IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> CPF duvod banu, Kontakt/Zjisteni duvodu banu
E-Ryc
příspěvek 10.3.2011 13:07
Příspěvek #1


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 22
Registrován: 12.12.2008
Člen číslo: 210



Ahoj, nejste nekdo admin/moderator nebo tak neco na CPF pripadne nemate na nekoho kontakt? Za (z meho pohledu) nevinnou otazku (jestli musi byt upozorneni pro nove uzivatele v spatne citelne kombinaci modra/cervena: http://misc.krezac.net/misc/cpf.png ) jsem byl zabanovan z duvodem "no reason" a rad bych vedel, cim jsem se prohresil. Kontakt ze stranky Contact us vede na neexistujici stranku a jinam se jako zabanovany nedostanu....
Predem dik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 12.3.2011 16:37
Příspěvek #2


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 008
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



To se na CPF stava, byl jsi zrejme zabanovan jako troll/prudic. Nic moc se s tim asi delat neda. Nejlepe asi po par dnech zalozit novy ucet a vyhybat se moderatorum smile.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
E-Ryc
příspěvek 13.3.2011 08:59
Příspěvek #3


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 22
Registrován: 12.12.2008
Člen číslo: 210



Kaslu na ne, forum se da sledovat i neprihlaseny...Sice se v tom divokem textu odhani obousmernou komunikaci ale zrejme to neni tak divoke... Kdyby to byl muj prvni a jediny prispevek, tak nereknu ani n. Ale uz jsem prekrocil "uvodni fazi", prihodil odkazy na nejakou svou konstrukci, ale po "technickych problemech" v poslednich tydnech se mi to psychadelicke okno zacalo zobrazovat znova, tak jsem se slusne zeptal...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
podpolanec
příspěvek 13.3.2011 19:37
Příspěvek #4


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 42
Registrován: 10.2.2010
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 565



Aj ja som nastvaty, pri poslednom "tuningu" mi z CPF vyhodili par prispevkov a to uvitacie okno mam spat. Zlate dobre FMF.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 14.3.2011 00:21
Příspěvek #5


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 008
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Při posledním crashi prý museli obnovit databázi z nějaké staré zálohy. Zřejmě to byla záloha, ve které jste ještě měli málo příspěvků a byli jste nováčci, proto se vám vrátil ten nápis...


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
podpolanec
příspěvek 14.3.2011 21:42
Příspěvek #6


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 42
Registrován: 10.2.2010
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 565



To musel byt poriadne stary backup. To som necakal.
FMF sa urcite zalohuje kazdy den, ze? biggrin2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
E-Ryc
příspěvek 14.3.2011 21:55
Příspěvek #7


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 22
Registrován: 12.12.2008
Člen číslo: 210



Tak stane se, ze proste cast dat zmizi. I o ten system se staraji jen lide a ti chybuji (a technika selhava). A dokonce bych i pochopil, ze bych dostal ban, kdybych se zeptal, kde sakra jsou moje prispevky. Ja se ale jen zeptal jestli je nutne aby upozorneni bylo necitelny modry text na cervenem pozadi a jestli by nestacil cerveny ramecek. A tim jsem se zrejme dotkl neciho bozstva a to se netrpi... No nic, nechme toho...

Tento příspěvek byl editován E-Ryc: 14.3.2011 21:56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 14.3.2011 22:01
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



hele, ja si az dnes vsiml, ze je tam nejaky text - takovym vystraznym textum ja nevenuji pozornost, vetsinou jde o nejakou reklamu; ja ctu v textu, to me zajima ..


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 24.9.2024 - 22:22