IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> multiled P4/Q5 nebo P7 světla? Konkurence pro T700, výběr výkonné svítilny
mickielli15
příspěvek 1.9.2008 14:59
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Ahojte, chtěl bych se zeptat kohokoliv, kdo má nějakou znalost nebo vlastní nějaké led světlo o jaké mi jde (viz níže), zda byste mi neporadili. Já osobně mám L2D Q5 a zacházel jsem s ním opravdu hrozně, ale ona drží :-) Ale s jídlem roste chuť a nyní stojím před dilematem. Moje požadavky:

1)- Reflektor - tíhnu spíše k OP, hladký reflektor mi moc nesedí, takže ne vyložený thrower, ale určitě ne bez hot spotu.

2)- Výkon - Rozhodně nechci jít pod 500lm, buďto mi to vychází na multi led (nejlépe Q5/R2), nebo na nějaké P7 světlo s OP.

3)- Baterie a výdrž - je mi jedno, na kolik a jakých baterií to bude, je mi jedno, jak dlouho na baterie vydrží (minimum je pro mne ale přeci jen aspoň 45 minut)

4)- Teplo - samozřejmě aby se dala svítilna udržet v ruce :-)

5)- velikost- miluju Solarforce T700, ale s 3x 18650 je to macek. Navíc už se přestává vyrábět, ale možná by se dala ještě sehnat. Tím chci říci, že se vlastně chci zeptat na alternativy za T700

Našel jsem spoustu světel, ale nevím, která je opravdu dobrá. Mě vlastně jde hlavně o výkon. Nechci do toho dát ale 300usd, jako za toto 3xQ5:
WolfEyes Storm 3xQ5

Od Wolfeyes je tu ještě Thunder 3xR2 (!!), za lepší cenu než STORM, bez nabíječky, to by myslím stálo za to otestovat!!! Zde je:
WOLFEYES THUNDER 3x cree R2 800+ lumens!

... ta má ještě sestru ve verzi 3xQ5, o trošičku levnější:
Wolf Eyes Thunder AX Q5 700+ lumen

... ale je to pořád dost drahé, že. No a pak nastupují levnější varianty.

Romisen RC-S5 3xQ5 - ta asi nedosahuje výkonu T700, ale je levná

UltraFire WF-600L 3Modes 3xcree - tam se mi nepodařilo zjistit typ CREE

UltraFire WF-700L 3-mode CREE 3xWCQ5 - taky nevím, co si myslet, ale 3x creeQ5 snad nebude slabé --?

Aurora AK-P7-3 SSC P7-C 5-Mode - tu si lidi docela chválí, ale nemám srovnání

.. napadá vás ještě něco? Nebo objednat nějakou modnutou MAG od elektrolumens? Mám dilema. Nevyznám se v P7 světlech, je jich teď moc, nechci koupit šmejd. Třeba MTE P7 má opravdu hroší halo ale v podstatě je bez hotspotu. To nechci.

Prosím poraďte, kdo tyto světla má, nebo měl, nebo kdo tomu rozumí, nechtěl bych šlápnout vedle. Díky za každý názor, třeba toto vlákno pomůže i jiným nerozhodnutým flashaholikům :-)


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 1.9.2008 15:38
Příspěvek #2


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Část těch světel jsme již testovati zde http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtopic=83

shrnul bych to asi takhle (kromě P7 magu jsem už viděl v akci všechny uvedené):

nejlepší dosvit: solarforce T700, P7 mag z elektrolumens s hladkým reflektorem, lumapower MVP

širší kužel: světla s P7 (kromě magu a zřejmě nadcházející solarforce T/L900), P7 světla mohou mít někdy drobnou koblihovou díru uprostřed, multiled s texturovaným reflektorem

nejlepší výdrž: P7 3D mag, T700, wolf-eyes Storm

výdrž jen kolem 1 hodiny: světla s P7 na 1x18650, lumapower MVP, většina multiled z DX.

kompaktnější rozměry: ssc P7 světla na 1x18650, wolf-eyes storm (krátký ale tlustý)

dobrá cena: samozřejmě světla z DX (ale u multiled můžou být problémy se spolehlivostí kvůli nezvládnutému chlazení)


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 1.9.2008 16:31
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Děkuju za rychlou odpověď!!!!

