IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> MAGICSHINE1200
Martin
příspěvek 12.3.2011 09:21
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Tak na tohle je opravdu potřeba nové vlákno-pozor na něj!!!! http://www.dealextreme.com/p/mj-850-ha-iii...t-2-32650-44966 Z pěti kusů individuálně dovezených(asi z DX-ale blbě jsem poslouchal) čtyři nefungují !!!Ale ted to nejlepší-po reklamaci překvapující reakce-bez problémů vráceny peníze a jako bonus je zpět nechtějí:-))) Takže náhoda tomu chce,že jsem dostal dva kousky na pitvání a bastlení a to mě přivádí k dotazu:co za driver by jste doporučili? a to jsou dvě varianty-buď to nechám na ty dva buřty(8,4V) nebo bych potřeboval aby to zvládlo alespoň 17V-jinak žádné přepínání modů-to je pro děti:-) Jinak je to pěkný macek a jak se dostanu do elektroniky tak snad najdu ašíbku a dám vědět:-)))Díky za rady
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HentaiRush
příspěvek 12.3.2011 10:32
Příspěvek #2


Místní maskot
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 007
Registrován: 22.8.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 124



Nechtěl bys jeden kus prodat? smile.gif Docela dost se mi to líbí.. smile.gif


--------------------
"The Grill" ~800W of pure madness....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sinty
příspěvek 12.3.2011 11:11
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 130
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Mladá Boleslav, Zlín.
Člen číslo: 9



Také bych měl o jeden kus zájem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 12.3.2011 12:45
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Taky bych jeden vzal smile.gif


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 12.3.2011 12:52
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Chlapáci bídný-ty dvě si zničím sám,ale jak už jsem v SZ psal Petrs-ovi tak ještě určitě dvě má onen kolega od kterého jsem je dostal:-)))
(takže má náskok) Do SZ vám pošlu na něj kontak a zkuste se domluvit....Ale kurňa-co takhle mi pomoct s výběrem driveru????

Jen doplním,že se nenechte zblbnout cenou kterou tam inzeruje-bylo to v době kdy nevěděl,že jsou v háji....

Tento příspěvek byl editován Martin: 12.3.2011 13:18
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 12.3.2011 13:10
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Jinak se mi to povedlo rozebrat až k elektronice (je potřeba kus závitu29x1 a soustruh) a viditelně tam nic zničeného není...LED je v pohodě aku taky-tak jdu po selsku hledat chybku....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petrs
příspěvek 12.3.2011 15:24
Příspěvek #7


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 190
Registrován: 10.11.2009
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 447



V pondělí Václav jednu pošle (navrhl jsem litr) , po rozborce ji zkusím rozchodit.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 12.3.2011 15:51
Příspěvek #8


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Můžeš zkusit ten polskej driver. Prý teď upgradují tu 5A verzi až na 7A a měla by se zlepšit i účinnost.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 13.3.2011 00:54
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(jirik @ 12.3.2011 15:51) *
Můžeš zkusit ten polskej driver. Prý teď upgradují tu 5A verzi až na 7A a měla by se zlepšit i účinnost.


Už jsou upraveny, včera jsem už 10 ks objednal. Cena 62 polskych zlotych za 1 ks..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 6.7.2011 13:22
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Tak ve finále vše jinak...Protože by byl trabl dělat nějaký jiný spínač,tak jsem šel cestou výměny driveru za originál z dovozu z Ukrajiny(mimo jiné-ten vopruz bych přál snad jenom Kalouskovi) a ejhle-parádně funguje...Tak až bude někdy výlet do tmy,tak dám rád ke srovnání-třeba sos mod je úplně úchylnej-chvíli slabě svítí a chvíli bliká:-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 19.6.2013 08:43
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Měl jsem chuť něco zase posunout a napadlo mě,že to odnese právě tahle svítilna...Takže místo SST 50 jsem tam dal http://www.fasttech.com/products/1609/1000...en-white-led-em a ejhle-po zapnutí svítila asi 2 sekundy a hup-už jen velmi slabě svítí bez ohledu na mody...Vím že SST50 jede na vyšším napětí,ale někde jsem četl (a už to nemůžu najít) že to při dobrým chlazení XML zvládne-tak asi ne....Nějaké nápady co s tím?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Petrs
příspěvek 19.6.2013 09:25
Příspěvek #12


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 190
Registrován: 10.11.2009
Bydliště: České Budějovice
Člen číslo: 447



Dal jsom do ní XM-L na médi a na suchu zatím funguje normálně.Při nižším proudu z acu,svítí víc než s SST-50.V sobotu jde pod vodu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 19.6.2013 11:27
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



No to záleží, ale jestli do ní opravdu teklo 5A, tak to nemusela přežít. Kdyby byla na direct Cu staru tak jo, ale jinak se to ani vzhledem k účinnosti nevyplatí.
Koukni tady na ty grafy od Mike smile.gif http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtopic=886

Další věc je, jestli není chyba ve driveru....

