IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Centrum reseni sporu
turboled
příspěvek 6.1.2011 16:05
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(mickielli15 @ 6.1.2011 15:23) *
pepko, turbo - je na vás, zda odhalíte veřejně na fóru, proč jsem na fóru prvkem vás přitahujícím. Já to beru jako takový psychologický rozbor chování určitých archetypů lidí v anonymitě a jako pozorování váhy spouštěče určitých reakcí ve vztahu k povaze podnětu jim předcházejícím. Podněty vycházející z mého působení na fóru považuju za své svědomí nedeformující a nikomu hlavu neutrhávající, o to je takový rozbor zajímavější a o to jsem na vaše odhalení zvědavější, i když i bez něj jsem stejně jedinec neumírající...
A teď mě omluvte, jdu se bažit LEDkama.

Alk007, mickielli15 a pepko, pokracujte diskusi tady. Admina zadam o vycisteni vlakna Kaidomain.
Mickielli15, na tebe jsem mel jen tu zpetnou editaci postu..


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 6.1.2011 16:52
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



turboled, krasne vlakno, som zvedavy kolko bude mat postov za taky rok...
takze kto s kym, ci kto proti komu dnes? biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 6.1.2011 17:04
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



a není lepší se na ty zbytečnosti vyprdnout?

to co se řeší v kaidomanu,jsou uplný hovadiny!

tohle vlákno beru tak,že aby si olympionici tady navýšili ještě víc komentářů,když se tady potom tak prahne!

takže nebudte,jak děcka ve škole.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 6.1.2011 19:45
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



doufám, že už se k tomu nebudu muset vyjadřovat, protože název tohoto vlákna je samo o sobě trochu zavádějící - já nemám s nikým spor, já jsem nikoho nenapadnul, já nikoho nepopichuju. Jsem pouze cílem, takže o sporu v pravém slova smyslu nemůže být řeč. A rekonstruovat tu všechno, co bylo řečeno už vůbec nehodlám, protože mám na práci daleko příjemnější činnosti, včetně diskuse bez chytání se za slovíčko, hledání chyb a neschopnosti respektovat jiný názor. Tímto jsem k tomu řekl vše a komukoliv by vadilo moje myslím slušné chování, ať sem klidně přijde, ale nemyslím, že bych měl chuť na to reagovat, aniž bych si byl opravdu vědom, že jsem spáchal nějaký hřích... v opačném případě mám ve zvyku se omluvit, což také, pokud je to na místě, myslím většinou činím.
Takže pořád a stále jsem vstřícnej normální diskusi na fóru, které mám rád. Nedělejme si tu z toho detektivní službu nebo komnatu jediné pravdy. A nepodceňujme inteligenci členů fóra, která má vysokou průměrnou úroveň ve srovnání s fóry jinými/jakýmikoliv.
Ještě naposledy opakuju, že jsem tady na fóru nikomu nic vědomě nevyvedl ani proti nikomu nezbrojím, zaprvé to nemám ve zvyku, zadruhé vás vůbec osobně neznám. Vy neznáte mě, jedinej kdo mě viděl osobně je pan Mitošinka z Kronia, Jirik a Petrs, pokud mě paměť neklame. Takže mě vůbec neznáte. Kdybyste mě poznali, třeba byste s podobnými věcmi přestali, protože osobní kontakt je víc než klávesnice.
Souhlasím s Tomasonem, tedy vyprdněme se na toto a pojďme zase pátrat ve světě svítilen, protože především proto tu toto fórum je. Mějte se fajn. smile.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 6.1.2011 20:05
Příspěvek #5


