IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

3 Stránky V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> FlashaHvězda 11.2.2015 - Lucifer ve Hvězdě ..., ... aneb napadlo nás Chapadlo (a dobře to dopadlo)
alk007
příspěvek 9.2.2015 14:22
Příspěvek #1


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Milí kolegové, demokracii alias cochcárnu vystřídal flashaabsolutismus a je třeba stanovit rychle kdy, kde a co. Takže:

KDY: středa 11.února 2015 cca 17:30

KDE: nejdříve restaurace Chapadlo na pražském Vypichu, po nasycení pak blízká obora Hvězda

CO: viz výše: nejdřív hamiky pupiky pak lumeniky luxiky...

KDO: alk007, Tommu, Wizard, Tomason, Rolf(?), Kolbaba71, ...



Poprosil bych o potvrzení účasti.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
příspěvek 9.2.2015 15:16
Příspěvek #2


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 31.1.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 534



A dablicky hřbitov tedy padá? Nějak jsem nezaznamenal přechod na jinou lokalitu. Ve Hvězdě je nějaké podzemí?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 9.2.2015 16:17
Příspěvek #3


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Ďáblický hřbitov bude složitější, musíme se domluvit kdo by měl zájem a pak je zkusíme kontaktovat, kolik by chtěli za umožnění nočního výletu. Vloupávat se na hřbitov štípáním zámku mi přijde nemístné...
Do Hvězdy jdu, pokud mě nějaká choroba neskolí, čelovku Lucifer taky beru, tak kdo chce může se seznámit s Luciferem napřed. Stejně skončíme všichni v pekle smile.gif


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
příspěvek 9.2.2015 16:25
Příspěvek #4


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 31.1.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 534



Tak na hřbitov jedině stylově přes zeď (a následně úprk před duchy stejnou cestou)
Surikata ještě mluvil o podzemní továrně Richard, která by mně jako místo nějakého budoucího srazu osobně lákala velmi, ale vzhledem k tomu, že vstup do rozsáhlého podzemního labyrintu je pouze jeden a o závaly tam není úplně nouze, trošku mám z toho obavy :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 9.2.2015 17:33
Příspěvek #5


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Taktak, hřbitov v Ďáblicích bych nechal na jindy, až bude lepší počasí a hlavně víc času na přípravu a více účastníků.

Jinak ve Hvězdě je podzemí miniaturní a krátké, ale my jsme spíše povrchovci s občasným vnořením do podzemních prostor nevyžadujících speciální výbavu :-)

Richard mě láká velmi, ale bezpečno tam úplně není, tak si to dokážu odříct. Můžeme udělat náhradní akci - noční výstup na Radobýl :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blancman
příspěvek 9.2.2015 22:22
Příspěvek #6


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 072
Registrován: 20.1.2009
Člen číslo: 238



QUOTE(Rolf @ 9.2.2015 16:25) *
Tak na hřbitov jedině stylově přes zeď (a následně úprk před duchy stejnou cestou)
Surikata ještě mluvil o podzemní továrně Richard, která by mně jako místo nějakého budoucího srazu osobně lákala velmi, ale vzhledem k tomu, že vstup do rozsáhlého podzemního labyrintu je pouze jeden a o závaly tam není úplně nouze, trošku mám z toho obavy :-)


Richarda velmi dobře znám a již nedoporučuji. Trošku hlasitější Krtkův pšouk již spouští laviny padajících kamenů. Podlaha kopce (slínovec) jde tvrdě proti stropu, byl jsem tam v okamžiku, kdy přímo pod tlakem explodoval betonový sloup v sloupovém sále a málem jsem si cvrnknul do gatí. Jednak to byla detonace jak od granátu a když jsem viděl ty 30 mm ocelové pruty vyvalené jak sirky, tak jsem raději vycouval.... Dnes už opravdu Richard ne! Blanc
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
příspěvek 9.2.2015 22:53
Příspěvek #7


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 31.1.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 534



Ona by to byla hodně blbá náhoda, kdyby to při provozu, jaký v Richardovi je, spadlo po 70-ti letech zrovna na nás, ale popravdě z toho mám taky blbý pocit. Ani ne tak z toho, že by to spadlo na mě (to by bylo alespoň rychlé), ale že by to zavalilo cestu zpátky a to by při mé klaustrofobii byla vcelku lapálie ;-) Ale souhlas, má zvědavost a chuť si to projít ještě naštěstí není tak silná jako pud sebezáchovy. A koneckonců, na těch stránkách je udělaná dost super virtuální prohlídka....

Tento příspěvek byl editován Rolf: 12.2.2015 15:48
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 10.2.2015 08:50
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak možná nakonec dorazím. Ta firemní akce měla být ve středu 12.2,, což je blbost. Když jsem zjišťoval tuto nesrovnalost, tak se ukázalo, že správný den je čtvrtek a nikoliv středa. Teď jen, abych dostal volno od přítelkyně. Jelikož pokud šel, tak bychom se pořádně neviděli dva týdny v kuse a tak nevím, zda mě to projde...


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miloš
příspěvek 10.2.2015 09:18
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 280
Registrován: 1.4.2012
Bydliště: Czech Vitriol
Člen číslo: 10 347



QUOTE(Rolf @ 9.2.2015 22:53) *
Ona by to byla hodně blbá náhoda, kdyby to při provozu, jaký v Richardovi je, spadlo po 70-ti letech zrovna na nás, ale popravdě z toho mám taky blbý pocit. Ani ne tak z toho, že by to spadlo na mě (to by bylo alespoň rychlé), ale že by to zavalilo cestu zpátky a to by při mé klaustrofobii byla vcelku lapálie ;-) Ale souhlas, má zvědavost a chuť si to projít ještě naštěstí není tak silná jako pud sebezáchovy. A koneckonců, na těch stránkách je udělaná dost super virtuální prohlídka...
Jak píše Ladislav Lahoda: Jednou kdosi napsal křídou na černá vstupní vrata Richardu varování, které platí stále, i když jeho písmena už dávno spláchl déšť:
Nepostupujte dál, v těchto chodbách není nic, za co by stálo zemřít!


