IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

16 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Historky s FL, ... podělte se o své zážitky
ultim
příspěvek 1.2.2011 19:05
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



Co se Vam stalo zajimaveho,usmevneho, nebo zvlastniho na prochazce s FL





--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skeidži
příspěvek 1.2.2011 20:13
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 339
Registrován: 18.8.2010
Člen číslo: 699



Ráno jsem chtěl autem zajet pro páječku do Lídlu a venku byla ještě tma, tak jsem vzal svoji Zebru abych viděl na škrábání oken (v noci byl mráz) a auto ne a ne naskočit, tak jsem čelovku využil i k zevrubné prohlídce motoru - což bylo sice fajn ale problém jsem stejně nevyřešil a po 20ti minutách raději vzal kolo. A čelovku jsem ani nevypínal.


--------------------
Fenix: E05 Zebra: SC50W Convoy: C8 DD XP-G2.
Charger: LiitoKala Lii 100
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 1.2.2011 20:48
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Jak psal Ultim:"A kdyz tak jedou dva vedle sebe na jednu takovou bludicku a rikaj si: Bacha jede auto,uhnimu! ... Ty vole to bylo kolo!" tak přesně tohle se mi už několikrát stalo a to sem svítil na cca 100lm s XP-G smile.gif Pravda byly dvě takže to dalo max 200lm ale už ty údivy. Pak sem tedy předělal na 4x Powerlight 4xXP-G a jel kousek od Jiřika lesem ještě s kamarádem. Svítil jsem jen 1x XP-G na medium cca 200lm. Krásná viditelná cesta a najednou zatáčka tak sem pustil dálkové těch 4x XP-G a najednou sem jen zahlídl asi na 20m lyžaře kterej okamžitě udělal rychlý skok do sněhu vedle smile.gif Asi si myslel že jsem ufo či co


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ultim
příspěvek 1.2.2011 20:58
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



Jeste k tem kolum,jak jsem psal do TK35...

Jedu se takhle projet na kole k takovemu "poutnimu" mistu tady u nas. No a predemnou dva kolari vedle sebe. Samozrejme to bylo v noci a na kolech nemeli vubec nic,jenom ten krajni drzel v ruce "X LED 3xAAA Kafland style" ,vsichni vime jak to asi sviti biggrin2.gif thumbsdown_anim.gif
Ja mel jenom ED-P72 do dalky, NF-500 pod kolo/nohy a celovku do zoomu jako searchlight.
A ten jeden povida tomu krajnimu: "Bacha jede auto,uhnimu!"
Tak jsem je radeji velkym obloukem predjel a nalezite si to vychutnal tongue.gif
Pak uz jenom za mnou slysim: " Ty vole to bylo kolo!"

To byla takova pekna zkusenost.
Horsi je, kdyz se jdu jenom tak projit a trochu si zasvitit a pred panelakem potkam dve baby/duchodkyne co roznasi drby co celym baraku. Nabiram rychlost a snazim se s nima nedostat do styku.
Ale stejne slysim:
I : "To je ten kluk ze 3. ze?"
II: "No jo,to je ten co si porad hraje s baterkama" (vsuvka: vsichni veme ze baterka je baterka a FL je FL,ale vysvetluj jim to rolleyes.gif
I : "To bude asi nejaky blazen! "Lordiku pojd sem,nestekej na pana,pan je fuj!" Vola po nejake male mrdce co na me dorazi, v tom okamziku bych chtel mit poruce Asalut crown... a spravne ho pouzit...
II: "Stejne nas tady jednou zamorduje, takovy clovek .... bla bla bla srance bla bla bla.... "

rolleyes.gif





--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skeidži
příspěvek 1.2.2011 22:10
Příspěvek #5


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 339
Registrován: 18.8.2010
Člen číslo: 699



Až tak, jo? thumbsup_anim.gif


--------------------
Fenix: E05 Zebra: SC50W Convoy: C8 DD XP-G2.
Charger: LiitoKala Lii 100
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 1.2.2011 22:57
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



To mi také něco říká, akorát při venčení psa používám X-Throvera tak se lidi raději drží stranou, to naše 20kg telátko křížené je neškodný ale běhavý tak aby někde v dáli něco nežral ale zvykl si že když posvítim tak nesmí smile.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 1.2.2011 23:07
Příspěvek #7


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



No, já jsem si málem stříknul do textilu smíchy, když mě jednou večer na stanici našich příměstských autobusů poprosila vetchá babička, zda bych jí nemohl něčím posvítit na jízdní řády autobusů.