Tento příspěvek byl editován Benik3: 19.6.2013 11:34
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 19.6.2013 11:33
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



já som mal DD z panasonic 3100mAh a 6,4A a trvalo som s tím svietil a bola to T6ka na AL 20mm star
nemohol odhoreť driver?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 27.6.2013 08:05
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Tak dostal jsem se k tomu až včera a zdravé nasrání-výkon pohání...Prostě jsem risknul oběť další ledky a ejhle-ono to svítí!!! Takže driver to přežil-i když?svítí jen Hi- Mid což by tak úplně nevadilo,ale mám strach aby tam v mezipolohách přece jen něco neteklo(proud:-)) Sice jsem nic nenaměřil,ale tohle magnetické přepínání je ošidné a to mě vede k dalšímu trablu-tohle konkrétní světlo bylo utopené asi měsíc v cca 10metrech a i když do něj nenateklo,tak lehce nakvetl magnet a rozhodně už nemá sílu co měl...Párkrát se mi sice povedlo zapnout i diskotéku,ale vždy jen při hodně pomalém otáčením...Nestihl jsem to vyzkoušet jiným magnetem a hlavně mě to nenapadlo...:-( (pít se nemá děti!!!)
A trochu toho bahna na číňana-blbové si pro upevnění LED udělají i závity,ale šroubky tam nedají!!!To možná byl problém proč jsem jí usmažil ,protože byla dotažená jen reflektorem a ten díky zahloubení v chladiči asi nedotlačil dobře ledku...Jinak svítí na Mid stejně jako SST50 na max a na Hi výrazně lépe...:-) Nemáte někdo tip na driver s magnetickým zapínáním,ale klidně jen on-off a 3A-ideální by bylo kdyby zvládal i vyšší napětí-cca 17V ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 28.6.2013 13:32
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Martin @ 27.6.2013 09:05) *
Tak dostal jsem se k tomu až včera a zdravé nasrání-výkon pohání...Prostě jsem risknul oběť další ledky a ejhle-ono to svítí!!! Takže driver to přežil-i když?svítí jen Hi- Mid což by tak úplně nevadilo,ale mám strach aby tam v mezipolohách přece jen něco neteklo(proud:-)) Sice jsem nic nenaměřil,ale tohle magnetické přepínání je ošidné a to mě vede k dalšímu trablu-tohle konkrétní světlo bylo utopené asi měsíc v cca 10metrech a i když do něj nenateklo,tak lehce nakvetl magnet a rozhodně už nemá sílu co měl...Párkrát se mi sice povedlo zapnout i diskotéku,ale vždy jen při hodně pomalém otáčením...Nestihl jsem to vyzkoušet jiným magnetem a hlavně mě to nenapadlo...:-( (pít se nemá děti!!!)
A trochu toho bahna na číňana-blbové si pro upevnění LED udělají i závity,ale šroubky tam nedají!!!To možná byl problém proč jsem jí usmažil ,protože byla dotažená jen reflektorem a ten díky zahloubení v chladiči asi nedotlačil dobře ledku...Jinak svítí na Mid stejně jako SST50 na max a na Hi výrazně lépe...:-) Nemáte někdo tip na driver s magnetickým zapínáním,ale klidně jen on-off a 3A-ideální by bylo kdyby zvládal i vyšší napětí-cca 17V ?


Obrať se na Vědátora, ať Ti upraví Blavedu V33LMH. Místo procesoru se tam dají dvě Hallovy sondy a je to :o) Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 18.8.2013 09:46
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Tak už mě tenhle typ světla začíná prudit...Nové trable-u jednoho přestalo fungovat zapínání a protože už jsem si užil s tou elektronikou dost,tak jsem řešil,že s ní fláknu o zeď a zase něco zbastlím a ejhle-on prostě uhnil magnet!!!(trochu má nárok-ta moje můra ho ztratila na Orlíku a našli jsme ho až po měsíci)
Takže sháním něco takového - http://dx.com/p/5-x-0-8mm-ndfeb-neodymium-...-100-pcs-217900 jen původní rozměr je 5x1mm nemáte to někdo doma?Nebo nemáte někdo tip kde ho seženu a nechce se mi moc čekat...:-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 18.8.2013 12:51
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Neodymy mam 10x1, pokud bys to nejak upravil, klidne mi hod do SZ adresu, nejake Ti klidne zdarma poslu :]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Martin
příspěvek 19.8.2013 08:17
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 220
Registrován: 14.3.2008
Člen číslo: 26



Hodnej chlap,ale upravit magnet jsem kdysi zkoušel a nefunguje to...:-) Asi tam dám provizorně kroužek z té své(stejně jí nepoužívám) a počkám si na http://unimagnet.cz/714-KT-05-01-N-samolepici.html Snad nebudou mít dovolenou...Stejně díky M
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 19.8.2013 09:48
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pokud by si byl z Prahy, tak by sis možná vybral tady.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
3 členů čte toto téma (3 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 09:45