IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

3 Stránky V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Březen, do tmy zas lezem ..., ... aneb svítíme jak šílení, modří, rudí, zelení,...
alk007
příspěvek 18.3.2015 09:27
Příspěvek #41


Flashaholik & sběratel
***

Skupina: Moderátor
Příspěvků: 3 799
Registrován: 22.2.2008
Bydliště: těsné sousedství Prahy
Člen číslo: 14



Tak kolegové, už jsem se uklidnil. Včera jsem měl už skoro hotovou recenzi srazu. Jako správný milovník adrenalinu jsem ji psal jenom v prohlížeči. Navíc v práci. Pak přišel třetí nejneoblíbenější živočišný druh * vyměnit monitor. Ptám se: "Mám ukončit Firefox?". "Ne, na nic nebudu sahat." Po skončení výměny se kouknu a Firefox zavřený. Říkám: "Vy jste mi zavřel Firefox!" On: "Nebojte, všechno najdete v historii". Beze slov.




* = ajťák. Na prvním místě jsou právníci, na druhém pracovnící HR (lidské zdroje, Human Resources, ovšem spíše Human Remorses)


--------------------
Budoucnost se mi jeví v lepším světle (minimálně 32 x XHP-1000...) :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 18.3.2015 09:45
Příspěvek #42


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já jsem slíbil přitelkyni, že jí pomůžu s přepsáním textu do PC, co potřebovala do kurzu. Tak jsem se vzdálil o něco dříve.

Čelovka mě vyšla v dražbě tenkrát na 180Kč /už si nepamatuju kolik to bylo $). Byl to můj úplně první nákup na eBay. Čelovku jsem jsem chtěl vydražit, ale pak jsem si to rozmyslel a nechal to být. Tyto čelovky končívaly na cca 600 Kč. Ale měl jsem kliku a aukci vyhrál.

P.S. Měl jsi to psát v Chrome. Ten zvládne zavření prohlížeče i s rozepsaným příspěvkem a jeho opětovné otevření. A to jak úplné zavření prohlížeče, či vrácení o stránku zpět, když se na něco omylem klikne a člověk se přesune omylem na další stránku. Jen nesmíš pustit něco jako CCleaner apod.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wizard
příspěvek 18.3.2015 10:04
Příspěvek #43


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 929
Registrován: 1.9.2013
Člen číslo: 15 259



Alane, to je taky nápad, věřit zprávám o počasí, politikům a nebo ajťákům...
Na druhou stranu když se chceš dožít rozumného věku tak nikdy nenaštvi lékaře, kuchaře a nebo ajťáka...
Ale věřím že paměť nezklame, že Ti tam ještě ten Němec neschovává věci a reportáž psanou při baterce uvidíme v plné parádě...


--------------------
Pokud něčemu věnuješ dostatek času budeš v tom mistr. Pokud nejsi blb...
Pistolí a dobrým slovem zmůžeš více než jen dobrým slovem.
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommu
příspěvek 18.3.2015 12:49
Příspěvek #44


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 2 354
Registrován: 4.3.2008
Bydliště: Praha 10
Člen číslo: 21



QUOTE(alk007 @ 18.3.2015 09:27) *
* = ajťák. Na prvním místě jsou právníci, na druhém pracovnící HR (lidské zdroje, Human Resources, ovšem spíše Human Remorses)

Tak to já, jako ajťák, to mám v opačném pořadí. smile.gif

QUOTE(Kolbaba71 @ 18.3.2015 09:45) *
P.S. Měl jsi to psát v Chrome. Ten zvládne zavření prohlížeče i s rozepsaným příspěvkem a jeho opětovné otevření. A to jak úplné zavření prohlížeče, či vrácení o stránku zpět, když se na něco omylem klikne a člověk se přesune omylem na další stránku. Jen nesmíš pustit něco jako CCleaner apod.

To mohu potvrdit, tuhle mi spadnul Chrome a měl jsme taky něco docela dlouhého rozepsaného a ono se to po nastartování Chrome otevřelo přesně tam, kde jsem přestal i se vším tím textem. To mě docela překvapilo a potěšilo, ale paměťově nenažraný Chrome to nezachránilo a jsem zase zpět u Firefoxu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kolbaba71
příspěvek 18.3.2015 13:17
Příspěvek #45


Flashaholic
***

Skupina: Člen
Příspěvků: 3 628
Registrován: 8.8.2011
Bydliště: Praha
Člen číslo: 7 262



Já mám ramek celkem dost a tak tu nenažranost až tak neřeším. Jinak je škoda, že nám takhle ajťák posunul dobu, kdy tu bude další skvostná reportáž z akce.


--------------------
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bastl 6x žárovka na 12 plochých bateriií. Tělo z překližky, hlava z formy na pečení (svítí málo,váží hodně :p) | moje první slušná led svítilna Olight Triton M30! | zabloudila ke mě i Ultrafire C8 | hodně levně koupená noname čelovka s XML T6 na 2x 18650 z eBay| první zoom Ultrafire HWAWZS Q5 | a druhý zoom Ultrafire C8 s XML-2 |malá ale výkonná - 2ks Convoy S2+ (EDC + na kolo) | Projekt svítilny s více ledkami se šnečím temper rozbíhá @ Měla by svítit asi takto.| Pro svítilnu do ruky jsem začal tvořit testovací svítilnu WOLT | DIY Světlo pod kuchyňskou linku | Jako první trochu složitější projekt s mcu jsem udělal křižovatku řízenou semafory pro malé synovce jenž řídí ATmega48 | Nabíječka Opus BT-C3100 V2.1 jenž umí Li-ion,NiCd a NiMh | Jednoduchá svítilna Lipton z krabice od čaje | Malá svítilna ideální na klíče s hrozně dlooouhým názvem - Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain | ]Malá USB nabíječka s využitím jako powerbanka LiitoKala Lii-100 a LiitoKala Lii-202 | Časem bych si chtěl pořídit Quark MiNi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stránky V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 28.3.2024 - 21:46