IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Olight SR95 Intimidator výmena aku, hľadám niekoho kto by mi samozrejme za odmenu to spravil
ser1a
příspěvek 2.11.2018 23:03
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 493
Registrován: 30.11.2008
Bydliště: ŽA
Člen číslo: 199



Ahojte,
už mám nejaký čas v zbierke Olight SR95 a akupack pokulháva, chcel by som tam dať niečo "modernejšie" čo zase zopár rokov vydrží...
vôbec neviem ako na to a ak to nie je triviálne, najradšej by som to dal nejakému fajnšmekrovi odtialto spraviť . V minulosti mi už jeden užívateľ veľmi pomohol s opravou FL, nepamatam si jeho nick. Rád by som opäť našiel pomoc :-)

na odmene sa určite dohodneme , aku samozrejme dodám(prípadne si aj nechám poradiť aké by som mal do toho optimálne objednať- asi je dôležitá hlavne kapacita a životnosť, odber na dnešné pomery aké sú 18650 na trhu nebude už kľúčová vlastnosť)


--------------------
Moja FL zbierka: Astrolux MF04, BlitzWolf BW-ET11, Convoy S11, Fenix CL25R, Fenix CL30, Fenix TK35, Fenix TK41,Fenix L2D Q5 Premium, Fenix HL30, Imalent DM21T, Imalent DT70, JetBeam DDR30, JetBeam E10R, Lumintop EDC05C, Sunwayman T60CS, Sunwayman D40A, Nitecore Concept 1, Nitecore SRT7, Nitecore SRT9, Nitecore Tube, Nitecore TIP Christmas Edition, Nitecore TIP CRI, Nitecore EA4, Nitecore EA45S, Nitecore EC4, Nitecore LR30, Nitecore TM26GT, Olight SR95 Intimidator, Olight i3ee OS, PETZL TIKKA+, Wuben TO50R, Wuben E05
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 14:40