IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Problem s celovkou z FastTechu
Bolek
příspěvek 11.3.2014 16:23
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 13
Registrován: 10.2.2014
Bydliště: Prešporock
Člen číslo: 15 345



Objednal som si celovku z FastTechu a ked mi dosla, po vlozeni AA-akumulatoru som zistil, ze nefunguje. Vyskusal som viacero AA-akumulatorov, ktore mi v inych LED baterkach funguju, ale celovka ani neblikne :-(

Mate niekto skusenosti s reklamaciami, alebo sa mam na to rovno vykaslat a kupit nieco cez serioznejsi eBay (serioznejsi v zmysle, ze ak som mal napisat predavajucemu napisat negativny koment, tak mi radsej este raz posle novy tovar)? Celovka stala 9 eur a postovne do Hong Kongu (Singapuru) je 5 eur. Vdaka za radu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zoom
příspěvek 11.3.2014 17:30
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 039
Registrován: 4.10.2011
Bydliště: okr. Senec
Člen číslo: 8 292



Ja som z cca 200 pripadov nakupu z Ciny mal jedinu realnu reklamaciu. Ostane mozno cca 10-20 problemovych kusov som vyriesil sam opravou/upravou konataktov.
Treb ju rozobrat a prekontrolovat kontakty. Ak sa nenajde problem tak ju oficialne reklamuj.
Ak Ta budu nutit aby si im ju za drahe peniaze poslal tak im napis ze sa Ti to neoplati a povedz im ze im das dalsich 5E ak Ti poslu druhu naozaj fungujucu verziu.
Tu pokazenu zainzeruj alebo hod do kosa.




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaofKO
příspěvek 11.3.2014 17:46
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 810
Registrován: 30.12.2010
Bydliště: BpB, SK
Člen číslo: 830



Za tú sumu ti buď pošlú zadarmo nový kus, alebo ti vrátia polovicu z ceny. Vždy sa dá s nimi dohodnúť, fasttech je fajn obchod. Napíš im čo s ňou je a nech si tie ostatné čo majú na sklade skúsia na AA.

Takisto sa mohlo stať, že je len chybný popis a čelovka funguje len na batérie 14500. Jednu takúto istú som mal z DX a v špecifikácii bolo písané že je čisto len na 14500 a tak to aj bolo. Na AA ani neblikla.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 11.3.2014 23:26
Příspěvek #4


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



A na LiIon akumulátor 14500 to taky nefunguje? Nemáš-li, tak dej 3 tužky sériově.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 12.3.2014 12:21
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



No jak už jsem psal v jiném příspěvku, koupil jsem z Fastechu také čelovku - MT07 a hned druhý den mi zdechl driver......... Ale nemohu nikde na těch stránkách najít mail, kam jim mám napsat, jestli by mi neposlali nový driver.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bolek
příspěvek 12.3.2014 14:03
Příspěvek #6


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 13
Registrován: 10.2.2014
Bydliště: Prešporock
Člen číslo: 15 345



Dakujem za rady. Akumulator 14500 nemam, takze to neviem odskusat a priznam sa, ze ani neviem ako mam namiesto nej zapojit 3 tuzkove. Bohuzial ani nie som tak technicky zdatny, aby som identifikoval kde je problem sad.gif A mozno to nakoniec bude tak, ako pise MaofKO a nie je to celovka pre AA, aj ked teda na krabicke, v ktorej bola celovka s prislusenstvom zabalena sa uvadza iba AA a nie 14500. Nahodou niekto z Bratislavy nemate 14500 a 5 minut casu na vyskusanie?

