IPB

Vítejte, hoste ( Přihlásit se | Registrace )

 
Reply to this topicStart new topic
> Fenix P2D - "pocket rocket"
jirik
příspěvek 15.3.2008 20:37
Příspěvek #1


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Tento týden jsem si z kronium.cz donesl tělo P2D, které si někdo objednal a pak si ho nakonec nevzal. Hlavy pro L1D/L2D/P2D jsou stejné, takže jsem jen vzal hlavu z L2D Premium Q5 a dostal jsem P2D Premium Q5 smile.gif P2D je napájená jednou CR123 baterií a výkon má stejný jako L2D na dvě tužkovky. Díky napájení CR123 baterií je svítilna opravdu malinká. Vzhledem k rozměrům a maximálnímu výkonu 180lm na turbo to je opravdová kapesní raketa:)

Porovnání s těly L1D a L2D
Přiložený obrázek


David vs. Goliášsmile.gif
Přiložený obrázek


P2D vs. mobil
Přiložený obrázek


P2D vs sirky
Přiložený obrázek



--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jirik
příspěvek 8.7.2008 16:18
Příspěvek #2


Administrátor
***

Skupina: Root Admin
Příspěvků: 5 007
Registrován: 5.2.2008
Bydliště: Turnov/Praha
Člen číslo: 2



Takže vytáhnu jedno historické téma a přihodím výdrže s pár aku:) Jen prosím mějte na vědomí, že oficiálně 3,7V RCR123 nejsou podporované.

Přiložený obrázek


Když jsem měl trustfire nový, tak jsem s nima naměřil 49 a 51 minut. Po pár cyklech se teda dost zhoršily :-/ AW jsou na tom pořád +- stejně, i když na nich mám cyklů mnohem víc.


--------------------
"You could send a little girl over an old graveyard in an abandoned ghost town at midnight, as long as she has an Olight SR90 Intimidator with her, she will be fine." - Serial Chiller@CPF
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 členů čte toto téma (1 hostů a 0 anonymních uživatelů.)
0 Členů:

 



RSS PDA verze Aktuální čas: 27.4.2024 - 12:08