IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Červencové posvícení 2014 ..., ... aneb: Jako pilní mravenci, svítíme i v červenci !
Kolbaba71
příspěvek 16.7.2014 08:07
Příspěvek #21


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak KB71+1 určitě nebude. Ona i moje účast není stopro jistá. Možná dorazím o něco později. Uvidím, jak se situace vyvine.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 16.7.2014 09:32
Příspěvek #22


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Ja dorazim taky az pozdeji okolo osme. Ale mam nab(l)ito i nove Gopro vcetne svetla, tak se aspon pobavite co sem to zas sestrojil za hruzu, ale funkcni je


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 16.7.2014 13:55
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Všichni zase o něco později? Koukám, že už začíná být standardem, že s Alanem začínáme ve dvou a pak možná někdo za pár hodin dorazí.
Ještě, že jsem nerezervoval v té restauraci místa. Bych jim řekl, že nás bude 6 a pak by přišli 2.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 16.7.2014 14:06
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 16.7.2014 14:21
Příspěvek #24


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak přátelé "pozděchodiči" a "váhači", "nejistoťáky" nevyjímaje: Tvrdé jádro se občerství v hospodě a v (záměrně) blíže neurčenou hodinu vyrazí směr Šárka. Catch Us If You Can ... :-) Hint: jděte podle světla.

P.S. Příští sraz bude vyhlášen na cca 15h aby se k sedmé už začalo scházet i měkké jádro :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 16.7.2014 15:39
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Tak to asi nedorazim smile.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 16.7.2014 16:27
Příspěvek #26


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Frištenský, bez tebe by to nešlo :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 16.7.2014 18:13
Příspěvek #27


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Moje účast vypadá značně nejistě. sad.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 16.7.2014 23:24
Příspěvek #28


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Dá se to napsat i jednodušeji: "Nepřijdu."


Jinak děkuji všem účastníkům zájezdu za účast, obvyklé zhodnocení můžete čekat již brzy.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 17.7.2014 07:47
Příspěvek #29


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



V té chvíli jsem si ještě myslel, že bych mohl dorazit. rolleyes.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 17.7.2014 08:31
Příspěvek #30


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Můj bývalý tchán vždycky říkal: "Myslet znamená hovno vědět". Když je jednou flashasraz, tak i kdyby se přede mne na zem vrhaly nahé ženy tak je překročím a jdu. Kdyby v kinech dávali zadarmo Rambo 17: Z krematoria do Vietnamu - opět neváhám a jdu svítit. Kdyby byly v restauracích sojové řízky se slevou - nezajímá. V televizi speciální díl Onanizace v kůžové náhradě - stejně jdu na sraz. :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 17.7.2014 10:51
Příspěvek #31


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



QUOTE(alk007 @ 17.7.2014 09:31) *
tak i kdyby se přede mne na zem vrhaly nahé ženy tak je překročím a jdu


Já bych je vzal s sebou wink.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 17.7.2014 14:07
Příspěvek #32


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(alk007 @ 17.7.2014 09:31) *
Můj bývalý tchán vždycky říkal: "Myslet znamená hovno vědět". Když je jednou flashasraz, tak i kdyby se přede mne na zem vrhaly nahé ženy tak je překročím a jdu. Kdyby v kinech dávali zadarmo Rambo 17: Z krematoria do Vietnamu - opět neváhám a jdu svítit. Kdyby byly v restauracích sojové řízky se slevou - nezajímá. V televizi speciální díl Onanizace v kůžové náhradě - stejně jdu na sraz. :-)


Tato slova vytesat do kamene a pozlatit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 17.7.2014 15:51
Příspěvek #33


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Já bych je netesal, ale vypálil laserem! smile.gif

Jinak v Šárce dobré posvícení jako vždy...


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 17.7.2014 23:26
Příspěvek #34


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak jak bylo v Šárce v červenci aneb malé zhodnocení v bodech:

