IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Můj kokpit + fotografie, Jenom tak, třeba pro inspiraci.
xtreo
příspěvek 8.5.2010 21:21
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 31
Registrován: 7.11.2009
Bydliště: Hradec Králové
Člen číslo: 445



Nize prikladam fotografie meho "kokpitu". Treba to nekomu poslouzi jako inspirace tak, jako mne poslouzily fotografie jinych borcu. Jsou to "jenom" dve P7, takze je mi jasne, ze tim zde nikoho neohromim. :-) Mozna jako zajimavost se jevi uchyceni tachometru na konci predstavce, to jsem nikde neokoukal, to jsem vykoumal sam. :-) Sigma tachometry se prichycuji gumickou a docela pekne to tam sedi i drzi. Plus mam na riditkach jeste PDA, ktere pouzivam jako navigaci. Jeste uvazuji o pripadnem prisviceni do stran s 2x TrustFire TR-801, ponevadz pri jizde lesem v ostrejsich zatackach svitim spise do lesa a do zatacky moc nevidim. Ale to bych musel ozelet navigaci, pripadne ji zkusit vtesnat na spodek predstavce.

Chci timto prispevkem hlavne podekovat vsem diskutujicim na tomto foru, ze me navedli spravnym smerem, diky nimz si mohu opravdu vychutnat i jizdu ve tme, ci spise ve svetle a ze naprosto skvele 0,5W svetlo za 500 Kc jiz mam nejaky cas bezpecne ulozene v supliku. :-)

Pozn.: Bohuzel, jeden muj SpiderFire P7 ma celkovou delku 130mm a druhy 136mm. :-( Trosku me to zamrzelo, ale musel jsem se s tim smirit.



--------------------
2x SpiderFire SSC P7 2-Mode (DX sku.19767)
1x TrustFire TR-801 Cree XR-E Q5 2-Mode (DX sku.13095)
1x Felt QX80 2008
Go to the top of the page
 
+Quote Post
baron
příspěvek 8.5.2010 21:41
Příspěvek #2


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 124
Registrován: 31.5.2008
Bydliště: Česká Lípa
Člen číslo: 94



Jak snáší Palm otřesy? Také přemýšlím nad držákem na řidítka pro své HTCéčko, ale bojím se otřesů. Jezdím hodně po lesích, takže i kořeny na cestách a často ani nevím kde jsem, pak musím zastavit, vyndat z kapsy, spustit GPSku, no prostě zdržovačka.

Jinak zajímavé "pracoviště" smile.gif . Já si chci PDáčko dát nějak na představec.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xtreo
příspěvek 8.5.2010 22:32
Příspěvek #3


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 31
Registrován: 7.11.2009
Bydliště: Hradec Králové
Člen číslo: 445



Na nejake masoveji uzivane komunikatory se drzaky na kolo primo vyrabeji. Na muj Palm Centro jsem byl vsak rad, ze jsem vubec spachal tu moji verzi, pouzil jsem tyto dva uchyty a tento drzak (puvodne za opasek).

Ze by tomu vadily otresy v tom smyslu, ze by se neco uvnitr pokazilo, to si nemyslim. Jenom jsem mel ze zacatku hodne obavy, ze mi Palm cely vypadne ven. A skutecne se tak jednou stalo, ale to jsem hodne neodhadl teren a vlitl do toho, predni kolo dostalo takovou ranu, ze jsem malem sletel z kola i ja. Palm si pak tak letel a poskakoval mezi stromama a ja jel a koukal na nej. :-) Kupodivu pouze skrabance, stesti, ze to nechytil display. Ale jinak jezdim taky pres koreny a hodne to se mnou skace (tim spis, ze nemam horske kolo, ale krosove) a drzi to. Takze z alespon trochu rozumnejsiho drzaku nez mam ja bych strach vubec nemel.

Spis mam trochu pocit, ze na predstavci bude displej preci jenom o kousek nize nez na riditkach a bude se na nej o to hure divat. A navic bude displej pod uhlem, ze na nem bude prd videt. Ale chce to ozkouset, co kus to original. :-) Pokud se dobre pamatuji, tak jsem to jen tak na necisto zkousel a moc se mi to ze zminenych duvodu nezamlouvalo.


--------------------
2x SpiderFire SSC P7 2-Mode (DX sku.19767)
1x TrustFire TR-801 Cree XR-E Q5 2-Mode (DX sku.13095)
1x Felt QX80 2008
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 9.5.2010 07:05
Příspěvek #4


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



je to dobre ... na zaciatok ... ale samozrejme treba este na tom pracovat ... pridavat a pridavat ... lumenov nie je nikdy dost :-)))

mimochodom, nebojis sa, ze ti tie svetla vypadnu ? ja ich upevnujem takto ...
http://forum.fotonmag.cz/index.php?act=att...post&id=856


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.4.2024 - 00:32