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 974
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(mickielli15 @ 6.1.2011 19:45) *
doufám, že už se k tomu nebudu muset vyjadřovat, protože název tohoto vlákna je samo o sobě trochu zavádějící - já nemám s nikým spor, já jsem nikoho nenapadnul, já nikoho nepopichuju. Jsem pouze cílem, takže o sporu v pravém slova smyslu nemůže být řeč. A rekonstruovat tu všechno, co bylo řečeno už vůbec nehodlám, protože mám na práci daleko příjemnější činnosti, včetně diskuse bez chytání se za slovíčko, hledání chyb a neschopnosti respektovat jiný názor. Tímto jsem k tomu řekl vše a komukoliv by vadilo moje myslím slušné chování, ať sem klidně přijde, ale nemyslím, že bych měl chuť na to reagovat, aniž bych si byl opravdu vědom, že jsem spáchal nějaký hřích... v opačném případě mám ve zvyku se omluvit, což také, pokud je to na místě, myslím většinou činím.
Takže pořád a stále jsem vstřícnej normální diskusi na fóru, které mám rád. Nedělejme si tu z toho detektivní službu nebo komnatu jediné pravdy. A nepodceňujme inteligenci členů fóra, která má vysokou průměrnou úroveň ve srovnání s fóry jinými/jakýmikoliv.
Ještě naposledy opakuju, že jsem tady na fóru nikomu nic vědomě nevyvedl ani proti nikomu nezbrojím, zaprvé to nemám ve zvyku, zadruhé vás vůbec osobně neznám. Vy neznáte mě, jedinej kdo mě viděl osobně je pan Mitošinka z Kronia, Jirik a Petrs, pokud mě paměť neklame. Takže mě vůbec neznáte. Kdybyste mě poznali, třeba byste s podobnými věcmi přestali, protože osobní kontakt je víc než klávesnice.
Souhlasím s Tomasonem, tedy vyprdněme se na toto a pojďme zase pátrat ve světě svítilen, protože především proto tu toto fórum je. Mějte se fajn. smile.gif


pekne napisane.mas moju podporu. thumbsup_anim.gif


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 6.1.2011 20:14
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Mickielli, napsals toho hodne, ale mne jsi neodpovedel. Jedina vec, ktera mne vadi, je tva zpetna editace postu. Posty, ktere pak reaguji na ty tve (mezitim zmenene) jsou vytrzeny z kontextu. Neni to vuci dalsim prispevatelum fair. Napis post a kdyz budes chtit neco zmenit, pridej edit 1, 2 a klidne i 3 nebo 4. Ale nech puvodni text (preklepy a jine drobnosti nepocitam). Rozumis mi? A kazdy si
udela nazor sam, o to se neboj.

edit: opravena hrubka smile.gif

Tento příspěvek byl editován turboled: 6.1.2011 21:59


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 6.1.2011 21:38
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(alk007 @ 6.1.2011 21:27) *
Míval jsi vlastní názory i výrazivo, když jsi ještě bydlel v sousední vesnici, turbošu :-))

To te Alk007 (predsedo) matou pocity, turboled je stale stejny, a to ikdyby prebyval v Blave. Verybig smile.gif


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sinty
příspěvek 6.1.2011 21:40
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 130
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Mladá Boleslav, Zlín.
Člen číslo: 9



Už se poprali? Už se poprali?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 6.1.2011 21:48
Příspěvek #9


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Flashaholici se neperou. Ti si smlouvají souboj za úsvitu. Volba zbraní - SST-90 v libovolném těle :-))) Vše musí být na (flasha)úrovni :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 6.1.2011 21:51
Příspěvek #10


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(alk007 @ 6.1.2011 21:48) *
Flashaholici se neperou. Ti si smlouvají souboj za úsvitu. Volba zbraní - SST-90 v libovolném těle :-))) Vše musí být na (flasha)úrovni :-)


mate pravdu predsedo ... ako vzdy pravdu ...
ja sst90 mam ... ale s cim bude bojovat mickeli ? ... wf-900 5xXR-E P4 ?


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 6.1.2011 21:56
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Sinty, alk007 smile.gif
Pepko si konecne poposedl, uvolnil farnell kabel a dostal se do spravneho "tredu". No smile.