No, z těch dražších se mi líbí nejvíc T700, MVP a Thunder 3xR2. Z levnějších Aurora AK-P7-3 SSC P7-C 5-Mode a UltraFire WF-600L 3xcree

Vypadá to ale, že se možná vyplatí počkat na solarforce T900 P7, myslím, že Solarforce je už slušná firma a že by tu P7 neměla zkazit (snad).

Kdyby někdo narazil na něco nového, zajímavého, co by mělo 500+ lumens a 3xQ5/3xR2/P7, dejte vědět. Jde o to, že třeba u té Aurory váhám, ta by mi vyhovovala, ale nechci kupovat zajíce v pytli. Váhám i mezi tím, zda koupit více než dvakrát dražší kolegy, jako je připravovaná T900 P7 (ta asi taky nebude pod 100USD), nebo vzít tu auroru, nebo UltraFire WF-600L 3xcree. Mimochodem, pane administrárore JIRIK, nevíš, jaké LED má ta UltraFire WF-600L 3xcree?

No, trochu jsem se v tom zamotal, snad prominete, ale zároveň s tou mojí jsem slíbil kamarádovi, že mu koupím tu samou co koupím já, tak abych ho nezklamal :-) Snad existuje nějaký kompromis kvalita/zahřívání/dosvit/halo/VÝKON. Zdá se to možná protiřečné, ale dosvit/halo bych chtěl právě nějakou zlatou střední cestu.... nebo žeby LUMAPOWER DX-1 P7? No, už toho radši nechám, jdu zchladit hlavu.

P.S. JIRIK - prosímtě, kdybys měl chvíli času, mohl bys mi napsat Tvoje pořadí těchto svítilen, pokud by ses měl rozhodovat Ty? Moc mi to pomůže, protože Tvé preference jsou jaksi referenční pro spoustu lidí.

-WOLFEYES THUNDER 3x cree R2
-LUMAPOWER DX-1 P7
-T700
-UltraFire WF-600L 3xcree
-T900 P7 (pokud splní to co se od Solarforce očekává)
-Aurora AK-P7-3 SSC P7-C 5-Mode



Díky za vaši práci, už jsem mezi vás flasaholiky definitivně spadnul :-)


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 1.9.2008 17:17
Příspěvek #4


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



vzhladom na tvoje preferencie, cize vydrz do 1 hodiny a stredne siroky svetelny kuzel, nemas podla mna nad cim rozmyslat a mozes zuzit vyber na svetla s P7 ... jedna P7 v pohode prebije 3x cree, mala by dorovnat vykon 4x cree ...

technicky ma svetlo s P7 ledkou vyrazne jednoduchsiu konstrukciu, lepsie sa da riesit chladenie, elektronika aj reflektor ... a celkovo moze mat cele svetlo mensie rozmery ... a do buducna budes mat lepsie a jednoduchsie moznosti moddingu, ci uz vymeny za vykonnejsiu ledku (P7 E-bin) alebo vymenu reflektoru za optiku ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 1.9.2008 17:38
Příspěvek #5


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



QUOTE(mickielli15 @ 1.9.2008 17:31) *
Vypadá to ale, že se možná vyplatí počkat na solarforce T900 P7, myslím, že Solarforce je už slušná firma a že by tu P7 neměla zkazit (snad).

Kdyby někdo narazil na něco nového, zajímavého, co by mělo 500+ lumens a 3xQ5/3xR2/P7, dejte vědět. Jde o to, že třeba u té Aurory váhám, ta by mi vyhovovala, ale nechci kupovat zajíce v pytli. Váhám i mezi tím, zda koupit více než dvakrát dražší kolegy, jako je připravovaná T900 P7 (ta asi taky nebude pod 100USD), nebo vzít tu auroru, nebo UltraFire WF-600L 3xcree. Mimochodem, pane administrárore JIRIK, nevíš, jaké LED má ta UltraFire WF-600L 3xcree?


Jaké jsou led ve WF-600L nevím. Z dosud nezmíněných novinek ještě vím o Legion II, měl by mít SSC P7 a 3x18650 vedle sebe (takže velikostí podobný w-e storm). cena a uvedení na trh zatím neznámá, ale spíš to bude někam ke 200$.