Ono by to zase v běžný den tak k popukání nebylo, ale zrovna to byl jeden z těch příjemných večerů, kdy jsem se vracel z jedné naší flashaakce, v batohu cca 25 světel všech velikostí od 10 do 1500lm, po kapsách dalších pět kusů (MC-E, P7). Nechtěl jsem stařenku odfouknout těmi všemi fotony, tak jsem vyndal z náprsní kapsy tohoto nejmenšího z rodu mrďochů (alias fauxton) a posvítil jí. Stařenka užasle hlesla něco ve smyslu: "Ježíšímarjá, mladý pane, to je šajn jak Slunce!" a já si říkal, kdyby tak věděla, co skrývá můj baťůžek ... :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 1.2.2011 23:19
Příspěvek #8


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



To by jí z toho taky mohlo trefit biggrin2.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ultim
příspěvek 1.2.2011 23:19
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 027
Registrován: 10.1.2010
Člen číslo: 528



QUOTE(alk007 @ 1.2.2011 23:07) *
"Ježíšímarjá, mladý pane, to je šajn jak Slunce!"


To jsi mel hned z kapsy vytahnout DS k SST-90 a vysvetlit ji ze to nic nebylo biggrin2.gif

Tento příspěvek byl editován ultim: 1.2.2011 23:20


--------------------
UniqueFire AA-S1 MOD: XR-E Q5 + TIR
TrustFire R5-A3 Nove EDC, MOD: SB driver
NF-500 MOD: XP-G R4 5B1 1A + GITD
EMOS "Silver" 2xAA MOD: XR-E R2 0,6A
SolarForce Skyline II MOD: XP-G R4 4B 1,5-2A Semi Direct Drive?
MG RX-1 MOD: 52mm asferika + XP-G R4 4B 1,7A + GITD
Epsilon ED-P72 - Tinmaker MOD: 4x XM-L T5+T4 "4500K" 2,5A + TIR = +2K lm
Heaolight MOD: XP-G R4 4C 1A + 6000mAh battery pack + GITD difuzor

Motto: Raději mít přežhavenou LED s pěkným tinem, než výkonnou "zeleninu"!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 1.2.2011 23:46
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



tohle vlákno je velmi čtivé thumbsup_anim.gif thumbsup_anim.gif . Super nápad ultim.

Myslím, že se to bude dost točit kolem toho, jak si nás pletou s autem... biggrin2.gif Já jsem nedávno (snad už jsem to tu i někde psal) šel svítit k jednomu cvičáku a byl jsem teprve cca 100m od vchodu (silnice, rovinka), když už se před brankou shluklo několik lidí a salutovali (rozuměj kryli si oči, když se dívali směrem ke mě). V tu chvíli jsem měl v rukou WF-900 na max, jednu MC-E na max a Tank tk-737 na max. zoom. Když jsem přišel k bráně, paní říkala že to auto svítilo divně trhaně a někdy i do nebe, nu překvapená byla.

Další historka je jednosuchá a čerstvá - řídím, předjedu (jak jsem později zjistil) blbečka, ten chce závodit, ale není vhodný moment na to mě předjet, tak mi pustí dálkové a začne troubit (no prostě jsem ho maximálně vytočil, že jsem si dovolil ho předjet - na přehledném úseku dodávám). Inu, dálkové mi do vnitřního zrcátka nevadí, je samostmívací. Ale ze stran to docela bolí do očí v zatáčkách... Tak jsem mu pustil přes zadní okno T20C2, napřed jen na chvilku, abych mu domluvil, ale asi myslel, že fotím, nebo co, a neztlumil to. Nu tak jsem vzal mou novou pětiokou throwerovitou WF-900 a stačilo pár vteřin, pochopil a nejenže ztlumil, ale už mě ani nechtěl předjet, jel za mnou mírnou jízdou pár kilometrů a pak odbočil, asi někam do svého temného domova... kde přemýšlí dodnes nad tím, co se mu to vlastně té záhadné noci přihodilo. smile.gif
edit - jen dodám, že jsem mu svítil vždy, když nic nejelo... wink.gif