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 6.1.2011 22:04
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Turbo -
1) opravdu to není jediné, co Ti na mě vadí, i slepý viděl, co se tu dělo. Že jste spolu spřažený, je vidět i přes černou roušku. Jenom mi uniká důvod snahy vás dvou do mě rejpat. Celou dobu mi to uniká. Všechno se dá říci normálně. A do té doby jsem naprosto otevřený jiným názorům.
2) já nejsem původcem, takže ani nebudu shánět zpětně důkazy o tom, co tu bylo řečeno a za jakých okolností a jakým tónem a tak dále. Jak se to vrstvilo, měl jsem potřebu se k tomu vyjádřit, ono by to, přátelé, asi zajímalo každého, proč se kolem něj najednou točí někteří členové a tak dále. Vypadá to napřed nevinně, ale potom si člověk říká - co to? Co jsem provedl, že je o mě takový zájem? Nechápal jsem to, tak jsem postupně reagoval. Načež pepko opět musel vyjít s něčím extra - tentokrát s tím, že sbírám příspěvky a soutěžím s Alkem kdo bude mít více příspěvků za den??? A turbo hned na to, jestli se chci vyřádit... No teda chlapi, to mě prudce podceňujete. To už hraničí s výsměchem a s tím u mě nepochodíte. Ale zase o rejp víc no... Jo a pepko ještě k Tvému dotazu, pokud Tě tak strašně zajímalo, proč jsem reagoval na staré vlákno - nevím co je na tom zvláštního, reagovat na téma, ke kterému mám co říci - prostě Kaidomain není dokonalá stránka co do vyhledávání a řazení kategorií - a už i takovýto příspěvek je důvodem k posměšné reakci? Takže hledat co kde Mickielli15 napsal a najít na tom aspoň něco a udělat z toho velblouda. A když nic nenajdu, tak je to reagování na staré vlákno a honění příspěvků. Tak to je skvělý. Tomu tleskám. Ale s vypoulenýma očima. Ty bys asi nejradši, kdybych vůbec nereagoval. No, i o tom jsem uvažoval v zájmu urovnání vod na fóru, ale proč bych sakriš odcházel z fóra které mám rád jenom proto, že se někomu nelíbí způsob doporučování svítilen, nevhodnost reagovat na toto takto a na tamto tady (a říká mi to navíc dost neurvalým způsobem..)? Pepko, já se to několikrát snažil urovnat, ale Tobě to nestačilo a musel jsi furt něco hledat a rejpat - tak a teď tady máme hádací vlákno. Drbárnu ostatních. To je skvělý. Vím, že jsem to vlastně navrhnul já, ale pouze v zájmu nezaneřáďování vláken OFF-topicem. Za původní důvod vzniku tohoto vlákna ale nenesu odpovědnost, aspoň jsem o tom tedy přesvědčenej.
Je jasný, a všichni to víme, že psaný text je neosobní, bla bla bla bla bla... ale když je indícií víc, už je rozdíl mezi psaným a osobním menší a je pak snazší vypozorovat záměr toho či onoho. A v takové chvíli mi nezbývá, než reagovat. Ale pořád nevím to hlavní - CO TO SPUSTILO.
Pokud máte ještě potřebu se v tom šťourat, tak prosím. U mě je ta potřeba slabší a slabší. A pokud u všech zeslábne natolik, že přestane být touhou, jsme z toho venku, já proto apeluju vstřícným gestem:
PEACE. Řekněte PEACE a já k tomu už nedodám ani slovo. Nebo řekněte co chcete a na konci řekněte PEACE. A taky budu zticha... já totiž po tom slovíčku PEACE docela toužím.

Tento příspěvek byl editován mickielli15: 6.1.2011 22:07


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 6.1.2011 22:11
Příspěvek #13


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepko @ 6.1.2011 21:51) *
mate pravdu predsedo ... ako vzdy pravdu ...
ja sst90 mam ... ale s cim bude bojovat mickeli ? ... wf-900 5xXR-E P4 ?


