IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

8 Stránky V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> CUTTER
Vědátor
příspěvek 10.5.2010 16:16
Příspěvek #81


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



No ale byly poslány asi spolu ..

Vůbec nevím jak bych měl řešit vrácení peněz lidem z GB .. Taky musím říct, že u mě objednávali i jiní a za poněkud více peněz než kdoliv z GB..


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sinty
příspěvek 10.5.2010 16:48
Příspěvek #82


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 130
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Mladá Boleslav, Zlín.
Člen číslo: 9



Co zkusit kontaktovat přímo PayPal?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 11.5.2010 11:27
Příspěvek #83


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



To je hodně nepříjemné sad.gif Ale malá šance pořád existuje, taky mi z USA jedna zásilka šla přes dva měsíce...


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ultim
příspěvek 11.5.2010 17:12
Příspěvek #84


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



QUOTE(ultim @ 6.4.2010 19:30) *
Tak ja se hlasim na dobrovolnou zkousku: Jak rychle to chodi z Cutteru?


Nekdo ma,nekdo ne. Ja mam.

21.4. objednano
11.5. dorucemo


--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 11.5.2010 21:38
Příspěvek #85


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Muj pocit z Cutteru je rozpacity, podle toho co mi psal Vedator, je jejich pristup k reseni vlazny. DX by jiz zasilku poslalo znova.

Tento příspěvek byl editován turboled: 11.5.2010 21:39


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 12.5.2010 08:05
Příspěvek #86


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



2 ultim: kdy máme očekávat zásilky ?

2 turboled: tak z DX se většinou berou věci za pár korun, kdežto já tam nabral zboží o řádově vyšší hodnotě

Dneska ale se udála zcela neočekávaná událost - Australská pošta mi napsala, jestli jim můžu poslat číslo zásilek. Já jim odepsal, že mi Cutter nic takového nedal, že mám jenom adresy a hmotnost. Tak mi dneska odepsali, že kontaktují odesílatele aby jim poslal čísla zásilek. Tak uvidíme. Mě Cutter tvrdil, že si čísla zásilek buď nezaznamenávají nebo jim to pošta vůbec neposkytuje. Uvidíme co se bude dít rolleyes.gif ..


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 28.5.2010 08:46
Příspěvek #87


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Tak a je. Spíš se stalo. Australská pošta mi napsala, že kontaktuje odesílatele aby ji poslal čísla zásilek. Dlouho se nic nedělo, tak jsem jim napsal a oni na mě, že jsem jim neposlal čísla zásilek aby mohli něco zjistit thumbsdown_anim.gif . A adresy prý kvůli bezpečnosti neuchovávají. Tak zřejmě přes australskou poštu nepůjde nic zjistit.

Takže čtvrt roku od odeslání mě to pomalu přestává bavit a zkusím aspoň angry.gif získat peníze zpátky přes PayPal, který jsem naštěstí využil. Tohle je poslední možnost jak s tím nějak hnout..

Proto se omlouvám všem co u mě objednávali, za tohle natahování dry.gif .

Nemá s tím někdo zkušenosti ? Asi bude třeba poslat PayPalu nějaké dokumenty což ?

Další postup bude zveřejňován v TOMTO příspěvku aby se to tady zbytečně nerozrůstalo wink.gif

Tento příspěvek byl editován Vědátor: 28.5.2010 09:06


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 13.6.2010 22:31
Příspěvek #88


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Hele - chápu to správně - dostanu náhradu, za nedošlé 2 objednávky, ale pokud chci bezpečnější dopravu, tak musím zapltit ?

" We can give you a replacement for your 2 orders at cost price but if you choose a more secure method of shipping you would need to pay for that. "

Pokud ano, tak všichni kteří měli objednáno, nechť napíšou jestli nastala nějaká změna.

