IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Čínská svítilna co si koupil kamarád
Kolbaba71
příspěvek 24.12.2020 15:47
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Tak jsem se po 15 letech potkal s kamarádem, se kterým jsem tak pět let hrávat jednu akční hru. Koupil si docela zajímavou svítilnu. Když jsme spolu mluvili říkal mě, že si pořídil silnou svítilnu, tak jsem měl za to, že si pořídil něco jako Convoy S2+ a jako neznalému mu přijde, že to svítí hodně. Ale tohle svítí opravdu dost. Řek bych že se to dá skoro srovnat s Fénixem TK75. Ale co přesně je za svítilnu jsem nezjistil. Má asferiku a zoom. Používá, pokud si dobře pamatuju 2x 2170 (ty větší 18650). Jde dobíjet y USB. Má tam led baragraf stavu aku a pokud se nepletu, tak vše low/mid/hi a "nezbytný" strobe se ovládá pomocí jediného tlačítka za hlavou svítilny. O zámku neví, nebo ho to ani nemá, což je u jednoho nekrytého tlačítak dost blbý - proto povoluje koncovku. Dosvit má slušný. Při zoomu bez potíží dosvítila na 300m vzdálený les a myslím si, že kamarád nepřeháněl, když říkal, že její svit byl patrný na 700m, když svítil kamarádům na hrázi rybníka pod nohy., Má tam led XHP-90, což bude nějaká čínská kopie pravé XHP. Pod názvem té ledky(XHP90) ji číňan prodává na Ali. Vyšla asi na 25$.

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek

Přiložený obrázek


Tento příspěvek byl editován Kolbaba71: 24.12.2020 15:50


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 25.12.2020 00:50
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Přidám ještě jednu svítilnu s 5mm ledkou, jenž se zapíná a reguluje otáčením kostek, co někde vyhrabal švagr.

Přiložený obrázek


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andrej25
příspěvek 28.12.2020 14:04
Příspěvek #3


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 192
Registrován: 6.10.2010
Bydliště: banska bystrica
Člen číslo: 737



Tá prvá sa podobá na XANES 1282, ktorú som nedávno kupoval pre brata. Vyšla niečo málo nad 20€. Svieti vcelku dosť, módy samozrejme od veci: HI - Lo- strobo.
https://m.banggood.com/XANES-1282-XHP70-LED...-p-1415373.html
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 29.3.2024 - 07:54