IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ideální driver, dle Blancmana :)
Blancman
příspěvek 30.12.2010 19:04
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



No, chtělo by to hlavně jednu věc - a to zjistit, zda se svítilna dá rozdělat, či je někde zase debilně zalepená. A hlavně zjistit, zda se dá dostat k driveru. Protože jestli ano, tak je vyhráno. Na Kaidomainu prodávají výborný, tříampérový driver se třemi režimy. Ten kdyby se tam dal, tak je vyhráno...... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 31.12.2010 02:55
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(Blancman @ 30.12.2010 19:04) *
Na Kaidomainu prodávají výborný, tříampérový driver se třemi režimy.

Blanc, rad bych si udelal jasno v tom, co vlastne myslis tim "vybornym 3,2A KD SO Driverem". Prosel jsem tve posty zminujici "driver" a nasel opakovane odkaz na tento driver (navic je nyni vyprodany) - jde zrejme o driver, kteremu bychom se meli vyhnout, je to tak? Dej prosim v plac link na ten spravny driver, ktery tak opevujes. Dik tl


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 31.12.2010 15:28
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(turboled @ 31.12.2010 02:55) *
Blanc, rad bych si udelal jasno v tom, co vlastne myslis tim "vybornym 3,2A KD SO Driverem". Prosel jsem tve posty zminujici "driver" a nasel opakovane odkaz na tento driver (navic je nyni vyprodany) - jde zrejme o driver, kteremu bychom se meli vyhnout, je to tak? Dej prosim v plac link na ten spravny driver, ktery tak opevujes. Dik tl


Ano, tenhle driver je dobrý, ten funguje dobře a spolehlivě (jeden mi sice také odešel, ale později jsem zjistil, že jsem si to zavinil sám špatným pájením) . Ale pak je na KD ještě jeden, ten je pětimódový, módy v pořadí Low, Mid, Hi, Strobo, SOS. Tenhle jsem měl dvakrát a oba kusy mi vyhořeli - takže tomuhle se vyhýbat! Tenhle jsem myslel.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 31.12.2010 15:45
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



QUOTE(Blancman @ 31.12.2010 15:28) *
Ano, tenhle driver je dobrý, ten funguje dobře a spolehlivě (jeden mi sice také odešel, ale později jsem zjistil, že jsem si to zavinil sám špatným pájením) . Ale pak je na KD ještě jeden, ten je pětimódový, módy v pořadí Low, Mid, Hi, Strobo, SOS. Tenhle jsem měl dvakrát a oba kusy mi vyhořeli - takže tomuhle se vyhýbat! Tenhle jsem myslel.... Blanc

Pises "tenhle, tenhle", ale link neni vlozen!
Tady opevujes KD SO, ovsem pises, ze ma vstupni napeti 5,5-15,5V.. zase bez vlozeneho linku.
Tady pises, ze ten 5,5-12V nic nevydrzi.
Udelej v tom poradek, prosim. smile.gif

Tento příspěvek byl editován turboled: 31.12.2010 15:58


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 31.12.2010 16:38
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



No, tak tedy postupně:

Tenhle driver je špatný, často odchází: http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=7947

Tenhle driver je také špatný, dá sice skoro 5A, ale strašně se hřeje a také dost často shoří: http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=10653 (tam jsem zkoušel připájet paralelně tu schotkyho diodu, leč bez úspěchu)

Tenhle driver je dobrý, leč pořadí režimů mi nevyhovuje (Low, Hi, Mid je ve skutečnosti maskované Hi, Mid, Low): http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=9534

Tenhle driver mi vyhovuje nejvíce, jen jsem vlastní vinou jeden ks oddělal a myslel jsem, že není dobrý. Ale teď už jich používám více a jsou v naprosté pohodě: http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=10973


Tak, snad jsem to teď napsal dosti srozumitelně. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 31.12.2010 16:52
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Diky Blanc, ted jsem spokojen. smile.gif
Ten posledni, co ho nejvic pouzivas, stejne jako ten predchozi s temi "prehozenymi mody", dava tech 3,2A?