Tento příspěvek byl editován mickielli15: 1.2.2011 23:52


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 1.2.2011 23:52
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Opravdu čtivé vlákno to souhlasím, Micki připoměl jsi mi také jednu podobnou. Jel jsem takhle pro Tomasona a posvítit si s Džejárem v Kunratickém lese. Kousek od Thomayerovy nemocnice se za mě zařadil nějakej blb s neseřízenými světly a pálilo to do očí jako blázen. Já neměl po ruce nic ale Tomason ano, tak nejprve chvilka přemlouvání ale nakonec říkám, jak on na nás tak mi na něj, bohužel jsme ale už odbočovali ale útok s Tankem SST-50 Hi byl asi pro toho řidiče zajímavým zážitkem. Též přes zadní okénko.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 2.2.2011 15:00
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Micki, koukám že nelituješ koupě WF-900 a už s ní máš i pár zábavných zážitků.
Krtku, když jsem četl, že Tomason měl něco po ruce, tak jsem myslel, že bude následovat popis útoku 300mW laserem v psychadelické úpravě. biggrin2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dežo
příspěvek 2.2.2011 15:41
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 414
Registrován: 24.10.2010
Bydliště: Nitra
Člen číslo: 755



Kdy sme jeli do Košíc pro auto .
Cestou pred košicami kolem 5-6 večer ani tma nebyla sme dostali defekt !
Zastáli sme a zdvihli auto ale pak se nám na zdviháku pretrhl závit pak sme to nemali s čím zdvihnut ...
Nadarmo sme pri silnici stáli a mávali ale nikto nezastavil! angry.gif
Pak mne napadlo že mám pri sebe (nie náhodou) tento FL http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtopic=1661
dál sem jí tátovy ktorý s reflexnou vestou a s FL v ruce se postavil na kraj silnice a zasvítíl (cez den)
a div se nediv se prví Fabia zastála vodič šokovane sedel za volantem (asi si myslel že poldové) nám s radostí požičial svoj dvihák biggrin.gif
Pak v Košicách sme pozerali auto bilo uz 11 hodín tma ako sme tam stáli na parkovisku a svietili na detaily auta jeden z predávajucích šepká druhému
do pč. tá je ale silná biggrin.gif

Tento příspěvek byl editován Dežo: 2.2.2011 19:44
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Devil
příspěvek 3.2.2011 00:12
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 963
Registrován: 13.3.2008
Bydliště: Košice city
Člen číslo: 25



Ja si tak idem po ulici v KE po chodníku miernym tempom okolo ôsmej večer, pouličné lampy svietili. Oproti asi 15-20m žena s telefónom pri uchu kráča proti mne. Mal som auroru P7 na low. Keď bol odo mňa asi 3-4 metre, strašne sa zľakla, že čo to na ňu svieti. Potom mu ju bolo aj trochu ľúto.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 3.2.2011 10:36
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(ultim @ 1.2.2011 20:58) *
Jeste k tem kolum,jak jsem psal do TK35...

Jedu se takhle projet na kole k takovemu "poutnimu" mistu tady u nas. No a predemnou dva kolari vedle sebe. Samozrejme to bylo v noci a na kolech nemeli vubec nic,jenom ten krajni drzel v ruce "X LED 3xAAA Kafland style" ,vsichni vime jak to asi sviti biggrin2.gif thumbsdown_anim.gif
Ja mel jenom ED-P72 do dalky, NF-500 pod kolo/nohy a celovku do zoomu jako searchlight.
A ten jeden povida tomu krajnimu: "Bacha jede auto,uhnimu!"
Tak jsem je radeji velkym obloukem predjel a nalezite si to vychutnal tongue.gif
Pak uz jenom za mnou slysim: " Ty vole to bylo kolo!"

To byla takova pekna zkusenost.
Horsi je, kdyz se jdu jenom tak projit a trochu si zasvitit a pred panelakem potkam dve baby/duchodkyne co roznasi drby co celym baraku. Nabiram rychlost a snazim se s nima nedostat do styku.
Ale stejne slysim:
I : "To je ten kluk ze 3. ze?"
II: "No jo,to je ten co si porad hraje s baterkama" (vsuvka: vsichni veme ze baterka je baterka a FL je FL,ale vysvetluj jim to rolleyes.gif
I : "To bude asi nejaky blazen! "Lordiku pojd sem,nestekej na pana,pan je fuj!" Vola po nejake male mrdce co na me dorazi, v tom okamziku bych chtel mit poruce Asalut crown... a spravne ho pouzit...
II: "Stejne nas tady jednou zamorduje, takovy clovek .... bla bla bla srance bla bla bla.... "

rolleyes.gif


To chtělo pod nohy alespoň malého škrtacího bimbáce!!! Alespoň by si trošku stříkli do trenek a měli by o čem povídat a nevšímali by si slušných flashoholiků!!! Blanc




