IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Nakup na fakturu, ... z DX?
m@roš
příspěvek 9.3.2010 06:47
Příspěvek #1


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Ahojte,

Potrebujeme pre firmu zakupit zopar svietidiel..
Jedna sa konkretne o http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10709, ale potrebujeme na to riadnu fakturu ako danovy doklad.
Ako je to s dokladom o cene tovaru?
- nakupovat nebudem ja ale oddelenie, ktore to ma v kompetencii

Alebo je mozne vyssie uvedene lampasiky kupit niekde v SR/CR normalne na fakturu?

Dakujem


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dizi
příspěvek 9.3.2010 14:25
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 231
Registrován: 20.1.2009
Bydliště: LM/BA
Člen číslo: 239



Napíš do DX, prípadne kúp z volumerate.com (ale aj tam by som pred nákupom napísal).

Tento příspěvek byl editován dizi: 9.3.2010 14:25
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vědátor
příspěvek 9.3.2010 14:28
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 985
Registrován: 11.4.2008
Bydliště: Jeseník n.O.
Člen číslo: 51



Možná by stačil výpis z paypalu nebo z účtu ..


--------------------
Shledal jsem, že moudrost nese více užitku než pomatenost,
jako světlo dává větší užitek než tma. Kaz. 2:13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oto
příspěvek 11.3.2010 08:44
Příspěvek #4


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 12
Registrován: 6.2.2009
Člen číslo: 257



Ja som kupoval nejake svetla do roboty z Dealextreme aj z Kaidomain, v oboch som mailom ziadal prilozit do balika aj fakturu, ale zbytocne.
Zamestnavatelovi stacilo to, co sa da vytlacit priamo zo stranky + vypis z uctu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m@roš
příspěvek 11.3.2010 19:48
Příspěvek #5


LED maniac
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 370
Registrován: 26.3.2009
Bydliště: KE/RV (SK)
Člen číslo: 295



Problem je v tom, ze DX nieje u nas "registrovany" ako dodavatel tovaru... S CZ a SK firmami nieje problem ich zaregistrovat v systeme (SAP v nasej firme)
U cinanov je to zlozitejsie... Aspon mi to tak tvrdia. Takze ked to kupim ja, tak to si uz neviem zadat do systemu - musi sa to objednat cez ten nas "skvely" system a zvysok zariadia ludkovia v administrativnej budove.. My technici vela nezmozeme sad.gif


--------------------
J.M. Petzval: "Podmanil som svetlo, mám ho v hrsti, lebo na svete je ešte príliš veľa tmy"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
semik
příspěvek 11.3.2010 20:15
Příspěvek #6


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 115
Registrován: 31.1.2010
Bydliště: Kladno
Člen číslo: 554



QUOTE(m@roš @ 11.3.2010 19:48) *
Problem je v tom, ze DX nieje u nas "registrovany" ako dodavatel tovaru... S CZ a SK firmami nieje problem ich zaregistrovat v systeme (SAP v nasej firme)
U cinanov je to zlozitejsie... Aspon mi to tak tvrdia. Takze ked to kupim ja, tak to si uz neviem zadat do systemu - musi sa to objednat cez ten nas "skvely" system a zvysok zariadia ludkovia v administrativnej budove.. My technici vela nezmozeme sad.gif


No jo no to je tak kdyz nam technika pomaha. sad.gif Co naky ty tygriceny? Tedy ty zrovna ne, protoze sidli v Kanade, ale treba existuje nejaky jiny preprodavac ktery se tvari vic jako CZ/SK firma.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oto
příspěvek 12.3.2010 08:49
Příspěvek #7


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 12
Registrován: 6.2.2009
Člen číslo: 257



QUOTE(m@roš @ 11.3.2010 19:48) *
Problem je v tom, ze DX nieje u nas "registrovany" ako dodavatel tovaru... S CZ a SK firmami nieje problem ich zaregistrovat v systeme (SAP v nasej firme)
U cinanov je to zlozitejsie... Aspon mi to tak tvrdia. Takze ked to kupim ja, tak to si uz neviem zadat do systemu - musi sa to objednat cez ten nas "skvely" system a zvysok zariadia ludkovia v administrativnej budove.. My technici vela nezmozeme sad.gif


U nas sa nastastie da vybrat moznost nakupu aj "osobne" a potom sa preplati doklad. A to sme statna organizacia, takze z uctovneho hladiska z tym nemoze byt problem, je to len na ochote hosp. useku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 21:23