6. Fenix RC40 (wizard) - větší bráška TK75 - výkonnější, throwerovitější, těžší
  7. Crelant 7G5MT(?) - MT-G v ekonomickém a přesto elegantním a přiměřeně výkonném balení
  8. Zebralight SC52w na který jsem čekal tři měsíce. V tzv. tint lottery jsem ovšem prohrál a výsledkem je trochu teplá dušená zelenina. Jinak úžasná svítilna, která z jedné obyčejné alkalické AA baterie vydoluje 280lm a jeho subFirefly mód 0,01lm vytvoří opravdu jen lehce žhnoucí LEDku (po dobu tří měsíců).
  9. Tělem nikoliv, ale plány ano byl přítomen i Kolbabův projekt Gigalight aneb Konečné řešení LEDkové otázky. Podle mého nezkušeného odhadu již váha prototypu přesáhla jeden metrický cent, cena rozpočet okresního města a příkon něco mezi svářečkou a trolejbusem. Jestli se dožiji roku cca 2032 tak se budu těšit.
  • Nalezli jsme na stromech reflexní čverečky a Tommu hnán geoadrenalinem u nejvíce čtverečků hrabal, ale nevyhrabal
  • Při zpáteční cestě po pláni jsme potkali již zmiňovaného psa, maskovaného za ovečku Shaun. Vzhledem k tomu, že jsme dohad o živočišném druhu ventilovali nahlas, bylo fajn, že jak ovcopes tak i páníček byli vcelku pacifisté, nebo velmi prokřehlí a nemohoucí
  • Poslední explozi fotonů jsme zrealizovali v podchodu u stanice Obora Hvězda. Malá, ale potěšíla.
  • Poté byl dán rozchod, někdo šel noblesně k autu, jiní mrzli čekajíce na tramvaj a já prchal na bus.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 30.1.2014 22:54
Příspěvek #42


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Blancman @ 30.1.2014 18:41) *
Krásná chodbička, krásná, ale co konec? Tam jsi nedošel? A nevyfotil? Blanc

Blanci, abych pravdu řekl, tak jsem se trochu bál co na tom konci najdu. A tím že jsem tam byl sám, tak jsem nechtěl být konfrontován s něčím nepříjemným. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 31.1.2014 00:02
Příspěvek #43


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(krtek @ 27.1.2014 01:03) *
Já mám službu, takže nevím jak to bude, takže až se to odpíská, tak buď dorazím nebo ne



QUOTE(alk007 @ 30.1.2014 18:40) *
Jedna zpráva v 18:08 dorazila, ale z formulace "... jsem na Vytahu" jsme mysleli, že obcuješ s osobou stejného pohlaví a až skončíš, přijedeš. Co se dá dělat ...

Já vím, proto jsemto psal takhle poprvé. Škoda, ale stejně bych nemohl dovnitř, ale jak mi služba skončí, klidně tam zavítám a půjdem se projít až co to půjde smile.gif Takže klidně někdy příští týden.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 31.1.2014 00:32
Příspěvek #44


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Jinak pokud je někomu líbilo jak svítila ta Nichia (velké díky, že jí Tommu perfektně opravil), tak asi za nejlepší cenu by se dala zajistit tříledková a to tak, že by se objednal tenhle modul za 37 dolarů:

http://www.illuminationgear.com/Sportac-P6...SPP60TRIPLE.htm

http://www.sportaclight.com/html/dropin_sf...ures/index.html

Driver má C3000 od Eagletacu, takže slušný, Ultrafire 502-504 do které (například) pasuje se v Čechách za slušné peníze sehnat dá, jen by se asi musel vylepšit přenos tepla mezi dropinem a svítilnou (co jsem viděl na netu, tak tam někdo dal alu fólii). Každopádně pokud mi někdo ze zkušených neřekne, že tenhle nápad je blbost, tak ho zvažuji objednat, takže pokud by se někdo chtěl přidružit není problém se podělit o dopravu



--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 31.1.2014 01:14
Příspěvek #45