QUOTE(mickielli15 @ 1.9.2008 17:31) *
No, trochu jsem se v tom zamotal, snad prominete, ale zároveň s tou mojí jsem slíbil kamarádovi, že mu koupím tu samou co koupím já, tak abych ho nezklamal :-) Snad existuje nějaký kompromis kvalita/zahřívání/dosvit/halo/VÝKON. Zdá se to možná protiřečné, ale dosvit/halo bych chtěl právě nějakou zlatou střední cestu.... nebo žeby LUMAPOWER DX-1 P7? No, už toho radši nechám, jdu zchladit hlavu.


Na výběr je toho opravdu dost a čím dýl budeš vybírat, tím to bude horší. Jediné řešení potom je koupit všechno biggrin.gif

Klidně své pořadí uvedu, ale tu baterku si kupuješ ty a měl by ses tedy řídit podle svých preferencí.

-T900 P7 - líbí se mi vzhledově, a potřebuju doplnit sbírku o něco opravdu velkýho:) jen teda zatím o ní není moc informacísad.gif
-LUMAPOWER DX-1 P7 - taky pěkný vzhled (ale už se neprodává, byla to jen limitovaná edice)
-T700
-Aurora AK-P7-3 SSC P7-C 5-Mode - dobrá cena, ale jedině 2-mode verzi.
-UltraFire WF-600L 3xcree - na to že je na 2x18650 je výdrž příliš krátká
-WOLFEYES THUNDER 3x cree R2 - wolf-eyesy jsou opravdu kvalitně postavený, ale cenově už mi přijdou drahý (to samé lumapower MVP).

QUOTE(pepko @ 1.9.2008 18:17) *
jedna P7 v pohode prebije 3x cree, mala by dorovnat vykon 4x cree ...


V praxi mi to zatím vychází, že P7 na 2,8A je na tom stejně jako 3xCree na ~1A. Co se týče dosvitu, tak multi cree jsou o dost lepší.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 1.9.2008 17:52
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



No tak se tedy zůžím na P7 světla :-) Už tím jsi mi dost ulevil, i když se musím odtrhnout od T700 a Thunder 3xR2 :-)

Dobrá. Tak tedy P7. Teď jsem zase někde četl, že u Aurory někomu shořela led P7, a ani to neměl extrémně dlouho zapnutý. Asi se definitivně začnu přesouvat na pole značkovějších světel.
Takže teď přede mnou stojí dilema mezi LUMAPOWER DX-1 P7, Solarforce T900 a možná 6AX P7-Sniper 580 Lumen -(Beam characteristics; flood with moderate throw). Tak mám námět k přemýšlení. T900 ještě není, LUMAPOWER DX-1 P7 nějak ubývá v obchodech. Ale mám tedy už aspoň užší výběr tří.

LUMAPOWER DX-1 P7
Solarforce T900 P7 - dole na té stránce
Wolfeyes 6AX P7-Sniper 580 lumen

... no a nebo nějaké povedené levnější světlo.




--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 1.9.2008 17:56
Příspěvek #7


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Doporučuju hodit si korunou biggrin2.gif

edit: A nebo když počkáš, tak s Milanem zase uděláme nějakou krátkou recenzi těhle světel. Většinu zde uvedených má, nebo jsou na cestě. Ale zatím nevím kdy to bude, může to být za 14 dní, ale i za měsíc.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 1.9.2008 20:50
Příspěvek #8


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(jirik @ 1.9.2008 17:38) *
Na výběr je toho opravdu dost a čím dýl budeš vybírat, tím to bude horší. Jediné řešení potom je koupit všechno biggrin.gif


pri jednom svetle aj tak dlho nevydrzi, takze by mal vyberat tak, aby mal z kazdeho typu :-)))

QUOTE(jirik @ 1.9.2008 17:38) *
Klidně své pořadí uvedu, ale tu baterku si kupuješ ty a měl by ses tedy řídit podle svých preferencí.

-T900 P7 - líbí se mi vzhledově, a potřebuju doplnit sbírku o něco opravdu velkýho:) jen teda zatím o ní není moc informacísad.gif
-Aurora AK-P7-3 SSC P7-C 5-Mode - dobrá cena, ale jedině 2-mode verzi.


