IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

16 Stránky V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Historky s FL, ... podělte se o své zážitky
Dejw Cz
příspěvek 4.2.2011 11:10
Příspěvek #21


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



Je velká škoda, že nejsem tak o 10 let mladší s dnešními znalostmi a zkušenosmi a FL smile.gif. Bylo by mi 9 a všechny ty školy v přírodě a letní tábory... hmm.... to by bylo něco. Když si vzpoměnu jak všechny děti včetně mě jsme měly kdejaký žárovkový svítilny se kterejma někam jít byl adrenalin jak blázen. A to když někdo měl svítilnu kde byla jedna nebo dvě klasický LEDky za 10Kč tak to byl borec. smile.gif no vrátit se do toho věku s dnešníma svítilnama tak to by na nás všichni čuměli biggrin2.gif, uplě vidím ty vyjevený výrazy spolužáků a kamarádů a hlavně učitelů a vedoucích nad těma FL. Nedovedu si představit jak jsem někam mohl jít s nějákou klasiickou komunistickou svítilnou s žárovkou a ještě s tím, že jsem neměl záložní zdroje a náhradní žárovku. biggrin.gif
Jó to by bylo něco! cool.gif

Tento příspěvek byl editován Dejw Cz: 4.2.2011 11:13


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kenobi
příspěvek 4.2.2011 12:05
Příspěvek #22


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 69
Registrován: 8.3.2009
Bydliště: Tábor
Člen číslo: 282



Ttak to není problém ani dnes.
Moje holky (7 a 11), vozí na tábory tyto svítilny už asi 2 roky.

http://www.dealextreme.com/p/police-5w-lux...-x-c-cell-10420

Kupoval jsem je u nás v Táboře u vietnamců asi za 190kč, což mi připadlo jako dobrej kauf v té době.
Pro děcka super svítilna hlavně výdrží a typem baterií.Dává to tak do 100lumen odhadem.Všichni prý civěli a svítilny si od nich půjčují hlavně vedoucí :-)


--------------------
May the Light be with you...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skeidži
příspěvek 4.2.2011 12:19
Příspěvek #23


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 339
Registrován: 18.8.2010
Člen číslo: 699



Já myslím, že by to nebylo moc dobrý. Strašně by se to zkoumalo, co to vlastně máš a kdes to vzal a jak to funguje... Možná by na tebe přijela mrknout i armáda. (Minimálně bys tam byl za mága s nadpřirozenou mocí/kouzelnou svítilnou.)
A nakonec by tě třeba upálily za čarodějnictvý. biggrin2.gif
Mě je 23 a taky jsem jezdil na tábory a jiný akce s Bludičkami?, které svítily málo, krátce a nejistě, ale zase to mělo tu správně napínavou atmosféru. Kdybych tam tehdy vypustil třeba 250lm, tak by bylo po dobrodružství. wink.gif
Vzpomínám si, jak tam jeden rok přijel kamarád s takovou oranžovou plastovou svítilnou, která moc nesvítila, ale byl to solidní thrower... Prostě jsem ji musel taky mít. A tak jsem si ji koupil hned pár dní po táboře. Jó to byly časy. rolleyes.gif



--------------------
Fenix: E05 Zebra: SC50W Convoy: C8 DD XP-G2.
Charger: LiitoKala Lii 100
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejw Cz
příspěvek 4.2.2011 13:08
Příspěvek #24


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



Samozřejmě tu atmosféru to mělo hodně napínavou s bludičkami, to je fakt, ale právě by šlo o to tam vypustit z ničeho nic alespoň těch 500lm. biggrin.gif
Chtělo by to si někde vyhlídnot nějákej tábor a někdy večer v čase kdy děti ještě nebudou spát nebo se budou chystat někam ven tak tam jen tak projít s nějákym výkonějším FL třeba s mím Fenixem TK35 na 820lm. biggrin.gif To by byly pohledy. smile.gif

Někdy si asi opět vložím baterie do svojí staré MY DAYky a půjdu jen s ní někam do tmy smile.gif, to bude něco až uvidím že nic nevidím. smile.gif

Tento příspěvek byl editován Dejw Cz: 4.2.2011 13:09


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 4.2.2011 13:18
Příspěvek #25


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



to je super nápad, hned, jak budu na baráku v Trhových Svinech, tam leží plochá MyDay na lednici, tak s ní půjdu stezku odvahy. A potom stačí spustit cokoliv na klíčích a můžu říct - that made MyDay biggrin2.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wooferx
příspěvek 4.2.2011 16:23
Příspěvek #26


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 343
Registrován: 26.11.2009
Bydliště: Liberec
Člen číslo: 465



Parádní téma, zde se člověk opravdu pobaví smile.gif Možná by nebylo špatné založit podobné vlákno, kde by kdo chce napsal jeho začátky s FL, jak se k ním dostal a co považoval za první pořádné světlo... smile.gif Pokud už tady teda takové vlákno není (proto si ho netroufám zakládat).

