IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Powerlight z tržnice SAPA, Recenze s návodem
krtek
příspěvek 3.1.2010 01:57
Příspěvek #1


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



  Pokouším se jako první napsat recenzi na tuto svítilnu. Díky Tomasonovi se nám rozšířili obzory a je vidět, že když se číňani snaží tak dokáží udělat něco pořádně. Ale to bychom to nebyli mi a nepředělali si ji k obrazu svému když to jde tak hezky. Jako první mě zaujalo rozebírání. Perfektně jde vše bez námahy oddělit, nic není zalepené a i přes to, to vše pěkně drží. Jen při koupi je nutno dotahnout hlavu a některé měli potom problém s dosedáním +kontaktu na držák baterií, ale v poslední době sehnali asi lepší kusy a vše šlo i po dotažení bez úprav. Jako další věc se mi líbí vypínač který je ale zdrojem spouty přechodových odporů. Jako poslední a nejlepší věc je optika. Čekal jsem bůhví co ale zatím jsem lepší nenašel. Dá se použít jak pro P4, XP-G a relativně i pro SST-50. Nejlepší kužel ale vychází s XP-G R5.

 Také to byla první volba na úpravu s XP-G R5 od Jiříka. Proud je nastaven s 4x AMC 7135 na 1,4A. Tělo namazáno pastou a pěkně chladí. Výdrž zatím neměřena ale to časem dodám. Kužel se oproti originálu mírně zúžil ale halo zustalo stejně pěkné. Další úprava byla na SST-50 od Mika na 16mm PCB. Ta si tam sedla akorát a úprava trvala jen chviličku. Kužel je více rozostřený ale dává krásné rozložení na bike. Nejhorší a nejtěžší úpravou je vypínač. Je to z nějakého termoplastu který nic moc nevydrží, tak je třeba pájet s největší pečlivostí. Nejhorší je připájení pružiny ale každé aspoň trošku šikovné ruce to zvládnou. Další úprava vypínače je pružinka který je tam volně. Tu je třeba připájet ke spodní části a další a největší přechodový odpor ve vypínači je pryč. Napájení bylo upraveno na 18650 která se tam vešla akorát. Z obou stran jsou pružinky a po straně drátek spojující -pól driveru a vypínače. 

Zde jsou beamshoty s porovnáním L900, HP20, P1D, L2D, starší verze police a UltraFire C3 P4 na 2x AA. Pro lepší přehled klikněte na prezentaci. Vše se samo spustí.

Doufám, že jsme s kolegou turboledem udělali tady na foru radost a je to takový dodatek k vánocům a třeba i pomoc pro ty kteří by nad Powerlightem váhali. Moje hodnocení je na výbornou, kde za takové peníze sehnat tak úžasnou svítilnu snad ani nejde, tak snad udělá tento příspěvek radost i ostatním.  




Tak na přání pepka a dalších lidí se vracím s malým návodem jak to přebastlit na SST 50 nebo XP-G R5. Jen mi chybí jedna fotka kterou bych tam měl mít ale jsou zde lidi šikovní kteří pochopí a nebo si poradí. Nechtělo se mi odlepovat R5 a lepit znovu. Plánuju ale další úpravu tak to nafotím tam a přidám sem.

Jako první stojí za to přidat celou svítilnu i když jí ostatní znají, spíše pro kompletnost. 

Přiložený obrázek


Tady je komplet rozebraná

Přiložený obrázek


Tady je seznam součástí které všechny doslova použijeme. Z držáku na baterie ještě vyštípněte 2 pružinky, budou se vám hodit.

Přiložený obrázek


To bychom měli a přistoupíme pomalu k dalšímu kroku. Kdo jak chce začít je na něm. Já začal hlavou, kterou jsem držel už v ruce. Takže první kroky jsou zcela jasné, vyšroubovat chladič z hlavy a opatrně třeba malým šroubováčkem nebo pinzetou vyškrábnout původní LEDku a destičku kde by měl být driver. Vše odpájet.

Přiložený obrázek
  
Přiložený obrázek


Potom je asi před další přípravou dobré rovnou instalovat LEDku. Tady je ta část kde mi chybí fotka ale tu časem dodám. Ledku jsem lepil Epoxidem Alteco s kovovými částečkami, protože nic jiného nebylo. Ale je vyzkoušené tak se není nutné bát špatného odvodu tepla. Stálo mě v OBi asi 70Kč. SST 50 na 16mm PCB si tam krásně bez úprav sedne, tak stačí jen trošičku přilepit. U XPG je třeba tu přebytečnou díru odbrousit až na plocho. Později dodám foto. Kablíky jsou o průměru 0,5mm2.

SST50                                                                            XPG

Přiložený obrázek
                                                
Přiložený obrázek





Mezitím co nám lepidlo tuhne, přistoupíme k dalším úpravám. 