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sinty
příspěvek 31.12.2010 16:53
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 130
Registrován: 18.2.2008
Bydliště: Mladá Boleslav, Zlín.
Člen číslo: 9



Už delší dobu sleduji tvoje experimenty s měniči. Nechceš vyzkoušet ještě Shark Buck 3A a Remoru?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 31.12.2010 16:58
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(turboled @ 31.12.2010 16:52) *
Diky Blanc, ted jsem spokojen. smile.gif
Ten posledni, co ho nejvic pouzivas, stejne jako ten predchozi s temi "prehozenymi mody", dava tech 3,2A?


Ano, ano, oba dva dají lehounce přes 3A. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 31.12.2010 17:01
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Sinty @ 31.12.2010 16:53) *
Už delší dobu sleduji tvoje experimenty s měniči. Nechceš vyzkoušet ještě Shark Buck 3A a Remoru?


Ty už mám, a také jsem si s ním hrál. Nechodí špatně, ale je to zbytečně velké, dvě DPS nad sebou. Ale jinak je dobrý, to jo. Já mám nejoblíbenější ten poslední, co jsem uvedl z toho KD, ten bude pasovat pro XM-L jak prdel na hrnec.... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 5.1.2011 15:59
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(Blancman @ 31.12.2010 16:38) *
No, tak tedy postupně:

Tenhle driver je špatný, často odchází: http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=7947

Tenhle driver je také špatný, dá sice skoro 5A, ale strašně se hřeje a také dost často shoří: http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=10653 (tam jsem zkoušel připájet paralelně tu schotkyho diodu, leč bez úspěchu)

Tenhle driver je dobrý, leč pořadí režimů mi nevyhovuje (Low, Hi, Mid je ve skutečnosti maskované Hi, Mid, Low): http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=9534

Tenhle driver mi vyhovuje nejvíce, jen jsem vlastní vinou jeden ks oddělal a myslel jsem, že není dobrý. Ale teď už jich používám více a jsou v naprosté pohodě: http://www.kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=10973


Tak, snad jsem to teď napsal dosti srozumitelně. Blanc

Blancmane, nevím jestli jsi to nespletl. Když se podíváš na KD na oba ty 5.5-12V drivery, tak vidíš, že jsou úplně stejné, jen jeden má 5 modů a druhý 3 mody. Vždy jsi mluvil o tom, že dobrý je ten KD superoutput. Jen ti nevyhovuje pořadí režimů. Ten stejný KD superoutput driver jsem koupil u LCK-LED, jen na tom mém při porovnání s fotografií na KD, chybí C4.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 5.1.2011 17:46
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 5.1.2011 15:59) *
Blancmane, nevím jestli jsi to nespletl. Když se podíváš na KD na oba ty 5.5-12V drivery, tak vidíš, že jsou úplně stejné, jen jeden má 5 modů a druhý 3 mody. Vždy jsi mluvil o tom, že dobrý je ten KD superoutput. Jen ti nevyhovuje pořadí režimů. Ten stejný KD superoutput driver jsem koupil u LCK-LED, jen na tom mém při porovnání s fotografií na KD, chybí C4.


Nespletl jsem to. Ano, superoutput jsem měl vyzkoušený a byl jsem s ním spokojen hned od začátku. Ale ten s těmi 5 módy mi několikrát vyhořel. Jestli tomu 3 módovému ubrali ty debilní blikací režimy, tak tam museli vylepšit i nějakou součástku, neb ty už delší dobu teď používám a šlapou dobře. Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 5.1.2011 18:23
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Blanci, teď jsem si prohlédl podrobně ty fotky všech těch tří driverů a vypadají úplně stejně včetně součástek, tak kde je tedy ta změna (mimo těch modů)? Samozřejmě nevidím přesně hodnoty těch součástek, ale layout desky je stejný.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 5.1.2011 22:39
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 5.1.2011 18:23) *
Blanci, teď jsem si prohlédl podrobně ty fotky všech těch tří driverů a vypadají úplně stejně včetně součástek, tak kde je tedy ta změna (mimo těch modů)? Samozřejmě nevidím přesně hodnoty těch součástek, ale layout desky je stejný.


