IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zebra headlamp H-31, nova celovka
ivan
příspěvek 26.5.2010 10:52
Příspěvek #1


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 975
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



Ahoj.Vcera mi dosla konecne po dvoch mesiacoch cakania nova celovka od Zebralight-H-31.
Dnes sa pokusim vykon natocit kamerou a dat to na youtube.Sorry,ale nie som ziadny odbornik,aby som tu vypisoval nejake technicke parametre a podobne.Cize len zhruba:
Uz to nie je ta stara dobra farebna krabicka,ale obycajny hnedy karton,na ktorom je nalepka Zebralight..dost som kukal,ze co to je preboha..Aj dalsie -starsie typy prisli uz len v takomto obycajnom baleni...smile.gif
Co ma sklamalo,balenie neobsahuje reflexny gumeny drziak na popruh,ale len jeden-cierny,nejake nahradne o-kruzky-dokonca aj jeden fosforovy..
Kazdopadne,vyskusal som ju v uplnej tme na jednu aw rcr,plne nabitu a je to uzasne...myslim,ze najsilnejsia Zebricka zatial..Aj ked,oproti H-30 ju uz na hlave citit....Je tazsia prirodzene..A vdaka chladeniu nehreje ani tak ako som cakal.Kazdopadne,paradny vykon.
Vecer skusim uz pridat nejake video.
Ovladanie je klasicke-pridrzanim spinaca sa opakuju 3 zakladne rezimy.Celkovo ich je 6.3 zakladne a 3 podrezimy.
Ak vo vybranom rezime stlacime spinac rychlo este raz-prejde do podrezimu.
Po vypnuti sa celovka zapne vzdy v strednom rezime.
Tu je nejake video:
http://www.youtube.com/watch?v=n67CFnHjUPQ...player_embedded

H31,H30.

Tento příspěvek byl editován ivan: 26.5.2010 12:31
Přiložený náhled(y)
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek


Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
Přiložený obrázek
 


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 26.5.2010 14:33
Příspěvek #2


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



no vidím že Zebralajťáci zase odviedli kus dobrej práce. len ma tam trochu irituje tá nakrivo mountnutá ledka rolleyes.gif
čo tak popísať rozloženie svetla? ten reflektor vyzerá dosť plytko, halo je asi široké, čo hotspot? ... ten biely krúžok pri tailcape je fosforový?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lucky
příspěvek 26.5.2010 15:53
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 188
Registrován: 21.8.2008
Bydliště: Trnava a okolie; Smolenice
Člen číslo: 123



QUOTE(suivant7 @ 26.5.2010 15:33) *
no vidím že Zebralajťáci zase odviedli kus dobrej práce. len ma tam trochu irituje tá nakrivo mountnutá ledka rolleyes.gif
čo tak popísať rozloženie svetla? ten reflektor vyzerá dosť plytko, halo je asi široké, čo hotspot? ... ten biely krúžok pri tailcape je fosforový?

pekna praca, na h501-tke sa mi paci ze sa da zapnut v low podrzanim a kratkym v high rezime


--------------------
na ceste: nic nove V mojej zbierke: Fenix: L1D xr-eQ5, LD10 Q5, L2D xr-eQ5, LD15 xp-e r4, Zebra H501, Fenix HM-61R Amber, Fenix BC-21R, broky eneloop 2000 a nabijacky brokov Voltcraf CM420, Voltcraft IPC-1, Fenix ARE-X1 Predane: Eastward YJ J06 xm-l, Tesco 2Dq5wc, Fenix MC10 GD+, Fenix LD15, Nitecore EZAA xp-g r4 5b1, Ultrafire C2 (MC-E), Smallsun ZY-C85, 3xRomisen L-C030, Fenix L1D CE, E01 nichia GS znicene: Akoray K-106, bastl 2x parkovacky T10 - cree Q5vratene: Nitecore D10 (2x reklamacka, ale mozno to skusim do tretice)
"je lepšie 1 krát vidieť ako 100 krát počuť ..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 26.5.2010 16:42
Příspěvek #4


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



QUOTE(suivant7 @ 26.5.2010 15:33) *
len ma tam trochu irituje tá nakrivo mountnutá ledka rolleyes.gif


Podle tech fotek bych rekl, ze je mountnuta dobre. A samotna konstukce ani nic jineho neumoznuje. Pokud neni fotka udelane presne kolmo na LED, tak to muze byt matouci.

QUOTE(Lucky @ 26.5.2010 16:53) *
pekna praca, na h501-tke sa mi paci ze sa da zapnut v low podrzanim a kratkym v high rezime


Myslim, ze H31 funguje stejne.

CODE
From Off:
*Short click turns on the light to High (H2) instantly. Click again quickly to cycle from High to Medium, and Low.
*Press and hold to cycle through Low, Medium and High, release to set.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 26.5.2010 20:35
Příspěvek #5


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 975
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(suivant7 @ 26.5.2010 15:33) *
no vidím že Zebralajťáci zase odviedli kus dobrej práce. len ma tam trochu irituje tá nakrivo mountnutá ledka rolleyes.gif
čo tak popísať rozloženie svetla? ten reflektor vyzerá dosť plytko, halo je asi široké, čo hotspot? ... ten biely krúžok pri tailcape je fosforový?


ano,je fosforovy.


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 27.5.2010 09:14
Příspěvek #6


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 975
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



QUOTE(suivant7 @ 26.5.2010 15:33) *
no vidím že Zebralajťáci zase odviedli kus dobrej práce. len ma tam trochu irituje tá nakrivo mountnutá ledka rolleyes.gif
čo tak popísať rozloženie svetla? ten reflektor vyzerá dosť plytko, halo je asi široké, čo hotspot? ... ten biely krúžok pri tailcape je fosforový?


ledka je uplne rovno v strede!!!


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
suivant7
příspěvek 27.5.2010 10:15
Příspěvek #7


Flashaholic wixii ;)
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 858
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Trenčín
Člen číslo: 7



nehovorím že je mimo stredu reflektora, ale že vyzerá ako pootočená, ... no a nezdá sa mi to ako optický klam. vážne je rovno?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 27.5.2010 10:24
Příspěvek #8


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 975
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



jaj tak...tak sme sa zle rozumeli..ano,mas pravdu.ledka je tak nejak nakrivo...pootocena.aj niektore ine moje svietidla to tak maju,napr.Anglelight od Fenixu..
ano,je pootocena..dovod ale fakt neviem.


--------------------
EDC-Wurkkos TS22 nw,Wildtrail WT3M,Sofirn SC32 XHP.70.3 nw
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 28.5.2010 10:49
Příspěvek #9


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



To je přece úplně jedno jestli je nějak pootočená smile.gif Na světelný kužel to nemá vliv.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 22.6.2024 - 03:32