IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sunwayman T40 CS, zajímavá svítilna s XM-L
Blancman
příspěvek 5.11.2011 18:15
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



Zdravím Vážení, už jste viděli tuto svítilnu? Měl ji už někdo z Vás v ruce? Tady je: http://www.ledshop.cz/led-svitilna-sunwaym...40cs~z6702.html Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 5.11.2011 20:00
Příspěvek #2


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Pěkná, pěkná. Pro chlápky ze sluneční cesty mám slabost, ovšem vzhledem k ceně zůsatávám zatím jen u M40A.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 6.11.2011 00:10
Příspěvek #3


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Jóó, to vypadá hodně hodně slušně.. smile.gif U těžších dvoubaterčáků je spínač v koncovce lehce nepraktickej, a takhle u hlavy může bejt hodně příjemnej.. smile.gif

Na druhou stranu, dát 3k za jednočip? smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 6.11.2011 13:46
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



No, tak tady: http://www.sunwayman-usa.com/sunwayman-t40cs.html se dá sehnat levněji.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 6.11.2011 15:41
Příspěvek #5


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Levnější je, poštovné by bylo slušných $6.75, jen Czech Republic není v seznamu zemí, kam to posílají. A navíc by ti to mohli zhaftnout celníci, a pak už by to levné nebylo, nehledě na to vyřízení formalit.

Jinak je to ale kráska, odpovídající cenu bych viděl tak okolo 1500,-


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 6.11.2011 18:51
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



Odpovídající čemu? Jedná se o špičkovou značku která si holt své výrobky nechá zaplatit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 6.11.2011 20:15
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



Ta cena je proste dost vysoka vzhledem k vykonu, funkcim (neni tam otocny krouzek) a taky vzhledem ke konkurenci. Podobnych dvoubatercaku je dneska na vyber docela dost a jsou i levnejsi a podstatne hezci kousky. Docela by mne zajimalo, jak se tento model bude prodavat, ale osobne si myslim, ze moc dobre ne.

EDIT: Ted koukam na Ledshop a Eagletac M3C4 za tu cenu - pecka! Tomu rikam kauf. Kdybych ji uz nemel, jdu hned do toho. A ne ze si nekdo chce nechat zaplatit znacku - at se jde zahrabat :-p

Tento příspěvek byl editován Marcio: 6.11.2011 21:18


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 6.11.2011 22:26
Příspěvek #8


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Marcio: myslis tuto?


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 7.11.2011 12:17
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



Ceny se odvíjí od toho, za co nakupujeme od firmy Sunway Opto. V Německu se cena svítilny T40CS pohybuje kolem 128 EUR, takže je vyšší než ta naše.
Nemáš moc dobrý přehled, stačí se porozhlédnout abys zjistil, že podobné svítilny Olight, Fenix, JetBeam atd. se pohybují ve stejné nebo i vyšší cenové hladině. Mimochodem svítilny Sunwayman se prodávají velmi dobře.
Pointa tvého dodatku mi uniká, zmíněná svítilna ET je v e-shopu tvých kamarádů za stejnou cenu za jakou ji prodáváme my.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 7.11.2011 12:31
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(pepik @ 7.11.2011 12:17) *
Ceny se odvíjí od toho, za co nakupujeme od firmy Sunway Opto. V Německu se cena svítilny T40CS pohybuje kolem 128 EUR, takže je vyšší než ta naše.
Nemáš moc dobrý přehled, stačí se porozhlédnout abys zjistil, že podobné svítilny Olight, Fenix, JetBeam atd. se pohybují ve stejné nebo i vyšší cenové hladině. Mimochodem svítilny Sunwayman se prodávají velmi dobře.
Pointa tvého dodatku mi uniká, zmíněná svítilna ET je v e-shopu tvých kamarádů za stejnou cenu za jakou ji prodáváme my.