--------------------
Vůbec tomu nerozumím, ale o to víc mě to baví...
Granát 3x XML
TIR 70mm
Cyklosvětlo
TRON
P08
Astrolux MF-01 XPG3/ Nichia 219C + ramping od Lexela, BLF-GT, Sofirn C8A, Yezl Y3 s XHP70...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 10.2.2015 10:36
Příspěvek #10


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



No kdo zná Blancmana tak ví, že ten když se někam bojí, tak normální člověk by se měl bát i o něčem takovém uvažovat. Takže Richard rozhodně ne. Myslím že tady by se dal zvolit jiný, ne tak nebezpečný objekt, podzemní německé továrny mě také zajímají:

http://www.podzemi-cma.cz/podzemi/tovarny/inden.htm



--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 10.2.2015 15:18
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Potvrzuji účast a sděluji, že po minulé zlé zkušenosti si již nedám burger a vrátím se k osvědčenému steaku s hříbkovou omáčkou. V pivu snad nic nepatřičného nenajdu, pokud zvolím klasickou jistotu ze z Plzně (vím, že plzeňáci to neříkají, Beník mi to snad odpustí).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 10.2.2015 17:21
Příspěvek #12


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(Kolbaba71 @ 10.2.2015 08:50) *
Tak možná nakonec dorazím. Ta firemní akce měla být ve středu 12.2,, což je blbost. Když jsem zjišťoval tuto nesrovnalost, tak se ukázalo, že správný den je čtvrtek a nikoliv středa. Teď jen, abych dostal volno od přítelkyně. Jelikož pokud šel, tak bychom se pořádně neviděli dva týdny v kuse a tak nevím, zda mě to projde...



Já myslím, že když si s přítelkyní přátelsky popovídáš (přivázat k židli a do očí svítit vším, co má >1000lm), že dobrovolně a ráda ti vystaví propustku, ne? Není nad diplomacii :-)

Prostě: Jaký je rozdíl mezi flashasrazem a Fidorkou? Žádný! Když musíš, tak musíš :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 10.2.2015 17:25
Příspěvek #13


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



QUOTE(Tommu @ 10.2.2015 15:18) *
Potvrzuji účast a sděluji, že po minulé zlé zkušenosti si již nedám burger a vrátím se k osvědčenému steaku s hříbkovou omáčkou...).


Však se tam nějaká mňamka, pardon, mňamky páchá Láďa Hruška, snad se tam nějaká lahůdka najde. Zde je inspirace.


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 10.2.2015 19:51
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Pokud někdo chce vidět wolframsteina (třeba Rolf,pokud potvrdí účast), tak ať dá vědět. Většina účastníků ho viděla pred pár dny a tak bych ho tentokrát nebral.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 10.2.2015 20:20
Příspěvek #15


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Přežiju to bez něj :-) Stejně není sníh a nemůžeš ho tahat bez saní :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 10.2.2015 20:40
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Tomík samozřejmě taky přijde a snad i včas. :-) Taky možná půjde zase i kamarád Renda,ale to dá vědět až zítra.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 11.2.2015 00:29
Příspěvek #17


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Ještě mě tak napadlo sepsat co kdo vezme, abychom nenosili zbytečně stejné svítilny.

Já asi vezmu
  1. Fenix TK75
  2. Olight SR51
  3. čelovka Lucifer
  4. čelovka Spark ST6-460NW
  5. drop-in SportTac 3 x Nichia 219
má někdo nějaké přání?




--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 11.2.2015 08:55
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Kostky jsou vrženy (jak řekl Cézar, když zvracel po dukátových buchtičkách...). Co jsem ráno nedal do báglu to už nevezmu, tak se můžete těšit na Thrunite TN36, Fenix TK61, čelovku Lucifer, Armytek Wizard pro Limited s 90CRI. No a pak to co běžně nosím, takže Convoy s2+ s teplým odstínem světla, Nitecore SRT7 a Fenix LD01
Jejich revírem je Hvězda, jejich lumeny jsou vražedné. Jejich protivníci jsou běžkaři, běžci, cyklisté, bezdomovci a jiné neosvětlené cíle. Lidé z Fotonmag fóra svítí 24 hodin denně. Jejich posláním je všechny osvítit... smile.gif


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 11.2.2015 10:56
Příspěvek #19


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



... prostě Bobra 11 :-)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
příspěvek 11.2.2015 14:33
Příspěvek #20


Neosvícený
*

Skupina: Člen
Příspěvků: 41
Registrován: 31.1.2015
Bydliště: Praha
Člen číslo: 15 534



Já se nakonec stavím asi jen na chvíli, pokouší se o mě nějaká nedobrá choroba tak to nechci dráždit. Jen poprosím po zkušenosti ze Skuhrova, poslal byste mi prosím někdo telefonický kontakt, abysme se v té Hvězdě dohonili? Na mě je tel. 773 558 552
A pro Kolbabu - já to super dělo viděl, vždyť jsem Tě vezl domů :-) Jinak plánuju čelovky Fénix HL55 a starší Teslu /pozn. TESLA Zoom 3W/ :-)

Tento příspěvek byl editován Rolf: 12.2.2015 15:34
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stránky V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 20:54