To ultim: To je teda síla, já jsem naštěstí takové odpůrce FL ještě nepotkal, nebo to alespoň nedali najevo. Spíš naopak mám zkušenosti s kladnými reakcemi. Většinou jsou lidi v údivu a případně se ptají, kde a za kolik se podobné svítilny dají sehnat. Trochu je pak ale opaří cena, i 500 Kč jim přijde za svítilnu moc smile.gif Potěšená byla třeba i babička když jsem jí dal asi 30 lumenové noname prdítko z aukra a libuje, si jak silně svítí smile.gif

Dawe Cz: Já si teda myslím, že silnější světlo na podobných školních akcích v rukou nerozumného, kdo by pak šajnoval lidem v noci do očí, by naopak bylo spíše na škodu. Živě si vybavuji, jak koncem základky někdo měl na školním výletě jedno z prvních laserových ukazovátek od vietnamců a svítil tam lidem do očí, než mu ho zabavila učitelka... Natož silný FL nebo nedej bože dnešní výkonný laser. Naštěstí vyšší cena tyhle puberťáku asi odradí. Ti si raději koupí mobil nebo jiné "zbytečnosti" smile.gif

Přidám taky nějakou historku:
Jednou jsem takhle dorazil na akci na VŠ kolejích, sešli jsme se v jakémsi baru, který byl osvětlen UV světlem, což není zrovna můj vkus, ale přežiju to. Jelikož jsem ale celý den skoro nejedl, tak jsem si objednal k pivu i jídlo, ale stolovat v tom slabém UV, bylo pro oči opravdu nepříjemné, řekl bych tak na zkažení zraku. Tak jsem vytáhl z kapsy Auroru s P7, rozsvítil a položil ji na stůl reflektorem směrem nahoru a pod příjemným, jasným světlem jsem si vychutnal svoje jídlo smile.gif Všichni samozřejmě koukali, nejvíc zírala servírka smile.gif Každý si svítilnu samozřejmě musel osahat, a i když jsem všechny varoval, tak některým to nedalo a museli se podívat na rozsvícenou LED biggrin.gif Nevím proč má každý neosvícený tendenci dívat se do zdroje světla smile.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 4.2.2011 16:46
Příspěvek #27


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Tak já mám relativně čerstvou historku. To takhle jednoho večera přijedu z Prahy, že konečně hodím do Romisena RC-T5 XM-Lka... seru se s tím půlku večera, kdy mě to chvilkama fakt neskutečně sejří - pak to dobastlím a funguje.. Takže, šel jsem vyzkoušet se psem na pole, jak to svítí.. Oblíknu se a vyrazím za roh baráku. Všude tma, tak to rozsvítím..
MRD. Rozsvítil jsem Romíka nějákýmu chlapovi v autě asi z 1metru přímo do obličeje.. Seděl v autě, kde nikde nikdo nestojí a nešel vůbec vidět.. Jeho výraz byl k nezaplacení.. Tvářil se asi tak, jako když by ho ženská kousla do bimbase.. biggrin.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ultim
příspěvek 4.2.2011 17:19
Příspěvek #28


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



QUOTE(mickielli15 @ 3.2.2011 22:27) *
smile.gif jojo, ono si to dělá někdy reklamu samo... ale je nás pořád brutální menšina, tak je kam "zasévat", a mě to tak i vyhovuje wink.gif


Tak a nebylo by lepsi, mensinou i zustat? Zavrit forum a "odejit" do pozadi jako nejaky tajny spolek? Vis jako svobodni zednari.
Takhle by se dalo rict,ze mame moc nad svetlem a "oni" ne,ale az vsem nakoupime z KD Tank007,tak uz nebude zadny neosviceny a budem zase jenom bezni lide.
Premyslejte o tom cool.gif

Tento příspěvek byl editován ultim: 4.2.2011 17:29


--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 4.2.2011 17:26
Příspěvek #29