Další úpravou a to opravdu náročnější, je vypínač. Je třeba si dát výhradní pozor na spodní část, kde je kovová destička a z druhé strany na ní leží pružinka uvnitř vypínače. Vypínač je z nějakého termoplastu tak se strašně rychle zahřeje a taví, tak POZOR! První jsem začal připájením pružinky zespodu k baterce a pak pro zmenšení přechodových odporů ještě připájet pružinku uvnitř vypínače. Potom menší úprava plíšku a připájení kablíku. I zde pozor, plíšek se strašně rád láme, tak jsem použil kousíček z držáku na baterky který vede po boku. Kablík je 0,5mm2.

Kablík ustřihneme tak akorát aby se nám zbytečně moc nemotal uvnitř a druhý konec připájíme na mínus driveru nebo plošňáčku. Mezitím, jak je vidět na fotce, na + driveru nebo plošňáčku připájíme další pružinku. Tam už je to vše bez větších problémů. 

Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek





Další úpravou je mechanická část vypínače. Ten velký plast, ve kterém je vypínač vložen, obrousíme tak, že odstraníme hranu se závity a uvnitř vyštípneme jednu přepážku kvůli plíšku který vede z vypínače. Kovovou hlavičku řízneme nebo ubrousíme tak, že odstaníme oválný výstupek a vytvoříme rovnou plošku, ale pozor, hranu nechat, jinak bude vypínač vypadávat a nebude držet ve svítilně. 


Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek


Tak vše máme připraveno a můžeme skládat. Nejprve je dobré zašroubovat ledku až na doraz a pak celou hlavu přišroubovat k tělu. Bude dole koukat jen vypínač. Rovnou můžeme vložit baterii (u mě 18650) a před tím jí mírně obalit aby hezky sedla dovnitř těla ale zároveň bylo místo pro kablík. Asi budou padat otázky co ten kablík. Ten se tam dá přilepit ale nedělal bych to. Sám ho tam mám volně. Viz popis níže.


Přiložený obrázek


A nakonec dáme dohromady mechanickou část vypínače. Nejprve vložíme upilovaný konec, poté pružinku a držák spínače.

Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek
 
Přiložený obrázek


Když máme vše uvnitř už zbývá jen zašroubovat a svítit. V mechanické části NIC NELEPIT. Jak jsem psal výše o drátku, který vede zkrze svítilnu, byl by tam silně namáhán a časem by se ukroutil. Když bude vše volné a plíšek pěkně připraven bude se celý vnitřek točit a nic se nestane. Vypínač vložíme plíškem do vyštípané díry a zašroubujeme.

Tím jsem vyčerpal veškeré úpravy které jsem se svítilnou dělal a snad pomůže všem ostatním kteří si přáli i návod. Kdyby něco nesedělo, nebo někdo přišel na lepší variantu, popřípadě jakýkoli nápad, ozvěte se mi buď přímo do vlákna nebo PM. 

Všem přeji při úpravách hodně zdaru a pěkného svícení. Hlavně opravdu pozor na ten spínač, je to vážně čína a hodně náchylný na jakékoli pájení, tak opatrně. Kdo má možnost jiného, šup tam s ním. 


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 3.1.2010 02:11
Příspěvek #2


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Krtku, moc pekna recenze! A za fotakem ti to jde, meli bychom z toho udelat tradici, tedy pokud se ostatnim budou fotky libit.
Pracovni podminky nebyly moc prizive, mrzlo a do toho trochu snezilo. A pripominky se vitaji.


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alk007
příspěvek 3.1.2010 02:24
Příspěvek #3


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Krásná práce, dobré pokoukání, zajímavé fotky. Paráda!


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mickielli15
příspěvek 3.1.2010 04:17
Příspěvek #4


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 894
Registrován: 24.5.2008
Bydliště: České Budějovice, Brno.
Člen číslo: 89



Pěkná recenze! A super beamshoty! Vrtá mi hlavou, ta R-5 svítí o tak brutální kus víc? Čekal jsem velký rozdíl, ale ten rozdíl je dost brutální! Pokud má origo Sapa PL třeba 13-140 lumen, potom R-5 mod může mít na hranici 200 lumen?


--------------------
Ach jo, potřeboval bych asi osvětlení stadionu do kapsy (na 1xaaa) s výdrží 20 hodin, low režimem 4000lm a focusem. Zatím jsem na tomto:
Sipik SK-68 Q3 ---- FENIX E01 blue-----
Fenix LD01 Sainless Steel "mazel edition" ----- MTE-M3 2I (MC-E) optika-kolimátor ----- Eagletac T20C2 R2 ----- Lumintop L1A ----- Tank007 tk-737 Q3 zoom 18650/3xAAA. ---- UF WF-900 5xQ5 1000lm ---- XENO E03 XM-L NW ---- FENIX HL21 R3 yellow ---- KD RQ 07 XM-L ---- KD Angle Q5 ---- DRY 3x XM-L CW
Nabíječka šmejd NiMH, super Li-ion PILA IBCT
.
Potrava 18650 Trust yellow-red-black DX, 12x Sanyo+Panasonic z notebooků, AW 2600, 14500 Trust yellow-red-black, AA+AAA Recyko, Eneloop, Eneready, Arctic Power, Tronic, GP atd atd...