Pepko, teď smrtelně vážně a bez smajlíků - jestli máš něco proti mně nebo mickiellimu, tak nám to šoupni do pošty a zkusíme se nějak domluvit co s tím. Ne že by se mi zvyšoval tep nebo adrenalin, ne že bych kvůli tomu nespal nebo by mi nechutnal Modrý Portugal. Nemám patent na rozum, supervtipnost ani na absolutní pravdu ale nepřijde mi to jako něco extra zábavného. Myslím si (a pochopitelně se mohu mýlit), že ostatní to asi (s vyjímkou tvého nového "repeatera") moc nebere nezajímá a tyhle žabomyší války jsou spíše přítěží než offtopicem našeho fóra. Možná až se potkáme osobně (doufám, že příští čtvrtek vyjde) tak se ukáže, že Oskár vtipkár byl proti tobě jen slabým odvarem a že to myslíš upřímně a v dobrém. Do té doby, pokud souhlasíš, dejmež nohy do tepla a útočnost k ledu a radši sviťme, co LEDky dovolí. Přeji dobrou noc a nezapomeň, že ten, kdo říkal "dejte míru šanci" byl John Lennon, nikoliv předseda Lennon.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 6.1.2011 22:14
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(mickielli15 @ 6.1.2011 22:04) *
Turbo -
1) opravdu to není jediné, co Ti na mě vadí, i slepý viděl, co se tu dělo. Že jste spolu spřažený, je vidět i přes černou roušku. Jenom mi uniká důvod snahy vás dvou do mě rejpat. Celou dobu mi to uniká. Všechno se dá říci normálně. A do té doby jsem naprosto otevřený jiným názorům.
2) já nejsem původcem, takže ani nebudu shánět zpětně důkazy o tom, co tu bylo řečeno a za jakých okolností a jakým tónem a tak dále. Jak se to vrstvilo, měl jsem potřebu se k tomu vyjádřit, ono by to, přátelé, asi zajímalo každého, proč se kolem něj najednou točí někteří členové a tak dále. Vypadá to napřed nevinně, ale potom si člověk říká - co to? Co jsem provedl, že je o mě takový zájem? Nechápal jsem to, tak jsem postupně reagoval. Načež pepko opět musel vyjít s něčím extra - tentokrát s tím, že sbírám příspěvky a soutěžím s Alkem kdo bude mít více příspěvků za den??? A turbo hned na to, jestli se chci vyřádit... No teda chlapi, to mě prudce podceňujete. To už hraničí s výsměchem a s tím u mě nepochodíte. Ale zase o rejp víc no... Jo a pepko ještě k Tvému dotazu, pokud Tě tak strašně zajímalo, proč jsem reagoval na staré vlákno - nevím co je na tom zvláštního, reagovat na téma, ke kterému mám co říci - prostě Kaidomain není dokonalá stránka co do vyhledávání a řazení kategorií - a už i takovýto příspěvek je důvodem k posměšné reakci? Takže hledat co kde Mickielli15 napsal a najít na tom aspoň něco a udělat z toho velblouda. A když nic nenajdu, tak je to reagování na staré vlákno a honění příspěvků. Tak to je skvělý. Tomu tleskám. Ale s vypoulenýma očima. Ty bys asi nejradši, kdybych vůbec nereagoval. No, i o tom jsem uvažoval v zájmu urovnání vod na fóru, ale proč bych sakriš odcházel z fóra které mám rád jenom proto, že se někomu nelíbí způsob doporučování svítilen, nevhodnost reagovat na toto takto a na tamto tady (a říká mi to navíc dost neurvalým způsobem..)? Pepko, já se to několikrát snažil urovnat, ale Tobě to nestačilo a musel jsi furt něco hledat a rejpat - tak a teď tady máme hádací vlákno. Drbárnu ostatních. To je skvělý. Vím, že jsem to vlastně navrhnul já, ale pouze v zájmu nezaneřáďování vláken OFF-topicem. Za původní důvod vzniku tohoto vlákna ale nenesu odpovědnost, aspoň jsem o tom tedy přesvědčenej.
Je jasný, a všichni to víme, že psaný text je neosobní, bla bla bla bla bla... ale když je indícií víc, už je rozdíl mezi psaným a osobním menší a je pak snazší vypozorovat záměr toho či onoho. A v takové chvíli mi nezbývá, než reagovat. Ale pořád nevím to hlavní - CO TO SPUSTILO.
Pokud máte ještě potřebu se v tom šťourat, tak prosím. U mě je ta potřeba slabší a slabší. A pokud u všech zeslábne natolik, že přestane být touhou, jsme z toho venku, já proto apeluju vstřícným gestem:
PEACE. Řekněte PEACE a já k tomu už nedodám ani slovo. Nebo řekněte co chcete a na konci řekněte PEACE. A taky budu zticha... já totiž po tom slovíčku PEACE docela toužím.