Go to the top of the page
 
+Quote Post
eMpathier
příspěvek 3.2.2011 12:25
Příspěvek #16


empatír
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 696
Registrován: 18.7.2008
Bydliště: Ukray/Kešice
Člen číslo: 109



To s bicyklom a lietadlom, autom, motorkou, vlakom, atď, to je pre mňa samozrejmé... smile.gif ... no najlepšie sú situácie, keď vytiahnem z vrecka niečo malé (P3D), zasvietim na turbo a všetci ostanú v šoku, že sa až hanbia opýtať, čo to $@#% bolo.. rolleyes.gif

(a nechápavých susedov mám aj ja... xenofóbia je tu bežná)...


--------------------
root@empathier:/# man life
No manual entry for life


FotonMag Live Chat - neváhæjte a vstúpte
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 3.2.2011 14:53
Příspěvek #17


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Moji susedia este nevedia co vsetko schovavam v skrini..
Davnejsie mi dosiel balicek od speedyho (AW18650) a akurat vypadla elektrina na sidlisku.. Otvoril som dvere ked dosla postarka a nechapala, ked mi podala obalku, mal som podpisat - ja som roztrhol obalku, vybral liionku, zalozil do lampasa a hned bolo svetlo..

liionky od speedyho ... XX eur
postovne .. XX eur
nechapavy vyraz tvare nasej postarky k nezaplateniu biggrin.gif


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 3.2.2011 18:03
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(m@roš @ 3.2.2011 14:53) *
liionky od speedyho ... XX eur
postovne .. XX eur
nechapavy vyraz tvare nasej postarky k nezaplateniu biggrin.gif


biggrin2.gif pěkné


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mirek J.
příspěvek 3.2.2011 19:05
Příspěvek #19


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 89
Registrován: 23.1.2009
Bydliště: City of Prague
Člen číslo: 245



Nebylo to na procházce, ale doma. V podvečer v obýváku. Protože nám odešla po letech klimatizace, koupil jsem novou. A protože nemám vybavení na instalaci, hlavně tu chladicí část (trubky,vakuovou pumpu, R410 chladivo atd. - elektro zmáknu levou zadní...), tak jsem si na to pozval firmu, co dělá montáže klimatizací. Velice přijemný majitel firmy a jeho servisní technik (mimochodem-až budete chtít klimu nebo její instalaci a velice slušné vystupování a precizní přístup k věci,dám kontakt). Ale abych to zkrátil - servisák na štaflích, připojuje něco u vnitřní jednotky, je už podvečer, venku šero. Svit od čtyřramenného lustru se 4x Osram 15W nestačí. Beru do ruky MTE 3-2I, namířím do stropu (ne jemu pod ruky) a stisknu. Servisák málem doslova sletěl ze štaflí,protože si myslel, že poslal něco do zkratu a došlo ke šlusu ! Potom se otočil a zůstal civět... :-) Já se omluvil a řekl, že příště před zapnutím předem upozorním... biggrin2.gif
Strašně se jim to líbilo, ukázal jsem jim i jiné mé FL a myslím si, že minimálně majitel firmy už je taky chycen.... thumbsup_anim.gif


--------------------
Teprve začínám...: SolarForce T7 II, Fénix L1T V2.0, Olight M20 Warrior, Fenix L0D Premium 100-2x !, Olight T10 Q5-je super!!!, SolarForce T700-jsem poslední kupec v ČR:-), Fénix TK20, Tiablo A9 Q5+zoom lens, Olight I25 Infinitum , EagleTac P20C2, TanK 007 TK701 , Tiablo TL-1-můj nový miláček....., MTE3-2I-kvalita,kterou jsem nečekal!, Fénix TK15-je fakt DOBREJ, Fénix E05 R2-malé Nic,světla VÍC , Fénix LD40-masivní holka pro všechno ....... A co dál .... ? Nejlepší thrower - LASER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 3.2.2011 22:27
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



smile.gif jojo, ono si to dělá někdy reklamu samo... ale je nás pořád brutální menšina, tak je kam "zasévat", a mě to tak i vyhovuje wink.gif


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post

16 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 13:41