T900 vyzera byt na fakt pekny kus materialu ... to som zvedavy co vytiahnu zo svetelneho kuzela P7 ledky :-)))
2mode Aurora ma svoje caro, ja by som mu kludne odporucal zacat prave s tymto mojim modelom ... je to pomerne lacnota, casom, ked bude mat lepsiu predstavu o tom co presne chce a potrebuje, si moze vybrat znackovejsi model ...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12624


QUOTE(jirik @ 1.9.2008 17:38) *
V praxi mi to zatím vychází, že P7 na 2,8A je na tom stejně jako 3xCree na ~1A. Co se týče dosvitu, tak multi cree jsou o dost lepší.


ale z pohladu efektivity a spotreby by na tom mala byt P7 lepsie ako 3xcree ... P7 som mu odporucal prave preto, ze nepozadoval extremny dosvit ... pokial chce thrower, tak potom P7 urcite nie ... poriadny reflektor pre P7 alebo optiku, som este nevidel ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 2.9.2008 00:32
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



No pánové, teď jsem přišel domů a ta smršť odpovědí, rad a informací, je přímo excelentní!!! Klobouk dolů před Vašimi znalostmi a ochotou.

Teď zpátky k našim miláčkům. Nevím ani jak jsem do toho spadnul, ale jednoho dne jsem si jen tak objednal Romisen RC-G2 na Kaidomain a pomalu se to rozjelo. Pak jsem na Kronium zakoupil L2D Q5, což mi přijde jako jedna z vůbec nejracionálnějších svítilen dneška. Zejména kvůli výkonu, použití AA, které se válí na každém rohu a taky kvalitou, která je myslím u Fenixu velmi, velmi slušná. Potom jsem koupil bráchovi Fenix L0D R80. Ta mě nadchla tak, že asi budu kupovat L0D Q4 (málem jsem mu L0D R80 nedal). No a pak už jsem jen pokukoval a pokukoval, až jsem dospěl k časovému bodu, za kterým už není návratu. Tak jsem se nadechl a skočil do toho. Tolik na začátek.

Zadruhé k těm svítilnám. Pochopil jsem tedy, že současné P7-čky nejsou throwery. S tím problém nemám. Myslím si ale (pokud ne tak mě opravte), že jakákoliv P7 z uvedených v minulých příspěvcích bude mít asi dosvit pořád znatelně lepší než moje L2D Q5. Nebo se mýlím? Pokud se nemýlím, jdu asi (zatím smile.gif ) správným směrem. Pokud by tomu tak nebylo a P7-čky byly skoro "difuzery světla na prvních 50m3", tak bych do nich nešel. Ale předpokládám, že dosvítí aspoň někam, jak jsem viděl i na některých beamshotech.

QUOTE(pepko)
pri jednom svetle aj tak dlho nevydrzi, takze by mal vyberat tak, aby mal z kazdeho typu :-)))


thumbsup_anim.gif jedno slovo: ANO !!!

QUOTE(pepko)
2mode Aurora ma svoje caro, ja by som mu kludne odporucal zacat prave s tymto mojim modelom ... je to pomerne lacnota, casom, ked bude mat lepsiu predstavu o tom co presne chce a potrebuje, si moze vybrat znackovejsi model ...

PROSÍM, mohl bys mi napsat, zda tato Aurora je v pohodě, co se týká kvality, zda se nepřehřívá, jak nejdýl jsi ji měl puštěnou na max? Asi bych s ní opravdu začal, ale mám určitou odpovědnost, protože chci tu samou co mě koupit i mému kamarádovi a chci aby neměl problém a zrovna u Aurory jsem na nějakém fóru četl o jednom kusu, kde shořela P7. A ještě otázečka - Aurora na 1x18650 dává stejný světelný výkon jako 2x 18650? Nebo bych kamarádovi mohl koupit rovnou T900 a mě na začátek Auroru P7 2 mode 1x18650... unsure.gif

QUOTE(jirik)
A nebo když počkáš, tak s Milanem zase uděláme nějakou krátkou recenzi těhle světel. Většinu zde uvedených má, nebo jsou na cestě. Ale zatím nevím kdy to bude, může to být za 14 dní, ale i za měsíc.


fantazie, já to budu kupovat až v průběhu září, tedy spíš na konci září...

QUOTE(jirik)
-Aurora AK-P7-3 SSC P7-C 5-Mode - dobrá cena, ale jedině 2-mode verzi.