  • Srazili jsme se ve středu 16.7.2014 na zahrádce restaurace Nad Šárkou. Jako první dorazil vozmo Tommu, za což mu připadla odměna za první místo v podobě 4 lithiových AA článků. Jako druhý jsem emhádmo dorazil . A toto tvrdé dvoujádro strávilo osamoceno několik hodin ochutnáváním různých piv z místního pivovaru, jezením a především fundovanými hovory o flashavěcech, které hýbou světem a nejen o nich.
  • Třetí se zpožděním několika světelných pikosekund (2 - 3 hodiny lidského času) dorazil Krtek, odměněn za snahu čtyřmi běžnými alkalickými AA patronami.
  • Následující hodina (poté, co jsme se dochechtali) byla naplněna okukováním Krtkova výtvoru ve stylu "Číslo Pět žije" (nebo "Číslo pět ještě nechcíplo" nebo nějak tak). Jedná se o homemade hyperwideflood bicolor bigspínač lensless gopro/bicycle light s frikulínským dřevěným držadlem, které má (vy co udělujete Nobelovku, zamyslete se) v dolní části závit na stativ (ověřeno ZDE). Mimochodem, jedná se o osmimocné provedení závitu ve dřevě (osmkrát budete moci zašroubovat stativ, než se to vyčvachtá a bude to k ...). Přívodní kabely jsou vyhovující do cca 20A, konektory do cca 100mA, tak uvidíme.
  • Telefonicky se omlouvá Blancman, který po ujetí cca 1000km při tréninku musel sbírat síly na nacházející teambuildingovou akci, takže bereme a respektujeme.
  • Současný autor budoucí nadsvítilny (stav k červenci 2014: rozpracovanost: 0,01%, váha 25 kg) Kolbaba71 se neozývá. Minule právě zde představil papyrusový model svítilny, tentokrátem se podobná bomba asi konat nebude.
  • Od vedlejšího stolu dvou středně opivených hostů zazní požadavek, zda bychom jim nepůjčili něco na prosvícení fefrmincky, kterou se napájejí. Proč se ptají zrovna nás? Z čeho usuzují, že jim můžeme vyhovět? Těch cca 20 svítilen na stole ještě přece nic neznamená ...
  • S jistým zpožděním (cca tří piv) se dostavuje i guru Jiřík a posel dobrých zpráv svítilen Petr M., jsme tudíž komplet. Venku se utěšeně stmívá, dopíjíme, dojídáme, platíme, močíme, odcházíme.
  • S vypětím všech sil, na pokraji smrti žízní a hladem dorážíme do McDonaldu (vzdušnou čarou celých 79m od restaurace Nad Šárkou). Důvod je prostý: Krtek, který tentokráte úspešně nezapomněl na nic z oblasti audio/video/flasha zapomněl pro změnu na stravenky a vzhledem k tomu, že Nad Šárkou berou karty až při útratě nad 300,- (a za nás to zatáhnout kupodivu nechtěl) musel ukojit své gastrotouhy až něčím jako flashaburger v McDonaldu.
  • Razíme ostrým pochodem k Šáreckým chodbám. Nikde nikdo, tak svítíme z plných LEDek.
  • Krtek defloruje vrata do chodeb a s goupročkem a s ostatními mizí v útrobách podzemí. Já hlídám venku. Z dlouhé chvíle rozmísťuji pár svých svítilen vějířovitě na lavičku (suma sumárum celkem okolo 10 000 lumenů OTL (Out The Lavička) a na Medium přepínám až při prvních znacích doutnání trávy a stromů.
  • Co se dělo uvnitř chodeb zůstane tajemstvím do té doby, než Krtek zveřejní další video. Zatím nevíme, zda to bude v Karlových Varech, Cannes, Sundance nebo jinde. Zájem vyjádřil i Bollywood...
  • Při zavírání vchodu do chodeb vydává Krtek zvuky, které vydávají lidé většinou jen při obcování. Vše je zachyceno na videu, tak snad cenzor bude mít dovolenou...
  • Míříme na místo polovysokého střednědalekého svícení na Šestákové skále. Po cestě poměřujeme, hodnotíme, srovnáváme. Mě osobně zahřeje třeba duel moje šestisedLEDková hydry Yongnuo YN600 versus Krtkův dvojbastl (něco jako Německo versus Brazílie před týdnem).
  • Výstup na Šestákovu skálu jsme zvládli bez ženské, bez šerpy a bez tabáku. Obsazujeme obvyklou lysinku a svítíme na protější skálu vším, co se dá. Prostě něco jako fáze plató. Kvůli tomuhle sem chodíme. Kužely v plné kráse. Drivery v plné zátěži. Všichni v plném očekávání. Hmyz v plném náletu do kuželů. Policie (možná) v plné pohotovosti. Pivo v plném močáku. Ale paráda.
  • Nebývale dlouhá diskuse o čelovce čelovce Fenix HL50 a její srovnání s konkurentkami.
  • Půlnoc se valem blíží, tak sestupujeme mezi neflashalidi a na parkovišti McŽrádla se rozcházíme.
  • Ještě jednou díky všem co přišli a budeme se těšit na příští akci, pravděpodobně něco jako "V srpnu taky osvítíme mraky".


A čím jsme to svítili? Budu to psát jak si vzpomenu, nehledejte v pořadí žádnou protekci:

