IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

5 Stránky V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Celníci nestíhají, zásilky se zpožďují :(
jirik
příspěvek 18.4.2008 17:56
Příspěvek #1


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



http://www.metro.cz/domov/celnici-brzdi-darky-z-ameriky

A nejen z Ameriky... Čekám už na dvě zásilky odeslaný z H-K skoro před měsícem. Jedna byla odeslaná 18.3 a druhá 19.3... Přitom dnes mi přišly dvě zásilky odeslané 17.3 a 6.4. Evidentně to neberou popořadě, ale spíš náhodně angry.gif Nevím jestli má cenu jim volat, nebo ne. Má někdo podobný problém?


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peta
příspěvek 18.4.2008 18:29
Příspěvek #2


Administrátor
*

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 40
Registrován: 4.2.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 1



QUOTE(jirik @ 18.4.2008 18:56) *
http://www.metro.cz/domov/celnici-brzdi-darky-z-ameriky

A nejen z Ameriky... Čekám už na dvě zásilky odeslaný z H-K skoro před měsícem. Jedna byla odeslaná 18.3 a druhá 19.3... Přitom dnes mi přišly dvě zásilky odeslané 17.3 a 6.4. Evidentně to neberou popořadě, ale spíš náhodně angry.gif Nevím jestli má cenu jim volat, nebo ne. Má někdo podobný problém?


Jo, jakbysmet - uz jsem si myslel ze se to ztratilo. EMS mi oproti normalu prisla do CR o dost pozdeji - misto 5 dni cestovala do CR 12 dni a jeste ji furt drzej na celnici...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
enaxy
příspěvek 22.4.2008 12:06
Příspěvek #3


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 134
Registrován: 10.4.2008
Bydliště: Zilina SK
Člen číslo: 50



Co to na DX znamena ked mi pri informacii o objednavke pise ETA 4/24/2008 ? + to mam stale v cakani od dodavatela


--------------------
kvak
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 22.4.2008 14:13
Příspěvek #4


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



To znamena, ze DX teprve dostane zbozi od dodavatele 24.4.2008 a az potom ti ho poslou.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 22.4.2008 19:43
Příspěvek #5


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Tak snad celníci naberou víc lidí a zahájí 24 hodinový provoz thumbsup_anim.gif
http://www.novinky.cz/clanek/138210-posta-...-dorucovat.html


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
enaxy
příspěvek 22.4.2008 19:58
Příspěvek #6


Osvícený
**

Skupina: Člen
Příspěvků: 134
Registrován: 10.4.2008
Bydliště: Zilina SK
Člen číslo: 50



ktohovie ako je to tu na slovensku. skoda ze tam nedali statistiku ako sa vyvyja objem posty z HK smile.gif


--------------------
kvak
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 22.4.2008 20:05
Příspěvek #7


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Vcelku by mě zajímalo, jestli do té statistiky počítaji i bublinkatý obálky, ve kterých chodí většina věcí z Číny.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peta
příspěvek 24.4.2008 19:02
Příspěvek #8


Administrátor
*

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 40
Registrován: 4.2.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 1



Jeste jednou na to same tema...

http://ekonomika.idnes.cz/baliky-z-americk...9_ekonomika_maf
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 24.4.2008 22:46
Příspěvek #9


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Hurá, tak dnes mi konečně dorazily dvě obálky, které byly odeslané 18.3 (objednáno 3.3) a 19.3. Kdo si počká ten se dočká, ale čekat na objednávky skoro dva měsíce je teda docela opruz sad.gif


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 21.5.2008 10:01
Příspěvek #10


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Zdá se, že na Íděs objevili Ameriku http://technet.idnes.cz/navod-jak-nakupova...sw_internet_vse
Jsem zvědavý, jak po téhle propagaci, budou celníci stíhat teď...


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 21.7.2015 15:37
Příspěvek #11


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Trochu oživím starší vlákno. Jaké máte přes léto zkušenosti s odbavením u celníků? Jde o to, dosud všechno bylo celkem OK, ale již od 11.6 mi leží na odbavení zásilka z intl-outdoor, pět diod a jinak nic víc. Když jsem se pídil po zásilce, poslali mi sledovací číslo, do Čech to dorazilo za 10 dní. Dle sledovacího čísla skončila na celní poště v Praze a dál se nic neděje. Dá se s tím něco dělat, nebo musím počítat s tím, že až diody dorazí bude už to výběhový typ a budou mít proleženiny... Díky

Tento příspěvek byl editován wizard: 21.7.2015 15:37


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spachal
příspěvek 21.7.2015 18:34
Příspěvek #12