Jenom mi jako laikovi řekni, proč mám oželet 5-mode blink.gif

QUOTE(jirik)
-WOLFEYES THUNDER 3x cree R2 - wolf-eyesy jsou opravdu kvalitně postavený, ale cenově už mi přijdou drahý

sice jsem už učinil rozhodnutí, že multi-cree NE, ale u tohoto modelu jako u jediného mám zadní vrátka, protože mi něco říká, že by snad mohla i atakovat T700. A to by mě začalo za velkého praskání nalamovat, zvlášť kdyby byla jen trošku "širší v pohledu", než T700. unsure.gif

Tak zatím díky a třeba do toho září přibude ještě něco zajímavého. Stejně nechápu, proč třeba Fenix neudělá muticree nebo P7 model. Myslím, že by se toho chopil docela s úspěchem. Třeba takový FENIX TR P7 s vyměnitelným SMO/OP reflektorem, nebo FENIX XR 4xR2... ach jo. biggrin.gif

Zdravím všechny flashaholiky!!! Czech_Republic.gif drinks.gif Slovakia.gif

P.S. - Až budete mít další chviličku, poprosil bych vás ještě o jednu radu - Jak jsem uvedl v úvodu, chci kupovat nějakou aaa cree na klíče. Je něco lepšího (kvalita, výkon), než L0DQ4? Tak auž mlčím hi.gif čaute.

P.P.S. - Tak jsem našel ten Legion, ale ta cena je myslím přemrštěná, to už je s malým doplatkem Thunder 3xR2, no nevím. Tu je: EYJ LEGION

edit: našel sjem po dlouhém hledání oficiální stránky WolfEyes, jsou to zřejmě Australani: http://wolfeyes.com.au/torches-c-21.html , mají tam i beamshoty a tak...


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 2.9.2008 14:21
Příspěvek #10


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



QUOTE(mickielli15 @ 2.9.2008 01:32) *
....Zadruhé k těm svítilnám. Pochopil jsem tedy, že současné P7-čky nejsou throwery. S tím problém nemám. Myslím si ale (pokud ne tak mě opravte), že jakákoliv P7 z uvedených v minulých příspěvcích bude mít asi dosvit pořád znatelně lepší než moje L2D Q5. Nebo se mýlím?

....Jenom mi jako laikovi řekni, proč mám oželet 5-mode blink.gif

....P.P.S. - Tak jsem našel ten Legion, ale ta cena je myslím přemrštěná, to už je s malým doplatkem Thunder 3xR2, no nevím. Tu je: EYJ LEGION

....edit: našel sjem po dlouhém hledání oficiální stránky WolfEyes, jsou to zřejmě Australani: http://wolfeyes.com.au/torches-c-21.html , mají tam i beamshoty a tak...



1) U P7 samozřejmě velmi záleží na reflektoru, některé můžou mít dosvit jen jako L2D, ale osvítí mnohem širší plochu. Některé s větším reflektorem budou mít lepší dosvit a i tak budou mít širší ohnisko. S reflektorem z maglitu či v nové solarforce bude asi ohnisko podobné jako např u T700.

2) Proč ne 5-mode? No ptal ses co bych chtěl jásmile.gif Světla se strobe a sos už mám a u dalších už o to nestojím. Takže pokud je na výběr varianta bez blikacích režimů, tak beru jí. Ale ideální by byla spíše 3-mode verze low-medium-high. low-high může být málo.

3) To je starý Legion se 3xCree a jen na 6xCR123. Myslel jsem Legion II, ten je stále ve stádiu výroby a ještě se neprodává.

4) Taky jsem se kdysi nechal nachytat, ale tohle jsou jen stránky australského dealera. Wolf-Eyes je taky z Číny. http://www.wolf-eyes.com/aboutUs.html


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 3.9.2008 02:16
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Tak ahojte všichni, dospěl jsem k velmi předběžnému závěru.- Solarforce T900, ta je pro mě asi přeci jen už moc velká. Je to macek stejnej jako Solarforce T700. Kolem 30cm, to už je příliš. LUMAPOWER DX-1 P7 je pěkná, ale má 1 mod, já si chci jako začátečník trochu víc pohrát. A nejen to, ale myslím, že jeden (tedy vlastně žádnej) mód je opravdu málo. Jinak by se mi asi na začátek líbila. U těch P7 Auror jsem dost četl o přehřívání. Takže jsem nakonec zastavil svůj pochod u dvou světel:

-WOLFEYES 6A P7-Sniper 580 Lumen- 199USD s nabíječkou+bater. -to je vlastně i můj hlavní favorit. Širokej kužel, výdrž hoďku na max. mi stačí, vyřešený P7 chlazení, 580 lumens, poctivě vodotěsná, 6-mode (3hidden), na ten výkon je OPRAVDU MALÁ (15cm), značka kvalitní a já nevím co ještě. smile.gif

-WolfEyes Thunder 3x Cree R2 800+ lumens - 289USD s nabíječkou+bater. -no, to je pro mě trochu smutný případ... pokud bude tak dobrá jak vypadá, tak je to myslím jedena z mála opravdu špičkových fabrikových (nepočítám elektrolumens) multi-cree, a myslím, že T700 bude mít hrdého nástupce. Vypadá jako nekompromisní tří-"R"-kový dělo. Navíc určitě kvalitní. Tohle světlo mě hrozně láme. confused.gif Je o dost dražší (s nabíječkou), ale tahá mě za šos ustavičně. Přitom jsem skoro rozhodlej pro SNIPERA P7. 15cm délky proti 23cm, 199USD proti 289USD. To jsou dva nervydrásající rozdíly.

To JIRIK: prosímtě, pokud by byla šance, že se některý z těhle dvou světel dostane i do Tvých rukou a bude mít šanci na recenzi, zhltnu tu recenzi s velkým vděkem jak malinu. smile.gif

Tak já jdu ten měsíc čekat. Díky za jakékolliv komentáře, sleduju to tu poctivě, máte to tu "very useful and helpful" thumbsup_anim.gif hi.gif hi.gif hi.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 3.9.2008 06:57
Příspěvek #12


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



boooooze moj .... 200$ za blby lampasik ... neskutocne ... to chces fakt vyhodit tolko penazi za nieco co bude o pol roka-rok zastrale ??????

inak sa v tom nejako stracas a pleties pojmy a dojmy ... to, ze sa aurora P7 alebo cokolvek ine na 1x18650 zahrieva, s tym suhlasim ... 10-12W vykonu pri tej smiesnej ucinnosti sucasnych lediek sa vo vacsine premeni na teplo ... a 200g hlinika nie je nejako vela na chladenie ... ale ako sa podarilo vyriesit, ze wolf sa pri rovnakych rozmeroch neprehrieva, to by som naozaj rad vedel ... navyse este aj sam pises, ze je to maly lampasik ... mas tieto tvrdenia niecim podlozene ? ... alebo tam wolf zabudoval maly ventilator ? alebo chladnicku s mraznickou ?

a 3xR2 by sa mala tiez slusne zahrievat, na ten vykon potrebuje prud asi 3A, nieco zahreje aj elektronika ... ale vzhladom vacsiemu telu ma lepsie moznosti chladenia ...




--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 3.9.2008 08:53
Příspěvek #13


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Toho Snipera má Milan objednanýho už dlouho, ale poslali mu něco jiného a zatím mu nepřišel. Ten Thunder bude výkonově prakticky identický se Stormem, který byl vyfocený v tom odkazu viz. výše.

U těch wolfů počítej ještě s cca +20$ poštovným a velmi pravděpodobně i se clem/dph +19%;-) Jinak pokud máš takovýhle rozpočet, tak ti jedna levná P7 z DX už neublíží. Zkus tuhle, ta by se měla uchladit bez problémů.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 3.9.2008 10:30
Příspěvek #14


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



tiez si myslim, ze kludne si mozes kupit jedno DX svetielko ... ja by som ti s cistym svedomim odporucil tento moj model ... oproti tomu modelu od suivanta je o kusocek mensia a ma asi lepsi reflektor (hlbsi, cize by mohla mat kusok dlhsi dosvit) ... inak je to pekny kus hlinika, dobre zavity, tesnenia, atd ... samozrejme sa zahreje, ale 10 minut na high asi zvladne, na low sa uz nehreje ... neviem kde s tym chces svietit, napriklad na biku sa chladi uplne v pohode ... a da sa jednoducho modifikovat ...

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12624


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 3.9.2008 11:53
Příspěvek #15


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(pepko @ 3.9.2008 06:57) *
boooooze moj .... 200$ za blby lampasik ... neskutocne ... to chces fakt vyhodit tolko penazi za nieco co bude o pol roka-rok zastrale ??????