  • Olight SR Mini Intimidator. Na toho jsem se osobně těšil nejvíc. Superkompaktní tvar (3x18650 vedle sebe) akorát do ruky. 2800(1200/600/200)lm a nááádherně široký praktický kužel. Z mého pohledu totální floodlight jak vyšitý. Kdyby byl i v Neutral White, možná vlhnu. Já to slovo nenávidím, ale super!
  • Olight SR52 Intimidator. Zadek jak SR Mini, ale hlava vodnatější. Slušný thrower přijatelných rozměrů, 1200lm naznačuje lehce přežhavenou (zaplaťpámbůh) LEDku a fajn svícení. USB jako bonus. Do budoucnosti, doufám, samozřejmost.
  • Fenix BT30. (Nejen) kolosvětlo zajímavého provedení. 1800lm, Neutral White, Dual Distance Beam System, rychlosundavání a nandavání - co více si přát. Fenix má v oblasti cyklosvětel dle mého mínění více než slušně našlápnuto. A osobně si myslím, že formát dvou akumulátorů vedle sebe při malých celkových rozměrech je dobře použitelný i na ruční použití a zvláště třeba při formátu 2 x AA mi přijde malý hranolek lepší než dlouhá tyčka.
  • Fenix TK61. Spatřený a popsaný už minule. Slušný thrower slušných rozměrů. Pro movité flashaholiky doporučen vn mod s 598 000 lx/1m.
  • Fenix HL50. Čelovka. Kontroverzní. Vzhledem k tomu, že ji budu recenzovat, použiji na ní trochu více slov. Při prvním styku (s HL50 myslím) jsem byl v rozpacích, přišla mi jako ostrý mišung geniality a divností. Po týdnech zkoušení dojem přetrvává, ale poměr geniality k divnostem se stále posunuje, naštěstí směrem ke genialitě. U každé svítilny platí, že člověk by měl vědět pokud možno přesně na co svítilnu chce a tedy co od ní očekává. Zde dvojnásob. Takže pokud chcete čelovku minimálních rozměrů a váhy, dobře držící na hlavě a neprotáčející se v držáku, stačí mu 150lm trvalého výkonu po dobu 2h (na 1xAA) odmění se vám HL50 v podstatě naprosto ideálním geniálním kuželem pro pohyb jakýmkoliv terénem, navíc v Neutral White odstínu (já vím, Blancmane, ale les není podzemí). Navíc je to podle mne nejhezčí a nejpraktičtější malá čelovka od Fénixů. Na Šestákově skále se jí postavily mé nejoblíbenější Spark SG5 Neutral White a Spark ST6-460NW. SG5 sice má 260lm, ale jen na LiIon 14500 a s všesměrovým nereflektorem v kombinaci s obyčejnou alkalickou baterií je v terénu na hranici použitelnosti. Se 14500 je to lepší, ale výdrž je kratší. A s reflektorem je zase kužel příliš úzký. Naprosto geniální je SG5 na domácí použití - bastlení, úklid, pohyb po domě,... ST6 je zase výkonově válec (mám na ní difuzní mléčné sklíčko), výkonově do jakéhokoliv terénu, ALE: velká, těžká, protáčející se v gumovém úchytu. Bohužel nebyla možnost porovnat s Armyteky, to je taky silný hráč.
    Ale zpět k HL50. Kontroverzní je kovový úchyt - po čase vám svítlinu poškrábe (tedy pokud ji budete sundavat a nandavat, dokážu si ale představit, že to někdo vůbec nedělá) ale pracovní nástroje nemusí být naleštěnými metrosexuály, že? Pojistka proti vypadnutí, která podle mne překáží, se ale dá sundat. Kovový držák? Záleží na hlavě každého soudruha a na citlivosti čela :-) Uvidíme, testuji. Každopádně předběžný závěr je, že dokážu si představit začínajícího flashaholika, který si ji pořídí jako svou první čelovku a bude opravdu, ale opravdu velmi spokojený

    Nyní již stručněji a bez linků:
  • Solarforce hovado S2200 s MT-G - velká, dobrá, se závitem...
  • Z mé sbírky se mihly: Skyray King 6xXM-L snažící se konkurovat Mini Intimidátorovi, ale ..., Solarforce Skyline I, Skyline II a Masterpiece PRO-1 head, Armytek Predator stará verze, Rofis PR21 s prodlužtrubkou, LedLenser P7, Yezl Z1, 3xNichia219 drop-in, DQG 26650 triple, Zebralighty SC600w a SC52w, a již zmíněné 600LED bicolor Yongnuo YN600, malé kapesní Yongnuo 140 a čelovky Spark.
  • Fenix L2D. Naprostá legenda, která v dnešní době již neoslní výkonem ani kuželem, ale u některých z nás rozpoutala nemoc / závislost jménem flashaholismus. Dodnes si pamatuji, jak při cestě z Kronia jsem naládoval dvě tužky a svítil po okolních barácích abych se ubezpečil, že si vezu domů bombu. Tehdy jsem ještě netušil, že časovanou :-)
  • Olight M3X, stále dobrý, stále milý, stále Krtkův
  • Fenix BT20 dočasně z kola umístěný na Krtkově hlavě
  • mihly se i lasery barvy červené i zelené, leč pomáhačochrániči nebyli asi v pohotovosti.



Pozn.: Vzhledem k mé skleróze prosím všechny, kteří si vzpomenou na jakoukoliv svítilnu, kterou jsem nejmenoval, ať mi naznačí ...


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 18.7.2014 12:43
Příspěvek #35


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pěkné počtení jako vždy.

Tak si říkám léto na krku, jak to bude s tím letním srazem na Josefově?


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 18.7.2014 22:43
Příspěvek #36


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Josefov by asi musel zprodukovat Blancman. Hlavně aby tu nebyly ty faktóry ... :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 31.8.2014 14:56
Příspěvek #37


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Řek bych, že letní flashsraz na Josefově se už nejspíš letos nestihe. sad.gif


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.3.2024 - 15:25