Tento příspěvek byl editován Vědátor: 13.6.2010 22:40


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 14.6.2010 07:20
Příspěvek #89


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



Tož tak mně vlastně už ani o ty XR-E NW nejde, už je to out-dated smile.gif
Pokud by byl problém, tak bych zkusil vymyslet něco jiného.
PS: Gratuluji alespoň k tomuto!!! smile.gif

Tento příspěvek byl editován Marcio: 14.6.2010 07:20


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 18.6.2010 08:31
Příspěvek #90


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Tak teď mě dostali - náhradou mysleli 25% slevu. Objednávky při poštovném zdarma nejsou pojištěné, takže mi můžou dát jenom slevu. Nemáte někdo nápad jak to řešit ? Mám v tom hromadu peněz angry.gif


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcio
příspěvek 18.6.2010 08:50
Příspěvek #91


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 224
Registrován: 7.8.2008
Člen číslo: 118



Kup něco, co dobře rozprodáš za vyšší cenu např. na Aukru. Tím kompenzuješ ztrátu...


--------------------
Na počátku byla tma... 2.Sam.22,29
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 18.6.2010 09:02
Příspěvek #92


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(Vědátor @ 18.6.2010 09:31) *
Tak teď mě dostali - náhradou mysleli 25% slevu. Objednávky při poštovném zdarma nejsou pojištěné, takže mi můžou dát jenom slevu. Nemáte někdo nápad jak to řešit ? Mám v tom hromadu peněz angry.gif


tak im napis, ze aj taky cinan ako dealextreme.com posiela nad 20$ automaticky registered mail a stale zadarmo ... ze si si o nich myslel, ze su serioznejsi obchodnici ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dizi
příspěvek 18.6.2010 09:25
Příspěvek #93


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 231
Registrován: 20.1.2009
Bydliště: LM/BA
Člen číslo: 239



QUOTE(Vědátor @ 18.6.2010 09:31) *
Tak teď mě dostali - náhradou mysleli 25% slevu. Objednávky při poštovném zdarma nejsou pojištěné, takže mi můžou dát jenom slevu. Nemáte někdo nápad jak to řešit ? Mám v tom hromadu peněz angry.gif

A majú/mali to niekde napísané? Ak nie, tak by s tým mohol niečo spraviť PayPal...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 18.6.2010 09:30
Příspěvek #94


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



PayPal už nic - je to víc než 45 dnů od zaplacení.

Musím z nich vytlačit větší slevu a zkusit to udělat podle Marcia. Ono tady z fóra v tom lidé nemají až tolik peněz zato moji kámoši do toho vrazili znatelně víc ..

Třeba je nějak ukecat, že jako obchodníci mají právo na ztráty a že to nebylo pojištěné to je jenom jejich chyba, protože pojištění stojí pakatel že ..

Srovnávat je s DX asi nepůjde, protože HP mají trochu jiné ceny balíků že .. Ale mohli by být více seriózní no ..

Pokud by měl někdo cestu do Austrálie, tak bych mu přihodil několik molotovů biggrin.gif

Tento příspěvek byl editován Vědátor: 18.6.2010 09:31


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dizi
příspěvek 18.6.2010 09:50
Příspěvek #95


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 231
Registrován: 20.1.2009
Bydliště: LM/BA
Člen číslo: 239



Tak napíš svoj príbeh na CPF... neviem, či tam niekto z Cutteru chodí, ale reklamu by mali slušnú smile.gif
A čo sa týka komunikácie s Cutterom, tak im napíš napríklad, že si čakal serióznejšie jednanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 18.6.2010 10:50
Příspěvek #96


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Dost prekérní situace...

Chápu, že to nebylo pojištěné, když je poštovné zdarma, tak to prostě pošlou tím nejlevnějším způsobem...

Poslali ti z Cutter alespoň nějaký podací lístek, nebo jiný důkaz, že to vůbec poslali? Nějaké potvrzení určitě musí mít, pokud ho nemají (nebo nechtějí poslat), tak to jen svědčí o bordelu na jejich straně. Možná, že ti balík vůbec neodeslali... (netvrdím, že úmyslně, ale třeba prostě došlo k nějaké chybě...)