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



zajtra / TV JOJ o 20:15 wink.gif

ale to uz sme OT

Tento příspěvek byl editován m@roš: 4.2.2011 17:27


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 4.2.2011 17:31
Příspěvek #30


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Ultime:
Nikdo "normální" si nekoupí světlo za 500,- nebo cokoliv ze zahraničí.. Když někomu řeknu: "Kup to a to na dealextreme, poštovný je zadara", tak dotyčnej kroutí hlavou a neobjedná nic.. nevím jak jsou na tom slováci, ale v česku si každej mele tu svou a téměř nikdy nedává na radu druhého.. smile.gif Proto za 10 let, možná budou mít lidi běžně v rukou bludičku s 100lm, ale my - menšina - budeme běhat se světly >10.000lm.. smile.gif


/// m@roš: Tenhle film jsem "bohužel" viděl.. biggrin.gif Byl bych sprostý, když bych popsal můj názor.. biggrin.gif

Tento příspěvek byl editován HentaiRush: 4.2.2011 17:32


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
boceli
příspěvek 4.2.2011 17:36
Příspěvek #31


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 158
Registrován: 29.8.2008
Člen číslo: 126



No skeidži mě nahrál svým příspěvkem se Zebrou a autem...
Jak vstanu(za tmy), tak nasadím Zebru a svítí mi pod ruce, pod nohy i na to škrábání skla u auta-i když autem jezdím výjimečně.Jen ji po nasednutí za volant občas zapomenu vypnout a divím se co za blbce mě to tak brzo ráno oslňuje ve zpětném zrcátku xenonama...
Teď už teda vím a nedivím se-jen prostě vypnu Zebru....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ultim
příspěvek 4.2.2011 17:46
Příspěvek #32


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



QUOTE(HentaiRush @ 4.2.2011 17:31) *
...Nikdo "normální" si nekoupí světlo za 500,- nebo cokoliv ze zahraničí...


A to je jeste za 500 malo,to je tak na toho zoom Tanka007. Me se taky lidi obcas ptaji,nebo jim sam z vlastni vule neco ukazuju,ale jak pride na nakupovani,tak hotovo.
"Ja si nic z ciny kupovat nebudu." "Tak jdi na LEDSHOP.CZ/SVITILNY.EU/KRONIUM.CZ" Tam vidi ceny 2999kc a to uz je po sleve a hotovo.
Takze mas pravdu,vzdy budem asi tak trochu vyjimecni flasholici.


--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 4.2.2011 18:28
Příspěvek #33


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 973
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif
QUOTE(HentaiRush @ 4.2.2011 16:46) *
Tak já mám relativně čerstvou historku. To takhle jednoho večera přijedu z Prahy, že konečně hodím do Romisena RC-T5 XM-Lka... seru se s tím půlku večera, kdy mě to chvilkama fakt neskutečně sejří - pak to dobastlím a funguje.. Takže, šel jsem vyzkoušet se psem na pole, jak to svítí.. Oblíknu se a vyrazím za roh baráku. Všude tma, tak to rozsvítím..
MRD. Rozsvítil jsem Romíka nějákýmu chlapovi v autě asi z 1metru přímo do obličeje.. Seděl v autě, kde nikde nikdo nestojí a nešel vůbec vidět.. Jeho výraz byl k nezaplacení.. Tvářil se asi tak, jako když by ho ženská kousla do bimbase.. biggrin.gif


uz sa pol minuty valam od smiechu...

Tento příspěvek byl editován ivan: 4.2.2011 18:31


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 4.2.2011 22:43
Příspěvek #34


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Dejw Cz @ 4.2.2011 13:08) *
Samozřejmě tu atmosféru to mělo hodně napínavou s bludičkami, to je fakt, ale právě by šlo o to tam vypustit z ničeho nic alespoň těch 500lm. biggrin.gif
Chtělo by to si někde vyhlídnot nějákej tábor a někdy večer v čase kdy děti ještě nebudou spát nebo se budou chystat někam ven tak tam jen tak projít s nějákym výkonějším FL třeba s mím Fenixem TK35 na 820lm. biggrin.gif To by byly pohledy. smile.gif

Někdy si asi opět vložím baterie do svojí staré MY DAYky a půjdu jen s ní někam do tmy smile.gif , to bude něco až uvidím že nic nevidím. smile.gif


Zkus takovouhle MyDay biggrin2.gif a uvidíš ty reakce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dejw Cz
příspěvek 5.2.2011 16:29
Příspěvek #35


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 172
Registrován: 29.9.2010
Bydliště: Krupka (u Teplic)
Člen číslo: 731



QUOTE(Tommu @ 4.2.2011 22:43) *
Zkus takovouhle MyDay biggrin2.gif a uvidíš ty reakce.