Já tedy nevím, ale mě ta cena za T40CS nepřijde nijaká závratná, nebo přemrštěná. Mě přijde normální. A když se podívám na ceny u jiných, kvalitních značek, tak žádný diametrální rozdíl nevidím. Pepiku, Ty jsi z toho LED Shopu? Já si jen ujasním, jestli se mi líbí a jestli ji chci a pak bych do ní šel. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 7.11.2011 12:51
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



Zdravím Blancmane, díky za podporu smile.gif Obchod LEDshop je bratrův, já jsem v našem týmu na druhém místě.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 7.11.2011 14:05
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



S tím Eagletacem jsem se přehlédl, koukal jsem na jinou verzi v domnění, že je s XML, takže beru zpět.

V téhle kategorii je více světel, třeba Solarforce M8 (o dost levnější, mám osobní zkušenost - super), pak i v podobné ceně Sunwaymana Olight M3X (opravdu solidní a ověřená lampa), nebo i o pár stovek dražší Eagletac M3C4, na kterého nedám dopustit a je to moje láska nejen z rozumu. A pak jsou třeba světla ze zahraničí, to se pak otevírají nové obzory...

Tento příspěvek byl editován Marcio: 7.11.2011 14:05


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 7.11.2011 23:33
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Marcio @ 7.11.2011 14:05) *
S tím Eagletacem jsem se přehlédl, koukal jsem na jinou verzi v domnění, že je s XML, takže beru zpět.

V téhle kategorii je více světel, třeba Solarforce M8 (o dost levnější, mám osobní zkušenost - super), pak i v podobné ceně Sunwaymana Olight M3X (opravdu solidní a ověřená lampa), nebo i o pár stovek dražší Eagletac M3C4, na kterého nedám dopustit a je to moje láska nejen z rozumu. A pak jsou třeba světla ze zahraničí, to se pak otevírají nové obzory...


No, SF M8 - vzhledově i kvalitativně dobrá, ale.....buď jen jeden mód a to full, nebo pomocí jiné koncovky s PWM modulátorem režimy off-hi-mid-low-strobo-off a tak pořád dokola... tedy pro normálního spotřebitele debilní a nepoužitelné.... Olight M3X je sice solidní a ověřená lampa, ale..... změna režimu pomocí šroubování hlavy - nic moc, to mě nebere. Ale lampa, kde si režim navolím a pak si ho zapínám, nebo vypínám - to už je jiné kafe. Nejlepší je samozřejmě kombinace otočný kroužek a vypínač na konci svítilny - naprostá svoboda volby režimu. Ale takhle to vidím já, někoho samozřejmě může uchvátit pořadí režimů třeba: Off, Super Hi, Hi, Low, Mid, Strobo, Superstrobo, Low strobo, Hi strobo, Low SOS, Hi SOS, Off....... Blanc
.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 8.11.2011 13:37
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



No, abych to upřesnil, tak tam M8, cos měl ty, je asi nějaká divná, protože tu, co jsem měl v ruce já, měla na režim paměť, takže když jsem ji nechal zapnutou déle, než cca 3 sekundy, tak se při dalším kliku vypnula a ten režim si pamatovala, což mi přijde v pohodě. Otáčení hlavou také není špatné, protože si dopředu můžeš navolit, v jakém režimu se ti svítilna zapne (myslím tím některé Solarforcky - nikoliv princip Lumintopů). Otočný kroužek je ale the best, myslím.


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 8.11.2011 18:13
Příspěvek #15


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepik @ 7.11.2011 12:17) *
Ceny se odvíjí od toho, za co nakupujeme od firmy Sunway Opto. V Německu se cena svítilny T40CS pohybuje kolem 128 EUR, takže je vyšší než ta naše.
Nemáš moc dobrý přehled, stačí se porozhlédnout abys zjistil, že podobné svítilny Olight, Fenix, JetBeam atd. se pohybují ve stejné nebo i vyšší cenové hladině. Mimochodem svítilny Sunwayman se prodávají velmi dobře.
Pointa tvého dodatku mi uniká, zmíněná svítilna ET je v e-shopu tvých kamarádů za stejnou cenu za jakou ji prodáváme my.