@Blanc: mail som nasiel support@fasttech.com, ale nakoniec som im napisal cez web-podporu a zadal svoje cislo objednavky
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Trombley
příspěvek 12.3.2014 14:16
Příspěvek #7


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 96
Registrován: 21.4.2011
Člen číslo: 2 845



můžeš použít tohle na AAA jestli máš v nějaké svitilne
http://img.dxcdn.com/productimages/sku_159745_1.jpg

sériové zapojeni znamená, že 3 tuzkovky (nebo mikrotuzkovky) zapojis za sebe, to znamená uděláš dlouhého hada smile.gif klidně izolepou, když bude mezi články kontakt

jenom je třeba dodržet správnou polaritu, v obou případech

Tento příspěvek byl editován Trombley: 12.3.2014 14:17


--------------------
UltraFire noname (EDC)- Nichia 219B @1.4A; UltraFire WF-502B- XP-G2 dedomed @1.4A; Convoy M1- XM-L T6-3C @2.8A; Surefire M951 (oldgen)- XP-E2 WW @1.2A
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 13.3.2014 10:17
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Bolek @ 12.3.2014 14:03) *
Dakujem za rady. Akumulator 14500 nemam, takze to neviem odskusat a priznam sa, ze ani neviem ako mam namiesto nej zapojit 3 tuzkove. Bohuzial ani nie som tak technicky zdatny, aby som identifikoval kde je problem sad.gif A mozno to nakoniec bude tak, ako pise MaofKO a nie je to celovka pre AA, aj ked teda na krabicke, v ktorej bola celovka s prislusenstvom zabalena sa uvadza iba AA a nie 14500. Nahodou niekto z Bratislavy nemate 14500 a 5 minut casu na vyskusanie?

@Blanc: mail som nasiel support@fasttech.com, ale nakoniec som im napisal cez web-podporu a zadal svoje cislo objednavky


Moc děkuji, už jsem to tam poslal. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ced
příspěvek 1.9.2014 14:39
Příspěvek #9


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 109
Registrován: 14.11.2009
Člen číslo: 455



Hmm, tak kdybych na toto fórum narazil, ušetřil bych si možná zbytečný problémy...
Objednal jsem 3 kousky této co Bolek, samozřejmě stále na stránkách s inzerovanou podporou AA i 14500vek (operating voltage 1.2-4.2 V), leč, vypadá to na 14500 driver only sad.gif
S jakýmikoli AA si ani neťukne, na 14500 svítí v pohodě.
Ještě maj jedno SKU, který jsem objednával kdysi dřív (a možná z DX), kde jde obojí (lionka samozřejmě svítí aspoň 2x tolik), tak jsem myslel, že to bude všude stejný...

Napsal jsem jim na support, že mi poslali wrong item (neodpovídá avizovanému... ne, že bychom to bezezbytku čekali wink.gif), a že chci nějakou kompenzaci, případně funkční drivery i na AA, atd... ale zatím se odvolávaj na dovolenou dotyčného "technika", tak ještě čekám.
Jak jsi to s nima vyřešil ty, Bolku?

Odhaduju, že mi daj nějakou slevu nebo něco, takže bych za to koupil drivery, který by to zvládly, anebo aspoň nějaký lepší na li-ion, když už...
Nemáte někdo tip na dobrý driver co zvládne i AA (1.5 V, resp.třeba NiMH)? Pro sebe bych neřešil že jede jen na li-ion, ale bohužel to nemám pro sebe..
Nezkoumal jsem KD ani DX, na FastTechu maj jen 1mode a ten 5mode je vyprodaný.
Ideální by byl nějaký, co by měl aspoň 2 výkonostní režimy - u čelovky se to celkem hodí - a co by hned neshořel při použití 14500 aku... a je potřeba asi těch cca 12mm průměr.
Asi zbožné přání... nebo ne?

Díky za jakékoli tipy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bolek
příspěvek 9.9.2014 22:52
Příspěvek #10


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 13
Registrován: 10.2.2014
Bydliště: Prešporock
Člen číslo: 15 345



Poslali mi dalsi kus, ktory vraj odskusali aj na AA. Boĺ to trosku iny model ako ten prvy, ale bohuzial ani jedna celovka nejde na AA :-( Tak som sa na to vykaslal a kupil som si lionku 14500
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 19:48