Tommu, ať dělám co dělám, nevím..... Prostě ty drivery, co měli módů 5, tak mi hořeli. Měl jsem čtyři a všechny mi postupně shořeli. Do té samé svítilny jsem dal ten se 3 módy v pořadí Low, Mid, Hi - ten tam drží a maká o stošest. Ve FireFox BJP ho mám také a také bez problémů. Tak babo raď..... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 5.1.2011 23:33
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Tak pokud už jsi jich vyzkoušel dost na to aby se dalo říct, že to není náhoda, tak OK. Zkoumat, které součástky jsou jiné asi nemá význam. Nakonec je to fuk, ten tvůj nejoblíbenější má nejlepší režimy a je levnější než KDSO, tak snad bude fungovat co nejdéle.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 5.1.2011 23:40
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Nejoblibenejsi, nejlacinejsi a nyni vyprodany.


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 6.1.2011 11:55
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(turboled @ 5.1.2011 23:40) *
Nejoblibenejsi, nejlacinejsi a nyni vyprodany.


Už i tohle by jim mělo napovědět, co asi flashoholici a i normální uživatelé asi chtějí..... že? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 6.1.2011 11:59
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 5.1.2011 23:33) *
Tak pokud už jsi jich vyzkoušel dost na to aby se dalo říct, že to není náhoda, tak OK. Zkoumat, které součástky jsou jiné asi nemá význam. Nakonec je to fuk, ten tvůj nejoblíbenější má nejlepší režimy a je levnější než KDSO, tak snad bude fungovat co nejdéle.


No mě postupně odešly čtyři.... Samozřejmě, že mě to těžce vrtá hlavou, kde je chyba, zajímá mě to i jako elektronika.... Ale říkal jsem si, jestli by to nemohlo být tím, že když jsem usazoval tyhle čtyři kusy do svítilny, tak jsem tam nikdy nedal takový ten bílý kroužek z takové zvláštní gumy, co se k tomu dodává... Ona je to totiž teplovodivá guma, či hmota. No, ale ten třímódový už jsem zamontoval právě s tou gumou. A ten je naprosto v pohodě, toho klidně škvařím na plný výkon hodinu a nic - drží. Tak jestli snad tímto? Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 6.1.2011 14:23
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



No to by mohlo být tím, asi se tam něco moc zahřívá a pak odejde. Ta guma bude nutnost. Oni vědí proč ji k tomu dávají. smile.gif
Pokud jde o tu mody (módy i mody) driverů tady je zajmavý thread o přeprogramovávání procesorů v driverech. Myslím, že by to nemuselo být tak složité, ale je k tomu se třeba vybavit programátorem a sondou. No a pak ještě umět programovat, ale dal by de použít program, který vyvýjí ten člověk, co o tom tam píše.
Ale asi by to už chtělo tuto debatu přesunout někam jinam. Jsme dost dlouho OT.
Edit: už jsme v novém vlákně, tak nejsem OT.

Tento příspěvek byl editován Tommu: 9.1.2011 14:42
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 6.1.2011 19:44
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Tommu @ 6.1.2011 14:23) *
No to by mohlo být tím, asi se tam něco moc zahřívá a pak odejde. Ta guma bude nutnost. Oni vědí proč ji k tomu dávají. smile.gif
Pokud jde o tu mody (módy i mody) driverů tady je zajmavý thread o přeprogramovávání procesorů v driverech. Myslím, že by to nemuselo být tak složité, ale je k tomu se třeba vybavit programátorem a sondou. No a pak ještě umět programovat, ale dal by de použít program, který vyvýjí ten člověk, co o tom tam píše.
Ale asi by to už chtělo tuto debatu přesunout někam jinam. Jsme dost dlouho OT.


No jo, prezervativní guma na driver asi je potřeba.... To přeprogramování by mohlo být dost dobrá záležitost a vyřešilo by to spoustu přání a problémů. Jenže prodejci, nebo výrobci většinou vybrousí typ procesoru a když ne, tak ho alespoň zamknou.... Jinak ten programátor má můj syn... Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 7.1.2011 00:24
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Tak zrovna na tom driveru KDSO (tedy z LCK-LED) ten procesor má své údaje navybroušené. Ale je to jiný typ než programoval ten člověk v tom threadu, který jsem zmínil. Ale to by asi nebyl až takový problém.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 26.4.2024 - 17:28