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



A nebo prostě KD smile.gif
http://kaidomain.com/product/details.S022879
http://kaidomain.com/product/details.S022931

Tento příspěvek byl editován Benik3: 31.1.2014 01:15
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 31.1.2014 01:38
Příspěvek #46


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(wizard @ 31.1.2014 00:32) *
Jinak pokud je někomu líbilo jak svítila ta Nichia (velké díky, že jí Tommu perfektně opravil), tak asi za nejlepší cenu by se dala zajistit tříledková a to tak, že by se objednal tenhle modul za 37 dolarů:

http://www.illuminationgear.com/Sportac-P6...SPP60TRIPLE.htm

http://www.sportaclight.com/html/dropin_sf...ures/index.html

Driver má C3000 od Eagletacu, takže slušný, Ultrafire 502-504 do které (například) pasuje se v Čechách za slušné peníze sehnat dá, jen by se asi musel vylepšit přenos tepla mezi dropinem a svítilnou (co jsem viděl na netu, tak tam někdo dal alu fólii). Každopádně pokud mi někdo ze zkušených neřekne, že tenhle nápad je blbost, tak ho zvažuji objednat, takže pokud by se někdo chtěl přidružit není problém se podělit o dopravu


Jojo, ty dropiny jsem si vygooglil ještě včera v noci. Podrobná diskuze o nich je ZDE. Jsem téměř rozhodnut jeden 3 x Nichia si opatřit.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 31.1.2014 09:30
Příspěvek #47


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 30.1.2014 22:54) *
Blanci, abych pravdu řekl, tak jsem se trochu bál co na tom konci najdu. A tím že jsem tam byl sám, tak jsem nechtěl být konfrontován s něčím nepříjemným. smile.gif


Sakra, o to více mě mrzí, že jsem tam nebyl!!! Ale pokračovalo to pořád dál, ne? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 31.1.2014 10:01
Příspěvek #48


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Blancman @ 31.1.2014 09:30) *
Sakra, o to více mě mrzí, že jsem tam nebyl!!! Ale pokračovalo to pořád dál, ne? Blanc


No ještě to pokračovalo, ale strop se trochu snižoval a odpadků přibývalo. Já ušel asi 5m od vchodu, pak se ta chodba stáčela doleva a po dalších asi 10m ještě jednou. Ale vzhledem k tomu, že jsem očekával nějakého vzteklého bezďáka a kolegové byli daleko a cesta do svahu velmi kluzká, raději jsem dalšího průzkumu zanechal. Ale až tam půjde více lidí, rád prolezu ještě dále.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 3.2.2014 22:47
Příspěvek #49


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak co s tou soutěží? Sice jste svorně minuli o cca 40 let, ale jeden z vás byl přece jen nejblíž.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 3.2.2014 23:06
Příspěvek #50


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



A víš, že já si ani nepamatuji, kdo z nás byl nejblíž? Tak to vyhlaš, cenu předej a hotovo :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 4.2.2014 16:15
Příspěvek #51


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Panove, co to treba v patek zopakovat? Pritelkyne bude u rodicu s prckem tak muzu zalezt nekam do podzemi a tahle dira me laka. Kdo by sel?


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 4.2.2014 17:43
Příspěvek #52


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Já osobně mám odpolední, tak nemohu. A myslím, že pátek se moc neujme.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 5.2.2014 07:02
Příspěvek #53


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



To máš pravdu, většina jezdí pryč, tak asi lepší víkend pokud tu někdo bude nebo v týdnu. Kdo by tedy šel? Kdykoli kromě čtvrtka.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 5.2.2014 13:34
Příspěvek #54


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Obávám se že tady Krtku nenajdeš dobrou duši která by se přihlásila, po zkušenostech s Tebou z minulého srazu tomu člověku reálně hrozí, že tam bude sám, a i když si člověk vezme pár zrcadel aby měl společnost, jednočlenný sraz není to pravé smile.gif
Jinak když budu mít čas klidně bych šel, dala by se klidně prozkoumat zadní část areálu (když nebude náledí), tentokrát jsme chodili jen v přední části, vzadu jsou cesty více svažité a za ledu to hrozí držkopádem. Uvidíme jaký bude zájem, dle mého je to moc brzo od minulého srazu