PŘEJI SLUNCE V BUSHI :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro nově příchozí - neberte nás flashaholiky vážně, my vás zatím taky vážně neberem. Vzájemně se začnem brát vážně, jakmile do toho taky spadnete, což většinou netrvá dlouho :-)))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 3.1.2010 04:56
Příspěvek #5


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



no konecne som sa dockal ... zda sa, ze upgrade ma celkom zmysel ... skoda len, ze ste neodfotil aj par zaberov z upravy, ako to tam vyzera, kolko miesta je na ledku, co kde treba pripajkovat ...

inak white balance ste mali ako nastaveny ?
sa mi to len zda, alebo L900 ma o kus teplejsi odtien ako R5 alebo SST-50 ?
asi by to este chcelo fotky voci bielej stene ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
boceli
příspěvek 3.1.2010 09:49
Příspěvek #6


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 158
Registrován: 29.8.2008
Člen číslo: 126



Perfektní práce-DÍKY!Ten rozdíl Fenix L2D/ Powerlight R5 je opravdu výrazný.Určitě i díky proudu do LED.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 3.1.2010 10:39
Příspěvek #7


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Díky všem. Určitě to vše napravím, včera jsem to světlo s SST50 teprve dodělal tak hned jak bude chvilka, nafotím vnitřek jak původní tak obou předělaných PL včetně fotek na bílou stěnu.


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turboled
příspěvek 3.1.2010 13:50
Příspěvek #8


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 522
Registrován: 13.11.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 188



Pro ty, co nenavstevuji konferenci pridavam k dobru faktickou pripominku: "pepko: ked chces fotit rozne vykonne lampase tak by si si mal najst 2 nastavenia a odfotit vsetko 2x, na kratsi cas by najvykonnejsi lampas nemal byt prepaleny a na dlhsi cas by malo byt videt aj kusok halo z najslabsieho lampasa."

@pepko - upravy na PL jsou tak snadne, ze fotit je skoro pozbyva smysl, je to prace pro zacatecnika


--------------------
UltraFire C3, Police@XP-G R5 * MTE SF-15@SSR-90 * NF-500, UltraFire C2 DIY kit * Olight M2X-UT Javelot@XM-L2 * SKY RAY King@3LED XM-L T6 * Nitecore TUBE * Skilhunt H03@XM-L2 U4 NW * Sofirn C8A@XP-L2 HI NW * Sofirn SF10@XP-G2 R5 NW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TURBOSNEK
příspěvek 3.1.2010 16:58
Příspěvek #9


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 207
Registrován: 15.12.2009
Člen číslo: 487



QUOTE(turboled @ 3.1.2010 13:50) *
@pepko - upravy na PL jsou tak snadne, ze fotit je skoro pozbyva smysl, je to prace pro zacatecnika


No tak já mám do toho docela chuť ale jsem NAPROSTÝ začátečník a bez obrázků a popisu co ktomu potřebuju jsem v prdel..

Ale taky by se dalo říct - když jsem takovej začátečník tak sem radši nemam lézt confused.gif nebo ne?
Možná by sme si my začátečníci zasloužili nějaké to foto smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 3.1.2010 17:17
Příspěvek #10


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



QUOTE(TURBOSNEK @ 3.1.2010 16:58) *
Možná by sme si my začátečníci zasloužili nějaké to foto smile.gif


thumbsup_anim.gif

tak uz sme dvaja :-))))))))))


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 3.1.2010 17:31
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Však už se na nich pracuje :-)


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rmx
příspěvek 3.1.2010 17:53
Příspěvek #12


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 50
Registrován: 27.9.2008
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 151



Na fotky čekám taky, zatím se válí neposkvrněná v autě biggrin.gif


--------------------
Nejlepší svítilna je slunce, zatím.