Zastaralé, zastaralé, zcela jistě budou za rok baterky, co budou svítit lépe a radostněji :-) i když nějaký zásadní převrat bych nečekal, a naši dnešní miláčci budou stejně na čestném místě ve vitrínách (policích, skříních,...) a my budeme oceňovat, že celkem slušně a dlouho svítí a nehřejí až tak hrozně. Já zrovna přemýšlím, že bych si opatřil nějakou svítilnu s Rebelem 100, protože při pročítání CandlePowerForums tuhle LED spousta lidí vzývá jako téměř ideál co se kvality a krásy světelného kužele týče.
A cena 200$ za baterku je na jednu stranu pochopitelně vysoká v porovnání s průměrnou mzdou, na druhou stranu kolik člověk zaplatí třeba za večeři ve dvou (třech, čtyřech) a vůbec - úchylky nikdy nebyly zadarmo :-)))


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 3.9.2008 12:23
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



QUOTE(mickielli15 @ 3.9.2008 02:16) *
-WOLFEYES 6A P7-Sniper 580 Lumen- 199USD s nabíječkou+bater. -to je vlastně i můj hlavní favorit. Širokej kužel, výdrž hoďku na max. mi stačí, vyřešený P7 chlazení, 580 lumens, poctivě vodotěsná, 6-mode (3hidden), na ten výkon je OPRAVDU MALÁ (15cm), značka kvalitní a já nevím co ještě. smile.gif

Trošku mi to niečo pripomína -> MTE SSC P7

QUOTE(pepko @ 3.9.2008 10:30) *
ja by som ti s cistym svedomim odporucil tento moj model ... oproti tomu modelu od suivanta je o kusocek mensia a ma asi lepsi reflektor (hlbsi, cize by mohla mat kusok dlhsi dosvit) ... inak je to pekny kus hlinika, dobre zavity, tesnenia, atd ... samozrejme sa zahreje, ale 10 minut na high asi zvladne, na low sa uz nehreje ... neviem kde s tym chces svietit, napriklad na biku sa chladi uplne v pohode ... a da sa jednoducho modifikovat ...

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12624

Tiež môžem odporúčať, na fotke nevyzerá až tak pekne, ale v skutočnosti je to krásavec. biggrin.gif A navyše zmenou rezistoru si vieš dosiahnuť druhý režim prakticky aký chceš, od Suivantovho svetielkovania(príspevok #13), až po high mód. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 3.9.2008 14:10
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Ahojte a díky za reakce.

To pepko: to, že sniper chladí poměrně statečně jsem četl na CPF od jednoho uživatele. Je jasný, že si svého miláčka mohl přikrášlit... ale zase na druhou stranu by mě nepřekvapilo, kdyby za tu cenu už měla to chlazení lepší... navíc na ní napsal pochvalnou recenzi Wattnot na CPF. Link: review P7 Sniper

... a ohledně zahřívání doslova říká, že by se nebál jí nechat svítit po celou dobu kapacity baterie, že po 12-ti minutách na HI byla "comfortably warm", což je na tak malé světélko myslím hodně slušný.
Spíš by mě zajímalo, jestli ve sniperovi můžu použít 18650, protože doporučený jsou Wolfeyes patentovaný

QUOTE
Quote:
Originally Posted by KeeperSD:
Have you had it running for longer than 10 minutes? Just wondering about the heat build up and if you think it could be left on for the entire battery life if needed?

WATTNOT:
I believe you could easily let this burn through a whole battery. I just did a tailstand with it on for 12 minutes. It was comfortably warm. I have one of those little gray infrared digital temp guns and it read 107F on the head and 102F on the body. I had a power failure last month and my CL1H seemed hotter than this (but I didn't measure that one).


QUOTE(pepko)
boooooze moj .... 200$ za blby lampasik ... neskutocne ... to chces fakt vyhodit tolko penazi za nieco co bude o pol roka-rok zastrale ??????


- já vím, taky se mi to dávat nechce, ale taková svítilna by mohla vydržet opravdu hezkou řádku let... a navíc je to moje teprve druhé světlo, tak nechci šlápnout vedle. DX světlo si určitě koupím, ale to se kupuje snáz smile.gif a já navíc za měsíc jedu pracovně do USA na měsíc, tak by byla škoda odtud vozit DX světlo. Prostě si chci udělat radost, kdybych sbíral mobily, tak do toho dám daleko víc.