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 469
Registrován: 4.9.2010
Bydliště: Karlovy Vary
Člen číslo: 704



Zavolat na vyclivaci postu '120ku', vetsinou jsou velmi ochotni a pomohou. Pak se uz jen na poste osobne zastavit, docela dost veci se tim urychli. Napriklad objednani caju radeji vzdy vyrizuji osobne na celnici, i kdyz to mam 130km, protoze predstava, ze mi relativne drahe caje 'tvrdnou ve smradlavem skladu', mi zpusobuje neprijemne zaludecni stavy ;]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 21.7.2015 20:55
Příspěvek #13


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
Dle sledovacího čísla skončila na celní poště v Praze a dál se nic neděje.

Jak jsem zjistil, tak často to do ČR dorazí za pár dní a pak to je pár týdnů v celním sladu. Když jsem se nad dobou dodání pozastavoval na poště, tak jsem se dozvěděl: "To víte, z Číny je to sem daleko." Když jsem se jich zeptal, proč z Číny to trvá stejný počet dní, jako po ČR týdnů, tak se hrozně divili jak to můžu vědět.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivan
příspěvek 21.7.2015 21:09
Příspěvek #14


Bc
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 1 973
Registrován: 29.9.2009
Bydliště: Bratislava-Slovensko
Člen číslo: 408



ludia,mam otazku.je vobec mozne z ciny nieco priviezt a predavat,ked to nema certifikat CE? vidim to kadetade,ale pokial viem,ved to je napadnutelne nie?
teraz som v jednom armyshope videl baterky jasne z D..ale bez CE znacenia..a vselo ich predavaju..to sa moze akoze?


--------------------
EDC-Wurkkos WK15 SFH55 ,Wurkkos TS22 nw,Lumintop Apollo V2
Headlamp-Thrunite TH30 nw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 21.7.2015 21:55
Příspěvek #15


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Já mám zkušenost, že týden mi to šlo z Ameriky do Prahy. No a pak další týden z Prahy do Plzně biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 22.7.2015 09:23
Příspěvek #16


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



QUOTE
teraz som v jednom armyshope videl baterky jasne z D..ale bez CE znacenia..a vselo ich predavaju..to sa moze akoze?


Některý eshopy se jen jako eshopy tváří, ale ve skutečnosti ti jen přepošlou za tučný bakšiš něco, co by sis s trochou kuráže (mluvím o lidech neznalých, což na FMF je velmi vzácný úkaz) si to může člověk koupit sám bez prostředníka.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 29.7.2015 11:22
Příspěvek #17


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



Jsem v šoku, dnes přišla zásilka z eBay z Číny objednaná 22.7.2015, tedy před týdnem. To je pro mě rekord.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Benik3
příspěvek 29.7.2015 20:21
Příspěvek #18


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 5 553
Registrován: 5.2.2011
Bydliště: Plzeň
Člen číslo: 1 102



Já mám rekord 6 dní smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krtek
příspěvek 29.7.2015 20:53
Příspěvek #19


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 271
Registrován: 25.7.2008
Bydliště: Praha
Člen číslo: 113



Já už čekám třetí týden z ebay a pořád nic sad.gif


--------------------
Fenix: L2D, P1D a konečně jupíííí i HP10 (+ Diffuser AD03), E11, TK75 verze s XML2 U2, BT20
Solarforce: L900
Powerlight ala tržnice Sapa DX upgrade na XPG Hi CRI s li-ion 18650
Blancfire 001: KRT007 XM-L U2 KD SO
MGLite: X-Thrower XML U2
Tank 007: TK-737 Upgrade XPG R4 + nový driver
Olight: M3X
Lumintop: TD15 upgrae XPG Hi CRI
Zebralight: SC50w, H51W
TrustFire: X6 tuting Blancman XML2 T6 příjemně teplá
Spark: ST6-500CW
ITP: A3 XPG R5
SmallSun: ZY T13
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 6.8.2015 10:42
Příspěvek #20


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Tak příběh má pokračování, poté, co jsem se po zásilce začal pídit, volal na jejich placenou infolinku, ptal se na poště, ptal se na celní poště, tak jsem zjistil, že od toho 11.6 leží někde na roztřiďovacím depu, kam se nedá ani dovolat, ani zajít, a ani nikomu napsat. Jediná má šance je vyžádat si na int-outdoor kopii podacího lístku a podat na poště písemnou reklamaci... Tomu dávám asi stejnou šanci jako že dneska v poledne potkám na Václaváku sněhuláka...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stránky V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 14:53