Fenix LD10, Romisen RC-A2, iTP A3 SS, 4Sevens Preon Ti I, MagLite AA + LED, Powerlight, Olight T20 T,
Tank 007 M10, iTP H01
IPC-1L + eneloop
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomason
příspěvek 3.1.2010 19:02
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 719
Registrován: 30.12.2008
Bydliště: Praha-Michle
Člen číslo: 225



Krtku chválim,pěkně jsi to napsal a ty beamshoty jsi udělal parádně.
když na to člověk kouká,tak nezbývá říct,má cenu vůbec tahat L900 a další??? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TURBOSNEK
příspěvek 3.1.2010 20:51
Příspěvek #14


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 207
Registrován: 15.12.2009
Člen číslo: 487



Vývoj nezastavíme pánové.
Maglite 1500,-Kč a Powerlight 90,-Kč originál SAPA
Maglite téměř 1kg Powerlight 100g
Přiložený obrázek


No a jaký beamshot patří k jaké svítilně to vás nechám hádat wink.gif
Přiložený obrázek


Loučení je těžké, zažili jsme spolu s Mag hodně pěkných chvil smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 3.1.2010 21:10
Příspěvek #15


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



ked das dobru cenu tak ju kupim :-)))


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TURBOSNEK
příspěvek 3.1.2010 21:13
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 207
Registrován: 15.12.2009
Člen číslo: 487



NEDÁM!!!

Jako bych prodal svoje dítě smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 3.1.2010 21:14
Příspěvek #17


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



myslel som si ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 3.1.2010 22:16
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Upraveno i s návodem při stavbě


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 3.1.2010 23:09
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



QUOTE(rmx @ 3.1.2010 17:53) *
Na fotky čekám taky, zatím se válí neposkvrněná v autě biggrin.gif

Tak už z ní bude žena?  biggrin.gif




--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pepko
příspěvek 4.1.2010 08:24
Příspěvek #20


LED Greenhorn
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 4 787
Registrován: 24.2.2008
Bydliště: Bratislava
Člen číslo: 16



no tak clovece, to je fakt smejd za 75kc ... ta LED cast je este celkom dobre vyriesena, ale spinac je uplne zufalstvo ... konktretne tento model spinaca sa predava aj na DX, som ich kedysi kupil, ale maju zufalu kvalitu ...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.5588

rozpadava sa, praska, ma vysoky odpor, ma vo vnutri asi zly kontakt lebo blika a mrka ... a hlavne nie je stavany na prud vyssi ako 0.5A ... cely ten mechanizmus pripevnenia spinaca je tam zle vyrieseny, ani trochu sa to nechyta na vyrobky z DX ...

krtku pripadne vyskusaj este tento 2mode vypinac, bezne sa pouziva v 18650 lampasoch, takze by sa tam mal zmestit ... urcite bude o kus lepsi ...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.5604
je sice pisany len na 1A, ale v pohode zvlada aj 3A ...

alebo ak ti staci 1mode tak mozes skusit tento, je pisany az na 1.5A ...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.5632

a potom maju este pozlatene, ale myslim, ze to je to iste ...
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15879

inak si si s tym pekne pohral, akurat nemas dobry host ... myslim, ze skor ci neskor ti ta konstrukcia bude robit problemy ... myslim, ze ak niekto chce takto bastlit, tak hosty z DX, napriklad:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15969
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15687
... budu na vyssej kvalitativnej urovni ... aj ked je otazne, ze ci pri ich cene, nie je lepsi uz kupit hotovy lampasik a ten upravit ... napriklad tento:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20229
alebo tento
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21036

je to jasne, ze je to viac ako 75kc, ale prevedenie je predsa len lepsie ...


--------------------
Author Xenon, Sigma Elipsoid, Cateye EL300, MTE Rebel, Ultrafire 606A1@Q5, 2x MXDL@R2 WG, WF-400@P7 CSVOI, 4x Ultrafire C2@P7 DSVNJ+Sekonix Col#1, 2x TR801@P7 DSVNJ
Akoray K-106, KD Cree Q3 5A, SacredFire NF-08 zoom, KD Cree Q3 zoom, 5xNF-500 Q5 zoom, Bastl 6xCree -> 1400lumen, Solarforce L900M@6xCree Q5 1500+lumen mod
Uniquefire HS801@Phlatlight SSR-90, Endurer 4x18650 4xCree MCE M-bin WH 3000+ lumen, Police 2D Maglite SST-90 aspherical 2000+lumen thrower
Romisen RC-T5 4x XP-G R5 1500+ lumen mod, 10xCree MCE 5C 4000K Hyperboost 6000+ lumen bike light - yeeaaah, it's done !!!
Niekto vidi, niekto svieti ... A niekto svieti a vidi ... (pepko)
Predstavte si lampu! Nech je akokoľvek umelecky a zaujímavo zdobená, musí predovšetkým svietiť! (Honoré de Balzac)
Světlo umírá jenom příchodem ještě většího světla, ještě většího, většího světla. (Otakar Březina)
Je dokonalejšie svietiť ako svetlo len vidieť. (Tomáš Akvinský)
Ty brdo! Now that's a clean mod, looks awesome! This is the flashlight I needed when I met wolves in a Slovak forest at night :-) Yeeehaw! (Erasmus CPF)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.4.2024 - 00:03