Musel jsem už zúžit výběr, jinak bych se z toho zbláznil. Ten kamarád zase požaduje spolehlivou vodotěsnost, což by Sniper měl taky splňovat. Na DX světlo si počkám asi do vánoc, v horším případě do jara, ale kdo ví, teď jsem mamince přítelkyně objednal toto toto, tak než jí to dám, wink.gif tak si s tím trochu pohraju. smile.gif

Vím, že to vypadá, že nevím, zda chci silně osvětlené halo se širokým hotspotem nebo radši "dalekovrhač", já to vlastně taky nevím, ale myslím, že ani s P7, ani multicree chybu neudělám, protože vím co nechci (zatím) - nechci světla jako Tiablo, DBS, Olight a další vyložené "jehly-vrhače". Proto bych se chtěl zeptat ještě na jednu věc (všude mi tvrdí něco jiného):

Kdybych koupil T700, bude podávat stejný výkon na 3x18650 jako na 4xRCR123? To by mi totiž taky mohlo vyřešit dilema, protože T700 v krátkém provedení už tolik nevadí (je délkou srovnatelná s Thuder 3xR2) a je 2x levnější než Thunder... Pokud by byla na RCR123 nějak viditelně slabší, zůstal bych u mého bloumání mezi Thunder 3xR2 a P7 Sniperem.

Díky za vaše reakce, jsem za ně vděčnej!


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 3.9.2008 14:20
Příspěvek #18


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Je klidně možný, že do měsíce do dvou se objeví něco nového co ti bude vyhovovat úplně nejlíp:) Očekávám, že na podzim případně před Vánoci se začnou objevovat světla s Cree MC-E smile.gif

Jinak T700 svítí s RCR123 stejně jako s 18650, ale výdrž na max je asi jen 40 minut.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 3.9.2008 17:30
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



QUOTE(mickielli15 @ 3.9.2008 14:10) *
teď jsem mamince přítelkyně objednal toto toto, tak než jí to dám, wink.gif tak si s tím trochu pohraju. smile.gif

Presne toto som pred mesiacom aj ja objednal mojej mame. laugh.gif Mamičkovské svetlo.. tongue.gif

Napájanie by som volil jednoznačne s 18650. S RCR123A ako písal Jirik bude krátka výdrž a navyše ich bude ako hadov a nabíjať ich postupne zaberie veľa času. Ja osobne sa snažím vyhýbať RCR123A, lebo ich kapacita je strašná, na obrázku je 880mAh, v skutočnosti na baterkách je napísané 1000mAh a reálne nedosahujú ani 500mAh. Aspoň mám na mysli ružové články z DX. V RC-N3 Q5 mi jeden takýto článok svietil maximálne 20-25 minút a potom skapal. Neviem ako je to z inými CR123A článkami, napríklad tieto: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3273


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 3.9.2008 18:09
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



no tak to už jsem radši zase zpět na dilematu Sniper P7 - Thunder 3xR2. smile.gif , protože T700 s 18650, to už je na mě moc velkej jezevčík... Snad budou za měsíc mít ještě toho Snipera... Pokud nepodlehnu tedy tomu tomahawku Thunder. laugh.gif

a jen tak mimochodem, JIRIK - s tím Wolfeyes obecně - kde to mám objednat? Když s tím Milan měl takový problémy? Na PTS , LOITEC , KAIDO nebo snad DX ??? Odkud to vlastně Milan objednával?


.. trochu jsem si všimnul, že si možná myslíte, že jsem něajkej zazobanej laugh.gif laugh.gif , tak já vám teda řeknu, že hraju v orchestru za bratru skoro 13000kč čistého a k tomu se věnuju ještě tomuhle: můj koníček+přivýdělek (jsem ten cellista), s tím kvartetem teď jedem právě do tý Ameriky, tak si tam chci na Amíky pořádně posvítit (čím asi ?????? lol.gif ) !!!

To jenom pro pořádek, abych tady nebyl za snoba, kterej si chce koupit to nejlepší, aby ukázal světu, že na to má cool.gif ... nene, budu s tím jako vy v terénu zkoumat to, co bych normálně viděl ve dne ...ale proč to dělat, když to můžu vidět i v noci,že? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Myslím, že víte o čem mluvím.

Dík flashaholici!


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 26.4.2024 - 10:15