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 5.2.2014 16:10
Příspěvek #55


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Druhý problém je, že tato šachta je o dost menšího průměru než byla v Chuchli a víme jaké to tam bylo, když se Krtek zbavoval přetlaku. Tam se to mělo kam rozptylovat a přesto lidé prchali (a tam také měli kam).
Takže Krtek musí před návštěvou tohoto podzemí doložit svůj denní jídelníček, kde budou vyloučeny jídla způsobující meteorismus.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 5.2.2014 18:47
Příspěvek #56


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Je pravda že stát tehdy 8.listopadu u zdi letohrádku Hvězda Krtek a kdyby vypouštěl větry směrem na císařská vojska, mohl být osud stavovského povstání úplně jiný a bitva na Bílé hoře by se zapsala zlatým písmem do dějin našeho státu...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 5.2.2014 21:19
Příspěvek #57


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Takže zpět k soutěži:

Pro ty, co nebyli na srazu, tak otázka byla následující: Kdy byla poprvé zpozorována elektroluminsence, jenž dala vzniknout ledkám?
Odpověď: v roce 1907

I když všichni zúčastnění tipovali tuším něco kolem roku 1940, nejblíž byl Wizard.


Jinak klasická ledioda (nevýkonová) se objevila v masovějším měřítku v roce 1962 a byla červená.


Ohledně druhého srazu na Bílé hoře bych mohl nejspíš jen pondělí a úterý příští týden - zbytek už mám program. Zítra jedu do této oblasti k zubaři. Možná budu mít čas o víkendu, ale jen možná.


P.S. Dle Blancmana je štola veřejně přístupná. I když pokud tam jsou hnijící odpadky, možná nějaký bezďáci a pak se připojí meteorický Krt, tak o volné přístupnosti štoly bych lehce pochyboval. biggrin2.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 5.2.2014 22:01
Příspěvek #58


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(wizard @ 5.2.2014 13:34) *
Obávám se že tady Krtku nenajdeš dobrou duši která by se přihlásila, po zkušenostech s Tebou z minulého srazu tomu člověku reálně hrozí, že tam bude sám, a i když si člověk vezme pár zrcadel aby měl společnost, jednočlenný sraz není to pravé smile.gif
Jinak když budu mít čas klidně bych šel, dala by se klidně prozkoumat zadní část areálu (když nebude náledí), tentokrát jsme chodili jen v přední části, vzadu jsou cesty více svažité a za ledu to hrozí držkopádem. Uvidíme jaký bude zájem, dle mého je to moc brzo od minulého srazu
Ale já psal, že mám službu a buď dorazím nebo nedorazím, takže sem nepsal 100% účast. V Chuchli sem napsal že přijdu a byl jsem první smile.gif

QUOTE(Tommu @ 5.2.2014 16:10) *
Druhý problém je, že tato šachta je o dost menšího průměru než byla v Chuchli a víme jaké to tam bylo, když se Krtek zbavoval přetlaku. Tam se to mělo kam rozptylovat a přesto lidé prchali (a tam také měli kam).
Takže Krtek musí před návštěvou tohoto podzemí doložit svůj denní jídelníček, kde budou vyloučeny jídla způsobující meteorismus.

Slibuju že nebudu jíst kedlubnu smile.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 6.2.2014 17:51
Příspěvek #59


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak výhra předána. Výherce již hru stahuje. cool.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 8.2.2014 22:26
Příspěvek #60


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Tak mi to nedalo a zajeli jsme tam s kamarádem juknout co to je zač. Popravdě docela zklamání, tedy aspoň délkou. Sranda byl ten kopec, blbci jsme to přehlédli. Ale nevadí dopadlo to takhle
Takže pro ty co nebyly nebo jako já nemohli, je tu opět kraťoučké videjko. Na videu z Chuchle pracuju. Moje PC je holt trošku pomalejší tak se za to omlouvám.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stránky V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.3.2024 - 06:25