Asi bych je upozornil, že nejsi spokojený s řešením situace a se svými zkušenostmi se hodláš podělit na CPFM. Mají na to přímo určenou Jeers sekci.

Dej dohromady přesný popis situace, kdy jsi objednal, kdy jsi se začal po zboží shánět, co ti odpověděli atd. A pak na to téma dej odkaz třeba sem, ať si případní zájemci dávají pozor.



--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 18.6.2010 11:19
Příspěvek #97


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Dobré vědět kam psát - asi něco sesmolím a hodím to tam.

Tak potvrzení - poslali mi scan jejich denníku, kde je seznam všech balíků co ten den poslali a ještě nějaký scan z jejich pošty - z toho se ale nedá vyčíst jestli posílali můj balík. Nechal jsem si poslat 2 balíky - jeden z GB a druhý pro mě a kámoše abych to nějak urychlil. První balík z GB byl hned BO, protože tam chyběla jedna optika. Tak jsem jim napsal ať pošlou první balík a optiku ať hodí do druhého. Snad za dva dvy byly balíky odeslány což mi přišlo divné, ale možná to měli objednané už delší dobu že .. Chtěl jsem po nich čísla balíků co jim dala pošta abych je mohl přes jejich poštu dohledat. Ale napsali mi, že si to nepíšou. Dlouhou dobu mi psali ať čekám, že to je na cestě, že to třeba do Anglie šlo déle než 2 měsíce atd..

Potom jsem jim napsal jestli to nepůjde reklamovat. Jo a zpočátku jsem si psal se ženskou a potom mi začal odepisovat chlap. Zkusil jsem reklamaci na PayPalu, ale protože to bylo dávno po platbě, tak to nešlo reklamovat. Tak jsem napsal tomu chlapovi a na jejich platební mail. Dlouho nikdo neodpovídal, tak jsem napsal ženské, že mi nikdo neodpovídá a jestli mi nemůžou vrátit peníze. Vrátit prý nejdou, ale můžou mi nabídnout náhradu v původní ceně - viz příspevek výše. Ptala se jak chci zalatit já napsal přes PayPal, myslel jsem si, že to bude jenom za to poštovné že.. Potom mi poslala v PDFku sloučené obě objednávky, kde byla sleva 25% a psala, že jim mám poslat peníze na PayPal. To jsem jí napsal, že jsem to pochopil tak, že budu platit pouze za dražší poštovné. Ona mi napsala že poštovné zdarma nebylo pojištěné a že mi můžou nabídnout jenom slevu - "We did not have the order insured as it was shipped free of charge so if you would like replacements we can offer only at reduced cost." ..

takže tak. Zkusím jim napsat, že jsem si myslel, že budou serióznější a informuji je o možném zveřejnění situace na CPFM


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 18.6.2010 11:25
Příspěvek #98


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



hlavne im niekolkokrat zopakuj, ze ti nedali ziadne potvrdenie z posty a ty nemas ziadnu istotu ci to vobec poslali a ci nie je chyba u nich ...

je to divne, ze zasielky nad 100$ uz neposielaju automaticky ako registered ... je to predsa len dost penazi ...

Tento příspěvek byl editován pepko: 18.6.2010 11:26


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 18.6.2010 11:28
Příspěvek #99


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Potvrzení zřejmě nebude, protože balíky AirMail, kterým to posílali můžou házet do poštovních schránek na ulici ..

No myslím si, že by je to až tolik nestálo ..

Tento příspěvek byl editován Vědátor: 18.6.2010 11:28


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 14.7.2010 09:36
Příspěvek #100


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Problém je zdá se vyřešen - balíky se jim vrátily, takže mi je pošlou znova. Jenom se obávám toho, že nebude možnost změny jejich obsahu sad.gif

Odesláno 26.2.

Tento příspěvek byl editován Vědátor: 14.7.2010 09:59


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stránky V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.4.2024 - 02:29