Stale se nic nemeni. Nikdy jsem proti tobe Mickielli15 nic nemel, ba naopak, byl jsi (a jsi) mi sympaticky, takze mi klidne muzes odpovedet a stale jsi zvan na konferenci..


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 6.1.2011 22:18
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



jo pepko - teď v tónu přátelském - trefils to správně, koupil jsem wf-900, kterou má Tommu a je s ní spokojenej. Já vím, že má horší chlazení než T-5, ale ne z jednoho, ale z více zdrojů se mám důvod domnívat, že by to mohlo atakovat 1000 lumen a přes 25000lux, tak snad mě vezmeš na milost za překročení této hranice, protože v dohledné době u mě nepadá v úvahu jakýkoliv další nákup, takže jsem zakrněl na (možná) +- 1000 lumenech... navíc, já s tím nebudu svítit dlouhý časy a třeba se nad bádáním jak to uchladit něco naučím... Takže to můžu brát jako učební pomůcku. smile.gif
Jo a turbo - díky za pozvání, už mě zvali přes PM, ale já chatu neholduju, nevím proč, ale prostě neholduju. Mě to stačí tady na fóru, si vždycky něco "jakoby offline" vyhledat a tak.
Jinak, to co jsem psal, jsem psát musel, protože mě to prostě nedalo. Jinak proti vám taky nic nemám a ani jsem nikdy mít nehodlal. smile.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 7.1.2011 00:17
Příspěvek #16


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 974
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



jeezis ludia...z Mickieliho pristupu je vidiet jeho dobrotiva a priatelska povaha..je fakt,ze pisanie je strasne neosobne...a hadat sa kvoli baterkam..pcha...
sibe vam.no smile today!!!!


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 7.1.2011 01:00
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



Chlapi, neviem cim to je ale ked si tak pozeram napr. ford-galaxy alebo peugeot forum, tak je to nejake ine akoby rodinnejsie, srsii to tam ochotou pomoct, dobrou naladou. Ja ked mozem tak poradim a je mi jedno ci je co je dotycny zac, a ked mi nieco vadi tak bud diplomaticky mlcat, alebo to napisat priamo najlepsie cez SZ.
Fakt by bolo dobre vsetko riesit s uctou a respektom, a napokon je to verejne forum a ludia si potom mozu urobit mylnu mienku o danom cloveku alebo aj o celom fore ako takom...




--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 7.1.2011 01:31
Příspěvek #18


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Mě náhodou turbopepko utahování si z mickielliho docela už sere.. na konfeře je to furt: "mickielli to, mickielli tamto".. Mickielli je tu jeden z mála fakt ochotnejch lidí, ač souhlasím že mce/p7 je dneska minulost, ať už koblihou nebo cenou.. Ale to neustálý poštuchování a sraní se do sebe mi akorát FMF znechucuje a nemám ani chuť některý topiky tady číst.. Konferu postupně už taky přestávám číst..

Chováte se jak malý ufňukavý imbecilové.. a ne tak, jak by se lidi daného věku chovat měli..

HOWGH

Tento příspěvek byl editován HentaiRush: 7.1.2011 01:32


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 7.1.2011 01:46
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



Já se do toho nechtěl míchat, ale nevydržel jsem.
Šmarjá, nedělejme z blbin antickou tragédii. Když si tady občas někdo dělá prču, tak to snad není důvod k panice. Jsme přece flashaholici, krom světla ze svých flashlightů oplýváme i vtipem, sebeironií, nadhledem. Nebo že by ne?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 7.1.2011 01:49
Příspěvek #20


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



pepiku, měl bys do nabídky zařadit ještě fleshlight... biggrin.gif



--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 20.4.2024 - 03:43