IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

2 Stránky V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> čelofka with Cree MC-E, bude to podľa vás možné?
d čouzn uan
příspěvek 1.8.2008 19:48
Příspěvek #21


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 21
Registrován: 28.7.2008
Člen číslo: 115



Chlapci, vdaka za vsetky rady a navrhy. Napokon sa zda, ze sa aj tak rozhodnem pre ine LED, nie pre MC-E. Rozhodol som sa, ze to radsej nebudem komplikovat. Bratovi som dnes vyplatil jeho 3x Li-poly 14,7V 4000mAh akumulatory from Hong Kong. No a mne sa tym padom zvysia 3 packy Li-poly 14,7V 2200mAh, ktore pouziva teraz. Na MC-E by som musel pouzit uplne ine baterie a ine drivery. Takze si dam namiesto MC-E do celovky 3x Cree R2, pripadne R4, ak sa dostanu do predaja koncom roka 2008, o com vsak trochu pochybujem. Rozhodol som sa pre housing od Cutter-u. Je to MR11, Cutter k tomu ponuka aj vlastne optiky, ktorych beamshoty si mozete pozriet na CPF. Takze si rovno kupim housing spolu s ledkami, optikou, driverom, chladicom, konektormi a tymi vecickami na pripevnenie na helmu a na riadidla. Potom si doma vyrobim velmi pevnu celenku na hlavu. Planujem pouzit zopar kuskov tensieho neoprenu. Housing chcem umiesnit na vrch hlavy. Ak bude celenka dostatocne pevna a ak sa mi podari vyriesit pevne uchytenie housingu na vrchu hlavy, tak by to nemalo skakat na hlave ani pocas behu. ono to budu skor take popruhy ako mozete vidiet na night vision okuliaroch, ktore su este o dost tazsie ako housing od Cutter-u.

Potrebujem totiz, aby bol housing vodeodolny (dazdu a snehu) a aby aj nejako vyzeral biggrin.gif Nerad by som behal s nejakym hranatym kvadrom na hlave. Akumulatory mi poskytnu stavu asi tak na 5+ hod. na 1000mA, co je ozaj parada. Je mi jasne, ze mojej prace bude na celovke minimum, ale dnesna celovka predsa musi aj nejako vyzerat... ako napr. Petzl Ultra belt. wink.gif

A este raz vdaka za tip na tie Li-poly akumulatory. Uz davnejsie som nieco take na ebayi hladal, ale akosi som to prehliadol. Uz som v duchu takmer hresil, ze jedine miesto na svete, kde si mozem kupit takyto battery pack, je batteryspace.com. Ceny nie su zle, ale posielaju tusim len cez UPS. Za postovne do Europy uctuje neskutocne palky. Ak potom este priratam clo a DPH, hned ma prejde chut nieco od nich kupovat. Takze este raz vdaka za skvely tip. Ondrej
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stránky V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.4.2024 - 10:55