Jo tu už jsem viděl (na obrázcích)... a totálně mě to rosekalo. Fakt to není blbej nápad dát do nějký starý plechový svítilny jednu P7, SST-50, XM-L či něco podobnýho a pak to někde vytasit. smile.gif Všichni by čekali že s tím sotva něco uvidí a ejhle ono to osvítí půlku lesa. biggrin.gif


--------------------
Olight S20 Baton (XM-L)
Fenix TK35 (XM-L)
Solarforce L2r (R2), L2p (3W IR dropin)
Noname ZOOM cca 300lm
SD Laser 301 (zelený, 100mW, již bez focusu)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 5.2.2011 22:35
Příspěvek #36


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Jednu taku my-dayku mam prerobenu (podla navodu v ABC) na "testerku". A donedavna sluzila ako pohotovostny "merak" v aute.
Teraz lezi v skrini nevyuzita, asi spacham podobny bastl, aj ked uz je prerobena na 4xAA.


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 6.2.2011 00:23
Příspěvek #37


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



QUOTE(m@roš @ 5.2.2011 22:35) *
asi spacham podobny bastl, aj ked uz je prerobena na 4xAA.

Nač zatracovat 4xAA... Eneloopy ti uživí SST90 v pohodě..


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 6.2.2011 01:51
Příspěvek #38


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Nezatracujem... Len konstatujem, ze liionku tam pchat nebudem..


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 6.2.2011 12:51
Příspěvek #39


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(m@roš @ 6.2.2011 01:51) *
Nezatracujem... Len konstatujem, ze liionku tam pchat nebudem..

Naopak, 4xAA je výborné řešení pro SST-90. Docela mě to inspirovalo, že to na to asi předělám. Pak by mohla být ta ledka připojená direct a poteče tam snad i o dost větší proud než z toho 4,2A driveru.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 7.2.2011 00:05
Příspěvek #40


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 973
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



vyborne tema...uz som to chcel davno zalozit...pridam aj ja svoju historku.isiel som s babou a kamosom pozriet nedaleko blavy nejake vojenske pozostalosti.ale sme sa zdrzali v jednej krasnej krcmicke.no a zacalo sa stmievat,co je v poslednej dobe moment,na ktory sa tesim ako upir....pojdem si ale nie cicat krv,ale svietit.bohuzial,nebolo cim.sadol som si spolocensky unaveny na zabradlie jedneho rybnicka,co tam vedla krcmy je a jak si tak sedim a kukam do blba...zrazu čľup...a bolo to...
to som este nevedel,co ...zrazu kamoska ze-jezis maria,nieco ti vypadlo z vacku do vody...asi mobil..no a ja,som okamzite vytriezvel..zeby mi padol mobil,by mi nevadilo..lenze,ja som mal vo vacku nieco ovela cennejsie-ROMISEN RC-C8..chapete to??
niekolko minut predtym čľupom smile.gif som si hovoril,ze by som si ho mal dat niekam do puzdra..teda toho romisena...ale uz bolo neskoro..ano vazeni-moj tolko ocakavany Romisen rc-c8 bol v priebehu dvoch sekund v haji....vypadol mi do vody..s tymto som sa ale ja nemienil zmierit a napriek zime a obecenstvu,som zo seba zhodil skoro vsetko a podho do studenej vody..ani na chvilu som nevahal..bohuzial,ani dve hodiny badania nepriniesli ocakavany vysledok..Romisen rc-c8-vysneny lampas na dve rcrky,na jednu 18650 a dokonca na tri aaa-bol v cudu...ano,je to tak.a takto to aj zostalo...prehladal som vsetko-ale romisena nikde.nemam na to vysvetlenie..bud mi ho nieco stihlo zozrat alebo mi ho stipol vodnik..neviem...ale fakt je,ze som bol z toho uplne mimo...okamzite som padil domov k pocitacu a objednal dalsi..a na ten uz dam pozor..takze vazeni-bacha na svoje lampase... smile.gif

Tento příspěvek byl editován ivan: 7.2.2011 00:07


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Stránky V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 15:42