Pepiku, myslím, že nikdo nenapadá tvé ceny, přesněji řečeno ceny na tvém eshopu. Ty jsou podle mne zcela OK. Většině flashaholiků s IQ >100 (což je, doufám, většina z nás :-)) je moc dobře jasné, že zboží ze zahraničí je většinou levnější, ale že to má svá rizika (celníci, reklamace, jazyková bariéra), o tom žádná. Já bych svou poznámku o ceně SunwayMana tedy přeformuloval tak, že vzhledem k obrovskému množství konkurence by mohl výrobce nasadit nižší ceny, nebo alespoň pořádat občas různé slevové akce, třeba jako kdysi ty kupóny, na které jsem svou M40A koupil já. Takhle to bude mít možná na trhu trochu složitější, ale snad ví, co dělá. Toť vše.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 8.11.2011 18:48
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



Alku, tleskám, tos napsal moc hezky. Taky nic nemám proti cenám na Ledshopu (i když bych chtěl, aby byly nižší, ale kdo ne? biggrin.gif )


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 8.11.2011 21:56
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



Firma Sunway Opto není žádný nováček na trhu, takže určitě umí své zboží ohodnotit tak, aby bylo prodejné. Mezi silnou konkurencí by výrobce s obtížně prodejným zbožím dlouho nevydržel. Ale když již zde řešíš cenovou politiku této firmy, tak bys nám mohl helfnout Alku a intervenovat u Sunway Opto. Takový výřečný flashaholik možná má šanci je přesvědčit, že kvůli našemu veledůležitému trhu je třeba ceny snížit wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 8.11.2011 23:33
Příspěvek #18


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Co ti na tohle mám říct smysluplného. Tak jen dvě poznámky:
- asi každý by rád nakupoval co možná nejlevněji, na tom není nic špatného, a jistě i tvá firma nežádá dodavatele o zbytečně vysoké ceny :-)
- SunwayMan (dříve SunwayLed jak praví nápis na mé M40A) je na trhu kratší dobu než třeba Fenix, Olight, Eagletac, Surefire, Nitecore, JetBeam (snad se nepletu), takže to má o kousek těžší vydobýt si své místo na flashanebi a ve flashasbírkách a jen čas a flashaholici sami rozhodnou, jak se její výrobky budou prodávat.

P.S. Když už jsem jmenoval SureFire, tak to je zrovna případ, kdy tato forma nasadila na své výrobky tak vysoké ceny, že zejména mimo USA je výskyt jejich (jinak skvělých a perfektních) svítilen mezi obyčejnými normálními flashaholiky mizivý a pomalu se ještě zmenšuje.

Howgh.

P.P.S. Ještě třetí poznámka: cenovou politiku lidiček ze Sluneční cesty neřeším, jen jsem se o ni mírně otřel :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepik
příspěvek 9.11.2011 00:05
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 405
Registrován: 31.7.2008
Člen číslo: 117



Na moji nijak zle míněnou nadsázku jsi nemusel říkat vůbec nic. Sunwayman je prostě mírně dražší značka a ani já ani ty s tím asi nic nenaděláme, myslím že tím by se to mohlo ukončit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 9.11.2011 12:35
Příspěvek #20


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



QUOTE(alk007 @ 8.11.2011 23:33) *
- SunwayMan (dříve SunwayLed jak praví nápis na mé M40A) je na trhu kratší dobu než třeba Fenix, Olight, Eagletac, Surefire, Nitecore, JetBeam (snad se nepletu)


Pokud vím, tak za sluníčkama snad stojí bývalý zakladatel nitecoru. Tak je to s většinou nových čínských značek, obvykle vznikají jako odštěpky ostatních výrobců...


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 26.4.2024 - 20:09